Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

sloniiicek
22. jan 2008

katka - s tym cvicenim, to sa musi este babatko narodit. 😉 a kde sa chodi?

ludy - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem. 😉 a kde si rodila?

ludy
autor
22. jan 2008

Katka mala som nakoniec spontanny porod kedze mala dosla o dva tyzde skor ako mala. Nakoniec sa mi ani nepodarilo mat zazmluvneneho lekara lebo papierovo sa to nedoriesilo ale nastastie mala sluzbu velmi dobra lekarka. Bolesti klbov mi stale neprestavaju tak sa potom niekedy pojdem dat do kopy. Dufam ze sa to upravi.
Ja sa Katka zatial necitim na ziadne cvicenie. Mala s nami dost cvici 😀
Slonik rodila som na Kramaroch.

katka432
22. jan 2008

slonik,vraj to je kusok odnas,ale som im pozerala na stranku a prd tam o tom je tak neviem ci sa ta zenska co mi to spominala sekla alebo to nemaju napisane,no prd som zistila
ludy,no vidis,trdielko,a tak si sa trapila tym cisarakom 😀
no tie klbiky teraz este asi budu boliet dlhsie,ale neboj,vsetko bude ok 😉
a aj by som sa ti veeeeeeeeeeeelmi cudovala keby si sa chystala cvicit,he tak skoro,ved ja som si pomali dva mes nevedela sadnut a nieto cvicit 😅

lucik_lucik
23. jan 2008

ahojte,

tak Ludy este raz blahozelame, nech je mala zdravucka, krasnucka a nech pekne rastie 🙂

Katka - a kde je to cvicenie, vies o tom zistit nieco viac? my teraz chodime cvicit do MC Presporkovo v centre, boli sme zatial iba 1x a bolo to ok...mne by sa zislo spestrit trosku nas denny program, kedze Giulia zacina byt velmi narocna, musim sa jej stale venovat 😉

katka432
23. jan 2008

som uz pisala o tom,ze sa asi sekla,bo som o tom nezistila nic,malo to byt vo fitku b-fit,ale nic tam o tom nieje,tak neviem,zistila som houby.no ja by som tiez chcela s malou dakam chodit ale no do centra sa mi to zda daleko horedole behat

ludy
autor
24. jan 2008

Ahojte este raz dakujem ku gratulaciam a pridala som nejake to foto z nasej hviezdicky 🙂

sloniiicek
24. jan 2008

ludy - malicka je naaaaadhernaaaaaaa. krasne babenko. inak aj moj drahy nazyva nase babatko hviezdicka. 😉 a nezabudni si zmenit pas. 😉 akosi ti tam sviet 41tt 😉 a inak to ako zvladate? aj sa trochu vyspite? lebo svagrovci hovorili, ze ich mala je kazde 2 hodiny hladna. 😉 a minule zaspal do prace. 😉

katka - a to fitko, to je na tej gelnickej?

katka432
24. jan 2008

ludy,zuzanka,je krasnucke slniecko.
slonik,neviem aka je to ul...je to taky novy dom skoro na rohu ul,ale ako sa ta ul vola fakt neviem 😖
neita ked bola mala tak prvy mes.sme ani nevedeli ze ju mame,mohla som v poho pracovat...ale v pokle druheho mes zacalo peklo...a trvalo dlho dlllho,nikomu to neprajem 😉 ale teraz je to zasa anielik..
ked bola babo,tak sme ju volali preinceznicka,ale teraz ju volame vecinou neita 😅

katka432
29. jan 2008

kde ste racanky??

sloniiicek
31. jan 2008

ahojte babule. 😉 ja som vcera volala sestricke kvoli genetickym testom a su vporiadku. taaaak sa strasne tesim. 😉 ale inak nic take nove sa u nas nedeje. 😉

katka a ty sa ako citis? kedy ide k dokimu?

katka432
31. jan 2008

slonik,to je super..dufam,ze aj tie nase budu,ale tie su este daleko 😅
k dokimu idem v pondelok aj na ultr.tak sme zvedavi...
citim sa fajn,len rano mi byva zle a nechuti mi jest,inak je to vsetko ok 😀

sloniiicek
1. feb 2008

tak drzim na pondelok palceky, nech vsetko dobre dopadne. 😉 a tie nevolnosti som mavala aj ja. sice som velmi nevracala, ale za to ked som si spomenula na jedlo, tak mi bolo zle. a vobec mi nechutilo jest. doteraz mi nejako nechuti maso. zatial som priblala len skoro 2kg. ale to urcite preto, lebo mi nechutilo vobec jest a stale ma bolel zaludok. 😉 pockaj este par tyzdnov. 😉

chruminka
1. feb 2008

ahojte,chcela by som sa spytat ci sa tu nahodou nenachadza niekto kto chodil na

ZS Halova 16 v Petrzke

a koncil v roku 1993,

chceli by sme zorganizovat stretko po 15-ich rokoch,dik.....

katka432
3. feb 2008

slonik..dakujem..mne byvalo s neitou zle cely cas,a dobo to dost na houby..no teraz to vyzera,ze to bude trvat ovela kratsie a aj to lepsie zvladam.. 😅 minule teho som schudla 8kg..a asi v 6som konecne pomalicky zacala priberat..navyse som pribrala 5kg..co som pri porode stratila..a celkovo somn mala menej ako pred teho..no teraz som schudla 3kg..ale uz som aj jedno pribrala spet..snad sa nakonci nebudem iba gulat 😀

sloniiicek
4. feb 2008

katka - tak to je zaujimave. ja tiez zatial velmi nepriberam. tak uvidime teraz ako sa to rozbehne. uz nam doktor vysadil lieky, tak uz aj citim, ze mi viac chuti jedlo a nebolieva ma zaludok. 😉

inak kam zmizli ostatne babule? asi sa staraju o babatka. 😉

lucik_lucik
4. feb 2008

ahojte,
uz dlho som tu nebola.

My sa mame fajn, Giulia rychlo rastie, zacala liezt (zatial iba smerom dozadu 😉 ) uz sedi, krici a vyska...cez den mam o zabavu postarane. Najhorsie je, ze aj v noci sa nam stara o zabavu, pretoze sa casto budi, niekedy sa zobudi a 2 hodinky nechce zaspat 😒

Inak uz iba cakame na jar, aby sa dalo ist vonku aj na dlhsie prechadzky, tak dufam, ze sa potom ku mne niekto prida 😉

katka432
4. feb 2008

asi su zaneprazdnene popri detickach...ani sa necudujem 😅
tak dnes som bola v poradni a zatial som schudla 3kg,lekar povedal,ze ak nepriberiem aspon trosku,bude ma mesiet vziat na infuzky,tak snad uz neschudnem 😖
sono,bolo v poho,ale foto mat nebudem,bo oni tam fotky vraj nerobia,nemaju na to daco..skoda ☹
lucik,ja sa rada pridam 😉 🙂 ozaj nechces si precitat tu knizku..kazde dieta sa vie naucit spat?mozno pomoze..nam teda doooooooost pomohla.

ludy
autor
4. feb 2008

Ahojte uy som tu velmi dlho nebola mame co robit okolo nasho vrieskaca 😀 mala stale statocne pokrikuje ale uy to zdaleka nie je to co bolo v nemocnici a prvy tzyden. Najlepsi liek je prechadyka von velmi to lubime.Len skoda ze mamka sa pri prechadzke nevyspi ☹
DIevcata drzim palce pri tehotenstve. Ja som teda s priberanim nemala yiaden problem skor opacny ze sa to nedalo s priberanim zastavit 😀
Nasa mala zatial celkom slusne sprava v noci budime sa tak raz za noc pri horsej noci dva krat len dufame ze jej to vydrzi co najdlhsie.Tak zatial majte sa krasne netusim kedy sa sem znova dopracujem 😅 papa

katka432
5. feb 2008

ludy,ty mas v pase stale ze cakate dievcatko,tak si to prepis,neh vieme kolko presne ma vas pokladik.drzime palce s malickou.a oddychuj kedy len mozes bo zachvilu si neoddychnes vobec 😀 😀 😀 papa

lucik_lucik
6. feb 2008

katka - a kde by som zohnala tu knihu? uz by som aj nieco vyskusala, kedze Giulia uz bude mat o chvilu 7 mesiacov a stale zaspava na rukach a budi sa v noci.

Ludy - aj nasa mala je maly vrieskac, my ju volame "pistadielko" kedze stale pisti...a aj ona najprv v noci krasne spinkala, aj 8 hodin v kuse, ale po 3-4 mesiacoch sa to pokazilo a odvtedy som sa poriadne nevyspala...ale verim, ze u vas to bude dobre 😉

katka432
6. feb 2008

luci posli mi mail cez ip a poslem ti ju mailom.tiez ju mam od dakoho odtialto z konika,a pomohla nam..aj vela mamickam 😀

sloniiicek
7. feb 2008

katka - a to mas v elektronickej podobe tu knizku?

katka432
7. feb 2008

hej,slonik,tak tak.ked budes potrebovat poslem aj tebe 😀 ale este mate casu na to 😀 😀

emjee
29. feb 2008

ladybird1l • 1d • Dnes o 00:21
ahojte maminky, byvam v raci s mojou 14 mesacnou Nikolkou, uz dlho hladame kamaratku na kocikovanie a pre Nikolku kamaratku - kamarata na hranie. Raca je velmi chudobna na mamicky s kocarikmi, a este sa nam nepodarilo spoznat taku, s ktorou by sme kocikovali, navstevovali sa, chodili na spolocne akcie s detickami. Nikolka mi rastie, prestrasne luuubi deticky, ale zatial vyrasta sama...budeme radi, ak sa nam ozve nejaka racanka s podobne mladym dietatkom...

katka432
5. mar 2008

ladybird..tak sa k vam mozme dakedy pridat,co ty na to??
ja sice maicky s kocarmi stretavam,ale vzdy su v takychtlupach..a ked nie,neako mi je trapne len tak sa dakomu vtierknut 😅

sloniiicek
13. mar 2008

ahojte babule. straaaasne dlho sme sa neozvali. ☹

mali sme pred par tyzdnami nejake zdravotne problemy. jedno rano ma strasne zacalo bolet brucho a krize. tak som sa hned objednala k doktorovi. a doktor mi povedal, ze som mala predcasne stahy maternice. nakazal mi magnezium a lezat - t.j. pn. nakolko som nemala doma internet, tak som sa nemohla ohlasit. 😉 tak sme poctivo lezali a po 3 dnoch sa to upokojilo, inak by sme museli ist do nemocnice. 😒 mala som teraz 15 dni dovolenky, tak som sa dohodla so zamestnavatelom, ze si ich vyberiem. a od dnes som oficialne na pn. uz mi je lepsie. vcera som bola opat na kontrole. a je to ok. a doktor sa vyjadril, ze som ho nastrasila, ze to bolo dost vazne. dalje mi pri steroch nasli streptococa acalactickeho - jednoducho, budu mi musiet pri porode pichnut antibiotikum, aby sa to neprenieslo na drobca. 😉 vcera sme boli na tehotenskej cukrovke. a inak mam aj dobru spravu. 2.3. sme boli na 3D uzv. super zazitok a navyse sme zistili aj pohlavie, takze vyzera to tak, ze cakame dievcatko. 😉

zatial papa.

katka432
13. mar 2008

slonik,gratulujem..a som rada,ze ste uz v pohode.len sa pekne drzte a setri sa aby si nemusela lezat v nemocnici,bo to je hruza to tam vydrzat..a hlavne aby sa nestalo aj daco vaznejsie... 😉 drzim vam prsty

sloniiicek
14. mar 2008

vdaka katka. 😉 poctivo lezkame. a snazime sa. 😉 a vy sa mate ako?

katka432
14. mar 2008

no fajn,az nato,ze sme teraz par dni same,nikam sa poriadne neda ist tak sa doma ideme zblaznit,a taaaak....ale inak v poho 😀

sloniiicek
17. mar 2008

neboj, tak to vam urcite rychlo ubehlo. 😉 a malinka si uz uvedomuje, ze caka surodenca alebo nie?