Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

nsoci
28. mar 2009

erika aky fesaaaak....

juliar vsetko naj emmke

dnes sme boli v karpatoch, na bielom krizi a cez cerveny domov.... je to super prechadzka, odporucam...

snehulienka
28. mar 2009

nsoci, my sme zas sli ppopod les do race. adelka zacala v raci pytat papu, tak sme trielili elektrou domov.
zatial by sme turu jak vy nezvladli kvoli kojeniu...ale vyskusame neskor...

nsoci
28. mar 2009

Snehu kojit sa da aj v lese 😉 aspon dnes som videla dve mamicky... ale zas neni este tak teplo, to je fakt

katka432
28. mar 2009

snehulienka,pisala som,ze nemozem prist koli rehabke...ale nabuduce to snad vide 😉
tak teda bolo super??aj pocko vam vyslo... 🙂 🙂
k tomu kojeniu..prve dieta som kojila len 6 t.ale zdalo sa mi to byt dost neprakticke,bo mi bolo blbe kojit hocikedy a hocikde...vzdy som sa nahlila z prechacky s urevanym dietatom domov..a teraz maleho..toho kojim vsade a za kazdeho pocka aj za kazdej okolnosti,a dako si uz nevsimam okolie ako predtym teraz mi to je uz ukradnute,ked je hladny tak co mi ine ostava..hi

katka1981
28. mar 2009

Kocky kam chodite s babatkami plavat?

mataaaaa
29. mar 2009

skoda ze sme neprisli, malej idu zuby a prezili sme horor den. od rana do vecera plakala.. no ale uz su vonku aspon :D a ako bolo??

erika ju neviem ci budes poznat vola sa veronika, je to moja spoluziacka zo zš :D

snehulienka
29. mar 2009

katka -aha.

som chcela chodit plavat do zabiatka, ale ma nastrasila supicek, ze aby mala nechytila chlamydie ci co... 😕

katka432
29. mar 2009

no my chodime do zabiatka,predtym sme chodili do moka...ale nezda sa my,ze by sme daco chytili..ajked to mozes chytit vsade...no a kedze chlamydie sa vraj zlozito potvrdzuju,tak je otazne kto ich ma a kto ich tam chytil...teraz som sa dako zamotala,ale snad ste pochopili co som chcela napisat..xixi 😀 😀 😀 😀 😀

katka1981
29. mar 2009

uf, brrrr, tak to asi do vody nepojdeme

katka1981
29. mar 2009

Mate niekto v Raci nejaku super pediatricku, kt. by ste mi doporucili, prosim?

juliar
29. mar 2009

nsoci -dik

mataaaaa - jooj zubiska vedia potrapit. tak snat ostatne pojdu lahsie 🙂

katka, snehulienka - my sme chodili tiez do moka v pezinku a teraz sme sa pihlasili do zabiatka (dik kati432 za kontakt 🙂 ) ale az na jun ked bude teplucko. chodili sme v septembry a bola mesiac chora. nemuselo to byt odtial, ale podla mna tam dobre 2x prechladla. predslalen tych 31-33stupnou nie je tak teplo ked maju byt 30minut vo vode. synovec tam tiez cosi pochytal a doktorka im to potom zakazala. moze tam nieco chytit aj nemusi. treba si zvazit za a proti. plavanie je super, ale pri druhom babu nepojdeme tak skoro plavat. vhupnut do bazena aj po roku je fajn. teraz preferujem cvicenie na zemi.

snehulienka - aj my sa kojime hockde. v aute na parkovisku, v lese na pniku, v nemocnici na chodbe. vzdy sa najst nejake miestecko, chrbtom, v rohu, decentne... ved kojenie je v prvych mesiacoch to najprirodzenejsie pre dieta, tak preco sa za to hanbit. aj ked je chladnejsie. vet babo je zabalene a ja chvilku vydrzim. ale hlavne ze kojite 🙂

blesura
30. mar 2009

Ahojte "racanky" 🙂 toto je moj prvy prispevok v m.k. a som velmi rada, ze som sa konecne odhodlala...je to vdaka Andrejke-sloniiiku, lebo od nej viem, ze ste tu, a ze davate uz aj stretka 😉 Tak by som sa velmi rada pridala ak mozem. Postupne napisem o sebe a syncekovi, nech dobehnem debatu 😉

juliar
30. mar 2009

ahoj blesura. sme radi kazdej racanke ktora sa prida. emmka mi vykrikuje ze mam pozdravit olivera 🙂

blesura
30. mar 2009

Dakujeme 🙂 aj my pozdravujeme Emmku 😉 ...inac, mate nadherne fotecky
My oddalujeme plavanie kvoli ekzemiku, verim, ze sa to da takeho stavu, ze budeme tiez moct v lete plavat (skusime zabiatko)

blesura
30. mar 2009

sloniiicek - prepac, za sloniika..sloniiicek si predsa 😉 som to skomolila

blesura
30. mar 2009

inak my sme z novohorskej, takze sme tu pri sebe na skok juliar 🙂 Od rana tu visi nad nami mracnisko, cakam, ze zacne prsat a nic, ale stavim sa, ze keby som vysla von, zacne

blesura
30. mar 2009

Katka1981, my chodime k Dr Petrikovej, zatial som spokojna. Je tam na stredisku este jedna dr, co nastupila po kubovcakovej, zevraj aj ta je fajn..tak si vyber 😉

sloniiicek
30. mar 2009

cauko kocky. blesura - som rada, ze si sa pridala. 😀

erika107
30. mar 2009

ahojcek babulky 🙂

vitam blesuru :

dakujeme za pochvalu foteciek 🙂

juuuj babulky tuto noc som mala desnu ...maly mi nechcel vobec spat stale sa mi budil mrncal neviem co snim bolo asi koli zubkom ...tak som ho mala celu noc v postelke pri mne aby som sa aspon trolinku vyspala ...rano sa zobudil ako velky hrdina s usmevom na tvaricke a ja zlomena ako sliz :(

a mam pocit ze sa to bude opakovat aj tuto noc :( lebo zase mrnka :(

tak bezim ku prckovi aby som sa aspon chvilocku vyspala

suzie_h
30. mar 2009

Ahojte tak ja som tiež z Rača teda pristahovalec 😉 z východu, ale v maji budú 2 roky čo bývame na Úžinách 1, v Rači

suzie_h
30. mar 2009

Rada sa pridám na kočíkovanie kedže vačsinu času trávime vonku 😎

suzie_h
30. mar 2009

A dík blesura za tip, doteraz som bola iba pasivny člen koníka a vždy som čítala iba babatka regiony ma nenapadli

suzie_h
30. mar 2009

S tým plávaním ste ma trochu nastrašili my sme prihlásený do pezinka od 14.4 , tak sa teraz bojím aby malý neochorel , doteraz nebol chorý tak mu nechcem uškodiť plávaním, a cvičíme tiež v Bfite a je to super

juliar
30. mar 2009

blesura,dik. to byvate fakt na skok 🙂 my chodievame von vacsinou az poobede a nie na dlho, lebo mala uz bezka a pomerne rychlo sa unavi 🙂 ale mozme sa niekedy dohodnut a vonku pokecat.

suzie_h, uz sme tu tri s toho isteho baraku 🙂 napisem viac do suk.posty.

erika107, dufam ze tuto noc to budete mat lepsie. ja neznasam ked sa vobec nevyspim, potom som cely den ako vyflusnuta.

katka1981 my chodime do krasnan, co nie je dalelko, ale neodporucam 😝 .
nejako skoro hladas plavanie pre babo 🙂 alebo len robis prieskum trhu?

nsoci
31. mar 2009

Holky tak pridite kto mozte toho 7. aprila o 10.30 do parcika pri cintorine... cim viac nas bude tym lepsie 😉
Kocikovat sama kazdy den je otrava, nie?

blesura
31. mar 2009

ahojte
nakukla som sem zase, oliverko si zvykol totiz nad ranom nejeko vyspavat, a ja, ked som sa uz prebrala, tak rychlo na net 🙂. Asi ma este stary cas chudatenko moje 😀

Erika107-tak aka bola tato noc? dufam, ze lepsia 😖

nsoci, urcite, ak budeme moct prideme 😉

blesura
31. mar 2009

No ja som este nenapisala o nas: takze: byvame v raci 5ty rok, v BA som od 2001, inak pochadzam z Vrboveho (pri Piestanoch). V raci sa nam veeeeelmi prevelmi paci, je to super lokalita..a uz sa tesim na hody 😅
hadam sa tam postretame vsetky 😉

blesura
31. mar 2009

Inak to kocikovanie, aj ked sama, nie je az taka otrava...aspon ja relaxujem pri tom...hlavne, ze v raci sa da kam ist, je tu super...najlepsie zbehnut do lesa, ale tam je samemu cloveku (miminko neratam 🙂 ) naozaj otupno a aj blby pocit je to. Takze hladam partacku na kocikovanie v hlbokom karpatskom lese 😀

Suzie_h, pocitam s Vami 😉 zvyknete byt vonku naozaj dlho som zistila 🙂 takze sa tesim , ked bude teplucko (co sa uz rysuje) pochodime chotare 😉

sloniiicek
31. mar 2009

suzie_h - ahoooj. tak vitaj medzi nami. vidim, ze sa nas tu z cvicenia riadne zbiera. 😀 inak baby, aj vam napisali do mailu z babyfitu, ze sa presuvame na stvrtok o 12.15h? na zajtrajsie cvicenie sa uz tesime. 😀

juliar a preco nie si spokojna v krasnanoch? ku ktorej doktorke chodis? lebo mi chodime do krasnan tiez a som celkom spokojna.

sloniiicek
31. mar 2009

inak uspesne hlasim, ze nas lenivy anjelik sa uz zacala prevracat z chrbatika na brusko a straaaaasne sa jej to paci. je to sranda. ked sa chce dosiahnut za nejakou hrackou, tak sa na brusku otoci napr. 90 stupnov. a potom sa prevali na chrbatik a zas na brusko a postupne sa dostane k tej hracke co chce. dnes som na opacnom kraji postele pisala do jej knizky jej uspechy a takto sa dokotulala ku mne. a jednu nozku skrca pod seba a snazi sa liezt. mam pocit, ze ochvilu nam asi zacne lozit. len rucicky ma trosku slabsie, ale ked bude teraz vela na brusku, tak si ich spevni. a uz sa vie krasne zdvihnut na rucickach, co doteraz nerobila.