• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

23. novembra 2016 
@cucovia .....tak dobre som urobila,ked som len okolo nej prešla.....by som si len hanbu urobila :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka kde vlastne je to ihrisko? :sweat_smile: nech ju uz aj ja stretnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj vas samozrejme :wink:
7. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cucovia ...ahaaa..ty ani nevieš kde je?? :grinning: ....ježiši ako ti to vysvetlím.....no ked ideš napr.na zmrzku ideš smer škola,ale neodbočíš k škole do ľava,ale do prava a ja neviem baj očko 200m a je ihrisko........má taký plechový plot z vonku a brána sa vysúva--niekedy býva zasunutá,ale odsunieš a ideš dnu....hmm pochopila? :sweat_smile:
7. apr 2011 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka takze na tej strane ako su potraviny?a za nimi dalej?
7. apr 2011 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cucovia ...oproti potravín je zmrzka---taká fuj a pôjdeš smerom ku škole---to sa opýtaš,ked náhodou nevieš ani kde je škola :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....všetci ostatný vedia v Moste.......no a potom tak ako som ti hovorila.......ty kde sa chodíš prechádzať??
7. apr 2011 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka sak smer maly dunaj, teda opacna strana mostu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tej lavej som vobec nebola. maximalne na tej fuj zmrzke :grinning: a poste a urade :grinning:
7. apr 2011 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidíš--vieš kde je pošta....no a za poštou dole v tej pešej zone je cesta smerom k tej škole--hned oproti tomu kvetinárstvu.......ja som bola včera smer dunaj,ale nikdy nikoho nestretnem--jedine sa uhýbam stále autám a začali decká tam behať na motorkách,takže úžas!!!.....
7. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka no mam novy ciel vypravy teda :wink:
8. apr 2011 o 00:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cucovia .....ked sa stretnem náhodou, tak ma potom ovaľ z niečím--nech viem,že si to ty a nie tá druhá :grinning: .....
8. apr 2011 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka ty si len jedna hej? :grinning: no dnes asi nic, sice s tym vetriskom by som tam sice bola asi rychlejsie, alebo mozno aj niede uplne inde :slight_smile:
8. apr 2011 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cucovia .....hahhaaa odpadnem z teba.......hejjj som len jedna, ale stále vyzerám po pôrode, ako keby som ešte jednu zjedla...xixi..........veru by si bola skôr na ihrisku,ale neviem či v Moste.....aj u nás to vyzerá,že sa nikde nejde---síce mám mohutný kočík, ale malú mi to môže odfúknuť :grinning: .....
8. apr 2011 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka no veru na nejakom ihrisku by som mozno skoncila, len ako naspat potom? :grinning: ci pockam na opacny vietor? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2011 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babyy, materske centrum sa uz otvorilo, kazdy druhy pondelok mam doobeda sluzbu, nedojdete? :grinning: :grinning: je pri kostole, v tom vchode, ako je posilka a kadernictvo :wink:
21. apr 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cucovia @nivejka zajtra mam sluzbu v MC-cku doobeda, od 9.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dojdite, ked sa budete nudit, je to za kostolom ako je kaderko
8. máj 2011 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@claudinka oj tak asi nabuduce :wink: dnes som mala hrozne vela roboty doma, sa mi nabieralo :unamused: tak ked bude nejake take skaredsie pocasie by som prisla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako zatial? spokojnost?
9. máj 2011 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v pohode, zatial tam skoro nikto nechodi, kedze vzdy je pekne pocasie :grinning: ale boli sme tam tri, dva tyzdne dozadu tusim styri :grinning:
10. máj 2011 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@claudinka ...ahoj ...už som nakúkala cez okno... :grinning: --vyzerá to tam pekneeeee.....len ja mám také riadne šidlo,že ju udržím len v kočíku...to tam môže hocikto prísť??--aj ked máme menšie detičky?
18. máj 2011 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@claudinka ...a ked ma stretneš sa mi prihovor,alebo ma kopni :grinning: ---ty ma poznáš a ja teba nie..xixi.....ale sem na MK som už strašne málo... :cry:
18. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nemáte niektorá z vás na predaj chodítko?....pozerala som bazár,ale sa mi to zdá veľa... :confounded: ......nechcela som--viem,že to nie je ok pre bábo,ale asi nemám inú možnosť---strašne je hyperaktivna a len na nohy sa stavia a mne odpadávajú už ruky :unamused:
18. máj 2011 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka hej, kludne aj take mensie, su tam rozne hrkalky a hracky :wink: ja sem tiez chodim iba kukat, ci niekto pisal alebo nie.. My sme choditko nemali :unamused:
18. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivejka nekupuuuuj choditkoooo, radsej take, co sa tlaci pred sebou :wink:
18. máj 2011 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som musela kúpiť--už som zohnala....,ale nebude mi tam dlho--len ,ked nebude vedieť,čo zo sebou--radšej nech sa plazí....
18. máj 2011 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte nenájde sa tu niekto na kočíkovanie v Tomášove príp. v okolí? Akurát sme sa prisťahovali a máme 2,5 mes.dcérku, no nikoho tu nepoznáme :frowning2:
26. máj 2011 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Skoda, ze je tak malinka :grinning: akurat dnes rozmyslam, ze poobede skocime k Vam do Tomasova na ihrisko :grinning:
26. máj 2011 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@claudinka teraz cez leto asi nefungujete v MC vsak?
1. aug 2011 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cucovia ee nefunguje.. ale teoreticky by sme tam mohli niekedy vybehnut, musim sa opytat, mam kluce :grinning: :grinning:
8. aug 2011 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@claudinka heh no vidis :slight_smile: tak ma napadlo, ze ked je teraz take fajnove pocasie, tak to je atk akurat na hranie sa s deturmi niekde v MC :wink:
9. aug 2011 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pomaly sa stahujeme do Studeneho a asi budem menit aj doktorov. Podla toho, co som tu citala pediatricku v moste neodporucate. Kam chodite s detickami vy pripadne aj so sebou? :slight_smile:
Chodievam okolo ZS ucitelska, ale nic som o tom na webe nenasla. Su tam dobri doktori? Dakujem za kazdu info :wink:
7. sep 2011 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzuxx ahoj, ja som si napokon pediatricku dala do ruzinova :wink: pozeram, ze si prispievala uz pred mesiacom, tak si otazku lekara mozno aj poriesila.
13. okt 2011 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka38 dakujem :wink: Dr som stale neporiesila, zatial som ho nechala v petrzalke, ale budem musiet zmenit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2011 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok