Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

claudinka
10. júl 2009

ja som nakoniec stravila v raci vacsinu dna 😝 o tej desiatej sme boli u muzika v robotke, potom sme boli u spoluziacky zo strednej na Kubacovej do tretej a potom do pol siedmej u spoluziacky zo zakladky na Zlatej ulici.. a pekne sme odtial peskovali na konecnu elektriciek, cez Alstrovu, okolo Billy, skoly na Tbiliskej a tak 😀 normalne spoznavam racu 😀 😀

snehulienka
13. júl 2009

co zajtra, kto pride?

sloniiicek
13. júl 2009

caute kocky. tak my sme mali super vikend v sobotu sme si spravili vylet do bojnic do zoo. martinke sa hrozne pacilo. bola taka zlata, tak pozerala na zvieratka. 🙂

ked mi do toho nic nepride, tak mi sa asi nachvilu ukazeme. 🙂 podla toho ako budeme spinkat a ci nepojdeme niekde oslavit martinku. 🙂

dnes sme boli v poradni. tak martinka ma 72 cm a 7.470 g, takze za 2 mesiace pribrala 400 g. co nie je az take zle. a ockovali nas. chudatko malinke.

claudinka
13. júl 2009

my mame vyse 11 kg, ale zase sme sa narodili velki - 4040 gramov a pravidelne za dva mesiace priberame dve kilecka.. my doky nadava furt, ze pribera vela a pritom je kojeny 😒

erika107
13. júl 2009

caute babulky

zajtra by sme radi dosli ale nemozem lebo strazim decka segrine a nechce sa mi snimi tahat niekam a ich by to tam isto nebavilo :o(

tak nas maly ma 10,2 kg a 78 cm a porodnu hmotnost mal 2340g a 48 cm ...

slonicek: tak to ste mali krasny vylet ... my sme boli u segri v senci lebo najstarsi mal 14 rokov tak sme trosku posedeli :o)

inac uz mam urobeny plagat k narodeninam a vycapeny na stene :o) v kuchyni kuknite do albumceka :o)

nsoci
14. júl 2009

No tak matko ma 71 cm a 7800 g.... CHa! Vyhrali sme! 😀 (startoval s 53cm a 4250g)

Dnes dobehneme po cviceni.... fesak sa uz sam pretaca na brusko, furt sa taha do sedu a papa mrkvicku uz - tot zhrnute novinky... 🙂

erika107
14. júl 2009

nsoci: tka to mal pekne startovne :o) taky obrik v takom malom telicku mamicky :o)

sloniiicek
14. júl 2009

tak my sme mali na starte 3.010g a 48cm. a v roku vid vyssie. 😀 ved sme tusim pomaly najmensi. 😀 😀 😀

sloniiicek
14. júl 2009

este neviem, ci budeme moct prist. mozno len na chvilocku, lebo nasi nas pozvali na veceru. tak uvidim kedy. ale mozno na chvilu nam to vyjde.

snehulienka
14. júl 2009

kukam ze dojdeme tusim len my s nsoci...

erika107
14. júl 2009

ahojcek

tak ako bolo na stretku? ja som musela strazit tych lotrov lebo mamina isla na pedikuru ale myslela som na vas ako sa deti santia na deke :o)

snehulienka
14. júl 2009

na stretku bolo dobre. boli sme my dve s nsoci, ako som predpokladala, skoda ze ste nikto nedosli. a este kamaratka nsoci bola.

erika107
14. júl 2009

no teraz to je tazko cez leto vsetci su poodliezany alebo na kupaliskach ...

babulky tak zajtra na nas myslite ideme do nemocky a v piatok ak nas pustia domov sa ozvem co a ako dopadlo :o)

pa pekne teple dni vam prajeme

nsoci
14. júl 2009

Erika drzte sa...

lillian
15. júl 2009

Erika, drzim paste aby ste dobre dopadli.
Neboli sme na stretku, lebo my v tomto teple chodime von ked tak rano a potom az okolo piatej, siestej. Na obed mi zaspinka doma, mame tu super chladok, ked som vcera vysla na balkon, bolo tam akoby mi dal niekto facku. 😕

snehulienka
15. júl 2009

erika drzime.

claudinka
15. júl 2009

erika aj my na vas myslime 😉 😉 urcite to bude v poriadku 😵

sloniiicek
15. júl 2009

inak aj mne sa zdalo o tej pol tretej este dost teplo. my to nestihame na tu hodinu, lebo spinkame uz len cez obed tak do 14.h - 14.30h a potom sa este musime najest a kym sa vysuchtame prejde aj hodina. ale isla som okolo, asi okolo 15.30-16.H a som vas tam z dialky nevidela. na tom mieste sedeli sami dochodcovia.

erika myslime na vas.

my ideme zajtra do sturovoa. spravime si vyletik - stretneme sa s kamoskou a jej malym a pojdeme sa spolu kupat. su tam teraz na dovolenke.

erika107
18. júl 2009

Tak a uz sme doma z nemocnice polezali sme si tam 3 dni a pustili nas domov s tym ze o 10 dni si tam ideme opat lahnut a budu mu robit dalsie vysetrenia...CT-cko nedopadlo az tak dobre a ked sa mu to bude na tej hlavinke zvacsovat tak ho musia operovat ...teraz mu budu robit este neake metabolicke testiky a o 3 mesiace kontrola stym aby videli ci to rastie alebo nie...ak by to bolo rovnake alebo mensie nebudu to riesit zakrokom ak by sa zvacsovalo tak pojde na operaciu :o(( ... som na nerva lebo kazdy den mu stanovovali inu diagnozu a mala som pocit ako keby oni sami nevedeli co to je...bola za nami aj z onkologie ale vraj to neni onkologickeho charakteru...som na nerva a budem az dovtedy kym nam nepovedia definitivne vsetky vysledky...

a co sa tyka starostlivosti? no nemozem ich moc veru chvalit lebo ak by som tam nebola tak o maleho neni vobec postarane dali by mu jest pit prebalili a bolo by to vsetko ... prosto desna opatera

oky musim letet k malemu potom vam popisem viacej

claudinka
19. júl 2009

tak snad sa mu to nebude zvacsovat.. a ta starostlivost je to teda veru smutne velmi 😖

erika107
19. júl 2009

no jo ale v slovenskom zdravotnictve to uz asi lepsie nebude

claudinka
20. júl 2009

sak to je na tom to najhorsie, ze sa mozeme bat co i len ochoriet v dnesnej otrasnej dobe ☹

juliar
20. júl 2009

cafte baby. my sme zase vacsinu casu mino BA. boli sme na Pohode a chystame sa na tyzden na oravu. tak nam to ani na stretka nevychadza a ani na nete nie som pravidelne. Ale chcela som vas aspon pozdravit.

erika: akurat ti posielam mailom nejake veci na tu vyzdobu, ak by si este nieco stihala. a drzim palce nech vsetko dobre dopadne!

sloniiicek: martinke este dodatocne vseeetko najlepsie k 1. rocku. tortu som robila doma. (z falosneho marcipanu zo suseneho mlieka)

juliar
20. júl 2009

ozaj baby. nema niekto prehlad o BA kupaliskach? ma k nam prist na prazdniny manzelova mala sestra a bude chciet chodit na kupko. hladam nieco kde by sme vydrzali aj s emmkou. najlepsie s tienom a ihriskom pre deti. nebol niekto na kupku v lamaci? vraj je to tam na novo zrekonsruovane. dik.

snehulienka
21. júl 2009

erika, drzime palce aby bolo vsetko ok.

kto dnes chce prist. nie ze sa tam s nsoci povalime z krasnan len my 2....mozme to dat aj na trosku neskor

erika107
21. júl 2009

babulky ja asi dnes nedojdem lebo musim ist do obchodov lebo tu na rendezi hovno mame :( tak sa musim valit na nakup :O(

tak vam prajem super zabavu a dufam ze konecne sa nam podari prist 🙂 pacek

erika107
23. júl 2009

no neako je tu mrtvo :o(( ako sa mate? ake bolo stretko?

erika107
23. júl 2009

babulky co ste chodili do B-fit chcela som sa vas spytat staci ta registracia co sme na konci sa prihlasovali Mime alebo je potrebne opat vypisat dotaznik a zaslat im ho?

sloniiicek
24. júl 2009

erika - staci registracia, co sme sa zahlasovali mime. oni potom poslu mail s instrukciami. ved tusim sa zacina az v oktobri.

sloniiicek
27. júl 2009

caute kocky. teraz sa tu dva tyzdne neukazem odchadzame na dovolenku do chorvatska. budeme tam do 10.8., tak papa