Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

sloniiicek
11. mar 2009

ahoj nsoci. vitaj, rady ta tu vidime.

lilian - ja ti to cvicenie tiez vrelo odporucam, je to super.

nosci - kde si rodila, a ako porod?

nsoci
11. mar 2009

rodila som na antolskej... povodne som z petrzalky, tak mi to tam bolo nejak blizke 😉
ake cvicenie? idem kuk dozadu... mala by som aj ja pomalicky so sebou nieco robit... nejako sa mi usalasila pneumaticka okolo pasa...

nsoci
11. mar 2009

jaj porod... no lahky nebol, ale prezili sme 😉

katka432
11. mar 2009

tu sa rozobera porod.... tak drzim prsty 😉
my sme boli vo svrtok v poradni a mame 8330 a 71 cm...inak ako casto vas meraju...niki ra meral 1.x
uz mame konecne zasebou druhu hexavakcinu a neita pneumokoy...
dali ste dakto ockovat alebo chcete dat dieta ockovat proti kiahniam?
eri,a sloni,ako dlho a ako casto vam drobci spinkaju??nas maly spi este 3x za den a to sa mi zda privela...hi,teda niezeby so sa stazovala...je to super,no vsade citam ze by mal spat 2x a pre nasu malu bolo vela aj tie 2x ked sala.. 😀 😀

katka1981
12. mar 2009

Ahojte, som tu prvykrat v casti BA Raca. Je tu nejaka tehulka v cca mojom tyzdni?

juliar
13. mar 2009

Ahojte mamičky. Nasa Emmka bude mat 1rok. V Raci nebyvame dlho takze tu nepozname ziadne mamicky. Hladame najakých partakov na preliezky alebo mamicky na pokec.

katka432
13. mar 2009

juliar vitaj....urcite tu dakych partakov najdes,my sa hlasime tiez 😉
kati,tehulka asi neni ale mozno sa daka este prida... 🙂

lillian
13. mar 2009

tehulka som tu asi iba ja, ale uz som kusok popredu 🙂

mataaaaa
14. mar 2009

neplanuje sa nejake stretko Račaniek?)
inak neviete kedy je tento rok uvitanie babetiek? mi sme minulyrok nestihli, tak nas to caka tento rok. 😎

juliar
14. mar 2009

Ahojte kocky.
citala som si par stran dozadu, aby som bola v obraze, tak sa zapojim do debaty 🙂

Do babyfitu chodime aj my. Je to super. Hlavne ze sa stretneme aj s inymi detmi (ked uz je Racik zatvoreny.)
Pacilo sa mi ze sme sa naucili nove podnety pre deti a potom sa tak hrame aj doma. My sme boli mladsi minimalne o 2 mesiace ako ostatne deti a nevadilo to. Vrelo odporucam.

Jedna mamicka sa pytala na plavanie. Chodili sme do Pezinku. Bolo to tam fajn, ale pokial viem, uz sa tam trochu zmenili podmienky. Ale vraj si jedna cvicitelka odtial otvorila vlasne plavanie, niekde pri Vynohradoch, tak by stalo za to sa tam ist pozriet a porovnat.

Ozaj kocky, ked som spomenula ten Rracik, chodievate niekde do MC? Obcas by sme isli do herne, ale vsetko sa nam to zda daleko.

Este k pitiu deticiek: Emmka tiez dlho nechcela pit. skusali sme rozne flase, pohariky aj nekvapkajuce, lyzicky... celkom sa nam osvecila striekacka. vobec nekvapka a ked to uz mala v pusinke tak to prehltla. Len chcem este povedat ze ak kojite, tak nevadi ze vam tolko nepiju. (ine je to v lete). Moja prednedavnom zacala dobre pit, ale omnoho menej sa koji, tak 2-4krat za den a uz netecie mliecko ako prednedavnom, tak sa bojim ze prideme o mlieko. Ked sme sa kojili viac, tak asi uz velmi nepotrebovala ine tekupiny.

Popisala som viac, ale chcela som dobehnut cas ked sme tu neboli. 🙂 🙂 🙂

juliar
14. mar 2009

Ozaj lillian. Aj my sme z Uzin. Uz si doma na materskej? Mohla by si prist na navstevu a pokecame o tehotenstve, porode...

katka432
14. mar 2009

mataaaa a ten racik este funguje??bo mne dakto vravel,ze ho zavreli...no neviem teraz teda
juliar...do pk sme chodili plavat aj my s neitou no a teraz chodime s nikim...zacali sme plavat u tej moniky,ale presli sme k majke a ta vlastne teraz odisla,medzi casom co so m nevedela,tak sme si to v pk zaplatili no ked sme zistili ze tam nieje majka,tak sme vychodili ten prvy kurz a presli sem k majke na vinohrady...co sa tyka priestorov,su krasne,vecie ako tam...vsetko je tam novucke...satna priestranna...no pri bazene to na mna posobi trochu chladne,no ale to je asi len sila zvyku.. 😀 zatial sme tam boli totiz len 2x..
juliar a z ktorej si casti ty??
my sme nakoniec vcera presli na pitie z poharika,tym nam to ide najlepsie,ajked mu skusam davat vodu zatial ida obcas...co je asi raz za den..no snad sa to rozbehne

juliar
14. mar 2009

Katka, kde presne si otvorila Majka tu plavaren? A aka je cena? Mozu tam chodit obaja rodicia? V pezinku sa mi pacilo najviac to ze sme tam chodili aj s tatinkom, ale to uz zmenily ☹ Aj my sme chodili plavat k Majke.
Byvame na Uzinach. (vysoke baraky uplne hore, nad OMW)
Ak ste sa naucili pit z poharika, to je najlepsie. Potom nebude musiet oducat od flase. 😉

mataaaaa
15. mar 2009

takze ako vidim bfitko je super, a ako sa tam da prihlasit? kolko sa platzi a na ako dlho???

nsoci
15. mar 2009

Baby to chodite do abbyfitu an dlhe diely? Alebo myslite b-fit?

Inak hladam maminky na kocikovanie... My sme este malicki, tak nikam velmi nemozme....

mataaaaa
15. mar 2009

nsoci, aj mi sme este malicky, sice uz nie moc ale zeby sa dalo niekde chodit, sa povedat neda.
no ale tvoje je vazne ze malinke, krasnucky je.
a kde v raci byvate?

katka432
15. mar 2009

juliar..to som ani nepostrehla,ze to zmenili..to sa inak pacilo aj mne...s neitou sme boli vzdy obaja vo vode spolu...a s malym tiez ked nam ju mal kto varovat,tu u majky som zatial bola sama,tak neviem ale mozem sa v utorok spytat...ako videla som oteckov cakat pri bazene,dokonca jeden aj plaval,ale bez maminky,tak neviem ako to tam je..cena je 120eur takze skoro ako v pk... a ak vies kde je vernost tak to je hned tam vedla
inak ja som o tom bfit pocula ze sa tam je tazko dostat,bo ze je to tam stale plne...je to pravda???

juliar
16. mar 2009

katka: Opytaj sa prosim na to plavanie s oboma rodicmi, zaujimalo by ma to. A vedela by si mi dat nejaky kontakt? Maju wwstranku? Odporucila som ich jednej kamoske, ale nevedela som kontakt.
Co sa tyka bfitu, ja som sa na posledne cvicenie prihlasila den pred zacatim a mali este volno, ale vraj maju prevadzky aj v inych castiach BA a tam to bolo uz davno plne. Tak neviem ci to bola nahoda, alebo v Raci mavaju prazdnejsie.

nsoci
16. mar 2009

ja som vcera pisala do Bfitu, ale ohladom pilatesu po porode, ale vraj maju malo ludi, tak neviem...

Mataaaa, ja som z Krasnan, ale chodim kocikovat do Race a spat... vsak mozme niekedy stretnut, hm?

sloniiicek
16. mar 2009

caute kocky. tak vidim, ze sa nam to tu rozrasta. 😀

co sa tyka baby fitu. tak je tam tazkos a dostat, ale v raci to zvyklo byt prazdnejsie. stoji to zhruba 40 EUR. co bude teraz novy kurz, tak bude kratsi a bude stat 38 EUR. prihlasit sa mozete na web stranke www.babyfit.sk.

a co sa tyka plavania v dimitrovke, resp. ako ste pisali pri vinohradoch. tak tam je web stranka www.zabiatko.sk.

inak ja som zas pocula, ze raciku zavreli tie priestory, ale ze sa stretavaju na roznych akciach prevazne vonku. a viem, ze este na zarnovickej je jedno materske centrum novo otvorene. a este jedno je cez kostol. resp. su tu teraz nove reholne sestricky, ktore robia stretka pre deticky.

inak to uvitanie do zivota, treba sa prist prihlasit na miestny urad do podatelne. vyplnit prihlasku a kopiu rodneho listu. skrz financny prispevok. a ked sa nazbera dost deticiek, tak poslu pozvanky.

a uz by sme si mohli teda dohodnut konecne to stretko. 😀 tak napr. navrhujem 24.3. okolo 10.h. mate vtedy cas? a mohli by sme sa stretnut v parku pri cintorine. napiste svoj nazor. 😀

mataaaaa
16. mar 2009

sloniicek, 24.3 snad bude pekne, nohlo by byt, a spravili by sme stretko 🙂ja by som prisla.

juliar
16. mar 2009

stretnutie je super. my okolo 10:00 len vstavame, tak prideme mozno neskor, ale isto si to nenechame uist 😵
slonicek, este som sa chcela opytat na ten park. to je tam oproti cintorinu? alebo kde? nepoznam moc racu, takze neviem presne kde to je.

sloniiicek: mas pravdu ze racik robi akcie v exteriery. no kedze emmka este nama ani rok, tak nam sarkaniada ci sankovacka moc nevyhovovala. hladame nejaku sikovnu hernu. pojdeme mrknut tam na zarnovicku. tie sestricky su niekde pri farskom kostole? ako funguju tie stretka? je to len pre starsie deti?
prepac ze som ta zahrnula tolkimi otazkami, ale zda sa ze vsetko vies 🙂 tak to treba vyuzit 😉

katka1981
16. mar 2009

Ahojte, je tu nejaka racanka tehulka? Budem mat s kym kocikovat?

katka432
16. mar 2009

maju myslim,ze je to www.zabiatko.sk ale presne ti juliar budem vediet povedat zajtra
slonik,co sa tyka stretka,nam by vyhovovali skor poobedne hodiny..alebo stredy a piatkymame take volnejsie a doobeda

lillian
17. mar 2009

ahojte baby,

akosi ste sa rozpisali. 🙂 🙂 co je teda super.

Rozmyslam, ze sa s drobcom do bfitu prihlasime na cvicenie od septembra aleeste v lete, aby sme si nasli miestocko. 😉 A aj to zabiatko vyzera dobre. Tak vyskusame aj to. 😵 😵 Ja som plavanie babetiek nasla niekde v trnavke, vidite ako neviem googlovat. 😀 😀 😀

juliar - uz som na materskej, tak sa mozeme cez IP dohodnut. Budem rada. 🙂

no ja stretko 24.3. nestiham, idem na poradnu na Kramare, a to tam je na dlho. Tak si uzite dnik, buduce stretko sa vidime aj s Patrikom. 😅

nsoci
17. mar 2009

ja som za stretko.... kedykolvek 😉

nsoci
17. mar 2009

o tom klube matiek s detmi n zarnovickej... vyzera to fajn... len my musime trosku podrast 😉
http://www.raca.sk/index.php?s=org.ocinnosti.kl...

katka432
17. mar 2009

juliar,tak pytala som sa majky na to plavanie,a vraj nieje problem s oboma rodicmi plavat
lilian na trnavke je tusim ta alva ci ako sa to vola,no na tu som pocula mrtne staznosti

juliar
18. mar 2009

konecne je vonku krajsiei, i ked dost fuka, ale aspon neprsi 🙂
boli sme prvy krat v tejto sezone otestovat racianske hupacky 🙂

katka dik. asi sa skusime prihlasit k majke, ale az na maj ci jun -ked bude teplejsie.

katka432
18. mar 2009

juliar nieje zac.. a kam chodite na hupacky??