Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

blesura
25. máj 2009

ok! citajte vsetci...amfik!!!!! vyhovuje ostatnym?

blesura
26. máj 2009

☹ baby, Olinkovi sa do rana tak strasne zhorsil ten ekzem, ze musim ist doktorovi dnes 😢 zaz ma flaky po tvari aj hrudnik obsypany...keby sme dnes prisli bali by ste sa k nam priblizit 😢
na stvrtu ideme doktorovi...drzte palce, nech si nas nenechaju v nemocnici 😢

erika107
26. máj 2009

tak dnes pred amfikom tesime sa

kati to mi je velmi luto ..ale kamoskyna mala ma tiez ekzem a sa jej tiez moc zhorsil asi je to tym pocasim

blesura
26. máj 2009

naozaj to ma hrozne ☹
mozno pridem na skok, aspon pockame vonku na Peta a potom poficime k tomu lekarovi. Je to nejaky homeopat...uz to idem riesit takto.

lillian
26. máj 2009

ahojte baby, tak ak mi nieco neskrizi plany, tak dnes o 14.30 prideme aj my. 🙂

nsoci
26. máj 2009

OK....k amfiku. V lese bude fakt lepsie.... Tesim.

nsoci
26. máj 2009

Snehu aj som si tu pneumatiku fakt nevsimla... kukala som na Adelku... ked chces odfotim aj svoju pneumatiku a hodim sa vedal Teba... mam minimalne taku istu, ale vsak vies....

snehulienka
26. máj 2009

nsoci, odfotime sa spolu...so sunkami..

snehulienka
26. máj 2009

baby, keby dnes so nsoci meskame, pokajte nas. dik

nsoci
26. máj 2009

No budeme sa ponahlat.... 😉

erika107
26. máj 2009

ahojcek tak mi neprideme absolutne to nestihame ... doobeda som bola s malym vonku a povedala som muzovi nech poupratuje a nic z toho nespravil lebo dosiel moj brat a vykecavali tak poobede to musim porobit poslem ich von nech mam pokoj ... tak na buduci tyzden sa nam to hadam uz podari dojst...pacek ma uzite si prechadzky

snehulienka
26. máj 2009

dnes bolo dobre, v lese, hojna ucast. 5ks.

blesura
26. máj 2009

super...aj mi je luto, ze sme neboli ☹
no boli sme u toho lekara...sme na vselijakych extraktoch a homeopatikach, tak uvidime, co z toho bude...clovek skusa vsetko mozne, ked uz nevie ako dalej

a kto vsetko ste boli? a kadial ste isli?

nsoci
27. máj 2009

no ja, sneho, lilian, supicek a majka, ta sem ale nechodi... isli sme hore od amfiku a doprava az k zjazdovke jak je cesta na biely kriz, tak pohodovo....

Juj blesura, pevne verim, ze vam uz nieco zaberie....

sloniiicek
27. máj 2009

caute kocky. tak mi sme to vcera vobec nestihli. boli sme u kamosky a prisli sme do race az o 16.h. a mate aj fotecky?

blesura
27. máj 2009

paradicka..no presne tu trasu som mala aj ja na mysli...

nsoci
27. máj 2009

Mame dve, v mobile, ale nsoci musi najst kaaaabel...

sloniiicek
28. máj 2009

caaaute kocky. dnes nam prisiel raciansky vyber a adelka s maminou (snehulkou) su krasne modelky. a dokonca na titulke. 🙂 skoro zacina mala adelka. 😀 😀

blesura a erika - chela som sa vas spytat, ze kolko hodin ste zameskali v cviceni, ked ste si nahradzovali hodinu. a najskor ste sa dohodli s mimou? lebo som niekde citala, ze jedna hodina sa neda nahradit.

blesura
28. máj 2009

sloni, my sme neboli minimalne dva krat, teraz uz aj treti ☹
mima mi to vysvetlovala tak, ze jedna hodina (ta posledna osma) je vlastne gratis, a sluzi tiez aj ako nahradna pre jedno zameskane cviko. Najprv som to nechapala, ale vlastne ked chodis stale a nic nevynechas, mas to ako osmu hodinu gratis, ked si raz chybala, mas to ako nahradnu. a nahradzas si v inej skupine, len ked si vynechala druhy krat (a neviem ci sa da viac ako jedno nahradit?)
takze tak...
no vy mate krasne nove fotecky s Martinkou 🙂 ....a tu tortu Vam kazdy mesiac kto vypeka???haaaaa??? 🙂 mnam mnam
dnes ste boli cvicit? ako bolo?

blesura
28. máj 2009

ozaj slonicek, a prisla ti dnes sms-ka zo zabiatka? ze v pondelok je uvodne stretnutie kvoli junovemu kurzu?
ja neviem co mam robit, ked bojujeme s tym ekzemom 😢 neviem ci to bude mat 11teho juna ok ☹

snehulienka
28. máj 2009

caute, to viete, adelka modelka,
hned som si odlozila 3ks, aj tak to nikto nechcel, nech maju aj babky..

sloniiicek
28. máj 2009

blesura - dnes bolo super na cviku. uzili sme si to.

snehulienka - my sme boli tiez vidiet na fotke na minulom privitani do zivota, tak sme si tiez odlozili a aj babkam. 🙂

blesura
29. máj 2009

slonicek 🙂 ty mi neodpovedas 🙂 kto Vam pece kazdy mesiac tie tortiska?? 😀
a idete v pondelok na stretnutie do zabiatka?
ja som im odpisala, ze nebudeme chodit ☹ pritom by to bolo tak super, ze akurat skoncilo cvicenie a chodili by sme plavat, ale Oli ma kozicku vo velmi zlom stave, musi sa mu to ukludnit a to potrva este 😢 boli sme dnes aj u dokiny, dala este nejake maste...

nsoci
30. máj 2009

Fuha musim kuk ten vyber...ja take veci ani necitam...

nsoci
1. jún 2009

No a co tu nik? Mrtvo? Zajtra sa niekto ukazete?

blesura
1. jún 2009

cafte,
veru mrtvo tu ☹ my by sme prisli...ekzem sice stale brutal, ale von chodit musime 🙂

sloniiicek
1. jún 2009

ahojte kocky. tak vsetky vas zdravime. a babatkam zelame vsetko naj, naj k dnesnemu sviatku. 😀

sloniiicek
1. jún 2009

blesura - prepac, zabudla som ti vtedy odpovedat. boli sme dnes na stretnuti zabiatka a budeme chodit plavat po a str. o 15.h

a torticky, su malinke, tie kupujeme v obchode a na 6. mesiac som jej spravila nepecenu. tie torticky su take dost malicke.

sloniiicek
1. jún 2009

my by sme prisli na stretko. a kde sa stretneme? zase v pariku?

erika107
1. jún 2009

ahojcek babulky

tak ja sa po tyzdni ozyvam mame u nas uja z anglicka tak som neni na nete ale zajtra by sme dosli uz na stretko ... no ak sa nic nezmeni ... a kde sa stretame? v hornom parku pri baronke o 14,30