Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

sloniiicek
6. júl 2009

ahojte kocky.

vcera sme mali velkuu oslavu 1. rocika s rodinou. martinka dostala koooooopec darcekov. bola hrozne zlata. najviac sa tesila z trojkolky. a z hupacky, ktoru jej spravil tatinko. je perfektna. potom vam ukazem foto.

dnes sme boli na rehabilitacii. a tam nam pani doktorka povedala, ze sa vyvija vramci normy. a ze nemusime cvicit. a ze podla nej o par tyzdnov sa postavi.

erika107
6. júl 2009

ahojcek babulky

juliar: wooow to by bolo fajn keby si mi dala neake stranky este by som hadam nieco postihala urobit :o) ... no neviem ci dojdem zajtra na stretko lebo mame problemiky s malym :o(( ved uvidim

claudia: nechcem strasit ale aj mala Martinka tiez mala 3 dni teplotky a potom sa vyhadzala a vraj mala tu 6 chorobu ak si dobre pamatam

no nase zazitky z vikendu .o( takze v sobotu sme boli na tej morave maly zvladol cestu uplne bravurne pomaly celu ju prespal ked sme dosli na miesto bol usmievavy i ked zo zaciatku bol v pomykove kde to je a kto to je ale potom sa otukal a rozdaval na vsetky strany usmevceky :o) ... v nedelu sme boli na zahrade troska porobkat maly bol s dedusom sa hrali ... no a dosiel vecer 19.00 bol na 4 na zemy a neudrzal sa a buchodl si hlavicku leteli sme na pohotovost lebo aj zvracal tam nam povedali ze z toho hladiska padu je vsetko oky len ako mu robili RTG tak zistili ze ma neake dva fliaciky na snimke tak nam povedali ze mozno ze su to cisty tak ja som bola totalne ko vyriadena ...teraz v stredu ideme na sonografiu a ak nam anesteziologicka potvrdi ze maly moze podstupit narkozu tak mu urobia aj CT hlavicky ... mam z toho celeho hrozny strach ... a to sme sa vytesovali ake pokroky urobim maly za posledny tyzden a takto nam klesol usmev :O( ... vcera si ho chceli nechat na pozorovanie na noc ale ja som odmietla lebo neurologicka povedala ze je to vsetko oky ... a povedali ze by som tam nemohla byt snim tu noc a poznam maleho on by tam nevydrzal len by tam plackal a este horsie by mu to robilo...tak sme ho zobrali domov a celu noc sme davali pozor ci je vsetko oky... dnes som bola u tej mojej "super" obvodacky a ked som jej to povedala tak ma skoro vysmiala ze s akymi hovadinami chodim na pohotovost ale ked som jej dodala ze aj zvracal tak az potom sa ukludnila a brala to vaznejsie... baby som totalne na nerva zo vsetkeho :o((

tak preto mozno ani nedojdem lebo by nemal byt moc na slnku

erika107
6. júl 2009

slonicek: a co vsetko dokaze vasa martinka uz? aby som vedela porovnat s malym ... lebo nam uz zacal 4nozkovat sice prejde len ppar metrov ale predsa a v postielke uz sa pomalunky zacina tiez stavat len ma asi plne gulky pokazde lebo musim mu troska pichnut :o)

claudinka
6. júl 2009

erikus juuj to ma velmi mrzi.. snad to nebude nic vazne 😒
tak ako citam, moj maly je asi sikovny, stvornozkujeme uz davno-pradavno a staviame sa asi druhy mesiac s tym, ze pekne chodime okolo celeho nabytku..

erika107
6. júl 2009

claudi: bud rada ze maly je taky sikovny

juliar
6. júl 2009

cafte baby.
tak o kolkej a kde bude stretko?
este neviem na 100% ci prideme, ohlasila sa nam navsteva, ale este neviem ci pridu az k obedu. tak uvidime ci stihneme. a hlavne ake bude pocko.

erika, neboj, pevne verim ze budete v poriadku. prajem pevne nervy pri navstevach vsetkych tych doktorov.
ked budem mat trosicku cas, pozriem ti nejake stranky. ak chces tie pismenka, posli mi do IP tvoj mail.
ak by som na to zabudla, prosim pripomen mi to. pa.

snehulienka
6. júl 2009

slonicek, gratulujeme k narodkam, budu az o tyzden?

erika, neboj, nic mu nebude, takych padov este bude, aj ked to cloveka vystrasi..

stretko 14.30 v parku pri baronke zajtra.

claudinka
7. júl 2009

erika na jednu stranu to je dobre a na druhu ho musim mat stale na ociach a tak vystraja, ze az hroza.. stale ide tam, kam by nemal a neda si povedat a uz mame tolko modrin, ze az.. lebo sefko si mysli, ze vie stat sam 😀 😀 obcas sa mu to tak na polminutku podari, ale potom aj tak hapa na zadocek 😝

ja som dnes v robotke, ale napr. v piatok by som mohla za Vami dobehnut 😉

supicek
7. júl 2009

ahojte
urcite prideme, dufam ze ste niekto objednali dobré pocasie 😉

sloniiicek
7. júl 2009

caute kocky. tak my prideme, ak nam do toho nic nepride.

snehulka. hej martinka ma narodky 14.7.

a neviem teraz kto to ma tu teplotku. ale my sme mali tu 6 detsku chorobu. 3 dni teplota, potom klesla a vyhadzala sa.

sloniiicek
7. júl 2009

mimochodom oliverkovi prajeme k dnesnym meninkam vsetkoooo najlepsie.

blesura
7. júl 2009

jeeeeej DAKUJEME sloniicek 🙂

My samozrejme blahozelame, aj ked popredu, Martinke k prvym narodkam...nech je havne zdravucka a nech Vam robi same radosti, ziadne starosti 😉 cmuk cmuk cmuk
a tesim sa na fotecky z oslavy!! 🙂

Erika, je mi luto, ze mate ostaru s chodenim po lekaroch...pevne verim a zelam si, nech je s Matinkom vsetko v poriadku, nech su to len plane poplachy a nech je zdravucky. Budem na Vas velmi prevelmi mysliet!

Juliar, tesim sa, ze si sa zas ozvala 🙂 aj ja som na Vas uz myslela, ze ci si taka zanepraznena, abo ci si na nas zabudla 😉 radi Vas uvidime, len neviam kedy, lebo do konca mesiaca pendlujeme po dovolenkach, tak rozne kuskovito po slovensku.

Minuly tyz. sme boli v Podhajskej, bolo super, hlavne pocasie nam vyslo uzasne.
Dnes nas vezie manzel k nasim, budeme asi tyzden, potom sme objednani na ockovanie 16teho, tak dobehneme a potom na tyzden na vychodne slovensko na chalupu..tak uvidime ako to Oli pozvlada vsetko to cestovanie a premiestnovanie 😖
Dnes uz neprideme, lebo ja idem este na gyndu na prehliadku a potom cestujeme, tak maly prave zaspal v postielke a ja sa snazim zbalit nas a nic nezabudnut. co sa asi nestane

tak sa majte krasne aj s drobcami..uzivajte si slniecka..papa

sloniiicek
8. júl 2009

caute kocky. v nedelu sme mali oslavu 1. rocika. tak som pridala fotky na picasu, ked chcete kukniteeeeee.

Martinkina oslava dopadla perfektneeeeee. Zatial si mozete pozriet fotky tu: http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaOsla...

claudinka
8. júl 2009

ahojte, v ten piatok ako? vidim sa s niekym? idem ukazat maleho k muzikovi do race a do vecera tam nemam co robit.. kto mi bude robit spolocnost? 😀

erika107
8. júl 2009

ahojcek babulky

dakujem za podporu...tak dnes sme boli na kontrole a dr povedala ze este ho nemozu dat do narkózy lebo je skoro po kiahnach...tak o tyzden v stredu ak sa nic nestane tak ideme si lahnut na 3 dni urobia mu Ct-cko a uvidia co to vlastne je lebo podla sona to vyzera tak ze je to mala fontanela otvorena a ked sa jeduje tak sa mu tam nieco zduri ale nevedia co to je ci krv alebo co ...podla ct to najlepsie zistia...ale mam nahnano v gatach...ja mam z toho vacsi stres z tej nemocnice ako maly :o)

kati: vsetko naj naj naj Olinkovi k meninkam a posielame veeeeeeeeeeeeeeelke pusinky .o)

claudi: ak nebudeme mat ziaden program lebo mame tatinka doma tak rada sa s vami stretnem :O)

slonicek: idem pokukat fotky a inspirovat sa

claudinka
8. júl 2009

erikus super super 😉 to ti verim, ze mas z toho vacsi stres.. chudacik on ani nevie, ze sa nieco deje, tak na vas budeme silno mysliet, nech to dopadne co najlepsie a nech to neni vobec nic vazne

erika107
8. júl 2009

dakujem claudi si zlata

sloniiicek
9. júl 2009

claudinka a o kolkej mas cas? a kde by sme sa eventualne stretli?

sloniiicek
9. júl 2009

baby, nechcete ist niektora dnes o 16.h cvicit aqaerobic na zahradnicku? sestrina kamoska nemoze ist, tak niekoho hladame miesto nej. ak by ste mali zaujem posli te mi IP. vdaka.

claudinka
9. júl 2009

sloniiicek akurat som nad tym rozmyslala, chcela som ist s muzom, on chodi na 10.30 do robotky, ale to je skoro a cely den tam byt zase nemam kde.. takze dobehneme niekedy okolo obeda, podla toho, ako bude maly spat, aby mi po ceste tam spal..

claudinka
9. júl 2009

tak oprava, budem tam uz od cca 10.00.. idem muzikovi do prace a odtial ku spoluziacke zo strednej, tam malemu dam obedik, chvilku pobudnem a tak a poobede sa mozeme stretnut, kedze kamoska ide poobede prec a nemozem u nej zostat 🙂 ale ak by sa nikto nenasiel, kto bude mat cas, tak pojdem asi domov..

sloniiicek
9. júl 2009

claudinka - kludne sa k vam pridame, len musis dat vediet presny cas kedy.

claudinka
9. júl 2009

to dam az zajtra doobeda, okolo 11.00, ci to uz je neskoro?

juliar
9. júl 2009

caute baby.
pre eriku, ale aj pre ostatne maminky, ktore by sa chceli inspirovat marcipanovymi tortickami na oslavu 1.roku, alebo aj na ine prilezitorsti posielam zopar liniek. ta prva inspirovala nas 🙂
(niektore linky su straaasne dlhe, aj na par riadkov)

http://www.cakechannel.com/images/children-birt...

http://www.flickr.com/photos/cakesbysugargirl/p...

http://www.flickr.com/photos/cakesbysugargirl/2...

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

juliar
9. júl 2009

slonik, ktory den ma matka vlastne narodky? pozrela som fotecky. super oslava! super hojdacka 🙂
a chvalim za fotecky na plagate. to ste ju fotili kazdy mesiac v kociku? ja som emmku fotila pri takom plysovom krokodilovy, ktory bol na zaciatky vacsi ako ona a potupne ho prerastla. pozdrav matku.

erika107
9. júl 2009

juliar: dakujem za torticky ale tie sme uz objednali ... teraz uz len riesim dekoracky ale skocim zajtra do krasnan tam ku geodezii neake dekosky kupit darceky sme uz kupili krpcovi takze potom uz nebudem mat nic ine na praci len v den narodiet varit :o)

claudinka
10. júl 2009

halo halo ahojte 🙂 to je ale pocasie.. len co je pravda 😠 my sme boli rano u muza v robote ukazat maleho a teraz som u kamosky na Kubacovej a maly od 12.30 haja.. odtialto sa chystam ku dalsej kamoske sem do race.. tak stiham niekoho dnes vonku ci ani nie?

sloniiicek
10. júl 2009

claudinka - prepac, ale mne sa ohloasila sestra na navstevu, lebo zajtra odchadza prec, tak by chcela martinku este vidiet.

juliar - martinka ma narodky 14.7. tusim v utorok sa mi zda. hojdacku robil manzel. 😀

a martinku som fotila kazdy mesiac vo vanicke od kocika. 😀 to som uz mala davnejsie premyslene, ze by som mohla v roku z toho spravit nejaky plagat, ze ako rastla. toho krokodila som vidala v tvojom albume. 😀

erika a kedy mate oslavu vy?

juliar a kde ste si spravili vy tortu? lebo chceli by sme mat este jednu oslavu s kamaratmi.

claudinka
10. júl 2009

sloniiicek jasnacka, tak teda nabuduce sa dohodneme, ked bude lepsie pocko.. 🙂

sloniiicek
10. júl 2009

no ved aj to, pocasie nic moc. ☹