Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

ludy
autor
20. nov 2007

Vonku je dost zle pocasie chodite s deturencami von aj tak? Prajem pekny den

cat
20. nov 2007

ahojte 🙂
ludy, strie mame vsetky, viac ci menej, mna obisli na bruchu ale mam par na bokoch, no co uz.. 😖 inak natierala som sa obycajnou niveou,len tie boky som zanedbavala a pomstili sa mi. Nevadi, modelka zo mna uz nebude 😀

Jasne ze chodievame von, pesibusom lebo mlady uz neobsedi v kociku, no vcera ako som sa prechadzala po Raci som bola az zdesena ako niektore matky nedali v tej kose deckam v kociku ani fusak, ani deku! dve take som videla, deti vo veku mojho a len sedeli v buginach, len tak bez nicoho😲

lucik_lucik
20. nov 2007

Ahojte,
malicka mi spinka na terase, dnes v noci to bolo dost zle, asi ju uz poriadne bolia zubky, je cely cas nervozna, placliva a stale ma rucku v puse.
Ludy - ani ja som ku chudym tehulkam nepatrila (aj ked nebolo to az take zle 😉 ), pribrala som okolo 16-17 kg, a tiez som sa neprejedavala. Teraz mam na sebe este tak 5-6 kg, ale dufam, ze to pojde dole spolu s malou, ako bude rast (a nic som pre to zatial nerobila, kedze este kojim)

ludy
autor
20. nov 2007

Cafko ja som tiez zastancom chodit s detmi von v kazdom pocasi. Aj ked chapem Cat tvoje rozhorcenie k nedostatocne oblecenym detom. Isty cas sme zili v Irsku a tam som sa velmi vedela rozculovat ked som videla v zime slabucko poobliekane deti ☹ ako tak citam tu to ide tiez do mody. 😒

ludy
autor
20. nov 2007

lucik dik za podporu 😉
no je asi hrozne ked ti babo place a ty furt nechapes preco 😖 ale aka radost bude ked vykukne prvy zubok 🙂
drzim palce

katka432
20. nov 2007

ludy,ale to ze som nepribrala neznamena,ze som chuda,keby som pribrala asi by som sa gulala...a vobec si nerob stresy,ze priberas,pri malej to zhodis,prinajhorsiom budeme chodit spolu behat 😀
mi sme dnes vonku neboli,bo neita mala 1.x teplotu...
cat,pekna fotka 😉

lucik_lucik
21. nov 2007

Ahojte,
tak mi dnes o 17.00 odlietame na vychod, dufam, ze Giulia bude dobrucka v lietadle.
Neviem, ci sa na internet dostanem, tak vam prajem este pekny koniec tyzdna a krasny vikend.

sloniiicek
21. nov 2007

ahojte babule. aj ja som z race. 😀

sloniiicek
21. nov 2007

teraz som nahodne objavila tuto temicku. 😉 ani som o nej nevedela. 😀

julova
21. nov 2007

a ja od Racianskeho myta - aj to sa rata? 😀

sloniiicek
21. nov 2007

nie uplne. 😀 ale to neva. 😀

ludy
autor
21. nov 2007

Ahojte tak vas vitam velmi pekne 🙂 tesim sa ze sa rozrastame. Julova teba som zaregistrovala uz na teme kramare aj ja sa tam chyatam rodit. Pravdepodobne si to odkrutis trocha skor ako ja budem drzat palce.Sloniiicek tak ty si to este len zacinas uzivat co?tak citaj vela nech sa potom nezlaknes 😀 co sa to deje.
lucik drzim palce pri lete. Asi pred mesiacom letelo nase krsniatko a az do Irska malo 3mesiace a v uplnej pohodke to zmakol tak sa nebojte.papapa

katka432
21. nov 2007

lucik,prijemny let
sloniiicek,vitam ta
julova,ak chces,tak aj to sa rata 😀

sloniiicek
21. nov 2007

vdaka ludy. dufam, ze bude vsetko ok. momentalne mavam velke nevolnosti, stale sa mi chce spat a velku nechut do jedla.

julova
21. nov 2007

sloni - tak vidiiiis 😝 😀

ludy - jej hej..vsimla som si Ta tam aj ja 🙂...po dnesnej priprave na porod sa tam celkom tesim 😉...ale fakt...nech uz to mam za sebou 🙂...

Katka - dakujem za slobodu volby 😀

sloniiicek
21. nov 2007

hej, hej jul. aj doktor povedal, ze aspon vieme, ze je teraz babatko vporiadku. 😀

katka432
21. nov 2007

babule,to nieje feeeeeeeeeeek ,ste tu seeeeeeeeeeetky tehule..a kto teda bude chodit snami kocikovat?? 😀

julova
21. nov 2007

katka - sak ja coskoro 😉

katka432
21. nov 2007

si pohni teda 😀 ...

julova
21. nov 2007

joooj..keby bolo na mne, tak aj zajtra 😝...posledny mesiac je asi fakt "najhorsi" 😝...ale urobim, co je v mojich silach, aby ostal aj vlk syty aj ovca cela 😉 😀

katka432
21. nov 2007

he,aj ja som ten posledny mesiac chcela neitu pomali sama vybrat z bruska,bo som mala cocit,ze sa ledva gulam 😀
sa uz tesiiiiiiiiiiiiim na tych vasich drobcov a na terezku najviac,lebo bude prvaaaaaaaaaa 😅 😀 😝

julova
21. nov 2007

no mi hovor...uz funim jako prase 😀...a chodim pomalinky moc moc...a spanok? to je co? a pretocit sa v posteli? nemozne 😀....Tak Neita bude veeelka kaaamoska 🙂...a nasa Terezka bude mozno aj prvy slovensky cloviecik roku 2008 😀 😉

sloniiicek
21. nov 2007

katka - ty si chodila s malickou plavat? a kam?

katka432
21. nov 2007

no to by sa z neho tesilo celeeeeeeeeeee slovensko 😀 a o tom spanku ani nehovor,ale ked sa nevyspis teraz,task v najblizsej dobe urcite nie..pokial ti k nej nebude stavat manzel ako mne 😅 😀
chodime do pk,je tam super 😀

katka432
21. nov 2007

idem sa venovat certikovi,lebo sme chory a je daka umrncana 😉
papa zatial

julova
21. nov 2007

Katka - aaaale bude 😀 ...mame jednoizbak a postielku na kolieskach...takze nebude mat kam utiect chudaaak 😀...ale zasa on sa tesi na to, ako bude kolegom hrdo rozpravat "zasa som sa nevyspal..." 😀...tak nech mu to vydrzi 😉...

tak zatial papa 🙂

sloniiicek
21. nov 2007

tak ja sa lucim. zatial sa majte pekne. pekny zvysok dna. 😀

ludy
autor
21. nov 2007

neboj Katka este tvoja mala sa nakocikuje nase az ta chut prejde 😉 Ech to bude trio tak len pekne vychovavaj Neitu lebo sa zda ze to bude ako najstarsia riadit 😉

marija
21. nov 2007

Ahojte 🙂 no ste sa rozpisali, ze VAs ani nestihnem docitat 🙂 aj tu niekto z Race pribudol? Dufam, ze ano, nech je s kym kocikovat 😀

marija
21. nov 2007

Zuska Julova rata, co by nie 🙂 ved Ty byvas hned pri parku a ta sam da krasne kocikovat, takze rata sa 😎