Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

lucik_lucik
27. nov 2007

Dandy, ahoj, pamatam si ta, ved si nas pustila pred seba u tej lekarky 😉
Som rada, ze sa to tu tak rozrasta.
Kika25 - my sme mali privitanie, je to 2x do roka, lenze my sme v tom case boli v Taliansku, takze sme sa potom iba zastavili pre darcek (fotoalbum) a penazny dar (2000 Sk), ale vybavoval to manzel, takze neviem, ci je to miestny urad, ale asi ano.

dandy24
27. nov 2007

urcite je to M.U. len my sme si nepodali ziadost,to tam maju vraj na to tlaciva.lucik a ako sa vam vyliecilo ocko?

lucik_lucik
27. nov 2007

Dandy - este sme boli 2x na kontrole, ale uz je to v poriadku. Zajtra nas caka druha hexa, tak dufam, ze nebudu ziadne komplikacie. A momentalne nas trapia zubky, veeelmiii ☹
A ako sa ma tvoj Dominik? Vidim, ze mas doma uz aj pubertiakov 😀

dandy24
27. nov 2007

lucik,dakujeme domco sa ma dobre teda dufam ze mu nic nechyba a pubertiaka mam a riadneho 😝 ale musim ho aj pochvalit lebo ma vie perfektne zastupit pri domcovi ,myslim ze bude super otecko 😉

lucik_lucik
27. nov 2007

Tak to ti je super, ked mas takeho pomocnika 😉 aj ked sa hovori "male deti, male starosti, velke deti, velke starosti"

dandy24
27. nov 2007

ano tak to ja mozem potvrdit ze je to naozaj tak len vzdy pri tom dalsiom dietati si o nieco mudrejsia a snazis sa vyhnut chybam ktore si robila pri prvom a atd no proste je to veda ale chce to asi tu prax,mozno to piate v poradi ta uz nicim nezaskoci 😀 .

katka432
27. nov 2007

dandy,tak ty si uz taka zabehnuta manina...ta budem potom prosit o rady ked daco hehe.no a co sa tyka toho sneziku,tak to tam musite mat krasne,alo v rozpravke 😀

dandy24
28. nov 2007

ahoj,katka trosku sa miname ,mame tu naozaj ako v rozpravke a ked budes chciet nejake info tak ti rada poradim ak budem vediet 😉

katka432
28. nov 2007

dany..ok,tak odteraz si povysena na moju poradkinu.. 😀
a mate tam dany este snehu??bo unas na dolniakoch sa uz skoro roztopil ☹

no ja sem teraz chodim len naskok alen vecer,bo som si vymyslela zasa v obyvacke robit taku jednu stenu...takze mame kmplet byt hore nohami,vsade spina,prach,no strasneee...snad sa to uz zajtra dokonci,bo som nanervy a mala este viac...ked som to vymyslala vobec som netusila,ze s takym kuskom steny bude tolko roboty.. 😅 😅

dandy24
28. nov 2007

ahoj,kati ty si ale sikulka ked sa pustas do takych veci 🙂 ,no dnes som isla domov o siedmej vecer bo dcera mala trening a chcela som odviezt susedu co byva pod nami a skoro som zostala dole aj ja bo sa mi to smykalo jak blazen 😠 skoro mi spojka zhorela no ine vzruso to bolo a stareho mam 120km odtialto na polovke tak neviem ako by som skoncila keby sa mi nepodarilo odrazit asi by som tu este teraz funela po vytlaceni kocika do toho kopca vies to je dan za tu rozpravku 😉

katka432
28. nov 2007

no to nie ja,mame nato majstra 😀 no tak to ti teda nezavidim..he..vam to tam neposypaj alebo daco??alebo to asi dlho nevydrzi,vsak?este ze ste sa tym kopciskom dako vyhrabali 😉 ale no keby nahodou nie,tak neboj,dakde by sm ta ubytovali.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale ajtak zavidim rozpravku a klud 😅 😝
a na ake treningi chodi barborka??

dandy24
28. nov 2007

kati my mame dole este jeden barak len ho trosku brerabame a tu je nam teraz vyhodnejsie byt a barca chodi do krasnian na tanecnu-hip-hop,disco,showdance atd aj neitu tam mozes prihlasi o par rockov 😀 len je to dost narocne casovo a aj financne bo chodi kade tade po sutaziach teda ja som chodila snou len teraz uz nemozem 😒

dandy24
28. nov 2007

kati ty korculujes?bo na jar zacinam chudnut na korculiach,vo vajnoroch aj s kocikom preto mam aj trojkolku a kupim si aj nove korcule bo prve som si kupila pred osmimi rokmi a syn si ich uz privlastnil 😝 ,pridas sa?

katka432
28. nov 2007

jej dandy velmi velmi rada...ak dovtedy nebudem teho tak urcite.. 😀
ja sa velmi rada korculujem,ale tento rok bola nei mala,tak sme to dako flakali..tak t teda najar mozno dobehneme a pritom schudneme nadbytocne kila.. 😀
ja mam korcule asi 4roky..ale no vtedy nemali moje cislo a ja som ich tak strasne vtedy chcela,ze sme kupili asi o dve c vecie,ale no uz som si nane dak zvykla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dandy24
29. nov 2007

ahoj,kati vraj noha rastie kazdym tehotenstvom-niekomu u mna sa to nepotvrdilo a ked budes tehotna tak mozeme o rok neskor to ja budem mat aspon naskok 😀 .

lucik_lucik
29. nov 2007

ahojte,
my sme si tiez pred 2 rokmi kupili korcula, ale vyuzili sme ich iba trosku, pretoze minulu jar-leto som sa uz nemohla korculovat ☹ 😉
Ale tuto jar by som chcela aj s malou (ak to pojde). Kde sa da vo Vajnoroch korculovat?
katka - a co to robite s tou stenou?
Ja mam dnes a zajtra manzela v Rakusku-Taliansku, takze sme prvykrat sami doma 😖 A budem musiet vyvencit psika aj s malou vecer, coho sa najviac obavam 😕

dandy24
29. nov 2007

ahoj,lucik uz sa tesime na korculovanie a berieme ta do partie,vo vajnoroch je taka cesta alebo chodnik kde sa da super korculovat teraz ti nepoviem viac bo ja som o tom zatial len pocula ale vraj je to super hladka cesta 😉 no neboj najdeme to, chodi tam uz dost ludi aj moj syn tak nas tam zavedie.a pri vecernej prechadzke drzkam palceky 🙂

lucik_lucik
29. nov 2007

Dandy - tak sa velmi tesim, este sa musim naucit poriadne brzdit, aby som s kociarom neskoncila niekde v priekope 😉 🙄

dandy24
29. nov 2007

lucik 😀

lucik_lucik
30. nov 2007

Ahojte,
dnes ma Giulia zly den, na nic nema chut, spinka iba po polhodinke ☹ Aspon teraz sa chvilku hra sama v boxe.
A od zajtra zaciname s prikrmami - mrkvickou (na zaklade odporucania lekarky, pretoze vraj mala nepribera dostatocne, ved ako by mohla, ked 2 tyzdne strajkovala pri papani
😠 )

katka432
30. nov 2007

ok,dandy,tak teda beriem..a uz teraz sa tesim 😀 aj na dalsiu partacku,lucku:O)
lucik,tak ako ste zvladli prechadzku so psikom??
my sme vcera do pol jednej vnoci upratovali,tu hrubu
spinu,dnes zasa cely den upratujeme,a este nas to caka zajtra..brrrrrrrr,dnes perem piatu pracku,a nemam kam uz vesat,zajtra ma ich caka este 7 lebo vsetko bolo od prochu..
lucik,davali sme do obky sadrokarton na stenu..inak nezavidim,ze je manzelô mimo,moj bol prvy krat prec ked mala neita 3 mes,a bol to horor..neprajem nikomu 😀 potom druhy krat sme to ale zvladli trochu lepsie,bo to uz bola vecia a ja viac zabehnuta. 😀 😅
dandy,to je ta cesta asi co vede do jura??bo tiez som o takom dacom pocula,ale este som tam nebola ju omrknut 😖
luci,a nja inak tiez neviem brzdit,to brzdim na kocari,alebo ked idem bez,tak cakam kym ma to same nezabrzdi 😅
luci,a to ze mala strajkje,neber tregicky,aj tebe obcas chuti viac a obcas menej,tak hlavu hore,a napis,ako giulii chutila mrkvicka 😉

dandy24
1. dec 2007

ahojte,lucik to ti povedala nasa lekarka ze ju mas uz prikrmovat?ani nas domik asi teraz moc nepribral a tiez strajkuje ale uz sa to lepsi.Kati ty uz mas vlastne zaroven velke vianocne upratovanie 😉 a mas pravdu je to ta cesta co vedie do jura.

katka432
3. dec 2007

no babule mi uz mame konecne poriadok,dnes tu bola aj moja mamina a vseeeeeeeetko mi pozehlila,mala som toho strasnu kopu...a aj stromcek uz mame a vianocnu vyzdobu,aj by som povedala,ze mam uz s upratovanim pokoj,ale no pri malej sa to povedat neda,lebo prinej treba pomali kazdy den vysavat a umyvat zem..a to nevravim ako casto ponej treba upratovat ostatne veci.. 😀 dandy,ty to asi poznas 😅

sloniiicek
3. dec 2007

caute babule. ste tu este?

sloniiicek
3. dec 2007

takze nikto. ☹ dnes som isla k lekarovi na kontrolu. ale sestricka mi volala v polke cesty, ze ci mozem prist zajtra. kedze som pn, tak mi to je jedno. ak tu budete, tak prosim myslite na nas, nech je babatko vporiadku. vdaka. 😀 😀 😀

katka432
4. dec 2007

slonik,ako to dopadlo? 😉

sloniiicek
4. dec 2007

ahojte babule.rano som zase nedojedla ranajky. 😉 ale vsetko je super. dnes som bola u toho dokiho. vsetko je ok. 😉 malicke ma 20mm, sice sme o tyzden pozadu, ale ze je to vporiadku. bilo pekne srdiecko, bolo take schulene. 😉 a navyse nam zakyval nozickou. 😀 to bolo take krasne, ako nou hybal. stale nemozem tomu uverit, ze som tehu. 😀 a dnes som mu kupila prvy darcek, ktory dostane pod vianocnym stromcekom. 😀 take male body 7ks. 😀

katka432
4. dec 2007

slonik,tak to som rada,ze je vsetko v poho 😉

sloniiicek
4. dec 2007

vdaka moc. tiez som strasne rada, ze mu neublizilo moje prechladnutie. 😉

katka432
5. dec 2007

ahojte babule,chystate sa dakam na mikulasa??