Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

tonicka
30. apr 2008

Ahojte.Prosimo pomoc pri hľadani kamaratkinej maminy.Odisla pred par dnami, pravdepodobne sa pohybuje bezcielne v uliciach Bratislavy a pravdepodobne oblecene co na obrazku... Dakujeme. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sloniiicek
2. máj 2008

jasne katka. tak len chodte pekne niekam na vylet. 😉

no, inak sa nam to pekne krati. 😉 ale ved aj tebe. 😉 uz 25. 😉

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

sloniiicek
16. máj 2008

ahoj katka. davno si sa neozvala. ako sa dari? my sme konecne nastupili na matersku tento tyzden. 😉 po 3 mesiacoch PN. huraaa.

inak uz som zacala pomaly vecicky prat pre malu a zehlit. ved pomalicky sa to blizi. 😀

katka432
18. máj 2008

no ja musim lezat,mozno pojdem aj do nem,vraj je krpec nizko,uz mam vecicky pokupene,ale este som ich pratr nezacala,este sa moze stat hocico....v piatok idem na kontrolu,tak som zvedava co mi povie..

super inak,ze z s na materskej a nemusis si strazit vychadzky...
😀
inak uz mate vsetko nachystame???

sloniiicek
21. máj 2008

ahoj moja. tak som rada, ze si sa ozvala. tak to ti moc, moc budem drzat palceky. 😉 tak nakoniec este sa nam mozno babatka narodia v rovnakom case. 😀 my sme teraz uz nastastie ok a vpohode.

postupne zacinam prat a zehlit vecicky pre drobceky. uz nieco mam za sebou. detska je uz tiez nachystana, len musime este zohnat roztahovaci gauc. a v piatok si ideme pre kocik, postielku a ohradku.
tak drzim ti moooc palceky, aby si nemusela ist do tej nemocky. a malicky, aby sa umudril. hlavne nohy hore a lezkaj pekne. a ako to zvladas s malou?

nsoci
28. máj 2008

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=353196

Baby pliz podporte, poslite dalej... dak.

nsoci
28. máj 2008

Inak aj ja som z Race.... 😀 Teda z Krasnan, ale to je blizunko.... 😉

sloniiicek
30. máj 2008

nsoci - ved krasnany patria pod racu. 😀 takze si z race. 😀

daduska
4. jún 2008

Ahojte babenky z bratislavy......prepacte ze som nakukla do vasej diskusie ale potre bujem poradit, nejaky dobry obchod v BA s kocikmi....... 😉 😉 😉

katka432
9. jún 2008

ahojte
tak nakoniec sa drobec umudril 😉 takze je vsetko po starom 😉 ..v zabehnutych kolajach 😀
vecicky uz mam poprane preistotu aj ja,postila som sa do toho tento vik,len este nemam pozehlene,ale babka pomoze,a snad aj tato s plienkami...hehe
este dufam,ze sa nam podari predat kocik,aby sme mohli kupit taky pre dve deticky 😅
sloni,a drahy pojde ku porodu??

sloniiicek
12. jún 2008

ahoooj katka. tak konecne si sa ozvala. uz som rozmyslala, ci nahodou nie si v nemocke. tak super, ze sa drobec umudril.

my sme vcera boli na kontrole v nemocke. kontrola dopadla dobre. malinka sa este nechysta na svet. este mame casu dost. a napojila ma na nejaky monitor a pocula som malinku. 😀 ako jej bilo srdiecko a ako sa vrtkala v brusku. 😀

katka432
14. jún 2008

je to super pocit vsak?? 😀
ja som bola na kontrole zasa vcera a tiez sme ok,ale dal mi velmi vela vitaminov,bo som anemicka,takze to budem brat do konca tehot+magnezium+ecko+este daco ale teraz ma nenapada co ni to dal 😝
to mas inak drobca uz kazdu chvilu na svete..(neita sa narodila v 38 tt) 😀 😀 😀

sloniiicek
20. jún 2008

ahojky. v stredu som bola na kontrole. tak sme zevraj stale uzavrety. a buducu stredu idem na prietoky a biometriu. a vo stvrtok opat na kontrolu. vcera som cely den behala a poobede ked som prisla domov som myslela, ze ma porazi. strasne ma boleli krize a brusko. ale bolela ma to stale, nie v nejakych intervaloch. a noc sme mali hroznu. takmer vobec som nespala a malinka bola so mnou hore. nemohla som dychat, resp. nemohla som sa nadychnut a to nehovorim, ze ani spat.

sloniiicek
30. jún 2008

ahojky. tak ako sa vam dari? uz si v 34tt. my sme stale 2v1. zatial to na porod nevyzera. ale uvidim, co mi povie doki vo stvrtok. 😉

digysa
7. júl 2008

Caute baby, nechce sa mi vytvarat nova tema, tak pisem do kazdej bratislavskej, potrebujem poradi a pomoct:
Potrebovala by som najst nejaky modny salon, kde robia vsetko pod jednou strechou: depilacia, manikura, pedikura, vlasy, tvar, masaze....
Pozna niekto taky kozmeticky salon. Napiste mi prosim do IP. Vdaka

sloniiicek
8. júl 2008

cauko. tak zajtra ideme po tyzdni na kontrolu a mam si preistotu uz priniest so sebou veci. tak som zvedava, ako to vsetko dopadne. ci uz konecne budeme rodit. 😉 vo stvrtok som bola otvorena na 1,5 cm. ale to este nic neznamena. ale potom co som bola stale zatvorena, tak konecne aspon nieco. zatial sa citim velmi dobre, akoby som ani nemala este rodit. 😀

sloniiicek
13. júl 2008

tak ja som sem nachvilku nakukla. este stale sme pokope. 😒 dnes sa od rana necitim velmi dobre. takze uvidime ako to dopadne. kazdopadne zajtra nastupujem do nemocky. a pravdepodobne v utorok by sa mala mala narodit, ak si to nahodou nerozmysli skor. 😉 tak sa zatial drzte a ja sa potom ozvem. 😀

lucik_lucik
15. júl 2008

sloniiicek - ako to s vami vyzera?
Malicka uz je na svete? ak sa narodila dnes, 15.7. tak to je presne v ten isty den, ako moja Giulia, dnes ma 1 rok 😵
Tak drzim palce, ak to este nemas za sebou a ozvi sa

Katka - ako sa dari tebe?

capy
15. júl 2008

ahojte ja som vyrastala v krasnanoch a teraz byvam v pertzalke. chcela som vas len pozdravit a zazelat rychle porody.papa 🙂 🙂 🙂

katka432
19. júl 2008

ahojte babule,
slonik,tak ty to mas uz urcite zasebou...snad,to prebehlo v poho a ste obe zdrave 😉

luci,Giulii prajeme vsetko najlepsie k 1.rocku 😀 ja sa chystam rodit kazdym dnom..ajked termin mam az 15teho,no lekar v piatok povedal,ze to tu moze byt kazdu chvilu,uz sa velmi tesime 😀 hlavne som zvedava,ako to bude zvladat neitula,ale snad dobre 😉

capy,dakujeme,si zlata 😉

capy
21. júl 2008

slonicek blahozelame martinke 🙂 🙂 🙂

delgada
31. júl 2008

Ahojte, je niekto tu z race a ide rodit v septembri 2008?

katka432
2. aug 2008

ahojte,dlho som tu nebola...tiez blahozelam Martinke,a prajem vsetko dobre...
delgada,zdravim a vitaj,zatiasl myslim,ze tu septembrovku nemame tak si prva 😀 no najblizse tvojmu porodu mam pocit som ja...
mna to caka vo stvrtok,teraz 7meho,tak mi drzte palceky,neh je vsetko ok a neh je hlavne drobec v poriadku 😉

dandy24
3. aug 2008

ahoj,ja som tu nebola este dlhsie 😉 ,katka to je super ze cakata chlapceka 😉 a drzim palceky nech je vsetko v poriadku 😵
lucik gratulujem aj ked oneskorene giulie k rocku a uz sme vas aj my dobehli 😅

katka432
3. aug 2008

dandy,to uz mate rok???ako to rychlo utieklo...blahozelame dominikovi,a ozaj,aj k zajtrajsim meninkam 😉
ako sa inak mate??

dandy24
4. aug 2008

ahoj,katka ano uz mame rok a velmi ten cas leti,mame sa fajn ,starsie deti su teraz na prazdninach a my s domkom vymetame vsetky pieskoviska 😀 .a ty?ako sa mas?uz to mas za par 😵 a ako sa bude drobcek volat?

katka432
4. aug 2008

a kam chodite na piesok??bo tu u nas som ziadne ciste nenasla ☹
uz bezkate??ozaj,a ako ste dopadli s tym planovanym korculovanim??chodite s kolieskovat do oho jura??
ja sa mam fajn,teda az na to,ze sa citim ako balon..:O) no tie dva dni to este dako vydrzim 😀 uz sa inak velmi tesim,som velmi zvedava ako bude vizerat,na koho da bude podobat,ci bude ako Neitula a taak...no ake ved to poznas 😀 😀 😀 Dlho dme nevedeli najst meno,no nakoniec sme sa rozhodli,ze to bude Nicolas David

dandy24
4. aug 2008

katka robime prieskum boli sme pri trhu a v krasnanoch a potom pri zdravotno stredisku a este v medickej zahrade,no ciste asi nie su nikde 😠 .korculovat so uz par krat bola ale musi byt na to pocasie lebo tam je vypek 😝 .meno si vybrala krasne ,uz nech to mas zasebou a vidis si toho maleho drobceka 😉 .a neita sa uz tesi na braceka?

dandy24
4. aug 2008

este som zabudla ze dominik uz beha vyse mesiaca a ide mu to super 😉 😵