Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

lenocka84
28. sep 2009

ahojte

tesne pred porodom sa chystame stahovat do race

je tu nejake tehulka?

blesura
28. sep 2009

My prideme v zajtra, teda chceli by sme, ked sa nic nepredvidane nestane 🙂

...inac som zistila, ze Olimu totalne skodi baban ☹ , tri krat som skusila dat len male mnozstvo a tri krat ten isty vysev po telicku..by som neverila ale je to tak 😖 banan je odteraz pre nas tabu.
Oliverko sa snazi chodit, tak sa hrbime a valame po zemi 🙂

lenocka, myslim, ze tehulky sa tu nejake ozvali, ale neostali debatit...kludne sa vsak zapoj aj s nami maminami do debaty, aj ked, ono to tu tak trosku mrzne, lebo sa v utorky stretavame a tam sa vydebatujeme a tu to potom lezi uhorom cely tyzden 🙂

juliar
28. sep 2009

snehulienka gratulujeme! nasa emmka mala zase vcera 1a1/2roka.

zajtra (teda vlastne uz dnes) by sme uz mali prist na stretko, ale zase asi neskoro. dokedy byvate? emma vstava az okolo 15:30-16:00. budete tam este vobec?

viem ze na stretka v poslednej dobe nechodim, ale za opytanie nic nedam: nechcete sa stretavat o hotku neskor a najlepsie pri nejakom ihrisku (napriklad na plickovej)?

inak pod nasim barakom (uziny) konecne rekonstruuju ihrysko. v piatok by malo byt dokoncene, tak sa tesime 🙂

pre tych co nepravidelne nakupuju v DM pripominam ze pozajtra sa konci akcia na body (12bodov = 10%zlava) tak ak este nejake mate tak sup, sup, cas sa krati.

cafte a dobruuu

lenocka84
29. sep 2009

blesura dakujem, dufala som ze tu najdem nejaku spriaznenu dusu a zaroven aj kamosku na kocikovanie az pride ten spravny cas 🙂
a ved do maja je casu dost,mozno sa este nejaká nájde

a kde sa v utorky stretavate?

snehulienka
29. sep 2009

ktodnes pride?
14.30 v parku pri baronke

snehulienka
29. sep 2009

lenocka, viem minimalne o 2 babach, ale asi nechodia na kona.

lenocka84
29. sep 2009

snehulienka a su tehu, ci uz mamicky?

blesura
29. sep 2009

lenocka: stretavame sa teraz pri fontane na Mudrochovej (myslim, ze je to ta ulica), pri hoteli Baronka. Ale mozeme kedykolvek zmenit, ked zistime, ze je nieco lepsie 🙂 urcite, ked podrastu deticky vsetkym mamickam, bude im vyhovovat ihrisko...

juliar, my mozeme byt vonku aj cele popoludnie, tak mi kludne potom brnkni, kde sme a my sa zas pripojime k vam, ak sa stretko rozpusti skor ako stihnete prist 😉 (t.c. v IP)

sloniiicek
29. sep 2009

caute kocky. tak my sme v nedelu boli na pohotovosti. lebo martinka vnoci vracala a hnackovala. ☹ ale uz sa to trosku lepsi. len ma dietu a na to ze teraz zhodila na vahe. tak nemusi dalej zhadzovat. ale co uz. nejako to prezijeme. hlavne, aby nas neposlali do nemocky na infuzky.

sloniiicek
29. sep 2009

takze dnes radsej neprideme na stretko. lebo nevieme, co nam presne je. aby sme nahodou nenakazili aj vas. vo stvrtok budeme mat vysledky vyterov.

erika107
29. sep 2009

Caute babulky

tak dnes na stretku sme sa zisli ja a katka /blesura/ tak sme troska sa poprechadzali Olinko krasne bezka a Matesko uknurancen sa snazi ale nejde nam to stale :( ... hadam vas uz chodiacich dobehneme :o))

inac ak by ste chceli tak kedykolvek sa mozete zastavit na nasom ihrisku sme tam kazdy den od 10.00 do 12.00 plus minus a potom od 16.00 do 19.00 ... mne uz moc tiez nevyhovuje stretko v parku leob maly chce sa aj pohojdat alebo preskumat novy teren lebo najlepsie sa mu chodi ked sa niecoho drzi napr. ako dnes chodil pri zabradli :o))

juliar: inac budete mat krasne ihrisko sme ho boli dnes s Katkou kuknut len este na nom stale pracuju ale ked bude hotove radi dojdeme sa pohojdat na vasich hojdackach :o))

ada: tak skore uzdravenie prajeme Martinke aby co najskor choroba odisla aby ste nemuseli travit dni v nemocnici... a nemoze to mat salmonelu? lebo je horzne rozlezena aj nas maly ju mal

snehulienka
30. sep 2009

lenocka su tehu.

slonicek, skoro sa vyliecte...

mame 9mes 8270g a 74.5cm

miska456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mihouk
4. okt 2009

Slonicek ahojky, dufam ze ste uz zdravucky. My sme momentalne v Raci u rodicov, tak by sme mohli niekam vybehnut pokocikovat, ved je to uz hrozne dlho co sme sa nevideli. Zatim pa

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sloniiicek
5. okt 2009

snehulienka - aka lenocka su tehu????

pridete zajtra na stretko? my sme uz zdravucki, tak by sme vas rady videli. 😀

ivi - tak super, ze ste v ba. to sa musime urcite stretnu. idem ti napisat ip. 🙂

blesura
5. okt 2009

Ahojte babenky....my chceme zajtra prist...tesim sa na Vas Adi (slonicek) 😉

erika107
5. okt 2009

caute kocky

ak do zajtra nebudeme mat teplotku tak sa stavime ... malicky je zdravucky len nas trapia stolicky ktorych mame teplotku :( ... dufam ze do zajtra bude v poho lebo dnesny den ma skoro piclo aky bol umrncany za cely den len 2, 20 hod. spal skoro ma trhlo :( ...

blesura
6. okt 2009

tak dnes sme boli na stretku ze ja s Oliverom 😎

nsoci
7. okt 2009

Nesiel kon tak som sa nemala jak ohlasit, ze neprideme.
Snehu am choru adelku a ja som mala bolehlav maximalny a ledva zila.

sloniiicek
8. okt 2009

blesura - skoda, ze nam to zase nevyslo. snad uz nabuduce bude zdrava. 🙂 uz nastastie nemala hnacky a ani nevraca. vcera sme boli na krvicke, aby zistila pani doktorka, co by to tak mohlo byt. tak uvidime.

lillian
8. okt 2009

blesura - dobre ste si pokecali? 😉 😀
my snad tiez zacneme chodit na stretka, uz nam plavanie prehodili, tak by sme mohli stihat. 🙂
inak po raci chodi tolko novych mamiciek a na konovi ziadna nova... Skoda.
po tom nasom novom ihrisku pokukavam aj ja, hned by som supla Patrika do hupacky a trosku ho pohojdala. 😝

erika107
8. okt 2009

caute babulky

dufam ze o tyzden dojdeme aj my ale ja to radsej neslubujem popredu lebo potom sa nam ot nepodari :(

lili: no to som si aj ja vsimla ze aj u nas na rendezi je neake kocikove revue teraz 🙂 hroooooooooooozne vela detureniec je 🙂 to je fajn aspon sa budu mat skym drobeckovia hrat... ja som uz premysslala ze niekedy sa zastavime na tom vasom novom krasnom ihrisku :o)) ... a preco ho nepohupes ved ked uz haca tak nevidim problem :o)) alebo ak mate take kde sa aj ty zmestis tak si daj patka na nohy a hojdajte sa :o)) tu to tak maminky robia :O))

inac vcera sme boli prvykrat na cviku v B-fit ... bolo fajn matesko sa najskor okukaval a potom bol ako certik a pokracovalo to doma vcera za cely den spal len hodku som cumela kolko energie mal a to isiel vecer az o 20,30 spat 🙂

kati: tesime sa zajtra na vasu navstevu :o))

babulky ktore chcete kedykolvek dobehnite aj ku nam na ihrisko ak chcete zmenu 🙂 ... potesime sa :o))

erika107
12. okt 2009

Caute caute

tak co zajtra je stretko?

blesura
13. okt 2009

my sme ready stale 😉
kto sa prida este??
chce sa vam sem prist Erika??? zavolame si 😉

sloniiicek
13. okt 2009

caute babule. asi dnes to stretko neplati v tomto pocasi?!?

sloniiicek
14. okt 2009

caute kocky. inak martinke bolo zase zle. vnoci vracala. boli sme aj u doktorky. brala jej krv z prstika, ci to nie je bakterialneho, ci virusoveho povodu. ale je to ok. zajtra mame doniest moc. a v piatok budu vysledky z toho mlieka. ak to nebude alergia na mlieko, tak nas chce poslat do nemocnice. lebo vobec nepribera a stagnuje uz dlho na vahe. a ze uz si nemozeme dovolit, aby dalej chudla. uz bez tak mala dnes 7.620g, co je o 120g viac ako pred dvoma tyznami. ale aj tak. nic moc na 15 mesacne babo. ale mlieko uz nemala skoro 2 tyzdne. tak neviem. v piatok budeme mudrejsi, tak potom dam snad vediet.

blesura
15. okt 2009

Juuuj sloniicek to mi je luto :( velmi...nezelam Vam ist do nemocnice ☹
A robili jej testy aj na lepok? teda, ci nie je alergicka na lepok? a nemala len mlieko alebo ani nic mliecne tie dva tyzdne? No pri tychto alergiach by mala skor hnacky ako zvracanie...no neviem teda, ved dufam, ze zistia preco je to takto :(
Daj potom urcite vediet...myslim na Vas 😉

Inac sme boli s Oliverkom pozriet Martinku doma vo svojom "kralvstve" ..ma krasnu izbicku a hracky 🙂 DAKUJEM Adi, bolo nam u Vas prijemne 😉

Aj s Mathiaskom sa vidame na cviceni...robi pokroky, uz mu ide lezenie super, a pomalicky pojdu aj krociky Erika, neboj nic.

A co ostatni??? ako sa mate???

Inac pocasie "nádhera" cóoo?? brrr...a to obliekanie vyzliekanie...uf, nech uz je leto 😎

My sa chystame oslavovat trosku v sobotu, zajtra ma totiz Oliverko rocik, tak sa tesiiime, a kyvame hlavami, ako neuveritelne rychlo bezi ten cas.

Tak peknu nezasnezenu jesen zelame!!! papa

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem