Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

ewca
26. aug 2013

@vercatore to je to iste co spomina @ajka23? no mozme 🙂 to by bolo super

ajka23
26. aug 2013

@vercatore, tak to by sa hadam aj ta moja potvorka s tvojim vyhrala, rovnaky vek... 🙂 🙂 🙂 🙂
a mozno sme sa tam uz stretli... 😀

vercatore
26. aug 2013

@ewca ano to je to iste, este si tam nebola? a kde byvas v moste?

vercatore
26. aug 2013

@ajka23 no urcite, mame tu dvoch kamosov s ktorymi sa stretvame a vela ludmi na ihrisku, no mozno ze sm esa uz dakedy stretli 🙂 😀

ewca
26. aug 2013

@vercatore my byvame v tej novej casti na konci mostu, v RD, este nemame adres, ale tusm je to zahradna ulica... na tom ihrisku sme este neboli ani raz

vercatore
26. aug 2013

koniec mostu smerom na malinovo?

ewca
26. aug 2013

@vercatore ano presne tam 🙂

vercatore
26. aug 2013

smerom k malemu dunaju pred druzstvom, vsak? dakedy tam chodime kocikovat ak je to tam 🙂

ewca
26. aug 2013

@vercatore na pravej strane...vlavo sa ide k malemu dunaj a na pravo sme my, pod tymi bytovkami

vercatore
26. aug 2013

aha jasne uz viem a uz mate nejaych kamaratov?

ewca
26. aug 2013

@vercatore nie, este tu nikoho nepoznam, sme tu len tri tazdne

vercatore
26. aug 2013

jasne tak ste tu cerstvo,

ajka23
27. aug 2013

@ewca, prepac, ze som to dnes zrusila, mala mi zacala pokaslievat a kychat, tak dnes radsej nepojdeme von a dufam, ze to nepojde niekam do choroby... 😒

ewca
27. aug 2013

@ajka23 ahoj, to vobec nevadi, ja uz som ti tiez chcela pisat, ze to nechame na inokedy, prisla mi dnes znama na vypomoc, vcera som dopadla trochu horsie na poradni, tak mam nariadeny kludvy rezim :(

ajka23
27. aug 2013

@ewca, joooj, tak to ma mrzi, tak len oddychuj a stretneme sa inokedy... 😉

ewca
2. dec 2013

@ajka23
@vercatore ahojte dievcata... tak uz mame druheho drobca, ktory sa velmi rad kocikuje... akurat mne sa samej elmi nechce... nedali by se niekedy kocikove stretko? ja ani neviem kde by som tu mohla ist a len tak samej po ulici sa mi nechce premavat...mame tu aj nejaku cukraren alebo cosi take? pripadne nejake miesto kde by sa dalo hrat? Dcera kvoli malemu nemoze chodit do skolky a doma s nou je to na prasky...

vercatore
2. dec 2013

@ewca ajoj, gratulujeme, no ja mam dvojrocneho chlapceka a malu slecnu 8m, a chodime na prechdzky vacsinou doobeda okolo 10tej tak sa kludne mozes pridat. chodime okolo kostola a poza obecak a okolo skolky skoly a tak.

ewca
2. dec 2013

@vercatore No ja mam 2,9 rocnu dceru a 7 tyzdnoveho drobca... prave som sa obliekla, ze s nim idem von, lebo nechcel spat a on zaspal...ale idem asi aj tak... tak sa mozme stretnut ak teda idete aj dnes...ja mam teraz doma len jeho, dcera je u starkej na prazdninach (teda aby som ja mala trochu prazdniny)

ewca
2. dec 2013

@vercatore takye ja vyrazam, ak by si chcela tak mi zavolaj, alebo napis sms, poslem cislo do IP

vercatore
2. dec 2013

ok posli my budeme zachvilku papat a vyrazime aj my okolo tej 10

vercatore
2. dec 2013

@vercatore no krasne ze dcera ma prazdniny moj ma presne 2roky a 4m,byvame blizko futbaloveho ihriska tak jasne snimi pojdeme ved mi spravia kolnicku z bytu 😉

emma_932
2. dec 2013

ahoj dievcata, ak pojde vsetko podla planu, o pol roka sa k vam pridam aj ja 🙂

ajka23
2. dec 2013

@ewca, @vercatore, baby skoda, precitala som si neskoro, rada sa pridam, aj ked teda my uz moc nekocikujeme... 😒
tak nabuduce... 😉

ewca
2. dec 2013

@ajka23
@vercatore my sa zajtra chystame, cca 10,30 na trznici zraz, tak sa k nam pridaj 🙂

ajka23
3. dec 2013

@ewca, nestihla som si precitat, ale mas na mna tusim mobil, tak na buduce lepsie tak... 😉

ewca
3. dec 2013

@ajka23 dobre zavolam alebo napisem sms...popripade ak na zajtra este nemas plan, myslim, ze nemam ani ja zatial

ajka23
3. dec 2013

@ewca, zajtra idem doobedu do mesta, tak ak, tak vo stvrtok... 😉
a vo stvrtok je v kulturaku mikulas o 16tej, tak tam sa tiez chystame... 😉

ewca
3. dec 2013

@ajka23 juj a ja tu nemam malu, je u starkej, tak ked tak tak stvrtok doobeda

ajka23
3. dec 2013

@ewca, tak to je skoda, aj balicky rozdava Mikulas... 😀 😀 😀 😀

ewca
3. dec 2013

@ajka23 no skoda :( a s malym to nebudem riskovat, jednak by z toho asi nic nemal a nesmie ochorie a asi tam bude dost ludi :(