Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

lenka85
autor
4. júl 2007

kocky tolko novych bytov a domov a nikto??? Hlaste sa ☹ ☹ ☹

ajka23
4. júl 2007

lenka, my sa uz pozname... 😉 inac, neviem o ziadnej s netom, ale je pravda, ze tu vela bab nepoznam, som tiez pristahovalec... 😀

hana033
12. júl 2007

My by sme sa mali sťahovať koncom roka do Tomášova.

borsulka
14. júl 2007

no cavte baby ja som z malinova cize blizko mostu aj tomasova ked xcete mozme popisat mam 14 rokov a som celkom v poho ozvite sa......... 🙂 rada spoznam nejake nove babenky.......🙂 😀

borsulka
14. júl 2007

aha uz som zistilaze tu nemamco robit takze padam...... upsupsups 😅 😅 😅

lenka85
autor
18. júl 2007

no ajka, vyzera to tak, ze si mi tu zostala len ty.. Ja taaaak dufam, ze tam budu nejake maminy, lebo sa tam sama asi zblaznim. A ako daleko je to do Tomasova? tusim na skok... Inak co sa toho netu tyka, tak asi ani ja nebudem mat ked budem na materskej, aspon zo zaciatku... Ajka a ako ste na tom s domcekom?

julliaa
18. júl 2007

ahoj lenka - otvorila som túto temu, lebo ma zaujala. my sme si pred dvomi rokmi postavili dom v malinove -je to hned za mostom (potom je malinovo a potom tomásov) Ale sme tam neboli sťastní, a tak sme domček predali a vrátili sa do BA. Ja som si nezvykla na to večne cestovanie. chýbal mi park plný detí a mamičiek tak ako to v ba je. Jasné, rod. dom má svoje výhody, no zivotné priority sme si postavili na iných ako materialnych veciach.
Co sa týka mostu, je fajn, ze je tam skola (čo v malinove bol len prvý stupen a to v madarskom jazyku)
sú tam síce lietadla a hluk...ale aj dobrá zmrzka 😉 Neboj, určite nejaké maminky spoznás...hlavne ked budes kočíkovať. vela sťastia.

lenka85
autor
19. júl 2007

no tak julia dufam, ze budem mat vacsie stastie ako ty... Ja naopak odchadzam z BA, lebo zivot tu mi nevyhovuje. Je to pre mna prilis neosobne, prave preto sme sa rozhodli pre Most...Ale vsetko si na 100%overim az ked tam budem byvat... A s tymi maminami mas dufam pravdu, lebo by som nerada kocikovala sama...

julliaa
19. júl 2007

lenka - nuž, tazko hovoriť či je to vačšie šťastie...vies, my sme nemali hypoteku ani nic...rozhodli sme sa sami, vrátiť sa do Ba...tých dôvodov bolo ozaj vela ale financne nie...Ja som teraz velmi stastná, už by som nesla bývať mimo. ale chápem ludi, čo ich to tam tahá...vsak aj my sme taký boli...preto sme kúplili pozemok a stavali a samozrejme tesili sa 😉 No dnes už viem aké to je....bývať sa tam dá, no žiť nie....nie pre mna.
Kazdopádne sa drzte...a neboj, maminiek je tam dosť...ked tak, môzme si aspon napísať sem tam 🙂 😉

hana033
19. júl 2007

Lenka, my ťa určite prídeme navštíviť, alebo si pre Vás prídeme. Tuším tam tiež budem opustená ako prst. Tu síce tiež veľmi nikoho nemám, ale už keď som si konečne pár známych našla, tak pôjdeme odtiaľto. Ale my máme auto, tak pár km zvládneme. Neboj, roztočíme to na tých dedinkách 🙂 . Bude nám fajn. Už sa teším

lenka85
autor
20. júl 2007

hanka uz teraz sa tesim... aj my mame auto,takze par km bude ceresnicka na torte... A tesim sa na rady, uz mas mimco, tak budes mudrejsia ako ja... Juliaa co sa teba tyka - kolko ludi tolko chuti, ja napriklad ratam minuty kedy z BA vypadnem.. Je to super mesto, ale nie na byvanie - tot moj nazor. Ja som si tu za dva roky nezvykla, takze nepredpokladam, ze to este pride. Mne sa tieto sidliska jednoducho nepacia. Ty si zrejme rodena bratislavcanka, ja nie, mozno preto... My verime, ze v Moste budeme stastni... A ked nie, stale sa da prestahovat... Hanka a teraz kde byvas? Staviate domcek v Tomasove?

hana033
23. júl 2007

Lenka, tak to auto - naše - som v piatok roztrieskala. Havarovali sme cestou domov k našim. Ja nie som bratislavčanka, som z VK, v BA žijem 5 rokov s drahým. Tak ale našťastie sa nám nič nestalo, drobček nemá ani škrabanec - ďakujem Bohu za autosedačky, ja mám zopár modrín, ale to sa zahojí. Bolo to strašné. Napálila som nás rovno do stromu. Tak uvidíme, či to ešte opravia, alebo pôjde rovno do šrotu.
No ja a môj názor na Ba a život v ňom, už som si zvykla, ale stále sme v podnájme a keď sme rozmýšľali, či dať 3 milióny za byt, alebo svoj domček, kde sa bude môcť drobček dosýtosti naháňať vonku, ja si sadnúť na terasu a popíjať kávu, ono domček a muškáty na oknách - to bol vždy môj sen. No a keďže sú pozemky v BA na naše platy nereálne, ideme do Tomášova. Ale som rada, je tam škôlka, škola má vraj vysoký kredit, tak dúfam, že b ude dobre. No a ono tých 16 km sa dá do BA vždy zbehnúť ísť žiť. Však ono keď sa chce, tak sa dá.
Domček si dáme postaviť - bungalov - nízkoenergetický, ak si už počula od fi Safeco - EVO 2. Koncom roka by už mal stáť. Neviem sa dočkať. Už vyberám posleľ pre Adamka, záclony, bordúry na stenu, no teším jak malý Jojo

lenka85
autor
24. júl 2007

no Hani, tak to je teda hrozne... Ja sa tohto strasne bojim, ze havarujeme.. Vykaslat sa na auto, hlavne,ze ste zdravi, aj ked viem, ze bez auta je to onicom, hlavne, ked ho budete potrebovat... Ale vzdy je nejake riesenie.. Ja som este nestihla nic kupovat do bytu, stale sme aj my v podnajme ale v jednoizbovom, takze miesta na skladovanie nie je vela...a navyse v decembri cakame babatko, mozno az na zaciatku januara, bude sranda ak to bude nejake silvestrovsko-novorocne mimco.. len nech je zdravunke a pred tyzdnom sme mali svadbu, tak bolo kopec inych starosti. Zajtra odchadzame na dovcu a svadobnu cestu v jednom do Grecka, tak sa mooooc tesime... A potom by sme uz chceli zacat pomalicky nakupovat aj do bytu aj pre malicke... A planujete aj druhe babatko?

hana033
24. júl 2007

Lenka, jasné, kašlať na auto, aj ja si tak hovorím. Opraviť už ale asi vraj nemá zmysel, bolo by to skoro ako celá cena auta. Tak uvidíme. Auto budeme potrebovať, ale netuším, či ešte ako šofér budem môcť do nejakého auta nasadnúť. A už vôbec ako by som mala posadiť Adamka a ísť. Je to hrozné, aspoň teraz. Necháme, čas možno niečo vyrieši a potom neskôr uvidíme.
Tak svadobná cesta? No blahoželáme k svatbe a užite si to krásne. Keď príde drobček, všetko bude iné. My druhé neplánujeme, som šťastná, že mám Adamka. Však to raz keď sa stretneme pokecáme. Dnes som makala celý deň, tak len tak na skok, zajtra sa ozvem. Príjemnú dovolenku prajem, potom sa ozvi

hana033
24. aug 2007

Lenka, ešte dovolenkujete? 🙂

claudinka
24. sep 2009

Ahojte, vidím, ze nikto v tejto téme už dva roky nebol, ale aj tak vyskusam napísať. Od novembra sa stahujeme a rada by som si našla nejakú partacku na kocikovanie alebo chodenie na ihrisko 🙂 najde sa niekto?

claudinka
26. sep 2009

nikto nikde? 😖

moniqe3
29. sep 2009

claudinka: ahoj my sa budeme sťahovať na budúci rok do Mostu.. 🙂

claudinka
30. sep 2009

moniqe staviate domcek? kde byvate teraz? my sme vo vrakuni 🙂

monkula
30. sep 2009

Ahojte, ja pochádzam z Čenkoviec, to je asi 15 km od Mostu.... A každý deň som cestovala cez Most do školy...
Škola v Tomášove je dobrá.... ak by som ešte bývala v Čenkovciach, určite by moje deti chodili do školy tam.... 😉

claudinka
14. okt 2009

To naozaj sa tu nenajdu ziadne maminy z Mostu, u ktorych budem moct travit take skarede uprsane dni? 😒

chelsee
14. okt 2009

claudinka jasne ze najdu 😉 byvala som tam, asi pred rokom a pol sme sa odstahovali, byvali sme v tych bytoch co tam nove postavili oproti druzstvu ked vies, tamm je mamiciek hooodne a priamo v dedine tiez, urcite sa najde nejaka partacka co ti sadne 😉

claudinka
16. okt 2009

len som zvedava, ako ich budem v takomto pocasi hladat, ked ani von nechodime 😒

chelsee a kam ste sa odstahovali?

claudinka
23. nov 2009

kokso, to tu stale nikto nebol? to nikto nema v Moste net??? 😕
no nie som velmi nadsena.. nikoho nikde nestretavam, akoby tu zdochol pes, hroza, najradsej by som sa hned prestahovala naspat do ba.. co o rok, dva, urcite urobime 😝

claudinka
20. júl 2010

@moniqe3 už sa nechystáte sťahovať do Mostu? 🙂
@chelsee už tu bývam od novembra a našla som si až jednu kamošku, aj s tou som tak raz do mesiaca.. 😢 😢

moniqe3
21. júl 2010

@claudinka do mostu už nakoniec nie..ale do malinova ale nie tak skoro nakoniec sme si kúpili vlastný pozemok a ideme stavať domček..

claudinka
21. júl 2010

@moniqe3 jeeej super 😉 sak ani to neni velmi daleko odomna :P .. tusim si aj na FB, ze? pisali sme si uz 😀 😀

nivejka
3. aug 2010

@claudinka ...ahoj...tu vážne zdochol pes...tiež tu mám iba jednu kamošku--a tak isto sa s ňou stretávam asi tak raz za mesiac...mne sa tu nepáči a keby som mohla--hned sa odtiaľto sťahujem 😅

claudinka
3. aug 2010

@nivejka ja som sa sem velmi tesila, kedze sme tu vyhodne kupili bytik, ale tiez ma to nebavi.. i ked som v trojizbaku, ziadna zahradka, nic, ihrisko ziadne, pre deti moznosti stravit cas a tym, ze som doma na materskej, to na mna cele strasne miestami dolieha ta samota 😒 😒

nivejka
3. aug 2010

@claudinka ...ty určite bývaš v tých nových bytovkách čo????
ja som sa sem tiež tešila,ale čoskoro ma ten ošiaľ veru prešiel---úplne o ničom dedina a starosta nech sa hanbí 😠