• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

12. apríla 2015 
hihi,ludy tak to ti verim,posledny mesiac je onervy..uz sa ne len gulas a brusko zavadza a zavadza :grinning:
28. dec 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dievcata prajem vam vsetko dobre do noveho roka hlavne vela zdravicka a lasky pre cele vase rodinky :dizzy_face:
1. jan 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludy,dakujeme
zienky,aj ja vam prajem vsetko len to naj naj naj a vela vela radosti s vasych ratolesti :grinning:
1. jan 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dievcata vraj mi padlo brucho vravia to vsetci naokolo a aj doktorka ma takto od dveri privitala. Tak neviem ako dlho to potrva od padnutia brucha k porodu lebo zatial sa neotvaram. Mala som v plane zazmluvnit si lekara tak neviem ci sa mi to podari stihnut kedze navstevu v nemocnici mam az 8.1. :grinning:
2. jan 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludy..ja som mala padmute od konca 7 mes...aj preto som chvilu lezala v nemocnici...ale ty si uz blizko terminu,mozno to uz coskoro bude...tak drzim prsty. :wink:
4. jan 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa hlasim znova a este stale v kinderkovom stave :slight_smile: Mali sme teraz trocha navstevny frmol ale aspon neriesime ze kedy to uz konecne bude :slight_smile: Dakujem Katka ze na nas myslis :wink: urcite dame vediet ako sme na tom
6. jan 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludy,ja ze uz ste traja..ked som videla,ze sem pises :grinning:
7. jan 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale de cakam a cakam :unamused: a presviedcam sa ze kazde pichnutie zabolenie je to uz to co cakam :grinning:
Manzel s krsniatkom sa rozhodli ze v stredu rodim tak musim dockat do stredy :grinning:
7. jan 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule. tak som opat v praci po 2t dovolenky. :wink: tak sa mi nechce a mam toooolko roboty. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak tiez blahozelam julovej. krasne babatko.

a ludy tebe drzim palce, aby to dobre dopadlo. neboj. coskoro sa dockas. :wink:
7. jan 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak sa hlasim opat 2in1 lekar dnes zvazoval ze si ma necha v nemocnici ale napokon sa rozhodol ze este mozem ist domov :grinning:
V piatok pomeria babo a uvidime co sa bude diat. Vravel ze mam skrateny krcok ale sa netvaril ze je to zle tak neviem je to dobre? Som sa nedopracovala k tomu opytat sa ho tolko som sa pytala vela.

Slonicek joj nezavidim ti nastup po dvoch tyzdnoch volna ja by som sa prebrala tak v stredu :grinning: tak vela sil ti zelam.
tak zatial papa
8. jan 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludy - neboj ani sa nenazdas a bude malinka uz tu. svagrinu tiez posielal stale domov, ved pridite az o tyzden este je cas a potom zrazu to nanu prislo a vcera sme boli malinke krsniatko pozriet v nemocnici. je hrozne zlatunka. a taka vlasataaaaa. :grinning: a ty rodis kde?
9. jan 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slonik ja idem na Kramare rodit dufam ze nebude prave vtedy nejaka poladovica a dostaneme sa tam :grinning: :grinning:
No uvidime ako to bude s tou rychlostou rodenia v piatok asi budem mudrejsia po tom sone :slight_smile:
Ty uz vies kam pojdes rodit ci este to neriesis?
9. jan 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludy - na rendezi uz doktorka neordinuje, bola to dr Kubovcakova - uz je len v raci od noveho roku
zacala som k nej chodit, zda sa mi ok.
takze ma trochu vystrasilo, co pisala cat :o(
10. jan 2008 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ako dieta chodila do krasnan a tam som bola uzastne spokojna s doktorkou. strasne mila.

ludy - ja to este velmi neriesim, ale mozno do ruzinova (aj svagrina tam rodila)
10. jan 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Alififi ja som sa napokon rozhodla ist uplne mimo Race k pediatrovi dostala som dobry typ tak som si nechala poradit. Uz sme aj navstivili lekarku a je to velmi mila pani. Takze budeme trocha dalej dochadzt za lekarom :wink: ale dufame ze ju az tak casto nebudeme potrebovat :slight_smile:
10. jan 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludy,aj mi chodime mimo race a som velmi spokojna..totizto,ked sme sa nastahovali a mala sa narodila,este som nevedela de tu je zdravotne stredisko.
13. jan 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Baby Blaváčky, potrebujem sa súrne objednať na uzv na Kramáre k MUDr. Čunderlíkovi, neboli ste u neho niektorá, nemáte kontakt? Totižto tam volám už 2. deň a nič... :frowning2: Poprosím IP, ak by ste mali niektorá info, ďakujem veľmi pekne.
14. jan 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,neviem ci to mozem bonznut,ale ja uz nevydrzim....ludy je uz mamina :slight_smile:
ludy,blahozelame este raz :wink:
fabiana,ja ti asi nepomozem..ale skus napisat do tem porodnice,tam mozno dakoho najdes,inak neviem poradit :frowning2:
15. jan 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabiana - tak to ti neviem poradit. ja som u neho bola na uzv, ked ma prijamali do nemocnice. ale cislo netusim. najdi si na kramare cislo a spojovatelka nech ta skusi prepnut k nemu alebo na oddelenie.

ludz - taaaak to mooooc gratulujem. supeeeeeeer. vdaka kati za spravu. :wink:
16. jan 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dlho som tu nebola, kedze sme od predvianoc iba cestovali - najprv 1 tyzden Presov na Vianoce, potom sme Silvestra stravili doma, lebo som bola aj ja aj Giulia chore a potom 1 tyzden Taliansko (najprv Alpy, potom Milano). Takze cestovanie mame na nejaky cas dost :wink:

Ludy - blahozelam, velmi velmi... tak kedy pojdeme spolu kocikovat??? :wink:
16. jan 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik - tak to mate pestre. :wink: ty si tusim spominala, ze mas manzelika taliana. alebo jednoducho zo zahranicia. :sweat_smile: tak to musite mat casto take cestovanie. :grinning:
17. jan 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludy, pripajam sa ku gratulantom :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,babule,normalne mam ale zly pocit z toho,ze som to vyklabosila,dufam,ze sa ludy nebude namna hnevat :frowning2:
17. jan 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

dnes sme boli s Giuliou prvy krat na cviceni pre male deticky, bolo nas tam asi 10 a skoro vsetky take stare ako nasa mala, tak to bolo super...

slonicek - ano, manzel je talian, ja som z vychodu a kedze byvame tak na "pol ceste", tak sa tomu cestovaniu nevyhneme...ako my sme si uz zvykli a dufam, ze aj Giulia si zvykne.

A LUDY - vsak sa nebudes hnevat, ze uz to vieme??? ved je to taka super sprava :wink: :wink:
17. jan 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka - vobec nemusis mat vycitky. ja si tiez myslim, ze sa vobec neurazi. :wink: aspon sa jej stikuta, ked ju takto spominame.

inak katka - ze uz 11tt. to ale leti. :wink: uz si bola u doktora a videla babatko? my sme boli vcera. :grinning:
18. jan 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime:sweat_smile:
hej,bola som v piatok a babo som videla asi v 7tt..teraz idem 4.2.aj na ultrazvuk...ja si to inak dako neuvedomujem ani to uz tak neprezivam ako pri neite..ale tesim sa mooc
uz si rozmyslala kde budes rodit??
19. jan 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano peti,videli,teda aspon my :grinning: ale nevyhovuje nam to :frowning2:
19. jan 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
tak uz sme konecne doma.Pustili nas az dnes kedze mala mala vsetky novorodenecke neduhy co mohla mat. No nastastie sa vsetko dalo do poriadku a sme spolu s tatkom doma a velmi sa tesime. Mala je krasna ale troska ukricana az sa jej vsetci v nemocnici bali ale nam to nevadi nejako si poradime.
Rodila som podla mna nekonecne dlho o 1 rano mi odtiekla plodova voda a na stol som sa dostala o11 tej no a konecne som porodila o 16 tej. Podla mna nekonecne dlho ale podla lekarov v pohode :confounded: no nastastie mala je krana a stalo to za to. Je riadna baculka vazila 4200g a merala 52 cm. :slight_smile:
Dakujem za gratulacie a vobec mi nevadi rozbehnuta debatka o nas bez nas :slight_smile:
21. jan 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ludy,tak ta tu opet vitam..a uz sa tesim na fotecky ...teraz pozeram do pasu,nemala sa volat lucka??ci sa mi to len marilo?? :sweat_smile: tak to si teda mala dlhy porod oproti mojim 2 hod na stole (trom potlaceniam)a ako si nakoniec rodila??to ate inak boli dost dlho v nem,ale hlavne,ze ste uz doma a obe zdrave :grinning:

babule,nechcete chodit niektora cvicit??vraj sa tu da chodit cvicit aj s detickami..hm??
21. jan 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok