Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

blesura
23. jún 2011

ahojte babulky, tak som sem medzi Vas zavitala po dlhociznom case 🙂 nemam cas vsetko citat...ale tesim sa, ze sa rozrastate pekne 🙂))
Adi, dost si ma vydesila, tym vasim porodom :( naozaj mali anjeli strazni co robit...ja dufam, ze sa taky zazitok nebude nikdy opakovat Vam ani nikomu inemu :( nech ste vsetci zdravucki zelam!!!! aj ostatnym babulkam stastne a bezproblemove porody zelam!!!
My sa mame fajn, stahujeme sa do Senca, teraz sme s Olinkom u nasich, kym zrekonstruuju byt...dlho to trva, ved uz od aprila :( ale snad uz kazdym tyzdnom sa budeme stahovat...potom sa ozvem castejsie dufam...
Olinka tam vzali aj do skolky, tak sa vemi tesim, lebo vyzeralo to tam s MS tiez beznadejne, ale na odvolanie nas do jednej statnej zobral, tak sa tesim, ze nebudeme musiet mesacne 300 eciek cvakat 🙂
Tak sa mi zatial majte krasne...uzivajte leto teplucke..papaaaa
K.

blesura
23. jún 2011

@juliar nech sa Vam dobre byva juliar, nech sa narodi krasny zdravy chlapcek a nech ste zdravi a stastni cela rodinka 🙂) pozdravujeme!!!

juliar
23. jún 2011

dik blesura. drzim palce na stahovanie! je to fuska. My sme sa stahovali v marci a este stale mame vecsinu veci v krabiciach...tak stale iba hladam a prekladam... Tak sa drzte.

blesura
23. jún 2011

@juliar no viem si predstavit, uz po tyzdni som nevedela kde co je, nie teraz po troch mesiacoch 🙂 bude to prekvapko vsetko, ked zacnem vybalovat, najradsej by som to ani nevybalila, same handry, zbytocnosti :( zahadzeme sa raz dva...netesim sa veru, vsetko je to fuska, aj si zvykat na nove miesto, ale tak snad bude dobre..va ste si uz zvykli trosicka? kde ste to teraz? Emmka chodi do skolky uz? paci sa jej?

juliar
24. jún 2011

Blesur, teraz byvame v Stupave (2km za Zahorskou). Na domcek som si uz ako tak zvykla. Okrem schodov, na tie si asi nezvyknem nikdy. Teraz som na rizikovom, takze po meste moc nechodim, to budeme spoznavat asi az spolu s babom v kociku 🙂 Emma sa zazrakom dostala do skolky v BA, pretoze tam v decembry otvarali dve nove triedy, takze tam zobrali aj mladsich, ktori sa nedostali v septembry. Chcela som aby od buduceho roku isla do skolky tu v Stupave, ale nedostala sa ☹ Este mam malicku nadej, ze mozno niekedy v septembry (ak sa niekto odhlasi) Lebo dochadzat kazdy den 20km do skolky je nic moc. Nastastie ju vozieva manzel a musi sa z prace vracat skor, takze teraz je to vlastne super 🙂 ale velmi je na nu viazany, nemoze sa zdrzat, ani nic ine vybavovat a aj to chodieva domov posledna z triedy 😝 Ale ked bude babo, tak by bolo super aby bola tu zarohom a mohla by som si ju zobrat hockedy a hlavne mala by som k dispozicii auto. Tak uvidime...
Co sa tyka stahovania tak som si predstavovala ze ked budem balit vsetko pretriedim, blbosti povyhadzujem, vsetko poupratujem...ale bolo to uuuplne inak. 😝 Stahovali sme sa narychlo, pretoze sme za nas nasli podnajomnikov ktori potrebovali byvat o 2tyzdne skor. Okrem toho mi gynekolok povedal ze nemozem nic prenasat a dvyhat, takze mi musela prist pomoct mama a bola som rada ze sa vsetko pohadzalo do krabic a prenieslo o upratovani tak mozem uvazovat mozno o rok 🙂
Tak vy ste isli presne opacnym smerom 🙂 Preco Senec, mate tam rodinu? Drzte sa a dobre povybalujte 😎

blesura
26. jún 2011

@juliar 🙂 tak to si viem predstavit, ze si bola rada v tom chaose, ze ste sa pobalili ako sa dalo...budes triedit pri vybalovani 🙂
Stupava je fajn si myslim, mam tam kamosky, co byvaju...a so skolkami je to tam tiez tak, ze miest malo :( ako vsade och. Nas tiez zazrakom vzali, doteraz neviem preco, mozno tiez nejaku triedu otvaraju alebo co.
My Senec preto, lebo manzel tam ma po rodicoch byt. Doteraz tam byvali jeho stari rodicia a teta. Babka minuly rok zomreli, dedka si vzala svokra a teta isla do nasho 1izb. v raci...takto sme to pomenili 🙂 Je to pekny velky byt, neoplatilo by sa ho predat a v BA nieco kupit...tesime sa do neho, aj ked je v senci...
Tak nech sa dobre byva...a babatko nech sa ma dobre v brusku az do terminu ,) ..pozdravujeme Emmku..papa

peony
20. júl 2011

Ahojte,hlasim sa po nejakom case opät.Dnes mame 2 tyzdne a zyciname pomalicky kocikovat.Len tu nikoho s takym malickym nepoznam ☹ tak zatial kocikujeme same s dcerou.Pozeram,ze niektore budete mat coskoro prirastok,tak mozno sa mi ozvete 😉

lenocka84
20. júl 2011

@peony ahoj, ja mam takeho 15mesacneho fesaka
kde v raci byvas?

peony
20. júl 2011

@lenocka84 byvam vlastne v Krasnanoch pri Jednote.No vy uz asi aj behate,ze? 🙂

lenocka84
20. júl 2011

@peony tam mame kamosku 🙂
no ano uz sme zacali

peony
20. júl 2011

@lenocka84 super,tak niekedy by sme sa mohli stretnut 🙂

lenocka84
20. júl 2011

@peony a tam do cajovne chodime na zmrzku, vybornu maju 😉 takze urcite sa tam objavime
len teraz sme na prazdninach u babky

peony
20. júl 2011

@lenocka84 fakt?no mozno z videnia sa pozname.Prajem pekne prazdniny 😉

lenocka84
20. júl 2011

@peony mozne je vsetko, a dakujeme pekne

lenocka84
25. aug 2011

juchuuu nikto v raci ???

maatuulka
11. sep 2011

ahoj racanky 🙂 ako sa mate? My skolkarsky.. teraz trosku soplikovo..

lenocka84
23. sep 2011

halo raca?? kde ste kto? behame na ihrisko pri kafendovej 😉 😉 😉 😉

juliar
25. sep 2011

Ahojte. Tak už to máme zasebou 🙂 Damiánko sa narodil 20.9. o 10:10 (50cm/ 3400g) Včera sme sa dostali zázračne domov (na 4. deň po cisaraku.) Mojich chlapci práve spia v hojdacom kresle (Damiánko s tatinom) a Emmka je u babky, tak to využívam a pridala som do albumu prvé fotečky.

lenocka84
27. sep 2011

@juliar gratulujem, a je krasny, a tie ustocka, ako babika 🙂 drzte sa

erika107
4. okt 2011

Juliar: gratulujemeeee prajeme vela vela zdravicka ...malicky je prekraaaaaaaaaaasny :o) ako neaka babika :o)

lienocka_m
19. okt 2011

Ahojky mamičky. Môžem sa k vám pridať? rada by som nejake mamičky spoznala a chodili spolu kočíkovať lebo ja tu skoro nikoho nepoznám. .-)

lenocka84
19. okt 2011

@lienocka_m ahoj, a kde v raci byvate? 😉

lienocka_m
19. okt 2011

@lenocka84 no byvam skor za račou na rybničnej ale to mám kusok aj pešo do rače

lenocka84
19. okt 2011

@lienocka_m jj poznam, ja byvam na konci race, ako je zdravotne sidlisko 😉

lienocka_m
19. okt 2011

@lenocka84 hej tiez viem... tam mam ja obvodnu doktorku

lenocka84
19. okt 2011

@lienocka_m tak tu byvame, taka ticha kludna oblast

lienocka_m
19. okt 2011

@lenocka84 to ano... aj my tu mame dost klud a samu prirodu okolo 🙂

lenocka84
19. okt 2011

@lienocka_m ano ano to sa mi na raci velmi paci

lienocka_m
19. okt 2011

aj mne horšie je ale dostať sa do mesta ale inde s kočíkom..

peony
20. okt 2011

@lienocka_m @lenocka84 vy ste blizko seba a ja tu stale cakam,ze sa ozve niekto blizsie ku mne - Pekna cesta ☹ a nikde nikto....kym by som prisla za vami,tak mala by sa vyspala a som vybavena,lebo ona moc kocik nemusi 😒