• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Námestova?

20. júna 2017 
ahoj dobre ranko
10. sep 2007 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak pozeram, vonku zasa prsi :angry:
10. sep 2007 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dudulicek, uz sa tesis na babo co?
10. sep 2007 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jooooj velmi velmi
10. sep 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len neviem preco, mam taky tichy pocit, ze nieco nie je v poriadku :frowning2: Zajtra by som mala ist na krv a glukotesty... ale trapi ma, ze malicke uz nie je take aktivne v pohyboch ako bolo :confounded: :frowning2:
10. sep 2007 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dudulicek
10. sep 2007 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudulicek a ides rodit v Trstenej?
10. sep 2007 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cim dalej tie pohyby uz nebudu take aktivne ako predtym, babo je uz velke a nema priestor pre pohyb ako predtym
10. sep 2007 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduliček malinke už nema tolko miesta a vlastne touž napisala kend
10. sep 2007 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada by som isla rodit do Trstenej... Vy ste kde rodili? AKe mate skusenosti? :confused:
10. sep 2007 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v trstenej je teraz ok
10. sep 2007 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to je s nadstandardom? kedy sa to tam da vybavit?
10. sep 2007 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim že to ti netreba zbytocne by si platila a bude ti smutno su tam po tri a na normalnej izbe4 a je tam izba ked chceš byt sama
10. sep 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to povieš pri porode kam chceš ist ale je to velky rozdiel ako tam bolo pred18rok. a teraz
10. sep 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina - dik za info :wink: Ozaj a ako to je s porodnikmi? Rusnakova este "uraduje"? :angry:
10. sep 2007 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudulicek v Trstenej sa rodi dobre, Rusnakova este vo velkom uraduje, ale podla mojich zisteni a pozorovani, pretoze som tam lezala pred porodom 1 mesiac, tak Rusnakova je prisna ale velmi dobra odbornicka
10. sep 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na izbu sa ta opytaju po porode, ja som chcela nadstandard, ale nebola volna ziadna postel. Vyhoda nadstandardu je iba, ze mas sprchu na izbe. To je velka vyhoda, ako behat po chodbe. Sestricky su tam velmi dobre
10. sep 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kend - to moze byt, ale pri porode ta asi jej hlasky typu "teraz mi tu nevzdichajte, mali ste vzdychat, ked ste to robili" nepovzbudia... (mamina pri nej rodila...)
10. sep 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne aj moja mamina mi to hovorila, a este stale ju to drzi. Mna len odvrkla, lebo som 2 tyzdne prenasala a nijako som sa nechcela otvorit, tak mi zahlasila, ze co chce tridsiatnicka a k tomu prvorodicka
10. sep 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som všetky 3deti rodila pri Rusnakovej a nemožem povedat nič zle pri Lucke som mala epidural je to super vec nič necitiš
10. sep 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pri Rusnakovej sa nemusite bat, ze ked dojde k nejakym komplikaciam, ona si poradi so vsetkym.
10. sep 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kend byvam v spanielsku, v granade, la peza, takmer pri afrike :grinning: , tak mi tu este stale mame poriadne horuco, akurat vyzera, ze bude burka, tak po nejakych 5 mesiacoch mozno uvidime aj padnut nejaku dazdovu kvapku...

DUDULICEK a ty ma poznas? Lebo ja podla tvojej malej foto nemam ani sajnu kto si, album nemas, nick mi nic nehovori... Neboj sa, vsetko bude v poriadku, vela zien ma taky pocit. Ja som bola cele teho extremne pokojna, este aj pri porode. Ja som rodila tu v spanielsku, v guadixe, tak sa s tebou nemozem podelit o skusenosti s trsnenou. U nas vo fore aprilove babatka su aj baby, co rodili v dk, ak by si chcela vediet ich skusesosti... Ja som mala porod vyvolany, lebo nasej malej sa vobec na svet nechcelo, epiduralku som si nedala a bola to pohoda... :grinning:
10. sep 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ti zavidim luminkasp to teplo, hrozne
10. sep 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas co, ja zavidim dazd, burka bola a kvapka ani jedna, ja sa zblaznim :grinning:

este som zabudla, na oravu sa chystam na vianoce, dufam, ze to vyjde
10. sep 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dlho si uz v Spanielsku?
10. sep 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak nonstop uz rok a predtym som tu byvala tak obcasne :grinning:
10. sep 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som rada, ze sa to tu trosku rozpisalo. Dudulicek, uz vies, co cakate? Ja som sa to dozvedela len minuly tyzden, bude to dievcatko. Este stale vsak nemame vybrane meno, lebo sme si mysleli, ze to bude chlapcek. :slight_smile:
11. sep 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas tu nik nieje?
13. sep 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky?
20. sep 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Aj ja sa k vam hlasim Aj ja som z Namestova. Povodne som cistokrvna Blavacka ale terz byvam v Namestove.
1. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok