Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

nsoci
11. máj 2009

No holykj zajtra neprideme...furt hanckujeme ☹ pre istotu...moze to byt viroza nech to vasi nechytia....

erika107
11. máj 2009

juuuj nosci to mi je luto malunkeho aj ste boli u lekarky?

takze zajtra sa aj stretame alebo nie? aby som tam nestala sama ako kol v plote

snehulienka
12. máj 2009

erika, ja by som dosla. vcera som stretla aj andreu u doki, ze by tiez dosla..

ak nie tak napiste, nech sa tam netrepem tiez zbytocne..

blesura
12. máj 2009

Erika, ja by som dnes prisla, ked nebude prsat velmo...este to tu stihas dnes ceknut a odpisat mi?...ale aj tak pojdem von, tak sa tam budem prechadzat

v nedelu sme sa vratili z tatier, bolo super...krpec zvladol cestu aj pobyt, sme ho povlacili po horach 🙂
zajtra ideme na poradnu, bude mat 7 mes. tak som zvedava aj kolko vazi, lebo mne uz ruky odchadzaju niekedy a chlapec sa chce len nosit a nosit 😖 ...ekzemik nam rozkvita, takze nas lekarka asi nepochvali ☹ ale ja mu tie hormonalne maste nechcem davat, lebo aj ked dam, vyrasi to znova ☹ asi skusime homeopata, co uz, kym neskusim vsetko, nemozem tvrdit, ze som vsetko skusila ☹

snehulienka
12. máj 2009

blesura, hadam ekzem ustupi...

vidime sa dnes..

sloniiicek
12. máj 2009

ahojte kocky. vcera sme boli s martinkou u doktorky a dosla som dost nestastna a zhrozena. ☹ 😢 moja doktorka bola chora a ordinovala taka mladsia. a robila dooost dokladnu prehliadku. tada za dva mesiace sme skoro nic nepribrali. teda takmer nic. pre dvoma mesiacmi mala 6.930g a teraz 7.050g. 😒 a pritom jej varim vsetko mozne, aj zemiacik, ryzu, cestoviny, ovsene vlocky. je pravda, ze toho menej papkala. ale teraz sa mi zda, ze sa trosku rozjedla. inak nas merala a mame 68,5 cm.

dalej nam kukala pisulku a vravela, ze tam ma nieco zrastene, tak nas poslala na detsku gynekologiu. ☹ pozerali to aj vam? hrozne sa toho bojim, ze jej budu nieco robit a ju to bude boliet.

a do tretice sa jej zdalo, ze pocuje nejaky jemny selest na srdiecku, tak nas poslala na kardiologiu.

som z toho uplne mimo a spamatavam sa. mam pocit, ze skoro kazda jedna mamicka vychadzala s nejakym vymennym listockom.

a inak mame stvrty zubok.

sloniiicek
12. máj 2009

snehulienka - vas nikam neposlala? 😀

blesura
12. máj 2009

slonicek,moje chudatko, neboj nic, nerob paniku, kym nemas odborne vysetrenia ☹
ze nepribrala, by som vobec nestrasila, kedze je spokojna a zacala sa viac hybat si myslim, ze je to ok...aj narastla do dlzky 🙂 a ostatne nechaj na odborne vysetrenia...asi mlada nechcela nic zanedbat, tak vas poslala radsej skontrolovat to....o tej pisulke som nieco citala v niektorom casopise..pozriem to...pridi dnes, nech sa netrapis, vsetko nam vyrozpravas, pokecame, nech sa netrapis...
papa

netmona
12. máj 2009

www.denrodiny.sk .......................
🙂

snehulienka
12. máj 2009

slonicek, fiha, tiez sa mi zdalo, ze vysetruje dokladnejsie nez nasa.
neboj, radsej nech ta vselikam poposiela a nakoniec to bude vsetko ok. neboj sa.

ludia, mala ma nejaku zvysenu teplotu, tak nejdem do race, ked tak len okolo domu...

erika107
12. máj 2009

ahojcek babulky tak my dojdeme teda ak tam budete 🙂 sa stretneme...

slonicek: neboj martinka bude v poriadku odborna lekarka sa nato mrkne a bude vsetko oky... a bud rada ze jej to nepriehliadla a ze to riesi....

snehulka: tka to mi je luto malinkej ked ma teplotky tak to radsej neriskuj a ostan pri dome... ty a nejdu jej uz zubky?

blesura: tak dufam ze dorazis na stretko

Inac mame novinku... Dnes sme kupili novy kocik X-Lander neodolali sme mu tentokrat 🙂

sloniiicek
12. máj 2009

snehulienka - to ma asi z toho ockovania, chudatenko malinke. pekne jej davaj tie zabaly na nozicky. a popripade, ked sa jej zvysi viac teplota, tak cipky na teplotu.

sloniiicek
12. máj 2009

inak z toho priberania si az taku strasnu hlavu nerobim. ved je spokojna, usmievava. som sa vduchu smiala, ze este na mna poslu socialku, ze zle prospieva. 😀 😀 😀

sloniiicek
12. máj 2009

najviac ma trapia tie pysky, ze jej budu ublizovat.

snehulienka
12. máj 2009

erika, boli sme vcera na ockovani, som asi zabudla napisat...preto teplota

mame 6090g a 65cm, co je o kilo za 6tyzd.

slonicek neboj, kym sa vyda, tak zabudne..

nsoci
12. máj 2009

Fuj holky, uz som tusim chora aj ja... Matko stale rovnako... ☹

blesura
12. máj 2009

nsoci, juj chuda matko ☹ aj ste boli u lekarky? ☹ aj ty uz hnackujes?

ja som dnes zdrhla skor zo stretka, olino bol umrncany, ale po ceste uz v pohode, pozeral z kocika, on sa proste nudi ked je na jednom mieste dlhsie 😠 teraz mi sedi na kolenach a stiahol kopu papierov a casopisov na zem..taky je rad na rozdiel odomna 🙂
no este ho musim do 19tej unavit, potom asi odpadnem s nim...ked ho polozim rev, prkne som si ho naucila 😖 🙂

snehulienka
12. máj 2009

nsoci a co ti je??

my sme miesto stretka doma 2hod spolu spali a nikam sme nesli.

erika107
12. máj 2009

no my sme boli na stretku cca do piatej potom sme stretli aj Katku s Neitou a Nikolaskom tak sme isli tam bliizko na ihrisko aby sa mala mohla pohojdat a posmikat ...pokukali babulky fotky maleho mojho pokecali a isli sme potom domov...

snehulka: tak to ste pekne vyrastli uz ... sikovny ... aspon si si oddychla ked ste si pospinkali

blesura: no olinko olinko tebe sa nepacila nasa spolocnost ☹ ... no aj nas matesko ma rad ked sa vozi v kociku a moze ocumovat vsetko... ja som dnes uspavala maleho pol hodku potom manel a teraz babinka ho uspava pol hodku a nie a nie zaspat :(

nsoci: tak prajeme rychle uzdravenie

erika107
12. máj 2009

no tak este stale nespi tak idem ku nemu si lahnut a pospat si snim

mataaaaa
13. máj 2009

ahojky maminy,

erika to poznam, nasa ma tiez niekedy taky cas, ze nie a nie zaspat. ale teraz ju niekedy dam do kocika na balkone, troska pohojdam a spinka :D ja si aspon porobim svoje ..

sloniicek a k akej doktorke chodis??

mi ideme az 27.5 na poradnu.. a posledne ockovanie z tej trojvakciny nas caka.. tak nemam rada, ked ju ockuju, to snad prezivam viac ako ona sama ...

sloniiicek
13. máj 2009

mataaa - ja chodim do krasnan, k doktorke holanovej. ale teraz je pn, tak ju zastupovala taka mladsia. nie uplne mlada.

erika107
13. máj 2009

caaute babulky dnes je desny den bleee

zacalo sa to vcera vecer ked mi maly nechcel zaspat... v noci bol 2krat hore co sa uz dlho nestalo ... a potom
rano som isla s malym lekarke lebo od vcera vecera ma 37,6 teploty a sople a troska pokaslieva...najskor nesiel autobus vynechal .... dosli sme k doktorke ta ma zjazdila ze preco som dosla prave dnes ze je poradna pre zdrave deti... a keby som vedela ze takym sposobom ho vysetri tak sa nato vykaslem a nikam nejdem.... pootm som cakala 45 minut na autobus domov...idem z lekarne pod stromami ma oseru vtaky....dojdem pred barak zistim ze som si nechala doma kluce a doma uz nikoho tak som musela ist ku mamine do roboty ... potom som isla varit vsetko bolo ok az kym som nesla scedit zemiaky polka mi popadala z hrnca takze ja dnes nic vazne uz nemozem chytit do ruk lebo vsetko pokazim... dnes sme mali ist na cvicenie ale nesli sme radsej aby mu ta teplotka neskocila este viacej ... zajtra ma caka tiez taky akcny den ideme k neurologicke na kontrolu

uz mam aj navarene pre lL do roboty telaci gulas a knedlu a ja som si robila granatir nemam chut na maso ... malemu som urobila zeleninku, masko a cestovinku som zvedava ci bude papat ked je chorucky :(

blesura
14. máj 2009

tak ako ste dnes dopadli Erika? myslela som na Vas 😉
vcera si mala teda "podareny" den, len co je pravda ... dufam, ze aspon dnes sa darilo 🙂

my mame veru bujare noci...Olinko sa budi casto, ale uz ani tak necucka z prsa, len sa proste zobudi, mrnci a nevie ako pokracovat v spani..a hlavne hned vyskoci na "styri" podvedome a hojda sa a mrnci az kym ho nepolozim, neucicikam...on sa normalne pustil od utorka lozit 😅 ako sme prisli z toho stretka, dala som ho na postel, on hned na styri a sup dopredu jedna ruka druha ruka nozky a uz bol na druhom konci, skoro som odpadla 😲 a uz mu to ide cim dalej lepsie, len sa skoro unavi a pada na pusinku...ale sikovnicek je to o dva dni bude mat 7 mes.
aj naporadni zatial ok...

no dnes sme si chceli ist nahradit cvicenie, taaak som sa velmi tesila, ze stretnem sloniceka, suzi s deturencami atd...ale mlady pan spal a spal az prespal aj cvicko..tak som ho nechala, lebo vcera ho aj ockovali, tak nech oddychuje. tak skusime o tyzden vo stvrtok nahradit.

a kde ste vsetci?

nsoci, ako sa mate? uz je lepsie?

lillian, ako idu materske povinnosti? je to radost ze? 🙂 az na ten nedostatok spanku..ale na vsetko si zvykne organizmus, nenadarmo sme zeny 😀

erika107
14. máj 2009

ahojcek babulky

tak na neurologii sme dopadli v poho nalez sa mu troska zmenil ale je to v podstate o tom istom stale... ma rozsirene mozgove komory ... a doky sa domnieva ze ma razstep chrbtice ale povedala ze to vidia na sone tak ... ale maly sa v poho pohybuje tak by to nemal mat povedala ze nebude to riesit RTG lebo zbytocne by bol ozarovany ... tak uvidime o dva mesiace ideme na kontrolu opat... ale povedala ze sa vyvija normalne napreduje a ze este nestvornozkuje alebo nechodi ze nemam stresovat lebo ked mu odrata ten mesiac tak je to v poho... a povedala aby som ho v ziadnom pripade nedavala do choditka!!!!

blesura: no my si budeme musiet na druhy tyzden tiez nahradzovat lebo v stredu nemozeme dojst ideme do predcasniackej poradne a tam mu budu brat krvicku z hlavicky tak ho nechcem zbytocne stresovat este cvicenim ... juuuj tak to je velmi sikovny Olinko tak nabuduce musime byt na cviku vedla seba aby to maly obchytal od vas 🙂 ... ja som si vsimla ze ked on vidi ine deti nieco robit tak aj on potom sa o to pokusa 🙂 ... vcera sme boli vonku s drobcom aj s kamoskou a zacal z nicoho nic robit tap tap tapusky a kamoskyn sa tiez potom pustil do tapkania xixi to je sranda ake su tie deti :o))

neako to tu utichlo zase sem nikto nechodi ☹(

snehulienka
14. máj 2009

caf, erika, neboj, budete to vsetko ok, maly je ciperne normalne zlate babo.

my sme sa dnes z polosedu parkrat posadili...tak kukam jak puk.

v sobotu ideme na svadbu tak beriem pre malu asi 4 siata budem ju prezliekat ..

blesura
15. máj 2009

tak erika, neboj nic...Mathiasko je super..a uz vie aj tap tap tapusky 😉 lozit zacne, ked sa mu zacne chciet...zo dna na den nastavaju tieto zmeny 🙂 ...pockaj ako zacne za Martinkou futasit, ked ju zbada liezt 🙂 😉
takze vo stvrtok sa na cvicku stretneme a ped tym dufam este v utorok...tak v ktorom parku? hore ci dole(pri cint.)?

Olinko vstava vzdy s placom ☹ vase dietky sa ako budia??

sloniiicek
15. máj 2009

caute kocky. tak nasa martinka ma od vcerajsieho vecera teplotku, je hrozne umrncana a stale by sa len na rukach nosila. chudatko moje. vobec nie je vo svojej kozi.

erika107
15. máj 2009

blesura: tak mohli by sme sa stretnut v tom hornom je tam tichucko a krpcom sa bude lepsie haji ...

slonicek: vies co aj nas matesko mal teplotu dva dni a potom v poho asi koli zubenkom

snehulienka: juuuj tak to bude mala ako princezna idete mimo BA? ... tak ju potom nafot aby sme ju videli princeznicku malu .o))

blesura
15. máj 2009

slonicek, chudatenko moje...tak nech jej to coskoro prejde
oki erika, tak v hornom
snehu, dobre sa zabavte v sobotu 😉