Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

elina313
20. okt 2011

ahojte Račanky, aj vám je tu tak v tejto našej Rači smutno ? žiadne miesto, kde by sme sa vedeli s deťmi stretnúť v chladnom počasí, žiadne centrálne pekné ihrisko, pritom tu máme také krásne miesta - kde by sme mohli mať krásne ihrisko konkurujúce Sadu Janka Kráľa, či Partizánskej lúke ...
Rača je krásna, ale pre deti smutná. Pozerala som nejaké divadielko aspoň pre môjho malého cvrčka v NKD a nenašla som ani len program na nete. Žiadne koncerty pre deti - Čanaky a Podhradská . Veď ten kulturák je tak krásny a pre tie deti sa nič nerobí. Ja nechápem :((
výstavby vo veľkom, kopec detí a ihriská a kultúra pre deti a ich rodičov - no škoda reči 😖

lienocka_m
20. okt 2011

@peony no vidis a to som do teraz na peknej byvala na ubytovni 🙂

lutsy
20. okt 2011

@lienocka_m, @lenocka84, @poeni ja som tiez z race, byvam pri nemeckom kulturnom dome, rada sa pridam na prechadzky len musim najprv porodit 🙂 , dnes mam termin , zatial to vraj na porod nevyzera, tak musim trosku este pockat

lenocka84
20. okt 2011

@elina313 ani nehovor, aspon ze na kafendovej je to ihrisko, inak tu nie je vooobec ale vobec nic

lienocka_m
20. okt 2011

@lutsy tak to držím palce a snád to bude už čoskoro...

peony
20. okt 2011

@lutsy drzim palce 😉

peony
20. okt 2011

@lenocka84 no my tu mame kopec ihrisk 😉

lenocka84
20. okt 2011

@peony a to je kde tu? 🙂

peony
20. okt 2011

🙂 v Krasnanoch

elina313
20. okt 2011

@peony a kde tam ? ja som počula, že aké je tam super ihrisko, tak sme nasadli do auta a prídeme - neviem, či nás dobre nasmerovala pani, ale za školou to bolo tou ZŠ-kou a teda nič moc 😒 Kafendova je lepšia, aj keď ...
@lenocka84 inak naši bambuláci sú podobní vekom, tak snáď od jari budeme chodiť na ihrisko. 😉 ale čo teraz v zime ? Mne sa nechce stále lietať do avionu ... Ráčik nefunguje ešte, MC Lienočka vo Vajnoroch neni a čo tu je na Zarnovickej klub matiek, tak tam som chcela ísť 2x a vždy zavreté dvere - zamknuté, aj keď tam mali byť...potom som to už nesledovala, či to tam vôbec funguje 😖

peony
20. okt 2011

@elina313 no za skolou su 2 ihriska - tie som mylslela.Inak ja cakam,ze kedy sa otvori Racik,neviem sa dockat 🙂

lenocka84
20. okt 2011

@elina313 my sme teraz objavili zahrajkovo, v pezinku, take detske ihrisko, indoorove, paradne je
kafendova je fajn, ale ked je teplo
v avione tiez nic moc, este tak retro v ruzinove, to sa chystame vyskusat
ale mam info ze na zlatych bude jednov obrovske centrum pre deti, ale zatialje to v stadiu vystavby a chystania

elina313
20. okt 2011

@lenocka84 jáááááj to sú dobré správy 🙂

lenocka84
20. okt 2011

@elina313 to su, len kedy to bude 😅 ak poznas hopsasa v petrzke, tak nieco na ten styl je zahrajkovo v pezinku
tak teraz to striedame,raz tam raz tam

lillian
24. okt 2011

@lenocka84 vedela by si ma znavigovat do toho zahrajkova? pojdem skusit so starsim ;)

lenocka84
24. okt 2011

@lillian jasan, ak poznas pezinok-hypernova
tak presne oproti hypernove to je.

lillian
24. okt 2011

@lenocka84 hypernova na konci pezinka? smerom na modru?

lenocka84
24. okt 2011

@lillian ano tam, a oproti nej je taka ta cervena budova, tak na jej konci to je. je to dost velke, maju aj baner nad dverami

lillian
24. okt 2011

@lenocka84 aha, tak to uz trafim 😉 vdaka za info - vobec som o tom zahrajkove nevedela a prave vcera sme rozmyslali, kam sa ist zahrat - niekde dnu.

lenocka84
24. okt 2011

@lillian je to otvorene asi mesiac, tak este nie je velka reklama 😉 ale je to super
moj maly ma 1,5roka a uz to tam zboznuje 😉 😉 😉

lutsy
9. nov 2011

caute, je krasne slnecno, ide niekto kocikovat? mozem sa dostavit hocikde, zdravotne stredisko, nemecky kulturny dom , billa....len zadajte suradnice 🙂 moj maly potrebuje vyvencit, je divy 🙂

peony
9. nov 2011

@lutsy teraz citam... 🙂 ja som bola cely den s malou vonku.Byvam pri Peknej ceste a ty?

lutsy
10. nov 2011

@poeny tiez som vcera behala s nim po vonku, potvorka uz neche moc sam spat na zahrade, asi zistil ze v kociku je lepsie ked sa hybe, no ja byvam pri nemeckom kulturnom dome, zastavka elektricky je to hybesova, to je asi 3zastavky od teba

peony
10. nov 2011

@lutsy noo to nie je az tak daleko,ja zvyknem chodit po OMW pumpu a spät,tak sa mozeme niekedy dohodnut,ze sa stratneme niekde na pol ceste a mozeme kocikovat 🙂

lutsy
10. nov 2011

@poeny super tak daj potom vediet kedy a kde ti to vyhovuje a my sa dostavime, 🙂 hadam nam aj pocasie vydrzi, tesime sa 🙂

sloniiicek
11. nov 2011

ahojte kocky. davno som v tejto teme nebola a vidim, ze same nove tvaricky sa tu objavili. ja sa k vam tiez rada niekedy pridam. starsia dcerka mi chodi do skolky, tak so syncekom sme doobeda volny. 😀

sloniiicek
11. nov 2011

@peony - teraz pozeram, ze vy mate 4 mesiace a aka je tvoja mala uz velkaaa. oproti mojmu stuplovi. my mame 6.150 g. musim ho este odmerat. v 6 mesiacoch. ale je pravda, ze teraz mal trosku problemy s kakanim, aj sme sa akurat vratili z nemocky. ale v 4 mesiacoch tolko rozhodne nemal.

peony
11. nov 2011

@sloniiicek jeej no super cez tyzden spravime kocikove stretko 🙂 Moja je taky macko a to je len kojena,som zvedava,co s nou spravia prikrmy 😀 My s manzelom sme tiez velki,takze ma byt po kom 😉

elina313
13. nov 2011

Kočky a boli ste už v klube matiek na Žarnovickej ? Ja som to už skúšala a napriek tomu, že tam mali byť, tak tam neboli ☹ Ale v týchto chladných dňoch by sa to veru hodilo. Inak v Ráčiku potrebujú pomoc pri maľovaní....nepridáme sa ?

peony
13. nov 2011

@elina313 ja cakam na Racik,Zarnovicka mi je daleko a este ani nie je moja taka velka,aby ocenila spolocnost 🙂
Ja by som sa aj pridala k pomoci v malovani,ale som rada,ze mam kedy doma porobit co to.Moja chce byt stale vonku...takze na domace prace velmi malo casu je.