Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

nikolahusivargova
4. aug 2016

Ahojte prisťahovala som sa do mostu a nikoho tu nemám ani nepoznám našla by sa tu nejaká mamička alebo tehuľka ako ja na pokec/zoznámenie? =) budem veľmi veľmi rada =)

vlastavikafranc
22. nov 2016

Ahojte, prestahovali sme sa do mostu koncom mája a už začiatkom júna som rodila tak som nemala ani casu na nejake zoznamovanie sa s ludmi a ani z dedinkov.... vlasne som zo Srbska (slovačka žijuca v zahraničí ) a neviem ani spravne rozpravat po slovensky... nas slovensky v srbsku je trochu posrbčený a nemam ani s kým rozprávat správne lebo tuna nemam nikoho...no mam trochu problem sa zoznamovat z ludmi prave skrze toho ze neviem spravne rozpravat... tak nenajde sa tu nejaka mamicka ktora vie aj srbsky rozpravat alebo ktorej nevadí ze nevoem spravne rozpravat a ktora bi chcela somnov kocikovat ?