Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

elina313
13. nov 2011

@peony s tým upratovaním sme na tom rovnako, len písali, že dá sa aj večer, tak som im napísala, že večer by som sa pridala, nech manželík trošku povaruje. čím viac ľudí sa pridá, tým ho skôr otvoria - hurááááá

peony
13. nov 2011

@elina313 ja by som aj sla,lebo odreagovanie mi uz treba 🙂 ja kojim a mam narocne dieta,moj muz by to sam nezvladol.Raz som mu malu nechala a to bola katastrofa... 😒

sloniiicek
15. nov 2011

caute kocky. my sme na zarnovickej este neboli.je to na poschodi a zle sa tam chodi. a na racik sa tesim. snad sa tam dostaneme. a este je jedno centrum v krasnanoch v katedrale, tam je kazdy stvrtok stretnutie alebo potom u sestriciek na alstrovej. ked chcete mozem zistit. 😀

lutsy
6. dec 2011

dnes v raci na prechadzke bolo viac psov vo farebnych obleckoch ako kocikujucich 😀

peony
7. dec 2011

@lutsy ja posledne dni posielam manzela kocikovat,nech si mozem doma nieco porobit.Ale tiez vravel,ze videl vymodenych psov 🙂

lutsy
8. dec 2011

@poeny to mas super, tiez by som mala viac okolo domu porobit, moj muz je na sluzobke a inak chodi domov o siestej to uz je tma, tak je na mne sa tulat s kocikom po raci 🙂

lutsy
10. dec 2011

v raci mame vianocne trhy, ake super 🙂

peony
10. dec 2011

vazne?no to musim ist kuknut 🙂 som o tom nevedela

lucik194
10. dec 2011

no ja mam taky dojem ze zarńovicka je teraz posledne tyzdne zatvorena, takze smola.... racik je ohlaseny na otvorenie od januara.... takze uvidime... pokial neviete co s malymi deckami tak tot typ, chodili sme a boli obe velmi spokojne, snad to admin nezmaze ako reklamu.... pohybove kurzy pre deti... babyfit.sk funguju dlhe roky a je to super..... cvici sa 1x do tyzdna, v raci cvicia fo fitku na ulici baronka.
a k tomu ze divadielko pre deti byva kazdy mesiac v NKD, staci sledovat polepene plagaty a raciansky vyber..... kto hlada vzdy najde....

lutsy
10. dec 2011

iba od vcera do nedele, pri nemeckom kulturnom dome su tie trhy, vcera tam aj na podiu spievali, taka komorna atmosfera a caj zadarmo 😀

lucy109
14. dec 2011

ahojte maminky, my sme tiez z race a nikoho tu dokopy zatial nepoznam, stretavate sa z tadialto?

lucy109
14. dec 2011

keby tu niektora mamicka chcela so mnou spolukocikovat potesim sa, mame malinke babatko a akurat zaciname chodit von, aj ked teraz v zime to bude asi dost obmedzene,ale na jar sa tesim na kocikovanie 🙂

lutsy
14. dec 2011

@lucy109 ja tiez mam male babo, ma 7tyzdnov, chodim von tak na hodku dve kazdy den aj ked je zima, dobre ho obleciem a krasne spi, je to super, rada sa s tebou stretnem, ja tu tiez nikoho nepoznam, lebo som sa tu pristahovala 🙂 ty presne kde byvas v raci?ja pri nemeckom kulturnom dome

lucy109
15. dec 2011

@lutsy tak sa tesim, my mame 6 tyzdnov,tak to sme rovnako skoro 🙂).. byvame blizko pri baronke,tak super,tesim sa🙂...

wwwphotokidssk
4. jan 2012

ahojky mamicky, pridite aj ku nam 😉

katka1981
6. jan 2012

Dievcata, kt. deticky chodia do skolky Baronka, Plickova alebo Cyprichova, prosim info, dakujem

wwwphotokidssk
7. jan 2012

@katka1981 ahoj,neter chodila na cyprichovu, a ja tam zvazujem dat neskor syna.

katka1981
7. jan 2012

@wwwphotokidssk, nevies nahodou ako to tam funguje so sladkostami, ake maju kruzky a podobne?

lindt
7. jan 2012

@lucy109
@lutsy caute, baby! ja by som sa k vam rada pridala. Mala ma 11 tyzdnov, teraz je chora ☹, ale ak by sa neskor dalo,rada by som sa k vam pridala,co sa kocikovania tyka. 🙂

wwwphotokidssk
7. jan 2012

@katka1981 urcite mali vytvarku a tanecnu, mala chodila na hip hop, uplne super. to planujeme aj my
a sladkosti sa ti opytam svagrinej

katka1981
7. jan 2012

@wwwphotokidssk, diky moc!!!! Tu tancenu a vytvarnu mame presne v plane aj my a dik za opytanie

lutsy
8. jan 2012

@lindt jasne kludne sa pridaj, dufam ze sa coskoro tvoja mala vyzdravie, napis potom 🙂 ja sa snazim kazdy den sa ist s malym poprechadzat

lindt
8. jan 2012

@lutsy dakujem, oki, ked budeme obe fit, urcite sa ozvem!!!! dovtedy sa majte krasne🙂

lucy109
9. jan 2012

@lindt jasne ohlas sa budeme tri kociky 🙂))
@lutsy uz sa neviem dockat kedy bude krajsie pocko, vo stvrtok ma byt celkom pekne,tak sa ozvem.paaa

wwwphotokidssk
10. jan 2012

@katka1981 tak pytala som sa aj na sladkosti, nedavaju, max sladke na obec, ako buchty na pare, alebo dukatove buchticky. a ked ma niekto narodky, alebo meniny, tak ak rodic donesie, ze sa rozdelia nejake lizatka, alebo cukriky. inak sladkosti nedavaju.

katka1981
10. jan 2012

@wwwphotokidssk, vcera mi odpisala riaditelka, ze je to na ucitelke, ci si deti vezmu sladkosti domov alebo tak, takze asi by som hodila rec s ucitelkou. Lenze mi napisala, ze 52 deti neprijali, ze si mam dat prihladku aj inde, som smutna, lebo toto vyzera ozaj na naj skolku :( dakujem ti pekne za odpoved

wwwphotokidssk
10. jan 2012

@katka1981 nemas zaco, my zvazujeme skolku na tbiliskej, do buducna.

lutsy
23. jan 2012

dievcata nahodou dobreho zubara v Raci mi neviete odporucit? aby sa tam dalo objednat a bol mily k pacientom 🙂

lillian
23. jan 2012

baby, uz sa davaju prihlasky do skolky? Ja mam informaciu, ze od 15.2.... 😕

lindt
23. jan 2012

@lucy109
@lutsy caute, baby! Neboli ste dnes nahodou pred Dm-kou pri mestskom urade? Nebola som si ista, ci naaahodou ste to neboli vy dve...🙂