Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

poludnica99
3. mar 2011

Ahojte zienky, my sme z Miloslavova, no a to si neviete predstavit, dve rovne ulice a prazdne, ja ked chodim kocikovat, tak ledva niekoho stretnem. Proste ziadne mamicky, ziadne deticky. Tak nam je tu smutno.

claudinka
3. mar 2011

@poludnica99 tak tu tu je tiez podobne, ale nie az tak strasne 😉 teda ako kedy 😀 ale my tu mame tri ulice 😀 😀 Miloslavov to je smer na Dunajsku Luznu, ze, tak 10 km od nas?

cucovia
7. mar 2011

@claudinka dlho som vas nepozdravila, ako sa mate? 😉
@nivejka na tvoju davnu otazku z januara, ze kam chodim kocikovat, odpovedam, ze bud po sidlisku, alebo smerom k malemu dunaju, ked bolo este teplejsie alebo sadnem do auta a uplne niekam mimo dedinu. ako sa vam dari inac?
@poludnica99 my sme zvazovali miloslavov nedavno a mne sa to zdala celkom taka ziva dedinka 😕

claudinka
7. mar 2011

@cucovia mame sa celkom fajn 😉 tesime sa na jar jupii 😀 alebo nech aspon vonku tak silno ako dnes nefuka 😝

cucovia
7. mar 2011

@claudinka nooo to by potesilo viacerych 😝 😉 ozaj uz planujete nejaku skolku luboskovi? asi po lete az nie?

nivejka
7. mar 2011

@cucovia ...fakt ...na zelenú vodu,že som ťa ešte nestretla 😅 ....lebo ja chodím krížom-krážom cez dedinu a potom smer k m.dunaju 😉 .....tak my rastieme--malú už začína všetko zaujímať a strašne rada sa rozčuluje,tak mám čo robiť 😀

cucovia
7. mar 2011

@nivejka ja som tam nikdy nikoho nestrela, nie to este s kocikom 🙂 par krat ma aj chytil mensi strach, take opustene miesta... 😅 a kedy chodievas von? ja uz len poobede, cez obed maly spi aj 3hod, to by som asi zmrzla von 😝

claudinka
8. mar 2011

ja stretavam kocikujuce 😉 povacsine tusim taku dvojicu mamiciek 🙂
@cucovia hej pisala som, ze sme tu boli na zapise 😉 tak drzte siiilno palce 😝

ozaj, aj ked oneskorene, blahozelam Vam k miminkam, naposledy sme sa tusim bavili este ako Vy tehulky 😉

nivejka
8. mar 2011

@cucovia ....tak tento pocit mám aj ja,ked idem smer m.dunaj--a to sa akože nebojím 😀
tiež chodím len poobede a malá mi aj tak spí vonku chvíľu....ešteže mám kočík z veľkými kolesami--lebo cesta je tam otraaas!!!

cucovia
8. mar 2011

@claudinka jaaj ja som to nepochopila s tym zapisom, nejako mi nedoslo 😅 ale pocula som, ze je tu dobra skolka, aky si mala dojem ty? drzim palce! 😉

@nivejka presne ako hovoris, tiez sa tam tesim z toho nasho terenneho vozidla 😀 uz som tam dlhsie nebola, asi je tam dost blatisto teraz, ked bude teplejsie, mozme vybehnut aj spolu, ak budes mat chut 😉 a po ceste dame kavu u @claudinka 😝

poludnica99
8. mar 2011

@cucovia ano, Miloslavov cast Alzbetin dvor, tam to vyzera celkom fajn, to je trosku vacsia dedinka, no ale my sme cast Miloslavov a to je tu trosku mensie. A vy sa teda stahujete niekde?

poludnica99
8. mar 2011

@claudinka ano ano, my nie sme az tak daleko od vas. Len skoda, ze tu nie je viac chodnikov, alebo nejaka cesticka pre cyklistov, zeby sme mali kde chodit

cucovia
8. mar 2011

@poludnica99 jaaaj no presne alzbetin dvor bol v hre. zatial sa nestahujeme 😉

poludnica99
8. mar 2011

@cucovia este len uvazujete?

cucovia
9. mar 2011

@poludnica99 nooo nad miloslavovom uz nie 😉

claudinka
9. mar 2011

baby, kludne dojdite, ja byvam pri ihrisku futbalovom 😀 😀
skolka sa mi celkom paci 😉

nivejka
9. mar 2011

@cucovia .... 😀 😀 ---tá čo býva na polceste??? 😝 ....ked dáme akože u nej kafe?....my sme boli dnes na ockovani--do obidvoch nožičiek--tak sa teším na rušnú noc--do toho nám idú zúbky achh jaaaj...

cucovia
9. mar 2011

@nivejka no jasneee, sa cestou obcerstvime nie? 😀 drzim palce, nech mate co najlepsiu noc. nas kubko mal 38,3 vecer, deru sa mu von stolicky, teda posledna 4ka...

nivejka
11. mar 2011

@cucovia ...aha mne nejako nezapaluje 😀 .....mali sme po odrátaní 38C teplotky...ešte včera cez deň bola dosť umrnčaná a len na ruky a prechádzať sa,ako som si sadla v tom spustila obrovský plač---tak maminka sa poctivo prechádzala a mala som ruky vyťahané ako opica--už máme 7200g a 70cm---no a všetko nás už zaujíma--ideme si krk vykrútiť,aby nám niečo náhodou neušlo 😀 😀

cucovia
11. mar 2011

@nivejka no napodobne, akurat, ze nas krpcek ma skoro 11kg a ja som s nim vcera pochodovala v satke, dnes opat. prosim si masera! 😝
pekne miery ma vasa lilienka! 😉 toto zvedave obdobie bolo pre mna najtahsie na prechadzky, lezat uz nechcel a do sportoveho kocika bolo este skoro... 😒

zuzka38
11. mar 2011

ahojte, xcem sa spytat, ako mate poriesenych pediatrov? v BA? ci? krasny den prajem 🙂

lante
11. mar 2011

@zuzka38 ahoj, ja pochádzam z Mostu aj tu bývam, no čo sa týka pediatričky tak od tej čo je v Moste som vzala obe deti....

zuzka38
11. mar 2011

@lante je tu len jedna? v com si bola nespokojna?

sunnessie
11. mar 2011

@zuzka38 Ahoj, ja som povodne z Petrzalky, takze chodim tam k mojej byvalej detskej. Ale su tu maminy co chodia do Ivanky.

claudinka
12. mar 2011

my mame pediatricku vo Vrakuni, kedze sme sa odtial prestahovali sem.. povodne som zo Stareho Mesta, tam je perfisny pediater, ale po 20 rokoch som sa odtial odstahovala.. chvilku Ruzinov, potom rok Vrakuna a teraz sme tu 🙂

cucovia
12. mar 2011

my mame v podunajskych, zatial ehm... 😝 @claudinka aj my sme byvali vo vrakuni, teda ja 2roky, manzel asi 10 😉

lante
12. mar 2011

@zuzka38 hej je tu len jedna ☹ Viacero mamičiek nie len ja s ňou má nie dobré skúsenosti....

zuzka38
12. mar 2011

@lante
@sunnessie
@claudinka
@cucovia
dakujem za info baby, rozhodla som sa pre pediatricku z ruzinova, bude to relativne blizko a neviem ci tam chvilu aj byvat nebudeme.. no meni sa vsetko za 5/12 🙂

nivejka
12. mar 2011

@zuzka38 ....no ja mám obe baby v SC....sem ich nechcem dať....

claudinka
12. mar 2011

tiez som pocula, ze tunajsia Dr. nie je velmi dobra 😒

@zuzka38 kam do ruzinova si sa rozhodla? 😉