Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

dandy24
12. dec 2007

lucik vsak ja by som si ho chcela uzit takeho drobuckeho a on mi takto rychlo rastie 😉 .julova drzime palceky nech ste zdravucky a na vianoce doma 😉

katka432
12. dec 2007

jeeeeeeeeeeeeeeej,julova,tak aj ty uz budes mamina 😀 som rada,ze si ma posluchla 😅 ..a drzim prsty neh to krasne zvladnete 😉
babule,nasa male len teraz nabrala 8kg teda aspon mzslim,bo naposledy v poradni asi pred 3 t.mala okolo 7,80 teraz neviem presne..tak dufam,ze sa rozpapame bo nas este predbehnete 😅

sloniiicek
13. dec 2007

jeeej jul. takze ta to uz takto caka. 😉 tak to je super. a na ktory den ste si to presne naplanovali? nech na teba myslime? moc,moc drzim palceky.

katka - inak to je super, budeme mat mesiac rozdiel medzi babatkami. 😉 mozme chodit spolu kocikovat. 😀

katka432
13. dec 2007

slonik,ano ano,tak konecne nebudem kocikovat sama 😅

sloniiicek
13. dec 2007

tak to bude fajn. inak zabudla som, kde ty priblizne byvas?

katka432
13. dec 2007

pri hot.baronka.aj ja som zabudla kde ty.nepisala si nahodou ze nad zajacom??

ludy
autor
14. dec 2007

Ahojte ja som sa dost odmlcala lebo sa mi to tu troska pokomplikovalo a tymi mojimi bolestami 😒 Ale ako pozeram tak tu je kopec noveho. Gratulujem mamickam cakatelkam Julova fakt je super ze budete doma na Vianoce podla mna keby ste si to chceli takto naplanovat tak sa vam to nepodari 😀 Super.
Katuska a tebe tiez gratulujem a tesim sa ze tolko drobcov tu bude. Nechcem nic znasilnovat ale nejaky ten chalanisko by sa zisiel 😀

katka432
14. dec 2007

ludy,ale ja chcem dievcatko!chlapca neh ma dkto iny 😠 😀
a ako to dopadlo s tymi bolestami??

ludy
autor
15. dec 2007

Katka tak sa zda ze budem musiet ist na cisarsky rez 😒 koli klbom a tak vsetkemu. Este so to nekonzultovala s gynekologom ani s porodnikom tak uvidim co oni na vyjadrenia ortopeda.
Tak dobre no maj dalsiu babulu spon bude riadna banda 😀 😀 😀

katka432
15. dec 2007

ludy,tak bueds rodit ako herecka.. 😀 ..aj tie rodia cisarskym 😉
v podstate je to jedno,len neh to dobre dopadne a neh ste obe zdrave.to je najdolezitejsie

ludy
autor
15. dec 2007

Joj Katka dakujem ti za podporu. Potrebovala som pocut ze aj takyto porod je v pohode uz som sa zacala okolim citit previnilo ze som zla matka ze pripustam aj takuto moznost.Lebo je na mne ci predlozim vyjadrenie ortopeda laebo nie. Dakujem

katka432
15. dec 2007

ludy,ale ved to aka si matka nezalezi odtoho aky mas porod...ved na tom vobec nezalezi..kto sa ta na to bude o take 3roky pytat..ved kazdeho bude zaujimat aky je drobec..nikto sa nestara,co prezijeme pri porode mi,a uz vobec nie ze ako rodis...budes ako Beckhemova,ta setkych rodila sekciou 😀
vobec sa tym prosim ta netrap...musis zvazit co je pre teba a drobca lepsie..velmi vam drzime prsty 😉

katka432
15. dec 2007

babule,tak ja sa lucim a ukazem sa asi az cez vianoce,mozno az po,tak tu toho vela nepopiste.drzte sa.papa 🙂

ludy
autor
16. dec 2007

Pekne sviatky prajem Katuska celej rodinke 🙂

julova
16. dec 2007

dakujem baby 😅 ...no a planoval doktor nie my 😀...ale este zajtra idem do poradne a tam mi povedia, kedy mam v utoroknastupi do nemocnice, kam a podobne...no a to sa hadam dozviem, ci v stredu aleb v stvrtok...este mi Dr. nevedel povedat, aky maju operacny plan...tak jeden z tych dvoch dni to bude 🙂

julova
16. dec 2007

ludy - aj mna zaskocil necakane planovany CR...ale uz som to vstrebala 🙂...tak sme dve 😉...druhe si odrodime "normalne", OK?...ruku na to! 😀 😉...a vooobec sa necitim o nic horsia ako maminy, co rodili prirodzene...zivot je nevyspytatelny 😉....tak zahod take myslienky aj Ty...a Vasa princezna sa bude volat ako ja 😉

Jeeeej -Kati ....az teraz som s vsimla to 6 tt, pri Tvojom mene 😕 ..BLAHOZELAM 😀...aspon Ti potom ja budem moct napisat, aby si si svihla 😀 😀 😉

sloniiicek
17. dec 2007

caute babule. konecne nam funguje konik. 😀

katka - ja byvam pod peklom

jul - tak to budeme drzat palceky. ale ved vlastne ty mas termin 20.12. ja som myslela, ze az v januari. 😅 neboj vsetko dobre dopadne.

sloniiicek
17. dec 2007

jaj a ludy - nic si z toho nerob, ze pojdes cisarskym. je to uplne normalna vec. radsej tak, akoby si mala ohrozit seba alebo malicke. a inak ja budem mozno musiet ist tiez cisarskym, aby som mohla mat este dalsie babatko. takze si z toho nic nerob. tiez to velmi nechcem, ale radsej takto, ako ohrozit seba si babatko. 😉

cat
19. dec 2007

Ludy, napisala som ti siahodlhu IP o tej sekcii, tak ako si chcela, dufam ze ti to preslo cele..
sloniiicek aj ja byvam pod peklom,len zopar ulic dalej smerom do mesta. Dalej som tu uz baby iba na internej poste,nie na fore, kdyby nahodou.pa.

sloniiicek
21. dec 2007

ahote baby.tak vcera sme boli u dokiho. a vsetko je vporiadku. mame 4 cm. a krasne nam kyvalo rucickou a kopkalo nozickami. a od draheho som dostala,ako som vysla darcek, male cervene ponozticky. a hned sme isli na nakupy do tesca a kupili sme malinkej dupacky. a na dalsiu kontrolu idem o mesiac a uz mi budu brat krv na geneticke testy. a tabletky budem brat este mesiac. ☹

inak isla som vcera o 12.h z prace s tym, ze si vezmem u doktora casenku a pojdem sa najest. myslite, ze ako som dopadla? ledva som vysla z elektricky na obchodnej a sup to za stanok, kde som blinkala. islo okolo mna asi 10 ludi a len jedna pani sa ma spytala, ze ci nepotrebujem pomoct. ale potom mi bolo uz lepsie.

sloniiicek
21. dec 2007

tak vam zelam vsetkym pekne sivatky. 😉

dandy24
21. dec 2007

ahojte babenky aj my vam prajeme krasne sviatky a hlavne pohodicku 😉 ,slonicek tebe co najmenej takychto prihod 😉 a nech je mimco v poriadku a vsetky vysledky nech dopadnu dobre 😉

katka432
22. dec 2007

ahojte zienky,uz som spet a idem vas precitat,nastastie ste tu toho vela nepopisali 😀

katka432
22. dec 2007

julova dik...ale to zasa az tak pozadu nebudem 😀 a ak je uz mamicke na svete,co myslim,ze uz urcite je tak blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
babule teraz ja vam poviem (napisem)co som videla...alo sme pristali v dubline na letisku,matka isla s kocikom a kukam na dieta,uplne hole nozky ani ponozky nemalo..a to kosa jak svina..vystupime v skotsku,a tam to iste..deti bose bez ponoziek,teplota okolo nuly ked nie menej..maloktore dieta malo na hlave ciapocku a to uz nehovorim ze sedia v kociku a ani ich neprikriju ani nic..alebo asi 2mesacne babo bez pancusiek pod gatami v autosedacke pred shopingom s matkou ktora bola riadne oblecena no nechapem,az mi zimomriavky behali

dandy24
28. dec 2007

ahojte,kati to je akoze nejaky novy druh otuzovania?mozno to pride aj na slovensko 😕 a usetrime na handrach ,vsak za ponozky napr. v h-m das sedemdesiat korun 😀 ,no tak to je brutalna sranda ale viem ze my matky na slovensku patrime medzi tie najzodpovednejsie 😉

katka432
28. dec 2007

Dandy,minimalna 70 😠
Ake ste mali vianoce???Neita mala velmi bohate,uz sa pomali ani do bytu nezmestime 😀 😀
Dnes som bola konecne u dokyho,tak som v 7tyz. 😅

dandy24
28. dec 2007

kati gratulujem ,ja som mala termin 9.augusta a narodil sa 1.augusta a vlastne teraz uz patris aj medzi augustovky 2008 😉 ,inak kati nebyva ti zle lebo mne zrovna takto na vianoce bolo priserne 😝

katka432
28. dec 2007

dandy,zatial ani moc nie..ani chute nemam ... 😅 ale ked som cakala neitu,tak mi bolo zle cely cas a prvych 6mes.som schudla okolo 8-9kg 😉 nic mi nechutilo.ale bolieva ma brucho,to asi z toho ked neitu nosim na rukach.inak vcera uz spravila 2krociky sama..............sa musim pochvalit 😅 😀 dandy,ja mam sice februarovu,ale tiez s narodila 1. mala som termin 10 🙂 teraz este zatial termin nemam 😖 pozeram,ze dominik uz ma pomali 5mes...........ako to rychlo uteka.......... ☹

ludy
autor
28. dec 2007

Ahojte Katka tak to s tym Irskom to je takto stale ja ked som to videla prvy krat chcela som za to zbit vsetky Irske matky 😀
Dandy mas pravdu Slovenske mamicky su velmi starostlive 🙂
Dievcata drzim vam palce pri zaciatkoch tehotenstva a Katka davaj si pozor Neitu povzbudzuj v prvych krocikoch aby si ju cim menej nosila hlavne teraz na zaciatku. Och som rada ze nam to uz pomalicky konci ja som sice nemala nejak zvlast komplikovane tehotenstvo ale je mi uz na nevydrzanie neviem sa dockat konca 😝

ludy
autor
28. dec 2007

Jaj a som zabudla poblahozelat julovej prajem vam vela krasnych spolocnych chvil s malou Terezkou 😵