Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

sloniiicek
28. aug 2009

caute kocky. tak uz som pridala fotecky aj ja z dovolenky. tak kukuk spravte. 🙂 http://picasaweb.google.sk/home

erika107
29. aug 2009

babulky perfektne fotky z dovolenky :o)) male su velmi rozkosne :O))

lillian
30. aug 2009

no juliar, asi mi budes davat know how, ako spravit aspon ake-take pozeratelne fotky 😉 skutocne klobuk dolu, si sikulka.

babulky, my sme tento tyzden prazdninovali u babky, a 1.9. mame doma tatinka, takze tiez neprideme ale 8.9. uz sa snad dostavime na stretko 🙂
a este novinka - mame svoj prvy zubok uz vonku 😎

snehulienka
1. sep 2009

co dnes stretko, asi nic...????

nsoci
1. sep 2009

Asi nic... som nevytiahla patu z domu a spala s malym poobede.

snehulienka
1. sep 2009

nsoci, ja som tiez chcela, ale som sa premohla, keby viem ze hlivies doma tak ta vytiahnem...

juliar
7. sep 2009

cafte baby. boli sme vyse tyzdna u nasich v piestanoch (bez netu) ale tento tyzden by sme na stretko prisli radi. i ked asi zase neskoro. nam by stretko vyhovovalo tiez neskor, lebo o 14:00 chodime len spat. tak snat sa uvidime aspon zo sneholienkou, ona je taka vytrvalkina 🙂

dakujeme za chvalenie fotiek. 🙂

my sme vcera objavili 9+10 zub 🙂

slonik: neviem sa dostat k vasim fotkam, lebo za lomitkom mas "home". tam by malo byt tvoje prihlasovacie meno. najistejsie mas ked sa prekliknes do nejakeho albumu a skopirujes to odtial.

blesura: do tej privlaky sme isli hlavne koli piesku. mala si ho uzila viac ako more. ale da sa zahrat aj v kamienkoch, jedine hrad nepostavis 🙂 tak peknu dovolenku!

blesura
8. sep 2009

cauko cauko...my sme tiez oli tyzden u nasich 🙂 (Sterusy-Vrbove) tak sme boli blizko s Juliar 😉

dnes chceme prist...tak na 15.30 tesim sa na vas 😉

juliar
8. sep 2009

tak nakoniec dnes neprideme. ohlasila sa na navstevu kamoska-tehulka.
tie utorky mame nejake zakliate.

blesura
8. sep 2009

skoda Juliar, uz by sa tam Emmicka mala s kym nahanat 🙂 uz pobiehaju dievcence 🙂
nejake rychle bolo to dnesne stretko, to asi preto, ze sme prisli neskor ☹ Oliver sa nestihal poriadne okukat, bol nejaky zakriknuty 😕 z tolkych bab 🙂 ...a Matko aky je uz fesacisko velky...rastu tie deturence ako z vody

supicek...a kde v reme (samoske) mavaju tie speci piskoty, lebo dnes som ich tam nenasla ☹

tak sa majte krasne do dalsieho utorka

inac Erika s Matthiaskom su zas v nemocnici ☹ myslite na nich

nsoci
8. sep 2009

Blesura fuha a preco?

Tie piskoty tam dnes neboli, nenasla ich ani supicek.

lucul
8. sep 2009

ahojte, sorry, ze vam sem leziem
Erika vas pozdravuje a odkazuje, ze este im nic nezistili 😠 a v piatok sa chce vypytat domov, takze na vinobranie tu bude 😉

blesura
9. sep 2009

lucul dakujeme za spravicku, snad ich pustia, pozdravujeme ich!!!

blesura
9. sep 2009

nsoci, uz sa ta tu pytala, ale odpoved ziadna 🙂 a vcera som na to zabudla...chodis cvicit do Bfitu?

sloniiicek
10. sep 2009

juliar - tak dufam, ze to uz pojde http://picasaweb.google.sk/m.zitny 😀

tak my uz mame tiez 10 zubkov. isli jej v priebehu 2 tyzdnov styri. a vcera sa prerezaval posledny. strasne soplila a mala teplotku. asi nam isli stolicky. a strasne slintaaaa.

juliar
10. sep 2009

slonicek, ano, uz to ide 🙂 martinka-jahodka si to uzivala.
matke vsetko dobre k meninam. inam uz jej narastli vlasky. mohli by ste nam zopar pozicat 🙂

tak emma uz druhy den horuckuje. 38,5 -39,3 stupnou a nie a nie dole. ale nastastie nesopli, tak dufam ze nam to zajtra uz prejde.

erika107
12. sep 2009

Caute babulky

tak sme doma od stvrtku... som taka nasrana na zdravotnictvo lebo dosli sme do nemocnice zdravucky a odchadzali sme zo soplami kaslom a teplotov... v piatok sme si museli ist k obvodacke este aj pre antibiotika poraza ma ked sa uzdravime dufam ze uz za vami dorazime :o))

no a preto sme boli v nemocke lebo maly v sobotu vecer cca o deviatej sa zobudil s hroznym placom a v krcoch a este k tomu aj vracal leteli sme na pohotovost lebo som sa zlakla ci su to neni nahodou epilepticke krce... dr. povedala ze nas hospitalizuje hned ale ja som odmietla lebo by sme tam zbytocne lezali az do pondelka a nic snim stejne nerobili... tak v pondelok sme sa mali prihlasit dosli sme robili mu EEG v pondelok dopadlo dobre... v utorok mu brali len krv tiez bola dobra...a v stredu nam robili spankove EEG... poviem vam ze to bola riadna haluz pri prvom som mu 15 minut spievala lebo musel sediet v klude a nemohol byt ani oprety dr. musela ist von lebo ako nahle ju videl tak plakal...ale sme to zvladli bravurne a to druhe EEG spankove mu robili tak ze som ho drzala 45 minut ako babenko na rukach a nemohol sa zobudit aby im to pekne natocilo...

Nastastie vsetky vysetrenia dopadli dobre maly NEMA epilepsiu som nesmierne stastna i ked som hrozne psychicky uz znicena za posledne obdobie mam toho uz dost stale nemocnice alebo behacky po kontrolach :o(

a inac co sme mali hnacky cca pred 2 tt tak sa mu potvrdilo ze mal salmonelozu vraj z pieskoviska takze uz ho v zivote tam neposadim

A tiez uz mame 10 zubov je ako vred v gatach hnusny ... 4nozkuje ako siron po byte ale stejne nad nim musim chodit aby si nieco neurobil mam strach... chodime ako baletky nozkami prepletame ale dufam ze do roku a pol sa rozbehneme... chcela by som skusit rehabilitacny pobyt v dunajskej luznej vraj je to tam fajn uvidim ako sa dame po zdravotnej stranke do poriadku :o))

a inac nastupujeme do B-fitu opat cvicit v stredu o 12.15 aj s Olinkom :o))

katka1981
12. sep 2009

Ahojte mamicky, kam chodite kocikovat? A este jedna prosba, poradte mi prosim Vas dobru kozmeticku z Race. Prosim IP. Dakujem

sloniiicek
15. sep 2009

caute kocky.

tak juliar vdaka za pochvalu. hej uzili sme si to.

erika - tak to mate fakt perne. my chodime za dve rucicky ako sinter. a uz aj za jednu rucicku sa odvazi. obcas sa sice zaknise, ale hrozne ju to bavi.

katka - mozes sa k nam pridat. stretavame sa kazdy utorok o 14.30 v parku pri baronke.

juliar
15. sep 2009

dnes sme zase kladli podlahu u nasich v piestanoch, takze na stretko sme nemohli. inak bol niekto?

uff. erika, to ste si zase "uzili". som rada ze ste o.k. inak aj ti povedali preco mal tie krce?alebo len vylucili epilepsiu? a ako ti zistili tu salmonelu?
drzte sa.

katka: my uz velmi nekocikujeme a ani ziadnu kozmeticku v raci nepoznam, tak ti neporadim :(

snehulienka
15. sep 2009

cafte, tak my tiez chodime za rucicky, najlepsie po celom byte..

idem vas docitat, co nove

boooze erika, to ste si zazili...
inak ja som moj malu 2x videla sa v spanku mikat, ale iba par sekund, tak neviem co to je, ale opytam sa doki.

slonicek, dobre ze sa prerezali tie 4 zuby naraz, aspon mate na chvilu zas pokoj.

juliar
16. sep 2009

baby super fotky. az mi prislo smutno ze sme uz tak davno na stretku neboli. v utorok stale nieco riesime...
pekny den vsetkym

juliar
18. sep 2009

cafte babenky. dnes oslavujeme 5. vyrocie 🙂 vcera nam emmku pozstrazili susedia a tak sme sa mohli ist cvachtat do aquaparku a na veceru. bolo to super.
tak prajeme vsetkym pekny den.

blesura
18. sep 2009

to je super juliar 🙂 to nam tak skoro nehrozi...krpec si zvyka vecer a v noci na prso cim dalej viac 😖 ..a ja nemam silu to nejako menit...nuz co, ved mozno o rok uz bude inak 🙂

nsoci, fotky su super

mozno pojdeme s Olinkom zas k nasim bud. tyzden, ma byt este pekne teplucko, tak budeme od rana do vecera vonku na dvore 😎

Erika, vy ako? uz je Matinko lepsie?

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sloniiicek
21. sep 2009

caute kocky. tak ako to zajtra vyzera so stretkom? inak mali sme super vikendik - v piatok som bola na davis cupe, bolo super. mamina sa starala o martinku a potom martin.v sobotu sme boli na karavanistickom zraze v pezinku a na vinobrani. a v nedelu som mala stretko s kamoskami. len martinka zacala vcera zase nejako soplit a kychat, tak dufam, ze sa jej nevracaju sopliky.

sloniiicek
24. sep 2009

caute kocky. boli ste v utorok na stretku? my sme to nestihli. bola som s kamoskou kocikovat a potom sme isli kuknut prababku.

snehulienka
27. sep 2009

cafte, to pride v utorok???

dnes mame 9mes.

lillian
28. sep 2009

My neprídeme, plávame. 😎