Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

Ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...
Strana
z11
Dole
PredošláStrana
z11
Ďalšia
nikolahusivargova
4. aug 2016
Ahojte prisťahovala som sa do mostu a nikoho tu nemám ani nepoznám našla by sa tu nejaká mamička alebo tehuľka ako ja na pokec/zoznámenie? 🙂 budem veľmi veľmi rada 🙂
vlastavikafranc
22. nov 2016
Ahojte, prestahovali sme sa do mostu koncom mája a už začiatkom júna som rodila tak som nemala ani casu na nejake zoznamovanie sa s ludmi a ani z dedinkov.... vlasne som zo Srbska (slovačka žijuca v zahraničí ) a neviem ani spravne rozpravat po slovensky... nas slovensky v srbsku je trochu posrbčený a nemam ani s kým rozprávat správne lebo tuna nemam nikoho...no mam trochu problem sa zoznamovat z ludmi prave skrze toho ze neviem spravne rozpravat... tak nenajde sa tu nejaka mamicka ktora vie aj srbsky rozpravat alebo ktorej nevadí ze nevoem spravne rozpravat a ktora bi chcela somnov kocikovat ?
Strana
z11
PredošláStrana
z11
Ďalšia