Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

katka432
5. aug 2008

dandy,mi teraz chodime na t-com plaz,tam sa nam to celkom paci 🙂 ale inak sa k pieskoviskam,hlavne tym racianskym nebudem vyjadrovat....inak casto chodime aj do ivanky,nieje tam piesok,ale kamienky,no preliezky su super,ze su neni vysoke...take akurat pre neitu,takze sa tam vzdy vyjasi...no vi mate vyhodu,ze mate urcite dvor,kde mozes domca vypustit 😀
tak onedlho sa budem moct pridat na korcule,ak nam to este pocko dvoli,kedze je uz pomalicky koniec leta.. 😠
dufam,ze ano,a ze nebude ziarlit...no kazdy den ho hladka a posiela mu pusinky 😀 😀 😀

novinka
7. aug 2008

ahojte baby, chcem vam oznamit, ze Katke sa dnes 12,10 narodil chlapček Nicolas David, meria 49 cm a vazi 3,360 kg! je rada, ze uz sa negúľa 🙂

dandy24
9. aug 2008

dakujeme za ifo a katke prajeme nech su zdravucky ,stastnucky a cim skor doma a neituske gratulujeme k bracekovi 😉

delgada
15. aug 2008

Ahoj Katka, blahoželám k synčekovi !!!!!!
Je to riadny chlapisko! Teším sa spolu s Tebou!
A kde si rodila? Na Kramároch? Ja som sa rozhodla pre Banskú Bystricu. Snáď tam stihnem dojsť 🙂
Ja mám termín 26.9. a už sa naozaj neviem dočkať. Len sa preguľujem a preguľujem. Tiež čakáme chlapčeka. S manželom sa ešte stále nevieme dohodnúť na mene 😅 .

Tak sa drž !!!

sloniiicek
15. aug 2008

ahojte babulky. akosi som sem nestihla zabludit. 😀 my sme mali vcera mesiac. 😀
takze po dlhom cakani sme sa nasej Martinky dockali 14.7. (t.j. prenasala som tyzden). Narodila sa o 11.55h a miery mala 3010 g a 48 cm. takze je to nas drobcek.
Akurat v pondelok (14.7.) som mala uz nastupit do nemocnice s tym, ze mi v utorok vyvolaju porod. Ale nastastie v nedelu vnoci si to mala rozmyslela sama a v pondelok sa narodila. porod bol vpohode. rodila som v ruzinove a dala som si aj pichnut epiduralku, ktoru si neviem vynachvalit. manzel bol cely cas pri mne a perfektne mi to pomohlo. este dobre inak, ze si to martinka rozmyslela o den skor, lebo 15.7. mali straaasne vela porodov az 16. takze tam bol hotovy blazinec. a nemali by sme taku pohodu. inak celkovy porod trval 8 hodin, s tym, ze samotne tlacenie 10 min. asi 3x som potlacila a martinka bola vonku. 😀 takze asi tolko zrhnutie.

inak aj ja gratulujem katke a Nicolasovi Davidovi. a prajem im hlavne vela zdravicka a maminke vela mliecka. 😀

inak ako sa mate ostatne? ak bude chciet niekto ist kocikovat, tak sa mozme stretnut. 😀

katka432
19. aug 2008

Ahojte babule,velmi pekne vam dakujeme za gratul,ste zlate 🙂
Delgada: ja som rodila na antolskej,mam tam svojho lekara,tak som to neriesila,nastastie 😉 Preco chces rodit az tak daleko??verim,ze sa uz nevies dockat,ten posledny mesiuac to je najhorsie,ale uz to budes mat coskoro za sebou aj ty..a s tym menoim,sme na tom boli podobne,do poslednej chvile nas ziadne vhodne meno nenapadlo 😀
slonik,aj ja som mala teraz epid.(prvy porod som nechcela)a mala som pocit,ze to bolo take ako pri prvom,ak nie horsie...malu som porodila lahko,3x som zatlacila a bola vonku,no toto bolo hrozne,nevedela som ho vytlacit...uz epid.nikdy viac 😖 pocula som vela bab,co si ju nevedeli vymachvalit,no v porodnici sme sa stretli aj take,co im to dako nepomohlo.
slonik,ja pojdem rada kocikovat 😉 (myslim,ze aj cislo na mna mas)

sloniiicek
22. aug 2008

jasne katka. tak sa ti coskoro ozvem a mozme ist spolu. 😀

sloniiicek
27. aug 2008

ahojte babulky. prajem pekny dnicek. vcera sme boli na kontrole a vazime 4050g, mame sa k svetu. a p. doktorka nas poslala na uzv klbikov. a v pondelok sme mali presne 6 tyzdnov. 😀 ten cas ale leti. 😀

sloniiicek
1. okt 2008

ahojte babule. davno ste sa nikto neozvali. katka ako sa vam dari? ako sa ma Nicolas? 😉 uz musi byt riadne velky. 😉

mataaaaa
26. okt 2008

Ahojky maminy, dnes som prvykrat objavila tuto temu, takze kedze aj mi sme Račanky:D sme sa rozhodli ze sem napiseme 🙂

erika107
8. jan 2009

ahojcek chodi sem este niektoooooo z RACE?????

katka432
5. feb 2009

ehojte babusky...ako sa dari....neita oslavila v nedelu dva rocky a nikinko uv bude mat v sobotu pol rocka....taaaak rychlo to bezi..a ja sa ani nemam kedy s vami podelit o radosti a starosti... 😢 vecinou chodime po vonku,alebo v tych horsich pripadoch po lekaroch...vyzera to,ze je ale vsetko ok,takze by sa nam mal program trosku ustalit...tak co,kledy dame dake stretko??som na vas zvedava,aj na vase male ratolesti.. 😀 😀 😀 😀
matthiaskovi prajeme vsetko najlepsie

honey84
6. feb 2009

My sme tiez z Race, ale sme tu prvy kraaat.

katka432
7. feb 2009

ahoj honey,vitaj.... z ktorej casti race si?? 🙂

qweedy
8. feb 2009

ahojte, mozem sa pridat aj ja ? 🙂 my sme z krasnan 🙂

qweedy
8. feb 2009

novousadlici 🙂

honey84
8. feb 2009

A my sme z Novohorskej, neviem ktora je to cast. Boooze dneska je ale pocasie, ani psa by som von nevyhnala... keby som nejakeho mala 😀

katka432
8. feb 2009

ahojte..vitam aj qweedy...jasne,ze sa mozes pridat,ale tu sa to moc nehybe........no mne to vyhovuje..kedze som tu malo. 😀 😀 😀 😀
honey..to neviem ani ja..ja to rozdelujem podla rendezu..bo to vraj patri do race a potom tu vrchnu cast kde je cintorin..baronka a taaaak...to je moje rozdelenie..xixi...
pocko je fat hruuuuuza,snad sa coskoro umudri,bo sa niam neda ist a doma sa to moc vydrzat neda.. 😠

honey84
9. feb 2009

No, tak my byvame blizko toho evanjelickeho kostola a pubu u Kokosku. Ale dlho tu uz nebudeme byvat, dufam. Teda, niezeby sa nam nepacilo, ale sme v jednoizbovom podnajme a zacina nam byt trom tesno. Dufam ze coskoro pojdeme do Senca.

katka432
9. feb 2009

a v senci uz daco mate??aj my hladame daco ine na byvanie,no este sa nic vhodne a za dobe peiazky nenaskytlo...
my byvame pri hot baronka...tam okolo toho kostola so sa chodila pechadzat,ked som mala neitu meniu..to sme pobehali vzdy celu tuto hornu cast,no teraz sa mi uz na prechadzky chodi tazsie...bo jeden je vzdy v kocari a jeden na rukach 😀 😀 😀 😀

erika107
10. feb 2009

ahojcek maminky 🙂

katka: dakujeme za prianicko a ako kukam tak aj tvoj Nikolasko ma pol rocka tak vsetko naj naj naj 🙂 a aby posluchal maminku 🙂 a taktiez Neite vsetko naj naj naj 🙂 ... teraz ma napadlo ved mozno sme aj spolu lezali v nemocke kde si rodila? ja v ruzinove 🙂 ... nas caka tento mesiac tAKY LEKARSKY ... a co je malemu je chorucky?

no ja som tu asi jedina z rendezu 🙂

mataaaaa
15. feb 2009

cauky maminy, pridavam sa k vam, 🙂

erika107
15. feb 2009

cau Mati 🙂 akosik nestiham ti odpisat na IP ale teraz to idem napravit 🙂 xiixix ... bola si pozret v tom b-fit?

katka432
18. feb 2009

erika,dakujem...
ja som rodila na antlskej...my behame po lekaroch stale...maly cvici vojta,bo ma trosku rotaciu v rucickach...nieje to nic vane..iba asi ako bol v brusku tak sa ich zvykol inak dryat ako by mal..tak mu treba ponatahovat svaliky..chodime 2x do tyz na kramare cvicit a este kazdy den doma..on chudak pritom tak place,ze mam slzy na krajicku..
na rendezi pozam akrat tak demar alebo obcas tade prejdem autom..inak som tam este nebola...neviem ale zda sa mi,ze ludy je tiez z tade niekade...ale ta tu uz dlllllllho nebola
chodite do b-fit??ako sa vam paci??

erika107
19. feb 2009

katka: no my s malym tiez cvicime vojtu ale musim sa priznat nie podstivo :( zaco sa hambim ale ked ja nemozem vydrzat ako maly mi hrozne pritom placka :( ... no my chodime na teslovu cvicit raz do tyzdna ... no nechodim do b-fit ale chcela by som hrozne tam chodit s malym len samej sa mi akosik nechce :( ... keby bolo uz teplucko by sme mohli vyrazit s kocikmi na objizku Racou 🙂 co ty nato?

katka432
19. feb 2009

aj my to doma flakame,teda manzel,bo ten cvici..dnes dokonca necvicil vobec... 😠
velmi rada pojdeme na prech.hocikedy..
uz malickeho prikrmujes??
my sme teraz zacli,ale on nechce flasu...mam problem mu dat pit,nemas daky trik??

erika107
20. feb 2009

no ja ho prikrmujem od zaciatku 5 mesiacika... papa mrkvicku, brokolicku, karfiol, hrasok, morcacie masko, jablcko, zemiak, karelab... malemu to smakuje ale musi to byt hippka alebo hami inac mi domacu stravu nespapa :( ... co ma mrzi lebo domace je predsa lepsie 🙂 ... a preco ho krmis z flase? ja mu to davam po lyzickach 🙂

katka432
21. feb 2009

asi si ma zle pochopila...my sme zacali iez mrkvickou a dnes sme mali jablcko...vcera naveceru ho neia krmila kasou...apa tiez lyzickou...no z flase mu chcem dat pit,ale on nechce..a takisto nechcel ani moje mlieko co som si odsala...ale pit musi a neviem ako mu to dat ..lyzickou,je hned obliaty bo my to vecinou vyrazi a z pohara mu to dako nejde,bo sa odtahuje...pohar zo sosakm do ust tiez neda...ako to robite vy??
inak co sa zka domacej st.tak mala jedla len domacu,vyzivu som do nej nedostala....teda maloktoru a neskor uz vazne ziadu...a to yeleninova nehrozi vobec...niektore deti ju jedia v jej veku este doteraz,ona ee...ale malemu zatial chutia vyzivy tak to mam jednoduchsie s pripravou aspon.. 😀 😀 😀

erika107
21. feb 2009

no co sa tyka pitia tekutin (caji) tak to ani zatoho andela neviem do neho dostat prave zajtra chcem pozret co maju v obchodoch tie ovocne stavicky ci by mi aspon to nevypil som tiez z toho zufala lebo sa bojim na leto ze sa mi moc zdehydruje :( ...

a maleho volate podla prveho alebo podla druheho mena? lebo aj my sme najskor chceli dat meno David ale nakoniec som si to rozmyslela .)