Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

katka432
28. dec 2007

hihi,ludy tak to ti verim,posledny mesiac je onervy..uz sa ne len gulas a brusko zavadza a zavadza 😀

ludy
autor
1. jan 2008

Dievcata prajem vam vsetko dobre do noveho roka hlavne vela zdravicka a lasky pre cele vase rodinky 😵

katka432
1. jan 2008

ludy,dakujeme
zienky,aj ja vam prajem vsetko len to naj naj naj a vela vela radosti s vasych ratolesti 😀

ludy
autor
2. jan 2008

Tak dievcata vraj mi padlo brucho vravia to vsetci naokolo a aj doktorka ma takto od dveri privitala. Tak neviem ako dlho to potrva od padnutia brucha k porodu lebo zatial sa neotvaram. Mala som v plane zazmluvnit si lekara tak neviem ci sa mi to podari stihnut kedze navstevu v nemocnici mam az 8.1. 😀

katka432
4. jan 2008

ludy..ja som mala padmute od konca 7 mes...aj preto som chvilu lezala v nemocnici...ale ty si uz blizko terminu,mozno to uz coskoro bude...tak drzim prsty. 😉

ludy
autor
6. jan 2008

tak sa hlasim znova a este stale v kinderkovom stave 🙂 Mali sme teraz trocha navstevny frmol ale aspon neriesime ze kedy to uz konecne bude 🙂 Dakujem Katka ze na nas myslis 😉 urcite dame vediet ako sme na tom

katka432
7. jan 2008

ludy,ja ze uz ste traja..ked som videla,ze sem pises 😀

ludy
autor
7. jan 2008

Ale de cakam a cakam 😒 a presviedcam sa ze kazde pichnutie zabolenie je to uz to co cakam 😀
Manzel s krsniatkom sa rozhodli ze v stredu rodim tak musim dockat do stredy 😀

sloniiicek
7. jan 2008

caute babule. tak som opat v praci po 2t dovolenky. 😉 tak sa mi nechce a mam toooolko roboty. 😝

inak tiez blahozelam julovej. krasne babatko.

a ludy tebe drzim palce, aby to dobre dopadlo. neboj. coskoro sa dockas. 😉

ludy
autor
8. jan 2008

Tak sa hlasim opat 2in1 lekar dnes zvazoval ze si ma necha v nemocnici ale napokon sa rozhodol ze este mozem ist domov 😀
V piatok pomeria babo a uvidime co sa bude diat. Vravel ze mam skrateny krcok ale sa netvaril ze je to zle tak neviem je to dobre? Som sa nedopracovala k tomu opytat sa ho tolko som sa pytala vela.

Slonicek joj nezavidim ti nastup po dvoch tyzdnoch volna ja by som sa prebrala tak v stredu 😀 tak vela sil ti zelam.
tak zatial papa

sloniiicek
9. jan 2008

ludy - neboj ani sa nenazdas a bude malinka uz tu. svagrinu tiez posielal stale domov, ved pridite az o tyzden este je cas a potom zrazu to nanu prislo a vcera sme boli malinke krsniatko pozriet v nemocnici. je hrozne zlatunka. a taka vlasataaaaa. 😀 a ty rodis kde?

ludy
autor
9. jan 2008

Slonik ja idem na Kramare rodit dufam ze nebude prave vtedy nejaka poladovica a dostaneme sa tam 😀 😀
No uvidime ako to bude s tou rychlostou rodenia v piatok asi budem mudrejsia po tom sone 🙂
Ty uz vies kam pojdes rodit ci este to neriesis?

alififi
10. jan 2008

ludy - na rendezi uz doktorka neordinuje, bola to dr Kubovcakova - uz je len v raci od noveho roku
zacala som k nej chodit, zda sa mi ok.
takze ma trochu vystrasilo, co pisala cat :o(

sloniiicek
10. jan 2008

ja som ako dieta chodila do krasnan a tam som bola uzastne spokojna s doktorkou. strasne mila.

ludy - ja to este velmi neriesim, ale mozno do ruzinova (aj svagrina tam rodila)

ludy
autor
10. jan 2008

Alififi ja som sa napokon rozhodla ist uplne mimo Race k pediatrovi dostala som dobry typ tak som si nechala poradit. Uz sme aj navstivili lekarku a je to velmi mila pani. Takze budeme trocha dalej dochadzt za lekarom 😉 ale dufame ze ju az tak casto nebudeme potrebovat 🙂

katka432
13. jan 2008

ludy,aj mi chodime mimo race a som velmi spokojna..totizto,ked sme sa nastahovali a mala sa narodila,este som nevedela de tu je zdravotne stredisko.

fabiana
14. jan 2008

Ahojte!
Baby Blaváčky, potrebujem sa súrne objednať na uzv na Kramáre k MUDr. Čunderlíkovi, neboli ste u neho niektorá, nemáte kontakt? Totižto tam volám už 2. deň a nič... ☹ Poprosím IP, ak by ste mali niektorá info, ďakujem veľmi pekne.

katka432
15. jan 2008

babule,neviem ci to mozem bonznut,ale ja uz nevydrzim....ludy je uz mamina 🙂
ludy,blahozelame este raz 😉
fabiana,ja ti asi nepomozem..ale skus napisat do tem porodnice,tam mozno dakoho najdes,inak neviem poradit ☹

sloniiicek
16. jan 2008

fabiana - tak to ti neviem poradit. ja som u neho bola na uzv, ked ma prijamali do nemocnice. ale cislo netusim. najdi si na kramare cislo a spojovatelka nech ta skusi prepnut k nemu alebo na oddelenie.

ludz - taaaak to mooooc gratulujem. supeeeeeeer. vdaka kati za spravu. 😉

lucik_lucik
16. jan 2008

ahojte,
dlho som tu nebola, kedze sme od predvianoc iba cestovali - najprv 1 tyzden Presov na Vianoce, potom sme Silvestra stravili doma, lebo som bola aj ja aj Giulia chore a potom 1 tyzden Taliansko (najprv Alpy, potom Milano). Takze cestovanie mame na nejaky cas dost 😉

Ludy - blahozelam, velmi velmi... tak kedy pojdeme spolu kocikovat??? 😉

sloniiicek
17. jan 2008

lucik - tak to mate pestre. 😉 ty si tusim spominala, ze mas manzelika taliana. alebo jednoducho zo zahranicia. 😅 tak to musite mat casto take cestovanie. 😀

cat
17. jan 2008

Ludy, pripajam sa ku gratulantom 🙂 🙂

katka432
17. jan 2008

juj,babule,normalne mam ale zly pocit z toho,ze som to vyklabosila,dufam,ze sa ludy nebude namna hnevat ☹

lucik_lucik
17. jan 2008

ahojte,

dnes sme boli s Giuliou prvy krat na cviceni pre male deticky, bolo nas tam asi 10 a skoro vsetky take stare ako nasa mala, tak to bolo super...

slonicek - ano, manzel je talian, ja som z vychodu a kedze byvame tak na "pol ceste", tak sa tomu cestovaniu nevyhneme...ako my sme si uz zvykli a dufam, ze aj Giulia si zvykne.

A LUDY - vsak sa nebudes hnevat, ze uz to vieme??? ved je to taka super sprava 😉 😉

sloniiicek
18. jan 2008

katka - vobec nemusis mat vycitky. ja si tiez myslim, ze sa vobec neurazi. 😉 aspon sa jej stikuta, ked ju takto spominame.

inak katka - ze uz 11tt. to ale leti. 😉 uz si bola u doktora a videla babatko? my sme boli vcera. 😀

katka432
19. jan 2008

no ved uvidime😅
hej,bola som v piatok a babo som videla asi v 7tt..teraz idem 4.2.aj na ultrazvuk...ja si to inak dako neuvedomujem ani to uz tak neprezivam ako pri neite..ale tesim sa mooc
uz si rozmyslala kde budes rodit??

petaba
19. jan 2008

ahojte baby videli ste ze bude stretko BA?

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

katka432
19. jan 2008

ano peti,videli,teda aspon my 😀 ale nevyhovuje nam to ☹

ludy
autor
21. jan 2008

Ahojte
tak uz sme konecne doma.Pustili nas az dnes kedze mala mala vsetky novorodenecke neduhy co mohla mat. No nastastie sa vsetko dalo do poriadku a sme spolu s tatkom doma a velmi sa tesime. Mala je krasna ale troska ukricana az sa jej vsetci v nemocnici bali ale nam to nevadi nejako si poradime.
Rodila som podla mna nekonecne dlho o 1 rano mi odtiekla plodova voda a na stol som sa dostala o11 tej no a konecne som porodila o 16 tej. Podla mna nekonecne dlho ale podla lekarov v pohode 😖 no nastastie mala je krana a stalo to za to. Je riadna baculka vazila 4200g a merala 52 cm. 🙂
Dakujem za gratulacie a vobec mi nevadi rozbehnuta debatka o nas bez nas 🙂

katka432
21. jan 2008

ahoj ludy,tak ta tu opet vitam..a uz sa tesim na fotecky ...teraz pozeram do pasu,nemala sa volat lucka??ci sa mi to len marilo?? 😅 tak to si teda mala dlhy porod oproti mojim 2 hod na stole (trom potlaceniam)a ako si nakoniec rodila??to ate inak boli dost dlho v nem,ale hlavne,ze ste uz doma a obe zdrave 😀

babule,nechcete chodit niektora cvicit??vraj sa tu da chodit cvicit aj s detickami..hm??