Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

suzie_h
31. mar 2009

aojte
sloniiicek: aj nám písali z bfitu ze je to vo stvrtok 12:15, pýtala som sa preco to presunuli a vraj v stredu budu mensie deticky tak pretovo stvrtok
blesura no aj dnes sme boli v lese na prechádzke bolo super ticho nefukalo malý spal 11/2tak som si oddýchla len ani nohy tak to bolo horsie, takze radi pojdeme kocikovat, musim bezat drobec nabral odvahu preliezol z obyvacky do spalne a tam sa vytesuje pred zrkadlom

blesura
31. mar 2009

teda baby, mne napisali z Bfitu, ze streda 12.15 ☹ ja sa asi zblaznim, my asi tym, ze sme mladsi, tak nas nechali v skupinke s mladsimi 😢 ja budem plakat z toho...ja chcem byt s Vamiiii...zajtra sa na to opytam, aj ked cvicit neprideme, lebo na 12tu sme na poradnu a chrobacika budu ockovat (pneumo), tak bude uboleny. Ale chcem sa aspon zastavit ku koncu hodiny, ked mi to vyde.

...no vidis sloniiicek 🙂 aka sikulka je Martinka, prislo to zo dna na den, ze? alebo skor z hodiny na hodinu 🙂 , tie deticky su zazrak....aj nas Oliver sa po vikende akosi "zmenil" a paci sa mu pretacat viac a viac, ale je to este take nekoordinovane, a stale len na jednu stranu...tak blahozelame...suzie_h Ti povie, ako je to s lezunikom, ze?

suzie_h, no super je vonku, my sme boli len teraz poobede od 14tej do 15.30, ale urcite uz chcem chodievat aj doobeda, ako vy 😉 ..tak sa dohodneme..zapiskas na nas pod balkonom 😀 (inac vcera sa oli nerozplakal, ale mal to na krajicku celu cestu 🙂)

papa zatial

juliar
31. mar 2009

ahojte.
ak sa nic nezmeni tak 7.4 urcite prideme. uz to mam poznacene v kalendari 🙂

blesura, ja som z piestan 🙂

sloniiicek. chodime k holanovej. neviem, mam pocit ze ked bola emma este malicka a mala som veela otazok, tak mi nevedela nejak moc odpovedat. mam pocit ze to je taka stara skola. a pocula som ad inych mamiciek ze prehliadla aj vecie choroby (zapal usiek). nehovorim ze je uplne zla, vet to by sme davno odisli, ale myslim ze su aj lepsie, takze by som ju neodporucala.

snehulienka
31. mar 2009

juliar, nieze by som sa hanbila kojit, ale mam lakt krizu a musim zakazdym odsavat...to abysom dala do odsavacky baterky...v lese by sa dalo, ale v meste na lavicke odsavat..
aj ty si z krasnan?

baby,mozme dat niekedy aj stetko s vyletom do lesa..

katka432
31. mar 2009

babule,ja som chodila s malou plavat 10mesiacov a hlavne v zuyme..ved v lete sa mozu kupat hockde nie??a mala za celu dobu co sme poctivo plavaliu a saunovali chora nebola...s malym od bud.tyz. zaciname 3ti kurz a tiez si musim zaklopat,ze nebol chory...teda co sa tyka soplikov chrypky atd..ostatne veci ako som uz pisala co sa tyka kozne ochorenia a chlamidie..tak sme nic nepostrehli,snad sme nic nechytili.. 😀
vitam nove maminy.. 😉 😉
aj ja by som sa rada pridla na to stretko,no nam to casovo vobec nevyhovuje.. ☹ ☹

hanculka
31. mar 2009

ajojte, nemá niekto doma noví časopis dieta? ak ano povedzte mi kto postupil do Miss Mamička vďaka 😒

katka432
31. mar 2009

snehulienka,dobry napad s tym lesom 😀
a k tym pediatrom,my mame vybornu lekarku v meste oproti dvom levom 😉

nsoci
1. apr 2009

No blesura, snehul beriem vas za slovo... vcera som sa tak pretrajdala, ze som niesla kocik chvilu na chrbte bo som skoncila niekde v hlbokom lese bez cesty 😠 proste cesta skoncila, podomnou svah, naspat sa mi nechcelo... 😀 😀 😀 atk bola zo mna mama tarzan...

ja som za... do lesa vzdy... zatial sme prebehli biely a cerveny kriz, peknou cestou do polky cesty na zeleznu... ale fakt moznosti je vela... vsak hodime rec na stretku...

supicek
1. apr 2009

ahojte maminy
nie som častý prispievateľ no som čitaleľ 😀 ,

snehu : nestraším s plávaním, je to na každej z nás, každá mama si pozná svoje babatko a vie co mu najlepsie vyhovuje, urcite je to super vec, ja snivam o súkromnom bazeniku iba pre Adusku 😀 , no skoda ze len snívam lebo v paneláku asi tažko 😒

supicek
1. apr 2009

a este chcem radu

vie mi niekto poradit kde robia dobre a chutne studene obložene misy??

pomooc, dakujem

supicek
1. apr 2009

nsoci dobry napad les,.....sa tesim na utorok na stretko....a davaj si pozor aby si nezabludila lebo ta budu hlasit v telke 😀 😀 😀

supicek
1. apr 2009

som si pokecalaaa..... a frnk kojit 😉

erika107
1. apr 2009

caute babulky

taktiez vitam nove maminky 🙂

tak to je dobry napad stym lesom velmi rada sa pridam sice neviem ci budem vladat lebo som neni zvyknuta na prechadzky do kopca 🙂 ale tak aspon potrenujem 🙂

nosci: a to nemas strach ist sama v dnesnej dobe do lesa?

snehulienka: ako som ta pozerala foto tak na fotkach si ina zena 🙂 xixi ked sme sa stretli si mala vlasky take krasne kucerave 🙂

juliar: tie fotecky mas robene u profesionalneho fotografa? lebo su perfektne

slonicek: tak to veru gratulujem babulka je sikovna 🙂 .. to nie ako to nase lenivciatko ani za nic sa nechce pretacat 🙂 ale uz sa mi zda ze pomalunky dochadza nato ze sa da aj na 4 nozkach udrzat a zatrenovat 🙂

nsoci
1. apr 2009

Erika nemam.... neviem... asi som mlada...inak som brutal uskostliva, ale pri malinkom nejak nie som, a je to fajn, pre zmenu... a okrem toho ja nebudem chodit do lesa sama, lebo budete chodit so mnou 😀

Uz sa tesim an 7.4. ... ono kocikovat sama nie je zle, ale spolu je vacsia sranda...

Hm, asi som fakt mlada 😀 😀 😀

erika107
2. apr 2009

nosci a mozem sa opytat kolko rokov mas? no jasne ze pojdeme stebou na najblizsom stretku sa dohodneme a mozeme vybehnut potom do lesa ty uz to mas preskumane 🙂 ... zoberem prckovi papat lebo o 3 hodky sa isto nevratime 🙂

suzie_h
2. apr 2009

sloniiicek: no ked zistí ako liezt tak uz ju nezastaviš, náš lukáško sa najprv rozkukával po obývačke ale teraz kmitá do kuchyne do spálne kam idem ja tak to ide so mnou skontrolovať a objavil si nožičky takže stojíme všade kde sa dá dnes vyhádzal celú knižnicu jeho obľúbené su hlavne slovníky anglický a španielsky
😀 ale sa tesim aspon je cely stastny a spokojný aky je sikovný. Ináč sa celkom teším o tie 2 týždne v bfite ako uvidíme ako sa nám detičky rozutekajú na vsetky strany
😅

blesura
2. apr 2009

juliar, no vidis, ake je to slovensko malicke 🙂 ...chodievate do PN? mas tam rodicov?

babulky, odoberali ste vasim babatkam niekedy moc do skumavky? ako ste to zvladli..idem zajtra skusit, ale ked sa nepodari, budem rada, ak date nejeky navod 😉

...tesim sa na Vas v utorok... 🙂 dufam, ze uz bude len krasne slnecko aspon do medarda 😀 ,

majte sa krasne a uzivajte slniecka..pa

sloniiicek
2. apr 2009

blesura - tak ten odber bola celkom sranda. ja som ju rozbalila na jednorazovu podlozku, nad nu dala hrazdicku a ona sa zatial hrala a ja som striehla s maly poharom, kym sa vycika. pohar som vecer predtym obarila horucou vodou.

nsoci
2. apr 2009

Erika 25... mne sda zda akurat, ale tusim sa teraz rodi az po tridsiatke, minimalne tu v blave sa citim ako mladucka prvorodicka.....

Ale nam ozila tatao tema, to ma fakt tesi..

sloniiicek
2. apr 2009

hej nsoci. tak to je super, ze sa to tu rozbehlo.

katka432
3. apr 2009

blesura..u chlapcov je too velmi jednoduche...maj nachystanu skumavku aked zacne cikat strcis mi donej pipika a jeto.. 😀 😀 😀
bubule,tak to som tu ja tusim najmlacia.. 😀 😀 😀 😝 😝
v utorok to stretko namonie c mozno vyde aj nambo sme si presunuli plavanie..tak sa pridame..ak sa mi tam s krpcami pidari dotrepat..hihi

blesura
3. apr 2009

vdaka...sa nam to podarilo super 🙂 chlapca som rano musela zbuntosit, lebo vyspava a do 8mej su odbery, aby sme to stihli odniest 🙂, v umyvadle som ho vyumyvala a cakala, ze cikne, ale kdeze, sak sa treba uvolnit mama nee?tak sme lahli na podlozku a uz somm len striehla, ale nist, tak na stole lezal mikrotenovy sacok, dala som mu do ruky a uz aj cikal 😀 sranda...ale pisulka som mu tam radsej nestrkala, aby sa naaahodou nezasekol 😅

ale mame krasne tepluuuucko coooo?

juliar
3. apr 2009

erika, dakujem. 😉 fotecky robim vacsinou sama. som taka mala maniacka. rada a vela fotim. obcas donutim aj muzicka (alebo samospust) ked tam chcem byt aj ja 😉 na profi fotky by trebalo este dobre svetlaa, lepsi fotak a stenu -najlepsie taku "nekonecnu". och to by bolo 🙂

blesur, ooo to je naozaj super pocasicko. tusim sme preskocili jar a mame leto 🙂
som ti chcela poradit ze existuju aj take saciky co sa nalepia a do toho sa odchyti moc. my sme ho museli na 3.den pouzit, lebo sa nam nedarilo. dokonca som ju nechala 30min sediet v cistom taniery a nic... no ale vy ste to zvladli hnet. tak mozno nabuduce ked budete mat dievcatko 😀
do PN chodime len obcas. tak raz za mesiac. rodicia byvaju pri starom farskom kostole -ak to tam poznas. nechodila si do PN na strednu?

blesura
4. apr 2009

juliar, to verim, ze s dievcatkom sa to tazsie absolvuje 😀
aj my tak raz za mesiac sa ukazeme u nasich, ved tak rychlo tie tyzdne plynu, ze mam pocit niekedy, ze sme tam casto...na strednu som chodila do Trencina 😵 ...na Bodone mame rodinu, to je tiez tam niekde pri kostole nie?
😎

juliar
4. apr 2009

no uz som sa zlakla ze sem nikto dnes nenakukne. ved aj preco ked bol taky kraasny den. 😀

blesura: hej, hej, bodona je zarohom od nasich (sv.stefana) 🙂

tak dobru racanky.
ozaj neviete z akej prilezitosti dorazili kolotocari? ci len tak?

blesura
5. apr 2009

su tu kolotoce? 🙂 neviem, ved hody su az o mesiac 🙂 zeby tu boli mesiac, aby sa im to oplatilo? 😀

vidim Juliar, ze nechodievas skoro spat 🙂 ale zase rano spite dlho tusim 😉

Oliver dnes doobeda zaspal doma v postielke, tak von vyrazame az na obed, som chcela este nieco spravit a tak to vzdal po chvile zurenia a zaspal, aspon som mu ostrihala nechtiky 😝

mataaaaa
5. apr 2009

blesura, kolotoce su tu na velku noc 🙂 len 5 - retazovka, centryfuga, pre deticky, autodraha a este twisterci ako sa vola..potomna hodytu bude koppec kolotocov.

blesura
5. apr 2009

ahaaaaaa 🙂
no super...tak nech sa deti vysantia...

snehulienka
5. apr 2009

juliar, muz jaky vlasac..

blesura
6. apr 2009

takze zajtra 10.30?