• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Námestova?

20. júna 2017 
Teda chcela som povedať pred prijmom :slight_smile: Lekárovi, čo ťa bude vyšetrovať
14. jan 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzllicekk tu mas cennik, len si to prerolkuj dole, na porodnicke oddelenie :slight_smile:
17. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte namestovcanky, nemate niektora kontakt na ucitelku anglictiny - sukromne, moze byt aj studentka, pre manzela, prosim dajte mi kontakt, ak mate, hladame, hladame ale zatial nic...malo by to byt v NO, ale moze aj v okoli.
2. feb 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viazne to tu viazne, neprida sa mamicka co nema partacku na kocikovanie v NO?
14. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... Je v NO nejaka herba, kam mozem ist s malym, aby bol v kolektive a odchytil nieco od inych deti? Dajte vediet aj ake hodiny tam mozem ist, a ci sa plati nieco... Diky moc.
12. mar 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka1985 dakujem za link :slight_smile:
12. mar 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, ja mám taký problém, že občas by som potrebovala postrážiť naše dve malé dietky (3-ročné a 1,5-ročné). Občas mám veľa roboty za PC, a potom ich len odbijam a je mi to fakt blbe. Rozmyslala som, ze ak by sa nasla mamka s podobne starymi detmi, tak by sme si mohli obcas reciprocne vymenit dietky (na postrazenie) :slight_smile: . Alebo aj za nejaku odmenu by som postrazenie uvitala. Ak by sa niekto taky nasiel, alebo viete o niekom, dajte mi vediet. Chcela som aj do Drobčeka dať ich, ale tam nechcu ist same. Oni su radi medzi detmi, koniec-koncov maju este 2 trosku starsich surodencov..
P.S. Byvam na Cerchloch.
6. apr 2011 o 17:57  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka_ve Dani, ved ich daj ku nam, moje baby ich maju velmi radi...a ani to nebudes mat tak daleko :wink:
7. apr 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusska ved hej, ale vsetkych to by si tazko zvladla asi :D A potrebujem hlavne dopoludnia, alebo skoro popoludni. Potom sa musim ucit s Magdalenou. Ale dik :slight_smile:
7. apr 2011 o 23:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale sa nenajde mamicka na spolocne kocikovanie cez tyzden na ranc v NO? ach joj, zase same...
21. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nema niekto z Namestova a okolia zapožičať na jeden julový víkend cestovnú postieľku za rozumnú cenu? Pre 21 mesacne dieta. Ozvite sa mi.
11. júl 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@severankasr ahoj. kludne ti mozem poziciat. ozvi sa cez IP.
11. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak postielka by bola zajednana, nemate niektora prenosnu stoličku na krmenie co udrzi 12 kg dieta? dakujem pekne
na jeden tyzden.
14. júl 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,nie ste tu niektora, co ste chodili ku horelicanovi v namestove?
16. aug 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@severankasr
jj treba niečo poradiť?
6. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, myslis horelicana? tak uz nie, nechodim.
6. mar 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stále sa nenájde nejaká mamička z Námestova, čo by sa k nám pridala na kočíkovanie na Ranč? To sa mi ani veriť nechce mamičky, že nevládzete tam ísť pešo...Opať do jesene samé budeme chodiť???
27. mar 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@severankasr ahoj prepac ze otravujem ale neviem koho sa opytat da sa niekde v namestove vysetrit spermiogram??dakujem
26. apr 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselin ahoj, bohuzial neviem odpovedat, skus sa opytat svojej gynekologicky, co ti poradi...ako dlho sa snazite?
26. apr 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem skusim sa opytat no my sa snazime tak 2,5 roka len tenn rok som akosi nepostrehla stale sme si vraveli var sa nam zadari ale ako to uz sledujem upsss tak stale nic :unamused:
27. apr 2012 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabka ja zuzka
9. aug 2013 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselin nie ale v trstenej viemm
9. aug 2013 o 18:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oravcanky
17. aug 2013 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievcata z Oravy,
nemate niektora zaujem o kocik Atlantik Espiro 2-kombinaciu, hlboka + sportova cast pouzivany asi 1 a pol roka po jednom dietati? Farba sivo-zelena, zachovaly. Pridam k nemu starsiu autosedacku vajicko 0-9 kg.
Cena 100 Eur.
Mame doma teraz dvojicky dievcatka a tak ho uz nepotrebujeme.
Dakujem

http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/eif9/atlantic-espiro-kocik-pouzivany-1-a-1-2-roka/
17. aug 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi poradit kde v NO zozeniem pozicat spolocenske daty aj vacsie velkosti?...dakujem..)
21. jan 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame..este ti treba?....

@severankasr
21. jan 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. apr 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - prosím vás Námestovčanky :slight_smile: - vedeli by ste mi určite pomôcť - aké tam máte počasie? - myslím: je sneh aj v Námestove a pri priehrade? Alebo len v lyžiarskych strediskách naokolo? Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
28. feb 2015 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute žienky!
Hľadám si nejakú kamošku v okolí Námestova. Som tu "prisťahovalec" a človek potrebuje nejakú soulmate... :slight_smile: Mám 34r., vydatá...bez detičiek (o jedno sme prišli a odvtedy nič :frowning2: )... Je tu nejaká na pár pekných slov, prípadne kávičku?
6. apr 2016 o 14:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok