Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

claudinka
14. aug 2010

kde tam chodite von? ja som kocikovala okolo Vasich bytoviek celu zimu od novembra a nikde nebolo nikoho 😀

nivejka
14. aug 2010

@claudinka ....ok dakujem 🙂 ....hned mi došlo,že to budeš ty....,lebo nikoho iného tu ani nepoznám

claudinka
16. aug 2010

😀 😀 😀

zuzuxx
20. aug 2010

ahojte babule, vy byvate priamo v moste? My zvazujeme kupu domceka, ale v Studenom, a mozno nakoniec skoncime v Malinove.
V Studenom nebyvate ziadna? Tam asi moc moznosti na kocikovanie niet, ziadny chodnik nic... ale aspon bude mala zahradka 😵

claudinka
20. aug 2010

@zuzuxx ja by som sa v Studenom zblaznila, vsak uz tu mi sibe a to tu su aspon potraviny, zmrzka a posta 😠 😠 v Malinove je urcite ovela lepsie, aspon park tam maju pre deti

zuzuxx
20. aug 2010

@claudinka no vyzera to tak, ze skoncime v Studenom... Do pondelka sa musime rozhodnut, lebo maju noveho zaujemcu. Malinovo nebolo ochotne znizit cenu pozemku....

claudinka
20. aug 2010

@zuzuxx ale neni vsetko tak zle, ako to vyzera.. zalezi velmi aj na type cloveka, ja som totizto bez auta, takze cestujem busmi, preto sa mi to zda asi horsie vsetko.. 😀 😀

cucovia
23. aug 2010

@claudinka v piatok som bola kocikovat v dedine, aj okolo vasich bytoviek... 😉
inac @zuzuxx ja by som tiez radsej volila malinovo ked uz tento smer 😉

claudinka
23. aug 2010

@cucovia som bola doma tusim cely den 😀 aky mas kocik? nevideli sme sa uz? 😝

cucovia
23. aug 2010

@claudinka teraz uz sportak cierny bebe confort high trek 3 velke kolesa 🙂 predtym som mala quinny hlboky tiez 3kolku...tiez si tak vsimas kociky? 😀 ja mamicky identifikujem podla nich 😝

claudinka
24. aug 2010

ja mam ciernu buginu, moon 😀 trojkolesovy 🙂

cucovia
24. aug 2010

@claudinka no budem cihat, len ked budes zalezena doma, tak nevim 😀 😝

claudinka
25. aug 2010

@cucovia to nebyvam casto, i ked su take dni obcas 😀

cucovia
25. aug 2010

@claudinka tak zeby som si zopakovala piatkove preskumavanie dediny? 😉

claudinka
25. aug 2010

@cucovia kludne, mozeme ist na kafco 😀 😀

cucovia
26. aug 2010

@claudinka ok dam vediet v piatok 😉

claudinka
26. aug 2010

@cucovia doobeda ci pobede sa chystas von? 😉

claudinka
26. aug 2010

@zuzuxx tak ako ste dopadli, idete do Studeneho?

cucovia
26. aug 2010

@claudinka vecsinou chodim doobeda okolo desiatej, no viac menej podla situacie, ako si nariadia mlady pan 😀

zuzuxx
26. aug 2010

@claudinka ano, podpisali sme zmluvu. Ale je to hruba stavba, takze to bude min rok trvat, kym sa nastahujeme. No co, budeme musiet kupit este auto pre mna a hlavne sa musim naucit jazdit 😀
ty byvas v moste v dome, ci tych novych bytovkach?

claudinka
26. aug 2010

@zuzuxx gratulujem ku zmluve 😉 😉 ja aj tak verim tomu, ze casom sa Studene mozno prida k Mostu a Most k Bratislava 😀

@cucovia ja chodim skor, okolo osmej - deviatej a vacsinou okolo desiatej - jedenastej som uz doma a pripravujeme sa na obed a spanok.. 😎

zuzuxx
26. aug 2010

@claudinka aj v to tiez dufam 😀 ale to moze trvat aj 20rokov 😝

claudinka
26. aug 2010

@zuzuxx nevadiii, hlavne, ze sa toho dozijeme, ja mam 22, takze kludne to moze byt aj 20 rokov 😀 to este budem mlada 😀

claudinka
29. aug 2010

@cucovia bola si tu v piatok? ja som bola od pol deviatej do desiatej vonku.. 😀 😀 aaa nestretla som ta tusim 😀

@zuzuxx to akurat nase deti budu v takom veku, ze si to uziju naplno 😝

cucovia
31. aug 2010

@claudinka nebola 😒 isla som nakoniec zmoknut do BA do stareho mesta... jeeej pozeram akurat, ze tvoj krpec ma cochvila 2 roky! chlapisko 😉 a co druhe? neplanujete? 😉

claudinka
1. sep 2010

ja planujem, muz velmi nie 😀 😀 ale u nas je to bohuzial iba vec financii.. ☹ inak by sme uz druhe urcite mali 😒

claudinka
2. okt 2010

Babyyy, co nove? 😀 😀

cucovia
25. okt 2010

@claudinka katastrofa den dnes 😖 a co vo vasej casti dediny? 😉 a @nivejka nam tusim porodila! 😉

claudinka
25. okt 2010

jeej tak to silno gratulujem,ak uz mas po tom! U nas po starom :p preco katastrofa? My sme boli poobede v MC vo Vrakuni a bolo super.

cucovia
27. okt 2010

@claudinka ale kubu mi nespal, za cely den hodil jednu polhodinovku, jest nechcel, mrncal, plakal, tak som sa bala, ci mu neni nieco... ale asi mal len zly den 😅 dnes som bola popozerat v ramci kocikovej prechadzky co nove v dedine 🙂 a nasla som takuto jesen za dedinou 🙂

a kde je vo vrakuni MC? a co tam, su tam nejake aktivity pre deti?