Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

severankasr
14. aug 2009

ahojky, sa citim ako slonica, fucim a fucim, som taka obrovska...pozdravujem 🙂

sabka
autor
14. aug 2009

Slonica? Ak si to bola ty ta kocka so super bruskom ktoru sme dnes okolo 10 stretli tak to slonica vobec nie si. Isla si okolo nas ked si vchadzala do bytovky.

severankasr
15. aug 2009

ahojky baby, nejako nespim,tak reku napisem cosi, vy ste boli s detmi pred bytovkou vedla lavicky take chudulinke mamicky, tak si vas mam v oku. No ja si tak "obrovsky" pripadam veru. vcera mi moja doktorka predpisala od tlaku dopegyt,nechcem to moc brat, ale co uz ked je ten tlak vysoky, nejako sa to nezlepsuje a pritom sa citim ako vzdy, ked si clovek precita tie rizika na letaciku a zase na druhej strane pre dietatko nie je dobre ked je tlak vysoky, tak som to radsej zacala brat, i ked som sa velmi snazila ziadne lieky. Dufam, ze mu moc neposkodim a na druhej strane nech este vydrzi a nenarodi sa skor, vsetko ma svoje dve strany mince. Tak uz som sa tu vyrozpravala aspon trochu a pozdravujem.

slonisko
15. aug 2009

Stanka neboj určite mu nepoškodiš horšie je keby sa niečo robilo s tebou ohrozila by si aj malinke.pekny den 🙂

severankasr
17. aug 2009

ahojte babenky, dakujem za prijemne stretnutie dnesny den aj za vecicky, zidu sa. dufam, ze zostaneme v kontakte a pridam sa k vam "do klubu".

slonisko
17. aug 2009

ahojky Stanka ty si rychla 🙂 ale bolo to prijemne stretnutie.idem akurat dat drobca spinkat

slonisko
17. aug 2009

a už v klube si 🙂

sabka
autor
17. aug 2009

Aj ja som rada ze sme sa zoznamili. Skoda ze som tak rychlo musela utekat ale ked su deti unavene neoplati sa to pretahovat. Pripomenula si mi mna pred nedavnom ... a dnes sa ten zazrak z bruska riadne predvadzal... hihi asi si sa mu pacila lebo doma mi daval ovecku pod tricko..

severankasr
17. aug 2009

ahojky, jej to je mile...akonahle sa dam na skype, dam vam obom s katkou vediet, pozdravujem a prajem pekny vecer

severankasr
19. aug 2009

ahojky babenky, dakujem vam za mile pozvanie dnes, nevyslo mi to, stale nieco vybavujem v namestove, som taka ubehana a kazdy den medzi dvoma miestami, tak nejako nestiham, nevadi, urcite sa rada este stretnem, p rajem dobru nocku 😔

slonisko
27. aug 2009

ahoj 🙂 ako sa mate? teraz asi prazdninujete.moje sloniča je prechladnutema nadchu a tecie mu z očiek

sabka
autor
27. aug 2009

To vazne? Chudatko. My sme pre zmenu mali hnacku a teda aj zapareny zadok. Dufam ze ostatne deti su zdrave.

slonisko
28. aug 2009

už je to lepšie očka su už fajn.posielam pofukanie na zadoček 🙂

slonisko
12. sep 2009

ahojte.idem vam oznamit že naša severanka je už mamina.ma Barborku 3070g a 50 cm.prajem vela štastia.

vlalu6it
13. sep 2009

mila severankasr-prajem barborke vsetko najlepsie ,,hlavne aby ste boli obe zdrave a spokojne a prinasali v namestove len usmev a stasticko,,,,vela lasky a krasny zivot,,,praje,,vladka,stevko a angelica
inak kus baby ,,,trosilinku ste sa narodili skor,,, 😀 myslela som,,co este vydrzis do toho 16steho,,,pekne meno barborka,,,,

vlalu6it
16. sep 2009

a vy ste kde ???vsak tu nik a nikoho a nullll

vlalu6it
16. sep 2009

vazime po dnesnej poradni 7300 a meriame 67,,,,cm,,, 😉

sabka
autor
16. sep 2009

Heej ved uz mate pol roka... Vlalu6it pred chvilkou si bola takto v porodnici ty. 🙂
Angelica uz nieco papa?

severankasr
18. sep 2009

ahojte zienky, pozdravujem a dakujem za priania, ospravedlnujem sa, moc sa neozyvam, ale mame to teraz trochu pernejsie, zvykame si na seba a ucime sa, mala sa drzi, zatial pekne spinka a papka, ked ju prebalujem a preobliekam vrieska o dusu, ale pri papani sa potom ukludni a zaspinka, takze susedia z nas maju isto radost.. este raz dakujem vsetkym a drzkajte sa

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
graziela
25. sep 2009

Ahojte,
davnejsie som tu nebola, nejako nestihacky 🙂 Nasa Saska nam zacala chodit do skoicky, takze mame teraz trosku nabitejsi program, no a ako spravna zena na materskej sa stale tocim okolo sporaku, pradla, zehlenia a upratovania...aspon mam taky pocit, ze nic ine nerobim iba periem, zehlim, varim...ale to asi vsetky poznate, vsakze?
Vitam nove tvare a aj nove babätka, zelame vsetko dobre, hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂
Severanka, ty si tusim pisala kedysi, ze zhanate malu vanicku pre babätko, ale uz ju asi mate, vsak? Ja sa potrebujem zbavit tej nasej, rada by som ju niekomu dala...Ak by ste o niekom vedeli, kto by potreboval, dajte vediet 😉
Ozaj a chodievate do RC Drobcek? My sme tam este neboli, mozno v zime tam niekedy nabehneme, teraz sme radsej vonku, kym je este krasne 🙂 🙂 🙂

severankasr
25. sep 2009

ahojky, vanicku som uz zohnala, dakujem ti aj za prianie, pozdravujem zienky, drzime sa.

slonisko
27. sep 2009

Peknu nedelu prajem. 🙂

sabka
autor
29. sep 2009

Ahoj Graziela. Videla som tvoju malu s celou triedou v meste. Bola velmi zlata ako si tak s kamoskou recnili. hihi take male slecny.

sabka
autor
29. sep 2009

my sme to RC uz vyskusali. Boli sme raz v herni a prihlasili sme sa aj do hudobnej. Ta herna je fajn hlavne v zime ked chces pre drobca zmenit prostredie. Maju tam hracky detsku smykalku aj malinke stoliky a co je super vsade je koberec. Martinko sa tam valal skakal a nemusela som ho upozornovat ze uz nie je leto. Pre maminky je tam gauc a kuchynka s mikrovlnkou takze si tam mozu spravit kavu alebo zohriat papanie pre drobca.

graziela
29. sep 2009

Ahojte,
Sabi, to Saska bola asi na tej vystave zvierat na amfiku, ale to bolo este v piatok?
A to centrum mozno navstivime niekedy v zime, ked uz sa nam nebude chciet trcat vonku v tej zime...a chodia tam aj starsie deti, myslim, zeby som tam zobrala aj nasu skolacku? To asi nie, vsak, to by sa tam nudila...no, budem to musiet nejako zosuladit 😉

severankasr
8. okt 2009

ahojte babenky,
neviete o niekom kto by chcel prenajat garaz? resp. aj predat? sme v NO novi, tak tu nepozname moc ludi a s parkovanim na Brehoch su dost problemy, boli by sme vam vdacni za nejaky ten tip. dakujem. pozdravujem zienky.

zladmaka
11. okt 2009

ahojte dievcata ,nevie mi niektora poradit co s nadchou som v 10t a dost je to neprijemne v lekarni ti toho moc neporadia takze surfujem po internete a kde co som nasla ale osobna skusenost je lepsia tak sa prosim neaka ozvite ahojky pekna nedela 😵

severankasr
18. okt 2009

ahojte zienky, tak po dlhsom case sa ozyvam, dufam, ze sa dari. My sme chorucki, mala ma sopliky aj hlien v dychacich cestach, lekar nam predpisal Ambrobene sirupcek.Brusko nas stale trapi,hlavne nad ranom,ale verime, ze to raz prejde.Pozdravujem a dufam, ze ste s detickami zdravi. peknu nedelu

slonisko
20. okt 2009

Ahojte babenky.severanka mrzi ma že ste choručke a to bruško určite prejde.držte sa