Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

katka432
6. dec 2007

zienky,kde ste kto??

dandy24
9. dec 2007

ahoj ,tusim to tu zamrzlo 😀

katka432
9. dec 2007

dany,no vyzera to tak ☹

dandy24
9. dec 2007

inak dievcata co mame nove v raci ,bol u nas aj mikulas?

katka432
9. dec 2007

dandy,tak to teda vobec neviem,boli sme na mikiho v auparku 😀

sloniiicek
10. dec 2007

caute babule. tak to neviem, ci takto chodil mikulas. nepamatam si, ze by som niekedy zazila mikulasa oficialneho v raci. ale za to sa zapaloval stromcek vianocny. 😀

dandy24
10. dec 2007

katka aj my sme boli na Mikulasa v auparku bo Barbora tam mala vystupenie 😉 a o kolkej si bola?my o 16.00.Slonicek v Raci byval ofic.mikulas v bielom dome ale teraz to nejak nestiham sledovat.

katka432
10. dec 2007

no ja som tiez pocula,ze byval v raci mikulas,ale neviem i bol aj teraz 😖
dany,my sme boli asi okolo 4tej ale uz neviem dokedy...tusim ked me odchadzali tak isli vystupovat v tych krojoch,ale niesom si ista..a stali sme inak celu dobu pri vyklade s kozusinami 😅
inak babky,ja neviem ci sa mam tesit uz teraz,ale asi som teho 😅 som si dnes robila test,no ale moc mu neverim,tak zajtra skusim dalsi 😀

sloniiicek
11. dec 2007

jej katka. tak to drzim palceky, aby bol pozitivny. 😉 teda ak si to zelate a chcete. 😀

dandy24
11. dec 2007

katka aj ja drzim palceky aj ked budeme musiet odlozit to spolocne korculovanie 😉 .A my sme stali pri sperkoch a barca vystupovala dva krat ,raz duo s kamaratom a potom spolocnu choreografiu s ruzovimi siltkami na hlavach ale to uz bolo okolo siestej a nas krpec mal na sebe mikulasske oblecko 😉

sloniiicek
11. dec 2007

baby uz ste rozmyslali, co budete piect na vianoce?

dandy24
11. dec 2007

my asi klasiku ale chcem si zohnat recept na opiteho izidora je to mnam aj ked trosku pracne,inak linecke kolaciky,medovniky a gulky z bb pudingu,no a svokra napece makovniky a orechovniky 😉

katka432
11. dec 2007

juj dandy,rada by som vas tam videla,ale tam bolo tolko deticiek a celkovo ludi,ze som asi nemala sancu..ja som ani na podium nevidela ☹ keby som vedela,ze ste tam,sme sa tam mohli stretnut 😅 a to korculovanie ma mrzi..ale ved ja to dobehnem neskor 😀 teda a ma este potom zoberiete do partie..ked budem tak zavami zaostavat 😀 😀 😀
slonicek,mne pecie mama 😀 a aj navari,bo budu na vianoce snami zasa,aj minrok tu boli..

dandy24
11. dec 2007

katka jasne ze ta zoberieme len sa ty teraz pekne drzkaj nech sa vam to miminko potvrdi 😉

sloniiicek
11. dec 2007

dandy - moja babka mala recept na opiteho izodora. mozem sa pozriet ci ho nemam doma. 😉

katka432
11. dec 2007

dandy,no dufam,ze sa podari 😀 ono je to take divne,bo 28som bola na krvi a ete som nebola teho,no ale teraz bol test poz.tak dufam,ze neklame 😉
inak aj ja mam dakde ten reeptik na toho opilca 😅

sloniiicek
11. dec 2007

katka - takze si mala pozitivny? tak to moj doktor mi povedal, ak vam vysiel pozitivny test, tak musite byt tehotna. 😉 a ktory tt ti vychadza?

katka432
11. dec 2007

jezis,to neviem,nikdy som nepozerala na znacku,a som ho hned vyhodila,tak neviem
ale ak som,tak nase deti budu skoro ronako stare..bo pocitam ze som mohla otehotniet od 28 do 3 tak to by ak by bolo vsetko ok mohla rodit asi v septembri..jezis,ja sa tesim a este ani neviem ci mozem

lucik_lucik
11. dec 2007

ahojte,
Katka - blahozelam k brusku (aj ja si myslim, ze ak test raz vysiel pozitivne, tak je to tak)..aj keby tam boli iba slabe slabulinke ciarky 😉 Tak sa teraz pekne drz, cez vianoce sa mozes zacat ojedavat - ved musis jest za dve/dvoch 😀

Dandy - tie prikrmy mi radila nasa pediatricka, zajtra sa mame ist prevazit, lebo sa jej predtym zdalo, ze malo pribera. Ale doma ju vazime a teraz to vychadza na cca. 200 g/tyzden, co je az vela.. Ale zeleninku zatial papa iba "akoze", velmi jej to este nechuti, zato vecer kasicka je dobrotka (ale nedavame jej kazdy vecer).

Slonicek - tak ty budes mat tiez julovciatko, ale o rok mladsie od mojej Giulie.

dandy24
11. dec 2007

slonicek tak ked najdes opilca tak prosim hod ho na stranku 😀 .lucik ja uz tiez davam domcovi par lyziciek kasicky tak predvecerom tej ryzovej nemliecnej bo sa mi v noci moc casto budieval a uz je to teraz lepsie snad nas pediatricka za to neukamenuje 😉 .katka ta ciarka sa tam neobjavi podla mna len tak bezdovodne 😉

lucik_lucik
11. dec 2007

Dandy - mne sa aj po kasicke budi v noci a predtym (do toho 3. mesiaca) to bolo super, spala aj 6-8 hodin v kuse, teraz je v noci hore aj 4 krat..no asi rastie a potrebuje viac papat a budi sa na kazdy zvuk, tak sme sa uz naucili s manzelom "lietat" 😀 😀

katka432
11. dec 2007

babky,dakuje...a aj druhy je z,tak uz tomu verim 😀
lucik a dandyeste kojite?

sloniiicek
12. dec 2007

ahojte. prajem vam pekny dnicek. lucik - vidis to budeme mat rok rozdiel. 😉

katka - tak vidis. neboje vsetko bude ok. uvidis. 😉

lucik_lucik
12. dec 2007

Prave sme sa vratili z poradne z prevazenie a mame skoro 6 kg!!! Presne 5940g...ale kedze je potrebne zdvojnasobit porodnu hmotnost do 6 mesiacov, tak mame este mesiac cas, aby sme sa dostali na 6200g.

Katka - ano, ja zatial este kojim...ale pediatricka mi poradila, ze mam zacat s prikrmami skor, lebo Giulia slabsie priberala..no teraz za 2 tyzdne pribrala viac ako 400 g, co nepriberala ani prve mesiace 😀 😀
Takze je to uz skoro iste, tak tie korcule budes musiet toto leto este odlozit
😉

dandy24
12. dec 2007

ahoj,ano kati ja kojim a pridavam na vecer trosku kasicky 😉 .lucik my ideme do poradne buduci tyzden ale uz vtedy ako sme sa stretli mal nas domco 6kg tak som zvedava teraz a domco zdvojnasobil porodnu vahu uz v troch mesiacoch bo mal 2970g ked sa narodil 😉

julova
12. dec 2007

ahojte 🙂

Katka -tak som si na tvoj povel "svihla" 😀...dnes nam kvoli velkosti a polohe babatka Dr. naplanoval CR, takze o tyzden uz budem mamina 😉 ...takze uz budes mat s kym kociiiikovat 😀

lucik_lucik
12. dec 2007

julova - tak nech to pekne vyjde ten buduci tyzden, a potom nam posli foto malej Terezky 😉 Uz sa urcite nevies dockat, cize vianoce uz stravite v trojici...krasne

julova
12. dec 2007

lucik - veru...je to neuveritelny pocit 😉 ...a fotky dodam co najskor 😉...a dufam, ze vsetko bude OK a presne na Stedry den nas pustia domov 😵 ..sme aj s manzelikom moc stastni 🙂

lucik_lucik
12. dec 2007

dandy - domco je teda poriadny papkac, to mliecko mu fakt musi chutit 😝 a my sa s tymi 6 kilami "trapime" uz 5 mesiacov a este stale nic 😉 ale aspon nie je taka tazka, ked ju nosim na rukach 🙂

lucik_lucik
12. dec 2007

julova - domov si prinesiete ten najkrajsi darcek po vianocny stromcek 😵 Ja uz si skoro nepamatam, ked bola Giulia taka malinka (ked si prezeram spatna fotky, tak sa mi uz ani verit nechce) Je to tazke, ale krasne obdobie 🙂