Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

sloniiicek
22. máj 2009

snehulienka - aj ty si bola nadherna nevesticka a krasne satocky si mala. take vzdusne. to ako ti to plapolalo bolo super. a kde ste mali svadbu? vyzeralo to dobre.

sloniiicek
22. máj 2009

inak tie, ktore ste este nevideli nase fotecky, tak na pisace mame zase mi tu album.

http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaItnN...

sloniiicek
22. máj 2009
mataaaaa
22. máj 2009

slonicek mala ma krasne meno 🙂) no nasa je taka asi po mne.. rychlo sa opalime 😎
erika a snehu aj slonik krasne ste boli nevesticky 🙂

erika107
22. máj 2009

ahojcek babulky

prave som dopozerala fotecky svadbone boli ste prekrasne vsetky ... shnehulienka: preco ste si prave vybrali svadbu na zamku? bol to vas sen? zlate ze ste mysleli aj na hosti a podostavali darceky vidis to mna vobec nenapadlo :o)) nechodila som na stranku www.mojasvadba.sk xixix

mata: mala je zlatucka a tu tvoju kamosku co bola stebou na mile poznam z videnia .o)) ..takze ked pojdem do kauflandu do tej cukrarne a poviem ze poznam matu tak dostanem tie najlepsie zakusky, xixiix...ja som mala odtial kremese a boli perfekne .o))

snehulienka
22. máj 2009

slonicek,
pekna nevesta. ti seknu vlasy tak vypnute...oba ucesy super.
tusim ma mala martinka ocka po tatovi...?
pekne aj promocne saty.

my sme mali svadbu v topolciankach na zamku a fotili sme sa v hron benadiku...dakujem za pochvalenie, fotil rofo, foti krajsie nez skutocnost...
preco tam? chceli sme na zamku, kedze sme obidvaja tak trochu historici. a muzova segra to mala tam, tak sme si povedali, co sme my horsi... 🙂 (ale odvtedy sa rozviedla 😲 ), pacilo sa mi ze obrad, hostina , hotel pod 1 strechou. (zaroven priznavam ze sme sa trosku chceli predviest pred mojou navstevou z USA, ktora tu nikdy nebola...)

blesura
22. máj 2009

uz sa mi toci hlava z tych fotiek 😀
kraaaaasne ste boli nevesticky, nemam slov...klobuk dole pred Vami, ze ste si zorganizovali take velke paradne svadby..tak sa patri 😉

ze su Vase deturence krasne to je jasne 🙂

erika, a ked som videla Matthiaska na fotkach z porodnice a tesne po...a tie fajocky (nozicky) chuducke 😵 bozenko a aky je z neho chlapisko teraz krasny 🙂 to je zazrak zivota coo? hihi sa smejete na tych fotkach asi...aj ked urcite to neboli lahke chvile pre Vas 😔
no Olino je skero velky, slniecko na hnoji..ale uz nejako zvaznel v poslednom case 😕 😎

v noci je to des...budi sa kazde dve tri hodiny (skor dve ako tri, tri su skor vynimka, ked sa pozabudne 🙄 )
ale uz ani nie tak od hladu (lebo nececa) ale zo zvyku sa budi a chce podudkat prso alebo zobrat na ruky...ja neviem co si to tak zvykol ☹ mamkin cecok to je...a pritom nezaspava na rukach ani na prse, tak neviem...odnaucat ho metodou placu sa vsak nechystame vzhladom na to, ze jeho hromovy rev je lepsie nepocut ako pocut (v noci sa to ozyva asi az vo vinohradoch)...a vydrzal by to az do zachripnutia, to sa stavim...nuz co, tak taketo noci mame, ale cez den je ok, ...a hlavne nech sme zdravi 😉

pekny vikendik Vam vsetkym zelaam!

snehulienka
22. máj 2009

blesura. tak to aj moja mala sa tak budieva. annag mi na to napisala, ze asi jej vonim, ze spim vedla postielky a chce ma mat pri sebe. ked ttam spi moja mama, tak pyta jest menej casto..a vraj sa to da tak ,ze sa odstahujes do inej izby...

blesura
22. máj 2009

snehu-, tak to bude problem, byvame na kôpke v jednoizbaku 🙂 ale teraz v lete by som mohla stanovat na logii 😀

snad sa to nejako poriesi, uz som si aj zvykla, vstavam v noci ako automat, len dufam, ze sa mi nevybiju baterky jednehoo dna

blesura
22. máj 2009

no aby ste videli, ze aj ja som sa vydavala, supla som sem do albumu par amaterskych zaberov 🙂
..saty mam doma, tak ak by ste chceli, poziciam na nejaky karneval 😉

mataaaaa
24. máj 2009

erika no ona tam zatial brigaduje. a tam maju veru uzasne zakusky D: malej tam strasne chuti .. uz ani neviem ako sa vola, ale na vrchu ma pomarancove nieco :D tusim miranda. tern ma najradsej. 🙂
inak tento utorok bude stretko maminy?? uz sa konecne chceme aj mi pripojit. : 🙂

erika107
24. máj 2009

caute babulky

kati: bola si krasna nevesta: a tie kratke vlasky sa ti tiez moc hodia :o)) .. to nocne vstavanie ti vazne nezavidim .( nastastie moj maly uz spi normalne ale prve mesiace tiez som bola kazde 3 hodky hore blee 😠

mata: to akoze davas malej uz zakusky?

prave som nasla na konikovi super napad na výlet http://www.familypark.at/sl/start.html kuknite niekedy by som tam isla

blesura
24. máj 2009

mata, malej zakusok? 😨 dobraaaa 🙂 chces mat z nej taku zavyslacku na sladkom ako som ja?! 😀

dakujem erika 😅 , my sme mali len taku mini svadbu,...inac ja som mala vzdy take kratke vlasy, to len teraz po porode som ako strasidlo, nemam ist kedy kadernicke, alebo sa mi nechce? 🙂
no super ten park..pojdeme niekedy, ked krpci podrastu, nech z toho aj nieco maju 😉

inac my sme sa teraz dotrepali z celodenneho vyletu..som vyriadena, boli sme pesi cez les v Marianke 😖
ale bolo super...len krpec je vykocikovany, vynoseny a my nevladzeme a on tu este vyskakuje v postielke a vooobec nevyzera, ze by chcel spat. Isli sme styri hodky tam a tri spat, lebo sme sa trajdali pomaly...no paradicka.

v utorok 14.30 ako vzdy 😉

nsoci
25. máj 2009

Fesandy konecne som nezabudla a dodala foto zo stretavky.... uvidime sa zajtra....
Inak oddnes maju v lidli detske vecicky, my so snehu sa asi chystame....

A musim sa pochvalit, sice po trojhodinovom reve vcera vecer matko o deviatej zaspal (papal o siedmej) a zobudil sa az o pol piatej rano!!!! (to uz zacina byt tradicia)....

Akurat zaspinkal tak ho berem a sup do postele este....
Ideme dnes cvicit do miracle, o 9-.00 pilates po porode, beriem aj maleho, nechcete sa niekto pridat?
Je to kurz....

mataaaaa
25. máj 2009

no ked sme tam tak si vzdy dame mirandu, a navrchu je taky pomarancovy krem.. a stoho jej vzdy dam. pomaranc miluje 🙂

erika107
25. máj 2009

ahojcek

kati: vy ste boli v marianke? ja tam mam polovicku rodiny :o)) ale cez hory by sa mi nechcelo trepat isto nie :o))

nsoci: a ake veci tam maju? a ako bolo na cviceni? ja mam ten porod uz davno za sebou uz to bude coskoro rok tak asi je to zbytocne :o))

mata: tak ja by som isto pomarance este nedavala a tobous nie krem takemu prckovi...ale kazda mamina vie co robi .o)) asi som moc opatrna

blesura
25. máj 2009

erika, na cvicenie nikdy nie je neskoro 😉

ja by som mala veru zacat cvicit..ale som vyhovaram sa furt na nieco :(
dnes som vyriadena totalne...dnesna noc bola desna...krpec sa kazdu hodku ( ako nacasovany robotko) zobudil, klakol, chytil sa za mreze v postielke a rucal, az sa bytovka otriasala az kym som ho nevzala na ruky alebo nedala prso ☹ ...no neviem neviem dokedy to takto vydrzime...

nsoci, vy ucite zaspavat tou metodou vyplakania? a cez noc sa nebudil? sice, matko je na UM tusim, tak to je zas ine...ale ked ten nas tak strasne huci, ze by ma susedy rano asi udali na socialku...musim sa s nimi dohodnut, kedy pojdu na dovolenku aspon na tyzden 🙂 potom dam olinovi kasu na veceru, aby som si bola ista, ze nie je hladny a skusime to...len neviem kto to skor vzda...manzel ma v tom chce nechat samu, ze aj on na ten tyzden-dva odide 😠

napis nsoci ako bolo na cviceni...
a kde su fotecky? som slepa?

blesura
25. máj 2009

a nesli by ste zajtra na taku malu turu cez les?
asi take dve hodky je to aj s prestavkami a po asfaltke...co vy na to?

nsoci
25. máj 2009

Ja by som sla....

Preboha nie... hned jak zamrnci mam ho na rukach, ziadne vyplakavanie az do vycerpania, to uplne odsudzujem... vcera mal taky den, ze zadriemal apo minutke bol hore a plakal...

nsoci
25. máj 2009

Erika bola tam aj holka s 15 mesacnym babom...je to taky pohodovy pilates, ale bohate mi staci....to co som cvicila pred tehu uz nehrozi....tusim mi niekto odoperoval vsetky svaly na bruchu 😀 😀 😀

Kuk
http://studiomiracle.sk.www9.atlantis.sk:80/?pa...

blesura
25. máj 2009

ani ja si neviem predstavit to vyplakavanie a odsudzovala som to...ale zial sme v stadiu, ked mi je luto aj krpca, ze nespi poriadne v noci...uvidim, ci je to docasne, alebo sa to stane pravidelnostou...teoreticky si to predstavujem..prax bude ina, uz to vidim... 😵

erika107
25. máj 2009

babulky ja by som isla tiez do lesa ale bojim sa hrozne tych hnusnych kliestov lebo cez vikend som mamine vyberala jedneho a to sme neboli ani v lese ☹ ... a kam by ste isli ktorym smerom? lebo ta tura do krasnan bola fajn len zajtra by ma nemal kto zobrat z krasnan :o((

kati: a nejdu malemu zubky lebo mne to robi vzdy pri zubkoch maly ze je urevany nechce spavat a nechce ani poriadne jest

blesura
25. máj 2009

ja Ti neviem Erika, vzdy som vsetko zhadzovala na zubky, ale doteraz nema ani jedneho 😅 takze neviem...uvidime aka bude dnesna noc, zajtra poviem 😉
ja sa tiez bojim klistov, ale vidis, ani nemusis byt v lese a mas to...klieste su v trave a je jedno ci v lese ci v parku...cize pojdeme po asfaltke a ked nezavadis o nejake steblo travy pri cesticke, nemal by sa na vas nalepit..ale nikdy nevies...to je fakt
no ja som myslela, ze hore knizkovou dolinou (pri amfiku) zacneme, potom asi po kilometri doprava...je to stale mierne do kopca a napojime sa na tu cestu, co ide z bieleho kriza...cize vydeme zase v raci pri troch zajacoch. Zajtra ma byt 30 stupnov, preto som myslela, ze by nam bolo v lese fajn...ale kludne mozme ostat v parku, alebo pod lesom nad amfikom, tam je aj tien..ved sa zajtra rozhodneme, podla toho ako sa bude komu chciet 😉

tesim sa na Vas

snehulienka
25. máj 2009

cafte, do lesa by som isla. klieste hadam na asfaltke nenaskacu...

dame stretko pri amfiku????14.30?

raca
25. máj 2009

posledna fotka, pomoc, jaku sunku na bruchu mi tam vidno...nsoci, ved nabuduce ma upozorni... 😕

snehulienka
25. máj 2009

pisala snehulienka nie raca...

blesura
25. máj 2009

ale snehulienka, aka sunka? ved brusenko 😀 😉

blesura
25. máj 2009

kde napisete, tam pridem...mne je fakt jedno

snehulienka
25. máj 2009

tak amfik!!!!!