Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

iwusska
25. mar 2009

luminka veď mi tu už tri dni oslavujeme 😀 😀 😀 😀

bubi24
25. mar 2009

Však Iwuska už tri dni pijeme na počest malej 😀 😀 😀 ale dakujeme že si tu Lumi zabludila

iwusska
25. mar 2009

booože píšem ako hotentot 😠 my malo byť

luminkasp
25. mar 2009

no, to sa stava, ked clovej necita, co bolo napisane 😀

bubi24
26. mar 2009

Luminka to neva 🙂 jej vy sa snažite o druhe mimi? to je pekne tak držim palce Tereska je už veelka bude rada nie?

iwusska
27. mar 2009

luminka aj moja Natalka sa narodila 17.4. ale o 6 rokov skôr 😉

luminkasp
28. mar 2009

iwuska, fakt? tak to mame doma rovnake babule 😉

iwusska
28. mar 2009

luminka 😉 🤐 budú narovnako oslavovať, prosím ťa ak máš možnosť, pozdrav Vlaďku....

luminkasp
30. mar 2009

jasne pozdravim 😉

iwusska
19. apr 2009

luminka dodatočne Tereske všetko najlepšie k 2. narodeninkám cmuuuuk.

luminkasp
24. apr 2009

iwuska, dakujeme, aj natalke vsetko naj 🙂

vlalu6it
5. máj 2009

ahojte kocicky,,, 🙂
vsetkym vam dakujem za gratulacie,,,, 🙂
sme zdravucke a krasnucke a velmi rychlo rastieme ani dupacky si nestihneme viac ako 3krat uzit 😀
angelica je nas velky poklad a som neuveritelne stastna ,ze jej je,,,
ak chcete kuknite do nasich albumikov,,ale uz vela fotiek sme museli vymazat,,lebo mi bolo luto co len 1album vymazat,,,xixi

uz onedlho cestujeme na par dni na slovensko,,strasne sa tesim az sa mi z toho kruti hlava,,

porod som mala tazky a namahavy,,,ale zvladla som,,,nastastie,,vcera nam skoncilo 6to nedelie a super,,,konecne budem moct podskakovat
zivot sa nam zmenil,,ale nemenila by som,,,,

iwuska--krasne fotecky,,,som si vsimla ,ze si dnes nove nahodila,,,,
uz budem chodit castejsie,,,len som mal tazke obdobie,,vsak poznate,,,ale mam dobru princeznicku,,celkom pokojnu,,ale ked spusti,,tak sme vsetci v pohotovosti 😀

vlalu6it
11. máj 2009

kde nik tu nik,,,hallo,namestovo,,kde ste???? 🙂
ako ste prezili MDM????ja som dostala velku moju milovanu cokoladu a boli sme v cukrarni,,teda nakoniec na zmrzlinke 😀

siska86
12. máj 2009

ahojte🙂))

vlalu6it
16. máj 2009

ahoj siska 🙂

reja
25. máj 2009

jej vladi ahoooj. gratulujem ku malickej. je nadherna...caute namestovky

vlalu6it
25. máj 2009

rejka-dakujem velmi pekne,,,

babule este 4dni a v piatok cestujem na 11dni na slovensko aj s princeznickou 🙂 straaaaasne sa tesiiimmm

reja
29. máj 2009

tak to je dnes, dufam, ze sa v meste stretneme, len to pocasie ....

sabka
autor
2. jún 2009

valuit z tvojich slov len tak srsi nadsenie a radost. Tesime sa s tebou. 🙂 Uzi si kazducku sekundu. Cas leti rychlo. Vela stastia na cestach.

jajja1977
10. jún 2009

ahoj reja......🙂))))))))))
pozdravujeme PIKI🙂

iveta28
18. jún 2009

Ahojte takže som našla niekoho z okresu Námestovo? Kto by to povedal? 😀 😀 😀 😀

sabka
autor
20. jún 2009

a je nas tu dost. Aj ked v poslednej dobe sa tu nikto neukaze.

siska86
25. jún 2009

Trosku som sklamana, ze tu tak viazne komunikacia..:(((

sabka
autor
26. jún 2009

Obcas sa rozprudi obcas viazne. Teraz viazne akosi dlho. To je asi preto ze vsetky sedime na ihriskach. Si priamo z namestova?

severankasr
16. júl 2009

ahojte namestovcanky,
mozem sa pridat? som v NO novacik, pristahovalec, v septembri ma caka porod, rozhodujem sa medzi Trstennou a Kubinom...nemate niektora termin na jesen? neviete poradit dobry obchodik pre male baba v NO? vybavicka, veci na kupko, spinkanie...daaaaaaakujem a tesim sa na odozvu

pavlacka
26. júl 2009

ahojte oravky, je tu niektorá na pokec z okólia NO

sabka
autor
27. júl 2009

Ahoj severankasr . Jasne ze sa mozes pridat. Aj ja som v NO pristahovalec. Aj ked tu byvam uz takmer 5 rokov. Od kial si? Moj najoblubenejsi baby obchod v NO je mimino a fenix. Ma to jedneho majitela. Ale obcas zabludim aj do detskeho cinskeho obchodu. Hlavne ked ide o nieco sezonne co drobci nebudu vela nosit a hned z toho vyrastu.
Ja som rodila 2x v trstennej a bola som spokojna. Chodila som aj na cvicenia pre tehulky. Toto odporucam kazdemu. Keby som cakala tretie dieta prihlasim sa znova.
😀

sabka
autor
29. júl 2009

Nejako to tu viazne. Kde ste vsetky?

severankasr
30. júl 2009

ahoj sabka,vdaka za info, ja som tu stvrty rok a zo Zakamenneho sa stahujem do NO, som rodacka som zpod Tatier. Akurat mi zacina materska na buduci tyzden. Nove mesto, prve dietatko.Ja chodim do Kubina na kurz pripravy a cvicenia a bola som pozriet aj sal a porodnicke oddelenie,velmi zvlastny pocit.Som rozhodnuta ist do Kubina rodit. Clovek ma obavy zo vsetkeho co je pren nove, ako to zvladne, z porodu, co bude potom a tak...same nove veci pren. Ty si odkial? Zdaleka? Pozdravujem vsetky prispievatelky "oravky" a rada sa ozvem.

severankasr
30. júl 2009

ahojte, neviete poradit dobreho detskeho lekara v namestove pre uplne maleho novorodenca? dakujem