Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

maatuulka
26. okt 2010

@katka1981 je na zarnovickej v kulturnom stredisku ako je Billa tak trosku vyssie, je to na 1.poschodi 🙂 take utulne miesto, pre deti a pre maminy, je tam aj program... cvicenie pre mamicky 🙂 tvorive dielne a vselico ine 🙂

lillian
27. okt 2010

@maatuulka prosim ťa, pre ako staré deti sú tie tvorivé dielne? Zvládol by to aj 18 mesačný? 😉

maatuulka
28. okt 2010

@lillian no tak to ti neviem povedat. ale podla mna urcite 🙂 ale neviem ti povedat, mi sme tam s malou zacali len teraz chodit, takze sa stm vsetkym len oboznamujeme 🙂

maatuulka
7. nov 2010

dajako to tu ochabujeeeee 😒

kaitka
12. nov 2010

caute maminy) chcem sa spytat ci neviete o dakom prestrelovani usiek v raci? budem vam velmi povdacna ak poradite) diik

lenocka84
12. nov 2010

@kaitka ahoj, najlepsie asi bude v nemocke, pripadne sa opytaj svojej detskej pediatricky, ta by mala najlepsie poradit

juliar
12. nov 2010

kaitka aj mojej nastrel;ovala nasa detska lekarka.

juliar
12. nov 2010

maatuulka a v tom klube je najeky program? je tam otvorena nejaka herna v pravidelnych casoch? Cez zimu by to bolo super, kedze Racik nie je stale otvoreny, aj napriek tomu ze vyhrali sud. Maju nieco aj na webe, alebo sa tam treba ist pozriet osobne?
dik.

maatuulka
12. nov 2010

juliar byvaju tam tvorive dielne, teraz tam bude aj mikulas, byvaju tam aj akcie 🙂 je to tam prijemne utulne, na raca.sk je viac.
http://www.raca.sk/index.php?s=org.ocinnosti.kl...
tam najdes, a v racianskom vybere na poslednej strane, je aj program na dany mesiac.

kaitka
14. nov 2010

@juliar ahoj,,a ktoru mate lekarku? ja chodim do race ,tbiliska,,k hastovej..mne sa zda,ze ona neprestreluje,,musim sa spytat)))

juliar
15. nov 2010

kaitka: myslim ze by to mala robit kazda pediatricka. My chodime do Krasnan.

juliar
15. nov 2010

baby nas zobrali do SKOLKY !!! Nastupit mozeme o tyzden, tak som zvedava ako to budeme zvladat 🙂
takze maatuulka dik, ale asi to uz tym padom nebudeme stihat 🙂

maatuulka
15. nov 2010

@juliar a kde ti zobrali malu do skolky??? inak gratulujem .)

juliar
16. nov 2010

maatuulka: Na Sulekovej. Pristavovali tam priestory a teraz otvaraju nove dve triedy. Hlasili sme sa tam uz v marci, ale v septembry nas zamoznejme nezobrali. Neumiestnili ani vsetky trojrocne deti. Kto uz vsak musel nastupit do prace, tak si to zrejme zariadil inak, takze do tych novych tried zobrali aj mladsich. Je to asi taka mila nahoda 🙂

lillian
19. dec 2010

ahojte baby, nejako to tu spustlo. ☹
kam chodíte s deťmi v tomto počasí? My zájdeme občas do MC na Žarnovickej, a občas sa chodíme sánkovať pri nás na kopec. no zväčša je taká zima, že sa Paťko sám pýta domov. Tak mi skúste dať inšpiráciu 😉
@juliar ako emmka v škôlke? Ako pokračujete?

juliar
20. dec 2010

Emmka je tam len 2-3dni v tyzdni, lebo vzdy potom soplikuje 🙂
Ale inak som rada, dufam ze si to odbijeme teraz kym nechodim este do prace.
Jediny krat plakala, hnet druhy den. Vtedy prvy krat pochopila ze ta skolka nebude jednorazova zalezitost 🙂
Vtedy som revala aj ja, lebo som ju tak srdcervuco nevidela plakat ani ked jej doktorka brala krv...
Inak myslim ze sa jej tam celkom paci, ona je dost spolocenska 🙂 i ked rano niekedy zundre, ale inak fajn. Tesi sa ked vyrabaju nejake vianocne ozdoby alebo sa ucia basnicky... a potom mi to vsetko rozprava, dokonca sa pyta ze tam chce spavat, tak uvidime, mozno vyskusame od januara 🙂
Inak tiez nechce byvat velmi vonku... len tak na 10-15min, takze sa viac obliekame/vyzliekame ako hrame...

zvedavec1
21. dec 2010

ahojte maminy. My cakame babo teraz na konci decembra, tak sa chcem spytat, ci je tu daka cakatelka n apripadne spolocne kocikovanie 🙂

erika107
21. dec 2010
juliar
22. dec 2010

jeee Erika krasny pozdrav!
Rozkošsny kominarik... nech vam prinesie stastie 🙂

juliar
22. dec 2010

jeee Erika krasny pozdrav!
Rozkošsny kominarik... nech vam prinesie stastie 🙂

erika107
23. dec 2010

@juliar dakujeme aj Vam krasne vianoce :o)

juliar
24. dec 2010

VIANOCE !!!!

erika107
1. jan 2011
juliar
2. jan 2011

Vsetko dobre baby do noveho roku.
Nech si uzijete este kooopec radosti s vasimi zlatickami a nech vas obchadzaju vsetky choroby a neprijemnosti.

juliar
2. jan 2011

Inak akoze super ze smeEmmke kupili pod stromcek lyze a nevieme ich doteraz najst 🙂
nechapem kde mozu byt, ved to neni mala gulicka. Dufam ze ich najdeme az po lyzovacke 🙂

maatuulka
9. jan 2011

Ahoj maminy, aj ked oneskorene ale aj Vam Stastny Novy Rok 🙂
My ideme s malou zajtra do skolky pre prihlasku .. moc sa mi nechce ked sa to uz tak krati .. ale nijak to nezastavim 😒

katka1981
12. jan 2011

Ahojte, neviete mi prosim poradit ktora skolka je v Raci najlepsia? Viem, ze si asi tazko vyberiem, ale aj tak vas prosim o vas nazor, dakujem.

maatuulka
14. jan 2011

Katka1981 na mna velmi dobre posobi tbiliska mš 🙂 pozri si mstbiliska.sk 🙂 o ostatnich moc neviem.

junovka
14. jan 2011

Ahojte babenky!Rozprestieram aj tu svoje siete a prosim o radu:::....kedze som z KE , rozmyslam, ze by som sa odstahovala nikede do BA s mojimi detmi...ide mi tu hlavne o nejaku pracu a podnajom 2-izbovy byt.Je podla vas sanca, ze by som sa niekde zamestanala v BA za slusny plat z ktoreho by som dokazala uzivat seba a moje deti a platit podnajom?Pracu by som potrebovala aspon na zaciatok , ako napr. nejaka predavacka, pokladnicka....proste taku, kde by som pracovala do 16 h......................je vobec sanca, aby som dokazala tam zit s 2 detmi? ☹ Dakujem vam pekne za kazdy postreh.

labutka
17. jan 2011

Ahojte, ak mate chut pridite sa pozriet na workshop o modernych latkovych plienkach vo stvrtok 3.2. o 10.00 alebo o noseni deti v ergonomickych nosicoch a baby-satkach v stredu 9.2. o 10.00 v MC Rybka v BA - Vrakuni.
Viac na www.webareal.sk/mcrybka alebo www.latkovky.sk/prezentacie

elina313
17. jan 2011

@katka1981 ahoj Katka, moja dcérka chodila na Gelnickú, boli sme naozaj spokojní, je taká komornejšia, pretože tam je z každého ročníka po jednej triede. Pani učiteľky boli veľmi milé, nemali sme ani jeden rok problém s nejakou. Malá bola veľmi šikovná, keď ju vyšla v škole vedeli, že je z tej škôlky, lebo bola dobre pripravená.
Páčilo sa mi koľko aktivít s deťmi robili, boli aj ako štvrtáci v škôlke prírode a naša škôlkárka, ktorá od rodičov ešte nebola a ja som sa ju tak bála pustiť, sa vrátila a medzi dverami autobusu mi povedala, že ešte by išla na dva týždne. 🙂 🙂 🙂
Vrelo Ti túto škôlku odporúčam, ale tiež si podať prihlášku hneď ako sa otvorí brána škôlky.... a to myslím doslovne !!!
Pretože sú brané po rade a tým, že je komornejšia a výborná je tam nátresk.
Odporúčam Ti podať prihlášky do všetkých škôlok...aby si zvýšila šancu na prijatie aspoň do jednej ☹