Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

sabka
autor
5. nov 2009

ahoj dievcata. Znova to tu nejako viazne. Ale ani ja som davno neprispievala. Tak ma napadlo. Co to stretko? Vlalu ty si mala prist na slovenko. Kedy to bolo? Sa mi zda ze teraz niekedy.

severankasr
9. nov 2009

ahojte, nam sa moc nedari,mame horsie obdobie, kolika sa zhorsila,viac placu,skusame odgrckavat na kolenach,snazime sa vydrzat,dakujem katuske ze sa ozvala,sme nejako v jednom kolobehu a nic nestihame.
pozdravujem vas vsetky babenky.

sabka
autor
16. nov 2009

To je nam luto ze sa vam nedari. Moj Ondrejko maval tiez problemy s bruskom a je to hrozne pozerat sa na vlastne dieta ktoremu by si zniesla aj modre z neba a nemoct mu pomoct. Nam pomohol babyvak. Drzime vam palce aby ste aj vy z toho co najskor vyrastli.

severankasr
17. dec 2009

ahojte babenky, dlhsi cas som tu nebola, dufam, ze ste zdravucke aj s rodinkami. My sa akotak drzime. Koliky trapia stale, ale je to trochu lepsie. Dnes sme boli na prvom ockovani, zatial zvladame dobre.Tu zimu ja moc nemusim, ale co uz...Prajem vam vsetkym krasne sviatky hlavne aby boli pokojne. Mali sme teraz viac smutnych udalosti v rodine, takze dufam, ze to bude uz len lepsie. Nech prezijete sviatky Vianoc spolu ako rodina a nech je pre vas Novy rok 2010 krajsi a lepsi. Vsetko dobree Vam. Stanka

slonisko
20. dec 2009

Ahoj Stanka moc ma mrzia tie smutne udalosti.a som rada že mala sa ma uz lepsie.prajem všetkym krasne a vesele a hlavne štastne vianoce.

severankasr
30. dec 2009

ahojte, opat sa ozyvam, dufam, ze ste zdrave vsetky aj deturencami. neviem, aky silvester byva na brehoch, radsej zdrhame ku svokrovcom. zacali sme s umelym mliekom, vypila uz pol litra caju denne, zda sa ze po UM sa trochu ukludnila a spi aj cez den,stale kojime, ale zrejme mliecka je coraz menej, no snazime sa oboje kombinovat ako sa da. Prajem VAm mile zname aj nezname Namestovcanky veseleho Silvestra a stastny Novy rok 2010, vela slnecnych dni a dobrych ludi vokol seba. Pokoj v rodine. Vsetko dobree. Stanka

dadkag1
11. jan 2010

Ahojte maminky
Ak pouzivate pre svoje babtulka plienky znacky Pampers alebo Huggies tak viete ake su ceny v nasich obchodoch
Ja ich viem zobnat o troska lacnejsie ak mte zaujem tak ma kontaktujete.

email dadkag1@azet.sk

sabka
autor
22. jan 2010

Ahojte dievcata. Uz trocha po funuse ale tiez vam prajem vsetko dobre do noveho roka. Hlavne zdrave deti a kratku zimu. Som rada ze malej Barborke sa uz koliky trocha vytracaju. Co ostatne? Ako sa mate?

severankasr
31. jan 2010

ahoj kati/slonisko, zavolaj mi niekedy alebo ma aj prid pozriet, potesim sa, pisala som aj sabke, nech ma pride pozriet, inak som tu sama s malou. pozdravujem vas.

siska86
21. mar 2010

...ahojte dievčatá,rada by som sa pridala do vašej diskusie a skupiny...som z okolia námestova,ale nie som rodená Oravačka,preto sa trochu citím sama 😒 ...radím sa zatiaľ do kategórie snažiliek,kedže by sme s manželom chceli babatko..rada by som sa s vami zoznamila a budem rada,ak by ste mi pomohli...som totiz zaciatocnicka... 😝 vdaka

sabka
autor
26. mar 2010

ahoj siska. Ani ja nie som Oravacka viem presne ako sa citis. Ale cudovala by si sa kolko je nas tu v namestove. Ako dlho tu zijes?

siska86
5. apr 2010

Ahoj Sabka,
tak teraz v maji to budu styri roky...Som z blizkej namestovskej dedinky a velmi sa mi tu paci..🙂 Sem tam som sa stretla s tym,ze niekto je z ineho okresu alebo ineho kuta Slovenska...A ty odkial pochadzas? 😎

sabka
autor
8. apr 2010

Siska ja som Bratislavcanka. Tiez sa mi tu v Namestove paci. Namestovo mi pripada ako velka dedina. Vsetci sa tu poznaju co je uzasne... ale super je ze su tu aj obchody a mam rada centrum namestova. Myslim tym tu pesiu zonu alebo namestie ako to tu volaju aj ked to ma od namestia podla mna daleko. Tiez milujem Oravsku priehradu. Vidim ju kazdy den z okna a ked zahliadnem rohace... mmm 🙂

severankasr
9. apr 2010

ahojte, po dlhsom case sa ozyvam aj ja, pozdravujem vsetky babenky z okolia aj z Namestova, mame uz 7 mesiacov pomaly a teraz casto chodime na ranc na prechadzku, najma ked nam teraz zatepluju a vsade je hluk, ak mate niektora chut sa pridat...budem rada, ze nebudem sama, sme tam skoro kazdy den, ak nie je moc chladno alebo nefuka. pozdravujem vas. stanka

sabka
autor
10. apr 2010

ja by som sa rada pridala ale martinka by asi porazilo keby som ho na hodinu priviazala do kocika. Cez tyzden je tam prijemne ticho. Aj chodnicek popri priehrade ju uzasny. Hlavne takto na jar.

severankasr
10. apr 2010

ahojky sabi, pozdravujem, skoda, no nevadi, hadam niekoho stretnem...malej to velmi prospeje a mne tiez, prevetram hlavu aj kolena...pozdravujem vsetky.

majjka0806
24. sep 2010

Halooooo je tu niekto?

severankasr
25. okt 2010

ozvite sa niektora, ked nemate partacku na vychadzku s babom, rada sa pridam... 🙂

missy97231
26. okt 2010

@severankasr ahoj... no, v tomto skaredom pocasi sa chce aj kocikovat ? 😀 😀 my sa asi dlhsie obliekame nez sme nakoniec vonku... 😀

severankasr
27. okt 2010

ahoj missy, my chodime kazdy den vonku aj teraz, pokial sa nam da, nepridas sa niekedy? mi chyba partacka na kocikovanie...odkial si? kde byvas? pozdravujem

missy97231
27. okt 2010

@severankasr ja som z rabce aj byvam teraz v rabci 😉 no,,, sem tam vybehnem do mesta,,, ale skor tak ze si dame nejaku kavicku v cukrarni,,, a tak... kocikovat nekocikujem casto 😒

severankasr
27. okt 2010

ahojky, obdivujem, ze dokazete vydrzat bez kocikovania, ja by som sa na byte cely den zblaznila veru 🙂 a co robis teda s malym ked nekocikujes, prezrad 😵

missy97231
27. okt 2010

@severankasr byvame u rodicov... takze beha po dvore,, mame kravu, kona, prasata, traktor,,, takze o zabavu mam postaranu 😀 len co oci otvori, tak jeho prve je "papa" akoze vonku. alebo sme u segry, kamosky,,, a tak.
ked sme boli sami v byte (do februara), tak sme kocikovali tiez vkuse,,, ale je to ine - mesto a dedina, a hlavne ked sme u nasich 😉

severankasr
29. okt 2010

ahoj missy, super, ze ste na vidieku a mate hospodarstvo, urcite velmi pozitivne a pre dieta zaujimave, ja ako pristahovalec tuto do NO mozem byt aspon rada, ze tu je nejaky ranc a mozeme tam slobodne chodit s kocikom ked sa da, zvieratka, pekna dlhsia prechadzka i ked bez moznosti niekde na lavicke posediet, ale aj to je pekne, pozdravujem.

hermiinka
3. nov 2010

ahojte.som rada ze som tu nasla takuto temicku 🙂
my sa tiez kocikujeme skoro kazdy den,musi byt fakt hnusne pocasie ked sa nikam nevyberieme 😝

missy97231
15. nov 2010

@hermiinka ja by som aj kocikovala, ale maly z toho "vyrastol" 😀 ako zacal chodit,,, absolutne tam nechce byt, a ked chodit na prechadzky , tak vzdy opacnym smerom ako idem ja... ked nie je po jeho, tak len cakam kto na mna zavola socialku 😀 😀 😀

hermiinka
16. nov 2010

@missy97231 moj este vydrzi v kociku ale tak max.pol hodinu - hodinu potom sa uz vykruca jaci 😝 tiez by chcel ist sam ale este mu to moc dobre obutemu nejde 😀

severankasr
28. dec 2010

Prajem vsetkym Namestovcankam (samozrejme aj tym z blizkeho okolia) hlavne stastny Novy rok, aby rodinky boli spolu, deticky boli zdrave a mamicky spokojne a stastne, nech sa Vam, Vasim blizkym aj rodinkam dari. Uz sa tesim na jar a denno-denne prechadzky na ranc do ticha a prirody.

zuzllicekk
11. jan 2011

ahojte prosím vás platí sa za epidurálku v trstenej, a komu to mám dať vedieť,že chcem epidural?

tina_22
14. jan 2011

@zuzllicekk Ahoj, ano platí sa, ale neviem presne koľko. Myslím, že to treba dať vedieť, keď prídeš na kontrolu do nemocnice-pred pôrodom, ale nesmie byť víkend, alebo už neskoro 😉