Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

nivejka
7. apr 2011

@cucovia .....tak dobre som urobila,ked som len okolo nej prešla.....by som si len hanbu urobila 😀 😀

cucovia
7. apr 2011

@nivejka kde vlastne je to ihrisko? 😅 nech ju uz aj ja stretnem 😝 aj vas samozrejme 😉

nivejka
7. apr 2011

@cucovia ...ahaaa..ty ani nevieš kde je?? 😀 ....ježiši ako ti to vysvetlím.....no ked ideš napr.na zmrzku ideš smer škola,ale neodbočíš k škole do ľava,ale do prava a ja neviem baj očko 200m a je ihrisko........má taký plechový plot z vonku a brána sa vysúva--niekedy býva zasunutá,ale odsunieš a ideš dnu....hmm pochopila? 😅

cucovia
7. apr 2011

@nivejka takze na tej strane ako su potraviny?a za nimi dalej?

nivejka
7. apr 2011

@cucovia ...oproti potravín je zmrzka---taká fuj a pôjdeš smerom ku škole---to sa opýtaš,ked náhodou nevieš ani kde je škola 😝 .....všetci ostatný vedia v Moste.......no a potom tak ako som ti hovorila.......ty kde sa chodíš prechádzať??

cucovia
7. apr 2011

@nivejka sak smer maly dunaj, teda opacna strana mostu 😝 na tej lavej som vobec nebola. maximalne na tej fuj zmrzke 😀 a poste a urade 😀

nivejka
7. apr 2011

no vidíš--vieš kde je pošta....no a za poštou dole v tej pešej zone je cesta smerom k tej škole--hned oproti tomu kvetinárstvu.......ja som bola včera smer dunaj,ale nikdy nikoho nestretnem--jedine sa uhýbam stále autám a začali decká tam behať na motorkách,takže úžas!!!.....

cucovia
7. apr 2011

@nivejka no mam novy ciel vypravy teda 😉

nivejka
8. apr 2011

@cucovia .....ked sa stretnem náhodou, tak ma potom ovaľ z niečím--nech viem,že si to ty a nie tá druhá 😀 .....

cucovia
8. apr 2011

@nivejka ty si len jedna hej? 😀 no dnes asi nic, sice s tym vetriskom by som tam sice bola asi rychlejsie, alebo mozno aj niede uplne inde 🙂

nivejka
8. apr 2011

@cucovia .....hahhaaa odpadnem z teba.......hejjj som len jedna, ale stále vyzerám po pôrode, ako keby som ešte jednu zjedla...xixi..........veru by si bola skôr na ihrisku,ale neviem či v Moste.....aj u nás to vyzerá,že sa nikde nejde---síce mám mohutný kočík, ale malú mi to môže odfúknuť 😀 .....

cucovia
8. apr 2011

@nivejka no veru na nejakom ihrisku by som mozno skoncila, len ako naspat potom? 😀 ci pockam na opacny vietor? 😝

claudinka
21. apr 2011

babyy, materske centrum sa uz otvorilo, kazdy druhy pondelok mam doobeda sluzbu, nedojdete? 😀 😀 je pri kostole, v tom vchode, ako je posilka a kadernictvo 😉

claudinka
8. máj 2011

@cucovia @nivejka zajtra mam sluzbu v MC-cku doobeda, od 9.00 😝 dojdite, ked sa budete nudit, je to za kostolom ako je kaderko

cucovia
9. máj 2011

@claudinka oj tak asi nabuduce 😉 dnes som mala hrozne vela roboty doma, sa mi nabieralo 😒 tak ked bude nejake take skaredsie pocasie by som prisla 😝 ako zatial? spokojnost?

claudinka
10. máj 2011

v pohode, zatial tam skoro nikto nechodi, kedze vzdy je pekne pocasie 😀 ale boli sme tam tri, dva tyzdne dozadu tusim styri 😀

nivejka
18. máj 2011

@claudinka ...ahoj ...už som nakúkala cez okno... 😀 --vyzerá to tam pekneeeee.....len ja mám také riadne šidlo,že ju udržím len v kočíku...to tam môže hocikto prísť??--aj ked máme menšie detičky?

nivejka
18. máj 2011

@claudinka ...a ked ma stretneš sa mi prihovor,alebo ma kopni 😀 ---ty ma poznáš a ja teba nie..xixi.....ale sem na MK som už strašne málo... 😢

nivejka
18. máj 2011

baby nemáte niektorá z vás na predaj chodítko?....pozerala som bazár,ale sa mi to zdá veľa... 😖 ......nechcela som--viem,že to nie je ok pre bábo,ale asi nemám inú možnosť---strašne je hyperaktivna a len na nohy sa stavia a mne odpadávajú už ruky 😒

claudinka
18. máj 2011

@nivejka hej, kludne aj take mensie, su tam rozne hrkalky a hracky 😉 ja sem tiez chodim iba kukat, ci niekto pisal alebo nie.. My sme choditko nemali 😒

cucovia
18. máj 2011

@nivejka nekupuuuuj choditkoooo, radsej take, co sa tlaci pred sebou 😉

nivejka
18. máj 2011

no ja som musela kúpiť--už som zohnala....,ale nebude mi tam dlho--len ,ked nebude vedieť,čo zo sebou--radšej nech sa plazí....

mysiatko1
26. máj 2011

Ahojte nenájde sa tu niekto na kočíkovanie v Tomášove príp. v okolí? Akurát sme sa prisťahovali a máme 2,5 mes.dcérku, no nikoho tu nepoznáme ☹

claudinka
26. máj 2011

Skoda, ze je tak malinka 😀 akurat dnes rozmyslam, ze poobede skocime k Vam do Tomasova na ihrisko 😀

cucovia
1. aug 2011

@claudinka teraz cez leto asi nefungujete v MC vsak?

claudinka
8. aug 2011

@cucovia ee nefunguje.. ale teoreticky by sme tam mohli niekedy vybehnut, musim sa opytat, mam kluce 😀 😀

cucovia
9. aug 2011

@claudinka heh no vidis 🙂 tak ma napadlo, ze ked je teraz take fajnove pocasie, tak to je atk akurat na hranie sa s deturmi niekde v MC 😉

zuzuxx
7. sep 2011

ahojte, pomaly sa stahujeme do Studeneho a asi budem menit aj doktorov. Podla toho, co som tu citala pediatricku v moste neodporucate. Kam chodite s detickami vy pripadne aj so sebou? 🙂
Chodievam okolo ZS ucitelska, ale nic som o tom na webe nenasla. Su tam dobri doktori? Dakujem za kazdu info 😉

zuzka38
13. okt 2011

@zuzuxx ahoj, ja som si napokon pediatricku dala do ruzinova 😉 pozeram, ze si prispievala uz pred mesiacom, tak si otazku lekara mozno aj poriesila.

zuzuxx
13. okt 2011

@zuzka38 dakujem 😉 Dr som stale neporiesila, zatial som ho nechala v petrzalke, ale budem musiet zmenit 😝