• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

23. novembra 2016 
@zuzka38 navyse tusim neordinuje cely tyzden v moste, ale ma aj ine dediny, to mna odradilo, ze kde ju budem nahanat... verim, ze budes spokojna s tou, ktoru si si vybrala :wink: aj za 5/12 sa da vyberat, este je cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudinka podla referencii som sa napokon rozhodla pre Dr. Dzuppovu, tak dufam, ze to bude OK :slight_smile:
@cucovia no tak to je fakt o nicom ak ma ine dediny, ze tu vlastne nie je.. to nema zmysel potom vobec riesit

baby a neviete v pripade nespokojnosti ako casto sa moze lekar menit? takisto ako u dospelych, raz za 6 mesiacov?
14. mar 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka38 hej po pol roku môžeš zmeniť :wink:
A pokiaľ si pamätám tak tu v Moste ordinuje zvláštne...v pondelok iba dve hodiny, potom ešte dva dni z toho každý druhý štvrtok je poradňa...myslím, že to bol každý nepárny...a ako bonbónik..najskôr má choré deti a potom od 10:30 poradňu!!!
V lete to ešte nie je také zlé, lebo sa dá čakať vonku, ale v zime ak je vonku -10 sa tam nečaká bohvie ako...potom na 2-4 min. vyvetrá čakáreň po chorých deťoch a hor sa robiť poradňu....takže sa len môžeš obávať či tvoje napr, 2 týždňové dieťatko nechytí niečo z toho čo tam doobeda vyšetrovala.... :rolling_eyes:
14. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka38 ano, presne tak, raz za sest mesiacov
30. mar 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka38 ahoj, s Dr. Dzuppovou budeš spokojná :slight_smile:
30. mar 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lante ......to fakt až takto otrasne sa ordinuje v Moste---no som šťastná,že som neurobila tú chybu a nedala som si ju ako pediatričku----no otrasnééé----ježiši to kde žijeme??
1. apr 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak v Tomášove vybudovali krásne detské ihrisko---som zvedavá,či sa mi niekedy toho dožijeme v Moste,lebo fakt nie je kam chodiť s tými detičkami--jedine to ihrisko,ale čo tam???
1. apr 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka v Malinove je tiež :wink: a tá lekárka....čo dodať...ak máš možnosť chodiť k inej (nerobí ti problém prepraviť sa) tak je lepšie iná.
1. apr 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lante ..a kde v Malinove je ihrisko??---neviem o tom....tam majú aspoň aj park a tu v Moste idem na zelenú vodu a nestíham sa uhýbať autám---takže ani tam sa už nedá normálne ísť--jedine--- traktorom :grinning:
1. apr 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia ....pravdepodobne sme sa už videli..... :slight_smile: :wink:
1. apr 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka aaale :slight_smile: kedy kde? :wink: inac som sa zalubila do malinovskeho parku!

baby zacinam uvazovat, ci by sme neboli schopne vytvorit nejake materske centrum. hmm?
1. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia myslis materske centrum, ktore uz tusim okolo roka u nas funguje a buduci piatok sa oficialne konecne aj v priestoroch otvara? :grinning: :grinning: http://www.facebook.com/pages/Matersk%C3%A9-centrum-Lentilka/174295419278473

a u nas ihrisko zevraj kazdu chvilku bude :dizzy_face: :dizzy_face: doliezli sa ku mne reci, ze preliezky su uz kupene, uz ich len dat na miesto :grinning:

@nivejka aj my sme sa uz videli minuly tyzden, isla si s Mirkou a jej detusmi.. dcerka isla s kocikom a ty si mala maleho v nosici :wink:
3. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudinka ....anooooo presne---tú Mirku pozná tuším každý :grinning: :grinning: :grinning: .....a skúšali sme nosič vonku--prvý krát :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ako si vedela,že som to ja???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stretávam plno mamičiek,ale nikoho nepoznám...tá baba je od nás z ulice :astonished: ....rozmýšľam,aká dcérka a myslíš tú moju staršiu---no nedochádza mi hned.. :grinning: ....hej-hej ...a ty si bola moja kde??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia .....na ihrisku--si bola ešte s jednou babou.....no myslím,že si to bola ty.... :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka podla Tvojej dcerky, uz som sa s nou raz zoznamovala na ihrisku, ked bola na korculiach minuly rok :grinning: ja som bola s malym na prechadzke, tak letne obleceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pri husickach sme sa stretli
veru, nejako sa to tu rozmamickovalo, minuly rok sme boli na ihrisku stale samy a teraz tam bolo aj 8 mamin :confused:
3. apr 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudinka ano ano presne :grinning: uz som sa docitala v obecnom spravodaji :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja len na margo reci, ze niet kam chodit s detmi... :wink: a aha, zrazu aj centrum, aj ihrisko nove :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@nivejka na ihrisku? tu na sidlisku? a este s niekym? :confused: hmmm nevieeem :wink: kedy asi?
4. apr 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudinka ozaj uz viete, ci vasho luboska vzali do skolky?
4. apr 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia ee este neprislo nisst :grinning:
4. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia ..ty si z nových bytoviek??.....nie na ihrisku to bolo,alebo som si ťa poplietla.. :wink:
5. apr 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka ano som :wink: tak to som nebola ja, ale už mi aj v potravinach hovorili, ze mam dvojnicku :grinning:
5. apr 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia ....no vidíš,ani nevieš kam chodíš...raz si tam a raz tam---myslím s tou tvojou dvojníčkou :grinning: ......
5. apr 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka veru veru, ale zas viac toho postiham s nou :grinning:
5. apr 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia :grinning: :grinning: :grinning: to je sranda
6. apr 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia ........ja odpadnem z teba :grinning: :grinning: .......aj ja chcem teda nejakú dvojníčku,lebo ja nestíham niiiič.........som rada,ked idem z malou von--tam je aspoň pokojnejšia---doma je ako čert....
6. apr 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka @claudinka baby viete co to stalo usilia najst ju, sak som z popradu az do mostu musela prist :grinning: ale zas doma ju tiez niekedy vyzeram, ze kde sa zabava, ked nam robota stoji :grinning: fuuu toto uz je vazne, to vyzera na schizofreniu pre nezasveteneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: nieze mi pride socialka klopat, ze beru jakubka, lebo mi drbe, nebonznite ma :wink:
6. apr 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia :grinning: :grinning: :grinning: no veru bacha, toto je verejna tema :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia :grinning: :grinning: .......len ,aby sa nezačali reči,že chodíš niekde poza bučky...vieš ako to chodí na dedine....
7. apr 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka vidis, fuha, dufam, ze sa sprava moresne ta druha ja :sweat_smile:
7. apr 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucovia ....no a dnes si bola na ihrisku???
7. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka ja nie, to ona :grinning: doma sme boli, kubko hnackoval od vcera... :frowning2:
7. apr 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok