Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

nsoci
27. júl 2009

Babulky pridete zajtra dakto?

erika107
27. júl 2009

slonicek: dik ja som si nebola ista ... prajeme prijemnu dovolenku davajte si pozor na seba

nsoci: juuuuuuuuuuuuuuj rada by som prisla ale zajtra rano o 11.00 sa musime hlasit v nemocnici .o(( tak vam prajem prijemnu stretavku :o)) zabavte sa

a kde je katka (olinkova) a Katka (nikolaskovo) dlho sa tu neukazali .o(

nsoci
28. júl 2009

Erika budem na vas mysliet.

Tak nikto?
No tak ani ja....

juliar
29. júl 2009

nejak to tu zakapava. a ani na stretka skoro nikto nechodi... dufam ze je to len tymi prazdninami.
tak vsetkym dovolenkujucim prajeme vela oddychu! k nam zajtra pride na prazdniny manzelova najmladsia sestra s kamoskou, takze im chystam nejaky program, tak aby sme to zvladli aj s emmkou. nejake kupko, zoo, vecer kino...

erika.: mna sa stalo ze na mna v B-fite po prvom kurze nejako zabudli, tak som sa ohlasila mailom a vsetko bolo o.k. takze ak to chces mat poistene, posli im niekedy v septembry mail, ale prihlasku znovu vypisovat nemusis.

claudinka
30. júl 2009

my chodime teraz na maggio plaz pri dunaji, dnes sme tam stravili cely dnik.. nenormalne nieco 😀

kiwinka
31. júl 2009

ahojte ženušky 🙂 vsetky tu uz mate deticky, ci je tu nejaka tehulka z rače? 😀

juliar
31. júl 2009

ahojte kocky. to su teploty. dnes sme mali v byte 36stupnov. to je hruuuza.

claudinka: mne sa na maggio plazi az tak nepacilo. bolo tam veeela deti, takze som sa bala ze mi niekto skoci na emmku. mam pocit ze ona sa tesi z piesku a smykavky rovnako aj tu v raci a je to blizko. i ked musim uznat ze mam rada take hupacky, z ktorych dieta nevypadne a take tam su. je to pekne ihrisko, ale skor pre starsie deti, tak 4-6rokov.

kiwinka: boli tu tehulky, ale uz porodili 🙂 ale mozes pokecat (a stretnut sa) aj s nami- mamickami.
ozaj, babo cakate zaciatkom aprila? tak to je uuuplne cerstve! tak gratulujem! a dufam ze ta budu zdaleka obchadzat ranne nevolnosti. (i ked neviem preco sa volaju ranne, lebo mne byvalo zle cele dni)

claudinka
1. aug 2009

juliar praveze som bola prekvapena, ze tam vobec vela deti nebolo, teda v utorok ano, ale vo stvrtok a piatok vobec nie.. bez problemov tam lietal bezomna 🙂 a presne, mas pravdu, je jedno, kde sme, ale tam som mohla byt aj ja v plavkach a chodit do sprch 😀 jediny rozdiel.. 😀 a mojmu to staci, chodi iba do bazenika a piesku, preliezky este tiez nie su pre nas..

kaitka
2. aug 2009

ahojte)
dost casto byvam v raci,,mame tam rodinku kde travime s karin par dni v tyzdni,aby nam bolo veselsie...
tak sem dakedy nakuknem... a daktore mamicky tu mozno spoznam aj z ulice 🙂

erika107
2. aug 2009

tak dosli sme v piatok domov z nemocky len som nemala cas pisat lebo kym som to vsetko posklidala tak bol vecer a zaspala som rovno s Matthim ...

napisem vam co sa dialo v nemocke :o)

tak v utorok sme dosli prijali nas okolo 12 sme boli uz na izbe ... v ten den zacali brat malemu kazde 3 hodky z prsteka krvicku aj v noci koli cukru v krvicke to nam dopadlo dobre sice niekedy mal hodnotu vyssiu ale dr povedala ze poho ... potom od vecera od piatej sme zbierali moc do sackov do rana do piatej bolo to zaujimave dvakrat nam ubehol do plienky .o) ... dr povedala ze malo vycural za noc ...ze celkovo prijme dost tekutin 1200 ml za den a vyprodukuje cca 500 a mal by polovicku len ta truba to nedomyslela lebo on sa maximalne poti ... tak potom povedala ze ok ... v stredu to zacalo musel byt od 4 rana nalacno lebo mu brali krvicku z hlavicky na metabolicke vysetrenie bolo to cca 5 ampuliek no hrozne plakal drobcek moj :o( v ten den sme boli este na ocnom a ocka ma v poriadku /boli sme tam koli tomu ze ma male ocka/ a pri tej prilezitosti mu robili aj ocne pozadie ... ked sme boli na ocnom maly mi nechcel vobec pozerat zatvaral ocka tak ma slusne vyhodili von a studenti ktory tam boli s nami co praxovali prave v nemocke (a uzili si snami vsetky vysetrenia) tak hovorili ze ho museli dvaja drzat a ocka mu musela sestricka zo svorkami otvorit a dr mu ich prezerala ... desne nieco co tym drobeckom robia :o(... no a prisiel den D stvrtok rano zase musel byt nalacno o 8.00 sa zacal boj dr. mu zavadzala kanilu ktora sa jej podarila az na 3 pokus stanicna sestra tam uz funela od nervozity ze je taka lava... no proste mlada dr. ktora este nema skusenosti... tak nakoniec sa jej to podarilo este mu zobrali krvicku a potom dosli z hematologie dr aj sestricka malemu supli dormikum aby nemal bolesti pri odoberani krvicky z kostnej dreni...to som tam uz nemohla byt ale ked som odchadzala z osetrovne som revala ako najata lebo mi bolo maleho velmi luto ako trpi ... cely den som bola nervna ze ako dopadli vysledky ... VSETKO je dobre ...este musime do konca mesiaca cakat na metabolicke vysetrenie a hormonalne oc mu robili ...v piatok nas poslali este na rentgon dlhych kosti (rucicky, nozicky hrudnik) a tam sa tiez nic nezistilo ...mysleli si ze ked ma na lebke tie dva defekty ze by sa to mohlo nachadzat aj na inych kostiach...

takze konecna sprava je NIC MALEMU NENI!!! takze teraz bude dalsie cakanie a skumanie co bude s jeho hlavickou ...lebo co sa tyka metabolickeho vysetrenia vsetko je zatial OK

tak mi padol kamen zo srdca a som rada ze mam tak "chore" dieta ako mam lebo co som sa stretla s mamickami na oddeleni maju vacsie trampoty ako my :o)

babulky tak co tento utorok uz dame stretko???

juliar
2. aug 2009

kaitka ahoj!

erika, tak ste to zvladli! sme radi ze ste o.k. a ze sa ziadne obavy nepotvrdili.

tento tyzden tu mame na navsteve manzelovu najmladsiu sestru s kamoskou, takze na stretko zase neprideme.

baby, nema niekto dobru skusenost s dovolenkou v chorvatsku. (hladam sukromnu pieskovu plaz s tienom a lacne ubytko 🙂 to je asi utopia, ale ak ste niekde boli, dajte typ.

blesura
2. aug 2009

ahojte babulky "stare" aj "nove" 🙂
tak sme po dlhsom case doma a pekne sa aklimatizujeme...vonku 32, vo vnutri 28 stupnov...kym Oli zaspal, pekne si poplackal, ale inac zvlada cestovanie a zmeny noclahov celkom v pohode 😅
nechce sa mi teraz velmi vypisovat...ved sa hadam v utorok stretneme podaktore 😉 ...chcem len erike a mathiaskovi povedat, ze som rada, ze uz to maju za sebou a veelmi im zelam, aby uz nemuseli podstupovat ziadne vysetrenia ☹ a nech je mathiasko zdravucky ...ach jaj v nemocniciach je to otrasne 😢

takze my by sme chceli prist v utorok 😎 a navrhujem prechadzku v lese, lebo ak bude zase vyse 30 bude to prijemne...

juliar, veru aj mna by zaujimalo to chorvatsko.mame tam sice pochodene miestecka, ale uz davnejsie sme neboli a doteraz sme len kempovali...ale buduci rok chceme ist, tak ak nieco zistis, daj prosim vediet 😉

erika107
3. aug 2009

babulky a co by ste povedali keby sme dali stretko trosku neskor aspon tak o tretej pol stvrtej lebo je este silne slniecko?

snehulienka
3. aug 2009

erika, super ze maly je ok.

ja by som dosla na stretko, moze byt aj neskor. moze byt aj les.nie su komare? asi hej.
o kolkej teda, kde?

blesura
3. aug 2009

vlastne ano v lese su komosi fuuuj...tak radsej nie 😖
tak ako zvycajne pri fontanke po tej 15tej?...akurat hlasia pocko-ze prehanky burky..tak uvidiiime...

erika107
3. aug 2009

no tak to bude idealne sa stretnut pri fontane lebo baronka je aspon na blizsku :o) tak o 15.00 sa stretame tesime sa velmi na vas :O)

blesura
4. aug 2009

tak ako to dnes vidite? trosicka nam prsi 🙂

erika107
4. aug 2009

babulky tak ak bude moc prsat tak ja veru nedojdem nechcem aby mi maly prechladol :o(

erika107
4. aug 2009

snehu: to neni mozne to adelka uz vie takto vyliezat? ta je sikovna :o) ...mala si pekne brusko :o) ja som si ani nefotila .o( neako som nato nemyslela a teraz toho banujem :O(

blesura
4. aug 2009

tak sa stretnime zajtra o 15tej, ked je to pocko take vselijake ?!
mozete?

lillian
4. aug 2009

erika - som rada ze ste ok, a ze ste to zvladli.
kaitka - mame spolocnu aj temu aprilovcatka 😉 radi Vas uvidime
snehu - o par tyzdnov/mesiacov ti uz aj chodit bude, sikovna je 🙂
no my zasa nejdeme na stretko, zajtra ideme na ockovanie, a mam tu aj neter, takze mozno buduci tyzden. A musime sa pochvalit, mame nove faro, nase povodne je nam uz male.

nsoci
5. aug 2009

Ahoj holky, erika tesim sa s tebou a drzim paluchy, buduci tyzden uz fakt musime stretnut, lebo to tu zakapava...

snehulienka
5. aug 2009

cafte, sak ale naozaj sa musime uz stretnut. ked nechodime my s nsoci,tak tusim uz nikto. ale ne ,je leto takze su vsetci rozbehani

adelka ma 2 zuby. chodi popri nabytku a aj za odrazadlom chicco, a vyzera to jak s nakupnym kosikom ked ide. srandovna.
uz sme kupili aj prve topanky, nech si nohy nekrivi..

juliar
5. aug 2009

fuuu snehulienka adelka je vazne sikovna. emma zacala chodit popri nabytku ked mala 8mesiacov a aj to sa mi zdalo dost skoro. tak este 2-4 mesiace a uz ti beha 🙂

claudinka
6. aug 2009

aj my mame stale iba dva zubky.. tie dalsie sa akosi ani za nic nechcu prerezat.. 😒 tiez chodime popri nabytku od maja, uz zacal aj sam pekne stat aj tri minutky postoji, ale boji sa este pustit, vcera spravil prvykrat taky minikrocik, ale stale je ako prikovany na tej zemi 😀

erika107
8. aug 2009

Ahojcek babulky tak som unavena ako hovadko ... ani nejdem vela vypisovat nahadzem fotky na net aby ste mohli kuk nasu oslavu a idem haji ... zajtra nas caka pokracovanie s mojimi surodencami ideme ku segre do sencca budeme robit gulas tak sa tesim ale dufam ze maly nebude taky ujacany ako dnes

www.picasaweb.google.com/ericka107 nas maly oslavenec ujacany :o))

blesura
10. aug 2009

ahoj ahoj vsetci...

erika: vsetko najlepsie zelame Matthiaskovi k prvym narodeninkam!!! 🙂 nech Vam slniecko Vase rastie do krasy a nech robi pokroky vo vsetuckom a hlavne nech je zdravucky...aj Vy vsetci okolo neho budte zdravi a trpezlivi 😉
Je zlatucky a ako narastol 😨 uz je taky chlapcek z neho, ziadne babatko 🙂 a ze bol umrncany? no to si ja neviem predstavit, ze budeme Olina fotit naaranzovaneho, ved ten nevidrzi na jednom mieste, ani ked mu neviem ako saskujes...vrtosidlo je to
mali ste dufam paradnu oslavu..fotecky su pekne, a musis ma naucit robit tie lekna z obruskov 😉 ...aj torticky boli krasne...ved nam porozpravas podrobnosti na stretku...

baby, tak zajtra, ked nebude prsat? lebo zas nieco hlasia ☹ pridete?

snehu., kde ste kupili topanocky ake?

lillian, a ake mate nove faro? este som Vas nestretla 🙂 ...inak Patrik rastie ako z vody..na tych babatkach je to tak vidiet 🙂 ten uz tiez bude na nohach co nevidiet 🙂

lillian
10. aug 2009

my by sme zajtra na stretko dosli, ak teda nebude prsat. 🙂
blesura: no veru rastie ako z vody 🙂 uz ma 68,5 cm - po mne teda urcite nie je 😀 😀 😀 kupili sme Teutoniu, sportiak v takej sedej farbe. Malemu sa v nom hned v predajni zapacilo, sa usmieval ako slniecko.
erika: krasne fotecky z oslavy. 🙂 Aj ja sa pridavam ku gratulacii. Vsetko najlepsie Matthiaskovi k prvemu rocku 🙂

nsoci
10. aug 2009

Ak nebude brutalne liat my s Matkom prideme...

Erika gratulujeme!