Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

ajka23
3. dec 2013

no, byva tam plno, ku kazdemu dietatu doprovod aspon 3 dospeli, vies si predstavit... 😖 😖 😖 😖 😝

vo stvrtok chcem ist k dr s malou, ma stale dopraskane usta, tak neviem na kedy sa dohodneme... 😒

hurinsky
22. feb 2014

ahoj. my sme zo studeneho, co je osada most pri bratislave.cca 2km. tiez hladame niekoho na kocikovanie, tu je len zopar bab comaju odrastene deti, a pokial sa nestretneme s kamoskami z ba, tak nic moc. kde ste sa pristahovali? mame 10mesacneho chlapca

silvika12
30. apr 2014

Aj ja by som rada nasla kamosku na pokec a spolocne prechadzky a detske hry, mame 16 mesacne dievcatko, tak sa ozvite, budeme radi🙂

zuzuxx
5. máj 2014

kam chodite s detickami k zubarovi? viete niekoho dobreho odporucit? Dakujem

maja923
16. jan 2015

Ahojte, je tu niekto ešte aktívny? 🙂 Tiež by som uvítala nejakú parťáčku. Malá má 4 a pol mesiaca taaaakže už čo - to máme odkočíkované 🙂

mata33
19. jan 2015

Ahojte ja som tiež z mostu zatiaľ tu nikoho nepoznám. Mám ročného chlapčeka chodíme sami kočíkovať.hladam nejakú kamosku na kočíkovanie.byvame pri ihrisku.

jajau
4. feb 2015

Ahojte, ja som tiež z Mostu a rada by som si našla maminu na kočíkovanie 🙂. Mata33 nepridas sa? Ja bývam za ihriskom a mam 15 mesačnú dcéru. Ak sa niekto nájde napíšte a dohodneme termin. 🙂 budem sa tesit.

zuzi302
13. mar 2015

@mata33 kde bývaš pri ihrisku? Na Športovej? ja bývam na Športovej akokeby si išla po tej ulici smerom ku doktorke 😉

zuzi302
13. mar 2015

maja923 a ty bývaš kde v Moste?

mata33
14. mar 2015

Ahoj pri ihrisku take nove 3 domy v strednom.tesim tesim

kamila31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingridka07
13. apr 2015

Ahojte zaujima ma ako sa byva v miste, mam 18 m,synceka takze skor ihriska,skoljy, a podfobne, dakuujem za odpoved ;)
@zuzi302
@kamila31
@mata33
@jajau

zuzi302
13. apr 2015

@ingridka07 ahoj no ja bývam v Moste už od narodenia čiže 34 rokov 🙂 mne sa tu býva super aj mm je odtialto a inde by sme ani nešli bývať. Škôlka je tu ale budu stavať ešte jednu škôlku keďže kapacitne to jedna škôlka nezvláda. Škola základná je od 1-9 ročník su tu potraviny a aj samoška mali by tu stavať aj tesco expres ale to je nedohladne takže o tom len taká info. Je tu ihrisko a na nom postavené detské ihrisko s preliezkami a šmyklavkami ja sa tam chodím zatiaľ len prejisť s kočárom keďže mame len 6 mesiacov. Je tu aj detská lekárka síce len 2x do týždnna ale dá sa to potom je v susednej dedine čo je cca 3 km ostatné dni. Máš tu dve zubárky dvoch gyndov a neviem ešte čo by som ti cca napísala pýtaj sa a napíše. Pekný deň. A je tu vela vela aj mamičiek prisťahovaných s detičkami.

ingridka07
13. apr 2015

@zuzi302 dakujem za info. My sme z biskupic ale muz pozera most jemu sa pozdava. Zaujima ma cestovaniezapchy rano su velke,nevies? A do Ba ako casto chodi spoj?je pravda zwe kazdych 15 min?dakujem ;) pocula som ze je tam materske centrum,poznas?

zuzi302
13. apr 2015

Mno práveže zápchy máš a to dosť veľké od 06,30 do tej 8,30 určite smerom do BA kedže Most je taká spojnica z ostatných dedín ale dá sa na to zvyknúť čo iné už narobiš. Spoje idu dosť často teda neviem v akých intervaloch kedže chodím autom. Ale viem že tu stoja autobusy aj co idu z DS takze určite často. Materské centrum viem že bolo ale nikdy som tam nebola ale ci ešte stále to funguje neviem musím sa popýtať.

ingridka07
13. apr 2015

@zuzi302 a prosim ta z mostu do vrakune to kolko trva v tej zapche? Na aky smer si do ba chodila? No ten unterval je teda dost velky co sa zaochy tyka. ;(

zuzi302
13. apr 2015

@ingridka07 Cca 20 minút autom ked sú zápchy. Autobusom neviem ale je to individuálne že kolko minút niekedy prejdeš v pohode inokedy ideš krokom. Ževraj sa to zmenilo odvtedy čo urobili kruhoch vo Vrakuni odvtedy sú zápchy odtiaľto.

ingridka07
13. apr 2015

@zuzi302 tak to je celkom ok.jasne autom, autobusom by so ked tak chodila ja neskor,muz autom. No uvidime tesa, ja som skor proti ale muz ma presviedca 😀

zuzi302
13. apr 2015

@ingridka07 ono je to skôr o zvyku a možno by si si zvykla že by si už potom do BA isť bývať ani nechcela 😀

ingridka07
13. apr 2015

@zuzi302 no nevieeem, ja som skor mestsky typ 😀 potrebujem mat rusno okolo seba. Ale ved uvidime keby naaahodou tam kupime tak ti napisem.😉

88koalka88
16. apr 2015

Ahojte, funguje v Moste nejaké MC alebo RC? Mám pocit, že asi nie, či sa mýlim?

Btw. tuším väčšina mamičiek kočíkuje samostatne, či sa mýlim? Lebo ja teda tiež nie som výnimka ale sú dni, že mám pocit, že som jediná vonku 😎 A to teda Most mi nepríde nejaký extra veľký zas 😀

zuzi302
16. apr 2015

@88koalka88 neviem tuším materské centrum je teda bolo voľakedy ale teraz neviem. Mno inak to som si všimla aj ja že väčšina mamičiek ide samostatne z kočíkom no ale vieš ja som tu odjakživa a napr. Ked nejakú mamičku pozdravím co sú tu prisťahovane tak ani neodzdravy tak potom ani sa k nejakej debate radšej neunúvam. Jasne že Most neni až taká veľká dedina ale asi každá osamostatnene behá s kočarom.

poiu
29. máj 2015

Ahojte,
možno mimo otázka, ale chcela by som sa opýtať, ku ktorému pediatrovi chodíte s detičkami. Sťahujeme sa v júli a k pediatričke do Mostu asi nepôjdem, keďže ma úplne odradili ordinačné hodiny.
Keďže syn bude navštevovať školu v Moste, chcela by som aj pediatra niekde poblízku. Ak máte nejaký dobrý overený tip, budem veľmi vďačná.

88koalka88
17. jún 2015

Ahojte maminy, vytvorila sa skupina Maminky z Mostu pri Bratislave: https://www.modrykonik.sk/group/7758/ takže šup-šup k nám a akékoľvek rady, nápady, pripomienky radi uvítame nakoľko je skupina ešte len v rozbehu.

erika2014
19. júl 2015

Dobrý deň. Chcela by som otvoriť Detské centrum s jasličkami v Moste pri Bratislave. Som zvedavá či by bol záujem...viac info v maily: nannytocare@gmail.com. Dakujem. Erika

88koalka88
20. júl 2015
jajau
1. okt 2015

@erika2014 Jeé jasne že by bol záujem. V akom je to stave, podarí sa to rozbehnúť?

erika2014
30. dec 2015

Ahojte.🙂 Ak všetko pôjde podľa plánov, tak vo februári otvárame súkromnú škôlku a jasle v Moste pri Bratislave. Viac info na : dczelenavila@gmail.com alebo na 0948427110. Dakujem.

mata33
2. feb 2016

@erika2014 ahoj vyšlo to s tými jaslickami fungujú uz od 1.2.2016? Ak áno kde sa nachádzajú, máte aj www stránku? Ďakujem

limited
6. máj 2016

ako sa byva v moste? nevadia Vam tie lietadla? napr. tym co byvaju pri stadione?