Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

katka432
17. mar 2008

ona je nato ese malicka,ale ked sa spytam kde je bsabo,okaze mi na brusko,no ked jej poviem neh urobi moje babo,pohladka seba..hehe
tak dnes drahy prisiel,no ma pokazene koleno,tak zajtra ideme lekarovi,snad mu s tym daco spravia bo nemoze chodit,ani neako ohnut,ani nic..chudak,a to som sa tesila ze ked pride budem zasa oddychovat a on sa bude o nas starat,no asi to bude este neaku dobu naopak..couz 😅
inak uz mame meno..Timea..len aby to bola baba 😀

lucik_lucik
18. mar 2008

ahojte,

ako sa vam dari? dlho som sa tu neukazala ☹

my sa mame fajn, Giulia zacala lozit po 4, staviat sa na nozky, tak to mam teraz dost tazke doma, stale ju musim sledovat a davat na nu pozor, aby si neublizila 😖 ale robi nam velku radost 😵

slonicek - pomalicky sa ti to krati, uz si za polovicou, drzim palce, nech je vsetko v poriadku a oddychuj, potom uz nebudes mat kedy 😉

katka - ako to zatial zvladas, Neitu aj brusko? nebyvas unavena? a Neita uz chodi sama?

sloniiicek
18. mar 2008

tak katka - drzim palce, aby to dobre manzelovi dopadlo. tak zazivate pekne chvile. 😉 asi je fakt malinka na to, aby si to uvedomila. tak to bude mozno lahsie. ved uvidite. 😉 my sme sa kamaratovemu malemu 2,5 rocnemu chlapcekovi snazili vysvetlit, ze mam v brusku malicke babatko. ale brusko mam este dost male. a ked som si dala sveter, tak nebolo riadne vidiet. 😉 tak to nechapal. mozno az ked budem mat vacsie brusko.

lucik - tak super, ze sa mate dobre. tak to musis na nu davat riadne pozor. fakt si tu uz davno nebola. ani ostatne babule. vacsinou si piseme my dve s katkou. 😀

inak tusim fakt, to rychlo ubieha. uz sme za polovickou. uz len par tyzdnov. 😀 a babatko sa zatial upokojilo - teda resp. maternica. pekne sa setrime a lezkame. 😀

lucik_lucik
18. mar 2008

slonicek - uz sa urcite velmi tesis na malicku, ja ked si predstavim, ze presne tak pred rokom mi zacinalo vidiet brusko a teraz mi tu lozi maly cloviecik...no je to naozaj zazrak - niekedy sa az pozastavim, ze ako rychlo to vsetko prechadza 😕 😅

katka432
18. mar 2008

lucik,ahoj,to je pekne odteba,ze si sa aj ukazala..hehe...jasne,mala beha ako strela,znackuje sa modrinkami z padov a taaaak...inak gratulujem lezunikovi hehe.
teho zvladam super..len ma pobolieva brucho,bo neita chce byt furt na rukach,ale to som uz pisala..no unavena nebyvam,praveze si hladam este daku robotku,bo sa uz dost nudim..dnes som bola na pohovore v herbalife,no neviem sa rozhodnut ci s tym zacat...tak rozmyslam,rozmyslam.. 😀
a ty sa mas lucik ako??
slonik,dakujem...vraj ma natiahnuty daky sval,no ale ma ist na daku magnetoterapiu,bo on bol aktivny sportovec,a ma uplne dochramane klby..lekar sa cudoval,ze ho to doteraz nebolelo 😒
inak slonik,to magnezium robi svoje...

lucik_lucik
19. mar 2008

katka - vidim, ze patris k aktivnym mamickam - tehulkam, mas moj obdiv 😅
a co je to Herbalife?
Mne uz tiez zacina byt dlho doma, ale pri mojom zlobrikovi je tazke robit aj nieco ine...uz len cakam, kedy bude pekne pocasie a bude sa dat robit aj nieco viac.
Neita musi byt dobre dietatko, ked tak super zvladas aj tehotenstvo a este aj pracu 😕

Inak este nemame ziadny zub, teraz sa chystam do poradne, tak uvidime, co je nove, papat nam chuti, ale iba sklickove dobroty, to co ja uvarim, vacsinou bojkotuje 🙄

a preco uz nemam fotoalbum?

sloniiicek
19. mar 2008

tak super baby. akosi sa nam to rozpisalo. dufam, ze onedlho bude uz teplo. a mozme sa aj stretnut na prechadzke. 😉

lucik - a ty si sa co tak dlho nezvala? boli ste odcestovani? ci si nemala cas. 😉

ja sa uz neviem dockat, kedy budem mat ten maly uzlik doma. ale este nech je v brusku, tam je jej lepsie. 😉

katka - tak s tym magneziom to mozem potvrdit. 😉

lucik_lucik
19. mar 2008

slonicek - prajem ti, aby toto leto nebolo take horuce ako minulorocne, pretoze s bruskom je ovela ovela teplejsie (ja som bola v porodnici prave ten tyzden, co boli 40 horucavy 😝 )
ale na jar sa uz tesiiiiiiiim !!!
Ked bude teplejsie, tak by sme sa mohli ist poprechadzat, my s kociarmi a slonicek zatial s bruskom 😵

katka - chcela som napisat, preco uz nemas fotoalbum?

Vratili sme s z poradne, vsetko je super, Giulia sa na doktorku usmievala, vazi 8930 gramov 😨

lucik_lucik
19. mar 2008

slonicek - ja som tu sem tam aj nazrela, ale nejak sa to tu nehybalo...tak som potom prestala nazerat 😔

katka432
19. mar 2008

lucik..je to starostlivost o plet a vnutorna vyziva...lucik,aj mam male sidlo,ale dobreho manzela...ten sa o nu super stara a velmi ma podporuje..inak by som sa asi zblaznila..niekedy mam pocit,ze sa onu stara viac a kepsie ako ja...ale on m nastastie presviedca,ze to nieje pravda. 😀
ten album som zrusila preto,ze sem chodi vela divnych ludi,tak aj trosku koli bezpecnosti..
ja sa na jar netesim,koli alergii,bo to je premna hrozne utrpenie,a neviem ako to budem zvladat teraz,ked som teho...
slonicek bude s mojou lalou a ja si budem tlacit kocik,hehe..bo to naraz dako nezvladam 😀
lucik,aj neita toklo vazi... 😀 ale tesim sa,ze je vsetko oky.

sloniiicek
20. mar 2008

jasne, uz sa tesim. 😉 vlastne aj katak bude mat uz brusiskoooo. 😉 uz som si myslela, ze zacina byt konecne teplo a hne. akurat pada dazd so snehom.
manzel ma dnes dovolenku tak vypratava detsku izbu, konecne ju ideme vymalovat a chystat. 😉

katka432
21. mar 2008

jej,tak to ta caka prijemna robotka,sa pritom vysantis..my sme decku lalovali 2 x pokim sa narodila a stale som stahovala nabytok..no a kym mala pol roka tak sme ju este do tretice premalovali 😀 no teraz sa nechystame tak skoro,bo sme zistili,ze je to uz zbytocne,ked zacala chdit,vsetko zacala packat,takze sa to dako neioplati teraz..hehe
aku ste vybrali farbu??
inak,ja uz mam brusisko teraz,tak neviem ako budem vyzerat v lete..asi ako slon minimalne 😅

sloniiicek
22. mar 2008

prajem vam prijemne prezitie velkonocnych sviatkov. 😉

sloniiicek
22. mar 2008

katka - tak to preto asi, ze mas uz druhe tehotenstvo. to byva pri druhom vacsie.

katka432
22. mar 2008

aj ja si myslim,ze preto,ale nevadi,tako to zvladnem.. 😅 co ine mi ostava 😀 😀 😀

tiez vam prajem krasne sviatky

sloniiicek
31. mar 2008

caute babule. tak ako sa vam dari?

my ideme piatok na kontrolu, tak sa neviem dockat. malicka si kazdy den kopka o 106. 😀

jej katka, ty si uz 21tt. uz istotne citis pohyby, 😉

katka432
31. mar 2008

slonik,ano citim...ani spavat uz neviem,bo brusko ma uz tlaci a nemozem nanom spat,tak sa len prevalujem..hehe
ja idem nakoniec na 3D 9.4.ajked som tam povodne ist nechcela,no kedze som uz s neitou bola a mame aj dvd tak idem aj teraz aby malo dvd aj druhe babo..hehe(neh si nezavidia)xixi
jej,ozaj,a 7.4.idem tiez na kontrolu..to je tusim tiez piatok,ak sa nemylim...viem,ze sme sa uz o tom bavili,ale uz si nepamatam..☹ ...kam chodis lekarovi,a kde chces rodit?? 😅
inak,ako sa citis???a ako spavas.he
uz mate daco aj nakupene pre drobca??

sloniiicek
1. apr 2008

tak to je super katka, ze sa mate dobre. ja som nikdy nespavala na bruchu, tak nemam potrebu ani teraz. ale kedze mam male brusko spava sa mi celkom dobre. zatial. 😉

7.4. je tusim v pondelok. ja este nie som rozhodnuta, kde budem rodit. bud antolska alebo ruzinov. ale ak by sa mala pytala skor, tak asi na antolskej. ale dufam, ze v brusku vydrzi cim najdlhsie. lebo po tej skusenosti, mam uz strach, ze sa vypyta skor. a ty kde? ja chodim k lekravoi pri tescu na kamennom - k milosrdnym. som celkom spokojna s nim, len dlho cakaaaam. 😀

katka432
1. apr 2008

he,vidis,tak mi je dobre,ze ani neviem kolkeho je.. 😀 😀 😀 😀
ja som chodila na tehelnu,ale potom asi v 7 mes som zacal chodit na antolsku,bo som mala konkretneho lekara u ktoreho som chcela rodit.tak a teraz som tam aj ostala bo som vedela,ze unho chcem coskoro rodit zasa 😅
to si inak vsade caka asi dlho,no co narobime 😒
inak ja som bola v nemocnici na rizikovom asi v 6-7 mesiaci,uz ani neviem na tyzden,a ked som prisla domov,zbalila som sa uz do porodnice keby nahodou,no nakoniec som ajtak rodila v termine... 😀 uvidis,aj tebe to dobre dopadne 😉

sloniiicek
9. apr 2008

cauko. zabudla som napisat. ze kontrola nam v piatok nam kontrola u doktora dopadla dobre. malinka narastla. a ma sa v brusku dobre. aj maternica je zatial kludna. na kontrolu idem o 3 tyzdne. a nieco spominal o tom, ze budeme pocuvat aj srdiecko. ci nieco take. a inak cukor mi dopadol dobre.
a v pondelok na endokrinologii som tiez dopadla dobre. drobna cysta, co som mala sa mi cez rok zmensila, takze uz nemusim chodit na kontroly.

tod asi vsetko.

a este mame vymalovanu detsku izbicku a uz mame kupenu aj gumu a kobercek. kuk do mojho albumu. 😉

katka432
11. apr 2008

jej,slonik,same dobre spravy,tak to je super...
ja som bola na ultrezvuku a budeme mat chlapca ☹ale budem rada ak bude zdravucky...dners som bola u gyn,ale som sa tam nakoniec ani nedostala,bo musel ist k sekcii...tak tam musime ist zasa v pondelok,som zvedava,co mi povie,uz by som asi mala ist kazdu chvilu aj na cukor,tak uvidime 😅

sloniiicek
15. apr 2008

jeej, kati. takze budete mat parik. po tom tuzim aj ja. ale zda sa mi, ze ty by si radsej prijala dievcatko. 😉 ja som tuzila po chlapcekovi. ale po tom vsetkom, co sme si uz preskakali som vdacna za akekolvek babatko a uz sa na nu veeeelmi tesim. 😉

katka432
16. apr 2008

ja som ale chcela dievcatko... 😒 jej,tak si vymenime..hehe ja ti dam chlapceka 😉
ale nie,samozrejme,aj ja sa tesim na dietatko,neh je to co chce,ale bude moje a budem ho mat rada....no ale dievcatko by som brala radsej,no nenavyberame si 😀

sloniiicek
16. apr 2008

presne tak. ako vravis. inak konecne o par tyzdnov nastupujem na matersku. konkretne od 11.5. uz sa tesim. ze nemusim davat pozor, ci nepride kontrola. 😉 a buduci tyzden ideme na kontrolu k doktorovi. 😉

katka432
20. apr 2008

ja by som uz najradsej nastupila do prace....sa mi uz vobec nechce byt doma...ale to este potrva kym pojdem do prace...ako dlho si uz doma ty??

sloniiicek
21. apr 2008

kati - tak to si teda este riadne dlho pockas. 😀 ja som doma asi 2 mesiace. ale este sa to da. 😉 lezkam si vacsinou v postielke alebo pri telke. 😉 😉 manzel sa pekne o mna stara. 😉

zacali sme prerabat detsku izbicku. cez vikend drahy pracoval na nabytku. uz sa neviem dockat, kedy to bude hotove, lebo potom mozem zacat prat pomaly vecicky a chystat uz malickej veci. 😉

katka432
23. apr 2008

he,tak to si ztrebavazit takych manzelov...aj ja mam takeho -sa musim ochvalit 😀 😀 😀 ale tym,ze uz jedneho drobca mame je to narocnejsie a oddychovat sa nam velmi neda...ale couz...mam ale fajn,ze mozem trosku aj pracovat,pricom sa vzdy super odreagujem...takze sa to da...ale uz by mi asi bolo treba trosku aj vypadnut,mas pravdu,na to si ale este pockam...hehe

sloniiicek
28. apr 2008

cauko. tak v piatok sme boli na kontrole. a vsetko je ok.krcok mame zatvoreny a pekne rastieme. dalsia kontrola je o 2t. a potom uz nastupujem na matersku. uz ziadna kontrola zo socialky - huraaaa. 😀

inak pojdete sa pozriet na hody?

katka432
29. apr 2008

my dufam z race na vykend vypadfneme 😀
som rada,ze je vsetko ok...uz sa ti to pekne krati.. 🙂 🙂 🙂