Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

cucovia
12. mar 2011

@zuzka38 navyse tusim neordinuje cely tyzden v moste, ale ma aj ine dediny, to mna odradilo, ze kde ju budem nahanat... verim, ze budes spokojna s tou, ktoru si si vybrala 😉 aj za 5/12 sa da vyberat, este je cas 😝

zuzka38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lante
14. mar 2011

@zuzka38 hej po pol roku môžeš zmeniť 😉
A pokiaľ si pamätám tak tu v Moste ordinuje zvláštne...v pondelok iba dve hodiny, potom ešte dva dni z toho každý druhý štvrtok je poradňa...myslím, že to bol každý nepárny...a ako bonbónik..najskôr má choré deti a potom od 10:30 poradňu!!!
V lete to ešte nie je také zlé, lebo sa dá čakať vonku, ale v zime ak je vonku -10 sa tam nečaká bohvie ako...potom na 2-4 min. vyvetrá čakáreň po chorých deťoch a hor sa robiť poradňu....takže sa len môžeš obávať či tvoje napr, 2 týždňové dieťatko nechytí niečo z toho čo tam doobeda vyšetrovala.... 🙄

ajkoajanka
30. mar 2011

@zuzka38 ano, presne tak, raz za sest mesiacov

elly111
30. mar 2011

@zuzka38 ahoj, s Dr. Dzuppovou budeš spokojná 🙂

nivejka
1. apr 2011

@lante ......to fakt až takto otrasne sa ordinuje v Moste---no som šťastná,že som neurobila tú chybu a nedala som si ju ako pediatričku----no otrasnééé----ježiši to kde žijeme??

nivejka
1. apr 2011

inak v Tomášove vybudovali krásne detské ihrisko---som zvedavá,či sa mi niekedy toho dožijeme v Moste,lebo fakt nie je kam chodiť s tými detičkami--jedine to ihrisko,ale čo tam???

lante
1. apr 2011

@nivejka v Malinove je tiež 😉 a tá lekárka....čo dodať...ak máš možnosť chodiť k inej (nerobí ti problém prepraviť sa) tak je lepšie iná.

nivejka
1. apr 2011

@lante ..a kde v Malinove je ihrisko??---neviem o tom....tam majú aspoň aj park a tu v Moste idem na zelenú vodu a nestíham sa uhýbať autám---takže ani tam sa už nedá normálne ísť--jedine--- traktorom 😀

nivejka
1. apr 2011

@cucovia ....pravdepodobne sme sa už videli..... 🙂 😉

cucovia
1. apr 2011

@nivejka aaale 🙂 kedy kde? 😉 inac som sa zalubila do malinovskeho parku!

baby zacinam uvazovat, ci by sme neboli schopne vytvorit nejake materske centrum. hmm?

claudinka
3. apr 2011

@cucovia myslis materske centrum, ktore uz tusim okolo roka u nas funguje a buduci piatok sa oficialne konecne aj v priestoroch otvara? 😀 😀 http://www.facebook.com/pages/Materské-centrum-...

a u nas ihrisko zevraj kazdu chvilku bude 😵 😵 doliezli sa ku mne reci, ze preliezky su uz kupene, uz ich len dat na miesto 😀

@nivejka aj my sme sa uz videli minuly tyzden, isla si s Mirkou a jej detusmi.. dcerka isla s kocikom a ty si mala maleho v nosici 😉

nivejka
3. apr 2011

@claudinka ....anooooo presne---tú Mirku pozná tuším každý 😀 😀 😀 .....a skúšali sme nosič vonku--prvý krát 😝 .......ako si vedela,že som to ja???? 😝
stretávam plno mamičiek,ale nikoho nepoznám...tá baba je od nás z ulice 😲 ....rozmýšľam,aká dcérka a myslíš tú moju staršiu---no nedochádza mi hned.. 😀 ....hej-hej ...a ty si bola moja kde??? 😝

nivejka
3. apr 2011

@cucovia .....na ihrisku--si bola ešte s jednou babou.....no myslím,že si to bola ty.... 🙂 🙂

claudinka
3. apr 2011

@nivejka podla Tvojej dcerky, uz som sa s nou raz zoznamovala na ihrisku, ked bola na korculiach minuly rok 😀 ja som bola s malym na prechadzke, tak letne obleceni 😝 😝 😀 pri husickach sme sa stretli
veru, nejako sa to tu rozmamickovalo, minuly rok sme boli na ihrisku stale samy a teraz tam bolo aj 8 mamin 😕

cucovia
4. apr 2011

@claudinka ano ano presne 😀 uz som sa docitala v obecnom spravodaji 😝 ja len na margo reci, ze niet kam chodit s detmi... 😉 a aha, zrazu aj centrum, aj ihrisko nove 😝

@nivejka na ihrisku? tu na sidlisku? a este s niekym? 😕 hmmm nevieeem 😉 kedy asi?

cucovia
4. apr 2011

@claudinka ozaj uz viete, ci vasho luboska vzali do skolky?

claudinka
4. apr 2011

@cucovia ee este neprislo nisst 😀

nivejka
5. apr 2011

@cucovia ..ty si z nových bytoviek??.....nie na ihrisku to bolo,alebo som si ťa poplietla.. 😉

cucovia
5. apr 2011

@nivejka ano som 😉 tak to som nebola ja, ale už mi aj v potravinach hovorili, ze mam dvojnicku 😀

nivejka
5. apr 2011

@cucovia ....no vidíš,ani nevieš kam chodíš...raz si tam a raz tam---myslím s tou tvojou dvojníčkou 😀 ......

cucovia
5. apr 2011

@nivejka veru veru, ale zas viac toho postiham s nou 😀

claudinka
6. apr 2011

@cucovia 😀 😀 😀 to je sranda

nivejka
6. apr 2011

@cucovia ........ja odpadnem z teba 😀 😀 .......aj ja chcem teda nejakú dvojníčku,lebo ja nestíham niiiič.........som rada,ked idem z malou von--tam je aspoň pokojnejšia---doma je ako čert....

cucovia
6. apr 2011

@nivejka @claudinka baby viete co to stalo usilia najst ju, sak som z popradu az do mostu musela prist 😀 ale zas doma ju tiez niekedy vyzeram, ze kde sa zabava, ked nam robota stoji 😀 fuuu toto uz je vazne, to vyzera na schizofreniu pre nezasveteneho 😝 nieze mi pride socialka klopat, ze beru jakubka, lebo mi drbe, nebonznite ma 😉

claudinka
6. apr 2011

@cucovia 😀 😀 😀 no veru bacha, toto je verejna tema 😀 😀

nivejka
7. apr 2011

@cucovia 😀 😀 .......len ,aby sa nezačali reči,že chodíš niekde poza bučky...vieš ako to chodí na dedine....

cucovia
7. apr 2011

@nivejka vidis, fuha, dufam, ze sa sprava moresne ta druha ja 😅

nivejka
7. apr 2011

@cucovia ....no a dnes si bola na ihrisku???

cucovia
7. apr 2011

@nivejka ja nie, to ona 😀 doma sme boli, kubko hnackoval od vcera... ☹