Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

claudinka
27. okt 2010

@cucovia neboj, bude aj horsie 😀 😀 tiez mam podobne fotecky z toho miesta 😀 😀 sak pod niekedy so mnou 😝 je tam herna plna hraciek, aj aktivity, ale na tie nechodime, kedze lubko je akcne dieta a skusali sme vselico a nic ho nebavi, iba tie hracky 😀

cucovia
28. okt 2010

@claudinka no dik to si ma potesila 😝 a myslis, ze tam ma co robit aj taky 8mesacny krpec? 😉

claudinka
29. okt 2010

@cucovia chodia tam aj mensie deticky 😉

cucovia
29. okt 2010

@claudinka som nevedela, sak nemam s takymi vecami skusenosti 😀 tak mozme skocit niekedy 😉 zachvilu sa chystame aj so susedou kocikovat k malemu dunaju... vy ste uz asi po prechadzke co?

claudinka
29. okt 2010

@cucovia ja chodim najradsej poobede von, doobeda malokedy 🙂

claudinka
14. nov 2010

halo halo nikto nikde?

nivejka
9. jan 2011

@cucovia
@claudinka ...ahojte baby 🙂 .....kam chodíte kočíkovať? ,lebo ma už nebaví stále dokola to isté--tu absolutne nie je kam chodiť ☹ .....ja by som veru tiež brala Malinovo-tam aspoň park majú...ked som opatrovala detičky,tak som tam bola denno-denne.....mne to víde vždy až poobede s kočíkovaním....ale dlho ani nevydržíme-vždy len nejakú hodinku a veru aj tá mne stačí....inak ja som sa zastavila na hrošej váhe a nijako sa tie kg nevedia odlepiť odo mňa...tak som ako veľryba ☹

claudinka
10. jan 2011

@nivejka my sme velki, my sa uz nekocikujeme 😀 je to otras a jak zdrazeli cestovne, normalne placem 😒 😒 😒 kojis malinku? gratulujeme inak 🤐 🤐

nivejka
10. jan 2011

@claudinka ....dakujem 🙂 ...áno kojím a chcem čo najdlhšie-pokiaľ sa bude dať teda....ja necestujem busom,tak neviem kolko čo stojí--mne stačí ked idem natankovať a chytám sa za hlavu 😒 .....no to fakt,ved už máte vyše dvoch rôčkov,tak to ste naozaj veľký 🙂 ....počula som,že by tu mali spraviť detské ihrisko-preliezky a tak.. pre detičky--nevieš náhodou kde??
lebo tento Most je na porážku--aspoň pre mňa!--nikde sa nedá ísť-- chodníky a cesty o tom radšej pomlčím--ved sme mali super starostu-jedine tak do vačku si cpal 😠 😠

claudinka
10. jan 2011

to počúvam každú chvíľku, že sa tu ide nejaké ihrisko robiť a hovno hovno 😒 😒 je nejaký zámer postaviť multifunkčný objekt, tak tam má byť aj ihrisko, ak to schvália..
tak to s tým starostom nemáám šajnu, bývam tu síce cez rok, ale o nikom tu skoro nič neviem, keďže tu veľa ľudí nestretávam vonku 😀 😀

zuzka38
14. jan 2011

ahojte baby, pridavam sa, zatial bez dietok, ale v aprili sa to zmeni tak som zvedava co budem v moste robit...

claudinka
14. jan 2011

vzdy sa nieco najde, ak mas s kym 😉

dankadina
19. jan 2011

@zuzka38 jej ja mam termin 3 dni po tebe

claudinka
19. jan 2011

jeej tu sa bude rodit 😀 😀

zuzka38
19. jan 2011

@dankadina 🙂) ja dufam, ze potiahnem aspon do 20.04., xcela by som skor byka nez barana 🙂 jaka sranda, ze zrovna v moste dve babies naraz 😉 no 2011 je plodnyy rok

dankadina
19. jan 2011

@zuzka38 no my už čakáme druhú babu, inak prvú malú som prenášala týžden, takže si myslím že to potiahneš dlhšie, inak kde bývaš

nivejka
2. feb 2011

@zuzka38 ...tak u nás na ulici na moje prekvapenie sú 3 bábätká a všetko baby 😀

nivejka
2. feb 2011

@claudinka ..tak to je pravda,ked máš s kým ísť von--inak ako sa povie tu skapal pes 😅
ja by som hned menila inú dedinu--no ved uvidíme z novým starostom,ako sa on pochlapí 😉

zuzka38
2. feb 2011

@nivejka myslis inak, ze v inych dedinach je to lepsie? myslim na to chodenie von a tak?
ja si to moc predstavit neviem.. a vyzera to inak tak ze minimalne na prvy rok asi pojdeme naspa do BA 🙂

nivejka
2. feb 2011

@zuzka38 ....tak pokiaľ tu nikoho nepoznáš je to o ničom--a aj tak celú dedinu prejdeš za chvíľku---žiadne ihrisko pre deti..atd....tu sa nerobia ani žiadne podujatia-tu akoby vymrela celá dedina....a niesom tohto názoru len ja....sme tu taká zabudnutá dedina,kde aj policajti ak treba neprídu robiť poriadok a to sme naskok do BA--takže asi tak...

zuzka38
2. feb 2011

@nivejka tak to som potom zvedava, ci sa novym starostom nieco zmeni..

nivejka
2. feb 2011

@zuzka38 ..veru to dúfam aj ja..hlavne mamičky,aby sme mali kam chodiť z drobcami....možno sa raz dočkáme ,lebo Most sa nejako rýchlo rozrastá 😉 ....

claudinka
2. feb 2011

Materske centrum uz rokuje o ihrisku a priestoroch pre hernu, tak snad im to vyjde 😉 aspon nieco by tu bolo..
a je to urcite ine v inych dedinach, mam kamosky v Zalesi, Malinove, Ivanke, Bernolakove, Novej Dedinke a je to dost rozdiel 😀

tea333
5. feb 2011

Ahojte,
akurat pozeram ze aj mostania maju temu 🙂
my byvame v Studenom, takze ked chcete vidiet skapateho psa, nech sa paci, pridte 😎
bez auta tu niet do coho pichnut..na uliciach mame kopu deticiek, ale su odkazane na jednu sto metrov dlhu cestu a jedno akoze miniihrisko na par metroch travy..

claudinka
6. feb 2011

@tea333 my tu mame futbalove ihrisko a park s jednou lavickou pred kostolom 😉 ale oboje nas prestalo po par dnoch bavit, kedze uz sme velki a nebavi ho len tak sa prechadzat..
akurat sme dnes isli okolo Studeneho, pekne sa Vam to tam rozrasta, snad tam co nevidiet budu aj ostatne vymozenosti, co tam maju byt..

tea333
6. feb 2011

@claudinka ja dufam, ze tu dlho nebudeme 😀

claudinka
6. feb 2011

@tea333 dlho tam byvate? ste kupili domcek? odkial ste prisli? sa tam vratit chcete? 🙂 my sme z Ba, takze teoreticky nam je jedno, ci sme tam alebo tu.. teda muzovi hej, kedze je pojazdny, so mnou je to uz horsie 😀 ale pokial mame len jedno male zlobidlo, s nim je radost cestovat hore-dole zatial 😉

tea333
6. feb 2011

@claudinka prisli sme z petrzalskeho bytu do novodomu pred asi 4 rokmi.Mnoho veci nam tu vsak nevyhovuje a teraz premyslame, ze sa odstahujeme viac na sever, niekde k Trencinu, odtial je mm 🙂
tam je nam to nejak blizsie, velke mesto je ok, ale teraz mame rodinu, radsej budeme pri lese, pri mensom meste 🙂
my sme pojazdni obaja, nastastie 🙂

claudinka
7. feb 2011

sa divim, ze ste z Petrzky nesli radsej do Rajky, mne sa tam vo velkom teraz znami stahuju 😀

claudinka
1. mar 2011

kto bol dnes na zapise? 😀 😀