Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

erika107
27. apr 2009

lili: a este gratulujem k takemu krasnuckemu chlapcekovi 🙂

nsoci
28. apr 2009

Gratulujem Lilian, uz sa na vas tesime...

lillian
28. apr 2009

Dakujem. 🙂 Som hrda mamina ;)
Len sa mi zda, ze to volajako este nezvladam, nie je to take jednoduche ako som si predstavovala. Tak teraz cez den spim ked aj maly, lebo v noci toho nejako velmi nenaspi a potom neviem, kedy sa mam aspon najest. 😕

nsoci
28. apr 2009

erika ano.... ideme na vypravu do lesa... po asfaltke...

erika107
28. apr 2009

oky takze sa na vas tesim 🙂

sloniiicek
28. apr 2009

lilian - ja som tiez cez spavala zo zaciatku s martinkou. je to uplne normalne. pospi si kym ti to dovoli. 😀

erika107
28. apr 2009

Tak dnes na tej prechadzke bolo uplne super 🙂 po dlhej dobe som bola v lese 🙂 nabuduce to zopakujeme ale s neakou opekackou co vy nato?

nsoci
28. apr 2009

Fakt baby neviete o co ste prisli.... 😉 Vynasli sme novu sportovu disciplinu...s kocikom v terene... idem hodit foto tak kuknite potom...

katka432
28. apr 2009

lilian,gratulujem...urcite to zvladas super..
ja som mala vzdy prve dva mesiace po porode naJVIAC ENERGIE A CASU..A POTOM TO SETKO ZACLO...lilian,menila by som hned ..ale len do dvoch mes..hihi 😀 😝
bABULE,VERIM,UZE BOLO SUPER,AJ SOM VAM ZAVIDELA..NSOCI..JA BY SOM SA S KRPCAMI MOC DALEKO S VAMI NEDOSTALA,TOLKO ESTW NEPOCHODI A NA RUKACH SA MI JU VLACIT NECHCE 😒 😒

katka432
28. apr 2009

ESTE MUSIM POCHVALIT PEKNE FOTCKY A VTIPNE KOMENTARE.. 😉 😉

lillian
29. apr 2009

baby ten vylet musel byt super a komentare stoja za to 😀 😀 😀 Neufuklo Vas tam? Vcera som sa vybrala s malym na vychadzku a po par metroch som sa vracala spat, co mi skoro ufuklo maleho aj s kocikom. 😅

sloniiicek
29. apr 2009

ahojte babulky. tak mi uz dve noci vnoci zapasime so zaspavanim. nakolko ju oducam od toho, aby mi zuzlala bradavku. presvedcilo ma to pred par dnami, ze musim s tym nieco spravit. lebo som mala tak bolavu bradavku, ze som ju nemohla poriadne kojit a pri kojeni to bolelo. takze sme tuto noc boli 2 hodiny hore a plakala (den predtym 3 hodiny). a potom mi zaspala v naruci. spolu sme lezeli. stale jej chodim davat cumlik, ktory vyhadzuje a plienocku, lebo s tou zaspava. a tiez ju vnoci vyhadzuje. a jeduje sa. ale zaujimave je, ze cez den mi vie sama zaspat v postielke a aj o 20.h zaspinka sama. ale vnoci je to zle. vzdy jej dam trochu cucnut, a ked citim, ze uz len zuzle, tak jej prehodim cumlicek a dam ju do postielky.
ako vy uspavate vnoci vase deturence? vdaka moc za radu.

sloniiicek
29. apr 2009

caute kocky. tak tiez vam zavidim. ale boli sme vcera zrovna vyplatit auticko, tak som to nestihla. takze snad nabuduce. 😀

katka432
29. apr 2009

slonik,tak mimame pri zaspavani uplny des...ani nie tak pri zaspavani vecer,to zaspi lahko,ale po dvoch hodinach je hore a pricucne sa ku mne ..niekedy sa otoci a spi ale niekedy sa len prevaluje mrnci...sa mi ale niekedy podari ho ukludnit ked mu neham hole nohy...ale to sa zasa bojim ze ci neprechladne lebo vobec nechce bit zakrytymyslim,ze teraz to je zo zubkov bo mu idu secky naraz..uz horny male jeden,jeden zacina vykukat a dole mame tiez jeden..no dvojky vyzeraju tiez ze ochvilu vylezu...ked budu vonku,bude kludnejsi a zacnem ho ucit neh spi sam..uvidime ako sa bude darit.. 😅 😅

snehulienka
30. apr 2009

slonicek, jake auto?my ideme kupovat..

mataaaaa
30. apr 2009

ahojky, vidim ze na prechadzkach je super, dufam, ze nabuduce nam to uz vyjde, ale zatial nam vzdy ako na potvoru do toho nieco doslo..
a taku skvelu prechadzku mi troska treba 😀

lillian
1. máj 2009

sloniicek my mame sice iba tri tyzdne, ale problem mame so spanim tiez. Vecer po kupkani zaspi v pohode, ale potom byva problem. Maly sice ked papa vyzera, ze bude aj spat, ale ked ho nechavam odgrgnut, tak sa mi niekedy preberie, ze s nim potom 2 hodiny chodime po byte a uspavame.
Baby nevedeli by ste mi poradit? Drobec cele dni a noci sa zrejme snazi tlacit do plienky, lebo cely ocervenie, vydava take zvuky ako pri tlaceni, niekedy sa mu sice podari, ale trva to stale, tak cca kazdych 10 minut. A aj zo spanku. Co to moze byt? Myslela som si, ze to je kolika, ale neplace mi, iba takto tlaci. 😒

snehulienka
1. máj 2009

lilian, moja to tiez robila v noci - tak mrnkala vkuse a nic jej nebolo, potom to preslo. vydavala zvuky jak ked sa natahuje clovek...celu noc. neboj, keby ho bolelo tak vresti a place vkuse

lillian
2. máj 2009

snehulienka a kedz ju to preslo asi? Nam lekarka vravela, ze mame dat sab simplex, no nechcem mu velmi davat lieky ak nemusim. Hoci po tej davke ss mu to trosku polavilo. Uz tlacime len obcas. 😕

erika107
3. máj 2009

ahojcek babulky

tak co kam sa vybereme v utorok na prechadzku? neake navrhy?

snehulienka
3. máj 2009

lilian, asi o 2tyzdne prestala..
ak mas davat na travenie.ja som raz dala babycalm, je 100perc prirodny..

snehulienka
3. máj 2009

erika, dnes sme isli s muzzom tu istu trasu , ale opacne. navrhujem v utorok oddych v parku, klasika

erika107
4. máj 2009

snehulienka: ja som za ked tak sa prejst niekde po raci lebo zajtra by ma nemal kto vyzdvyhnut v krasnanoch :o)) manzel pracuje ... a ake pekne prstienky mas :o))

blesura
4. máj 2009

tak sme konecne doma...aj hodovat sme v nedelu stihli 🙂
a coze uz mate prechadzky po lese dost? 😉 zajtra by sme konecne prisli aj my, tak v parku? neviem ci nebude prsat ☹

lilian, blahozelam ku krasnemu syncekovi..zelam nech ste vsetci zdravucky a nech Patrik prospieva, rastie Vam do krasy a nech pekne spinka v noci 🙂 ..nas Olino sa veru budi aj 4-5krat, ale este ho neodnaucam, ked kojim a este nedostava na vecer kasu, tak to ine asi nebude 😒

No my sme boli na uvitani na 9tu hod, a bola tam z nas len Mata...zvysok ste boli asi iny termin...snehulienka, mate fotecku na racianskej stranke - "hviezdy" 🙂 peknucke ste aj s Adelkou 😉

tak zajtra v parku?

lillian
4. máj 2009

dakujem snehulienka, mam taky pocit, ze to u nas tiez uz ustava. 🙂 takze snad uz nebudeme potrebovat ziadne kvapky - dufam. a musim drobca pochvalit, dnes nas nechal vyspat 4 hodiny vkuse. To bola parada. 😎
blesura - dakujem 🙂
My sme tiez hodovali aj v sobotu, vramci prechadzky aj v nedelu s kamaratmi. Ale nebolo to veru nic moc, mam taky pocit, ze to je rok od roka slabsie. ☹
Baby kazdy utorok mavate zraz? Tak ak do toho nic nevojde, nabuduci tyzden by sme sa s vami vybrali aj my.

sloniiicek
4. máj 2009

caute kocky. tak mi uz od stvrtku mame doma nove auticko. kupili sme skoda roomster. strasne sa vytesujeme.

a martinka ma treti zubok od piatka a dalsi sa nam tlaci. a zacala sa dvihat na styri. ale len na par sekund a potom lahne. ale konecne nejaka snaha. 😀

mataaaaa
4. máj 2009

ahojky, neviete ze ci kedy budu fotky z toho uvitania?uz by som ich chcela vidiet.

a blesura sme sa videli aj na hodoch. hodovali ste?🙂 mi sme sa uz toolko nahodovali, este ze to je len dvakrat za rok :d ale kopu stankou s detskym oblecenim, tak som malej nakupilaaa koopec oblecenia :D aj ciapocku, ktora je asi teraz dost IN 🙂
sloniicek gratulujem k auticku aka farba?

a lilian gratulujem k malinkemu krasny je 🙂

blesura
4. máj 2009

mata, veru veru videli sme sa 🙂 uz by sme sa mali aj zoznamit 😀
hodovali sme, dala som si asi zo vsetkeho, co v tych stankoch mali, a to dakedy by som nezjedla ani za milion 😖
aku ciapocku si kupila?hm?

neviem kedy budu fotky a ci bude nieco aj v regi.tv raca ...

snehulienka
4. máj 2009

hej, viem ze mame foto!
mali by byt vsetky na nete....

ja zajtra bohuzial nemozem, ani nsoci, ...tak sa vyvencite..