Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

zuzka38
13. okt 2011

@zuzuxx ak nemas problem s dochadzanim a si s lekarom spokojna, ja by som asi nemenila.. z druhej strany urcite aj blizsie sa da najst dobry lekar 😉 tak drzim palce pri vybere.. a uz ste v studenom?

zuzuxx
13. okt 2011

@zuzka38 no praveze s tym dochadzanim problem bude, asi skusim tam na zs ucitelska, to nebudeme mat tak daleko. Ano, uz byvame 🙂 Vy ste v Moste?

zuzka38
13. okt 2011

@zuzuxx tak drzim palce k spokojnosti.. my sme v moste aj nie sme momentalne, dom je v zlom stave, takze sme mimo a budeme byvat v ruzinove.. ale pak dufam, ze asap sa byvanie doriesi a budeme znova v dome, lebo v byte ma asi picne 😒

vercatore
10. feb 2012

ajojte babeny z mostu? ako sa vam tu byva? stale sme s krpcom len tu, aspon ze este len kocikujeme ale aj tak uz mame tieto dedinske ulice prejdene a uz nas to moc ani nebavi, kto sa prida ku nam na kocikovanie? 🙂

zuzuxx
15. feb 2012

@vercatore ahoj a my sa uz pozname, alebo este nie? 🙂

vercatore
15. feb 2012

@zuzuxx
ajojjj no my sa este nepozname, odkial si z mostu?

zuzuxx
15. feb 2012

@vercatore jaj, tak som zle pochopila 😝 my sme v studenom

vercatore
15. feb 2012

my sme z mostu, no a ako v studenom je tam vela mamiciek z detmi

kids24
29. mar 2012

Ahojte mamicky z Mosta a okolia. Uvazujem o tom, ze keby som nasla v Moste vhodne priestory, chcela by som od cca septembra ponukat kurzy pre deticky, anglictina, cvicenie na fitloptach..atd..podla zaujmu..mam pedagogicke vdelanie a statnicu z anglictiny. Myslite, ze by bol zaujem?

sunnessie
30. mar 2012

@kids24 Ahoj, je tu MC Lentilka, kde je cvicenie pre deti, aj anglictina. Ale skus im napisat, mozno sa dohodnete 🙂

jaslicky
20. apr 2012

Prijimame deticky do novych detskych jasliciek v Ivanke pri Dunaji od maja 2012. Poskytujeme celodennu, poldennu alebo občasnú (hodinovú) odbornu starostlivost detom od 1 do 3 rokov. V zariadeni su deticky rozdelene podla vekovej kategorie do dvoch herni, ktore maju aj svoju vlastnu spalnu.

1 Trieda - je urcena pre 1 rocne deti
2 Trieda - je urcena pre 2 az 3 rocne deti, ktorym sa poskytuje edukacna vychova.

V areali detskych jasli sa nachadza zahrada s travnatou plochou. Otvaracia doba zariadenia je od pondelka do piatka 06:30 - 17:30 hod. Moznost uplatnit si prispevok 230 Eur mesacne.
Obhliadka mozna na tel. c. pripadne mailom.

Kontakt: Brezikova - 0908 542 232
E-mail: info@jasle-tomajerry. sk
www.jasle-tomajerry.sk

lenuska200_22
18. júl 2012

Ahojte maminky,pisem vam lebo je mozne ze dnes ked nam vijde byt v moste tak sa odstahujeme do mostu..a tym ze tam nikoho nepoznam a tiez budem potrebovat spolocnicku na pokec,tak pisem aby som s vami lepsie zoznamila 🙂My cakame babo,mal by to byt maly jozko 🙂 po ockovi ...zatial som v 24 tyzdni a termin mam niekedy zaciatkom novembra...dufam ze tu najdem niejaku kamosku ,tym ze byvame v ba len necely rok,tak tu tiez nikoho velmi nepoznam....tak sa budem tesit na vase odpovede 🙂

sunnessie
23. júl 2012

@lenuska200_22 Ahoj, vysiel vam ten byt? My byvame tiez v moste v tej novej vystavbe oproti druzstvu a tiez mam termin v novembri 🙂

lenuska200_22
23. júl 2012

ahoj anoo, 🙂 tak to je supeeer,takze tiez v novembri? parada 🙂 a akeho ? ja mam termin 7 novembra a cakame chlapceka... 😀

sunnessie
25. júl 2012

@lenuska200_22 ja 20.11. ale je predpoklad ze porodim skor, tiez cakame chlaceka ale hned dvoch naraz 🙂

lenuska200_22
25. júl 2012

waaau,vy cakate dvojcata?

sunnessie
25. júl 2012

ano 🙂

peggulka
23. okt 2012

Baby je tu niekto este???

claudinka
7. dec 2012

@zuzuxx my chodievame do Vrakune na Bebravsku oproti Tescu je zdravotne stredisko 🙂

zuzuxx
9. dec 2012

@claudinka uz aj my tam chodievame 😉

kacicka01
9. dec 2012

@claudinka
@zuzuxx
Ahojte, my sme tiez z Mostu, v januari cakame prirastok a riesili sme nedavno pediatricku, v Moste nas odradila totalne preplnena cakaren a tak sme zakotvili v Ivanke, ale myslim, ze definitivne to bude az ked bude drobec na svete a preto stale skumame otvorene moznosti, tak sa chcem opytat, preco chodite do Vrakune, je tam nejaka v sukromna ambulancia, ktora berie novych pacientov aj z inych obvodov? a ako ste tam spokojne?

claudinka
23. dec 2012

@kacicka01 Ja najma kvoli ordinacnym hodinam, v dedinach maju tak 1-2 x do tyzdna a v meste predsa len su kazdy den.. Je tam normalne zdravotne stredisko a dole na prizemi su detske doktorky na Bebravskej pri zdravotnych potrebach oproti Tescu - su tam asi styri, takze si staci iba vybrat.

Ja som celkom spokojna, chodime k MUDr. Lubici Pokornej, nebyva tam vela ludi, cize zvacsa dlho necakame. Ked tak treba skusit zavolat, ci beru aj z inych odvodov. Nasla som na nete, ze tam este ordinuju detske MUDr. Karin Durcanska, Marta Kralikova, Monia Priehodova a Klara Frecerova. A ta nasa.

A este kusok tusim na Vrakunskej 45 si otvorila ambulanciu MUDr. Zuzana Kostalova, donedavna tiez ordinovala na Bebravskej, ale mala vzdy komplet plnu cakaren, tak sa prestahovala a neviem, ci nie je teraz sukromna, to som si neni ista. Ale s nou su uplne vsetci spokojni. Ja by som aj isla k nej, ale strasne dlho sa u nej caka a to ma vzdy odradilo :( Ale je zevraj perfektna, chodia mi k nej kamosky.

ewca
26. jún 2013

ahojte dievcata.... mzem sa k vam pridat? my staviame dom v moste pri bratislave, dalsi mesiac sa budeme stahovat, aaaaa nikoho tam nepoznam... nejaka mamicka na kavicku a vychadzky s detmi? mame 2,5 rocnu deru ninku a cakame druhe babatko

ajka23
8. aug 2013

@ewca, ahoj v moste, mozeme dat rande, neviem cia j kavicku stihneme, pri nasich zihadlach, ak budes mat cas, tak sa ozvi, budem rada... 😉

ewca
19. aug 2013

@ajka23 ahoj, ja som tu viac ako mesiac nebola, bolisme u rodicov, lebo sme este nemali dokonceny dom, ale uz konecne byvame, je to sce zatial len take provizorne, ale uzsme v moste, tak sa mozme niekedy stetnut...ty kde presne byvas?

ajka23
21. aug 2013

@ewca, ahoj, byvam v poslednom dome na dunajskej ulici, je to ta na zelenu vodu, na strkoviska... 😉
chodievame niekedy na ihrisko na futbalovom stadione co je, tak pripadne tam sa mozeme stretnut... 😉

ewca
21. aug 2013

@ajka23 no kadial sa ide na zelenu vodu to viem...stadion zatial neviem kde je, ale nie je problem zistit...tm je nejake ihrisko? tak to mozme... aj buduci tyzden, napriklad utorok alebo stvrtok, dcera nejde do skolky...popripade sa mozme niekde na polceste stetnut

ajka23
26. aug 2013

@ewca kde je skola vies? je to na sportovej ulici aj ten stadion aj skola... 😉 ak vies kde je zmrzlina, tak to je ulica za nou, vodorovna... 😉
len neviem to pocasie tento tyzden, tak daj vediet pripadne na mobil, napisem ti IP... 😉

vercatore
26. aug 2013

@ewca ajoj, aj my byvame v moste, mam dve deti jedno dvojrocne a druhe 4m no a snad sa uvidime na tom ihrisku, kde chodim casto zo starsim dietatkom