Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

katarina7
27. feb 2008

ahojte sem tam tu niekto napiše inak pekny den

sabka
autor
3. mar 2008

Simula, do Tvrdosina uz asi neprideme. Babatko si bere priklad od Ondrejka a par tyzdnov predcasne planuje prichod na svet. Snazim sa lezat a oddychovat co najviac aj ked pri Ondrejkovi so to asi vies predstavit. Inak ako dopadla oslava Valentina? Boli ste v Namestove?

simula
3. mar 2008

Cau Sabi ,no teda ,ty mas ,ale sikovne deticky 🙂 ,tak lezkaj aj ked si to moc neviem predstavit ako sa ti to dari pri malom .
Boli sme na Nabrezi v neakej restauracii a bolo dobre ,len deti sa zobudili o 21.00 a museli sme za nimi letiet ku nasim

graziela
3. mar 2008

Prajem pekny vecer,
Sabi, takze mimi sa uz nemoze dockat? A co je vlastne na pricine, otvaras sa, alebo ine problemy?
Zaujima ma to, lebo aj ja sa modlim za kazdy den, ked je nase mimi v brusku, hoci 1.dcerku som porodila v termine.
V ktr.tt sa ti narodil Ondrejko?

luminkasp
3. mar 2008

sabka, urcite to dobre dopadne, ja som bola opacny pripad, mne vyvolavali 😎

graziela
4. mar 2008

Luminkasp, davno si sa neozvala, ako sa mate? Pozeram, ze ste pivitali aj do Namestova, sice neviem, ake aktualne si tie fotky v tvojom albume, ale hned som to vedela identifikovat 🙂 Nechyba Ti tak trosku "rodna zem", ked si tak daleko vo svete?

sabka
autor
7. mar 2008

Ondrejko sa narodil v 35 tt. Nastastie bol uplne fit nemusel byt ani v inkubatore len nas trochu viac pozorovoli. 35tt nie je az take hrozne. Teraz som prave zacala 36tt tehotenstva takze uz sme za vodou a vsetko by malo byt OK. Vraj som otvorena na 1,5 cm ale ja sa citim super. Mala by som sice lezat ale pri 1 a pol rocnom dietati ... Ved si to vete predstavit.

graziela
11. mar 2008

Sabka, tak to uz mate len kustik do finale, drzim palceky, mimi je v 37tt uz uplne vyvinute, uz len nabera na vahe, a to moze priberat uz aj z maminkinho mliecka, ked uz bude na svete, no nie?
Mna okrem vselijakych moznych zdr. problemov pred tyzdnom seklo v krizoch (uz 2.krat pocas tehu), takze som teraz naozaj takmer priklincovana k posteli...Dufam, ze to prejde a nevrati sa to min. rok... ☹
Este raz Sabi, drzim palceky, aby to dober dopadlo... 🙂

sabka
autor
11. mar 2008

Mas pravdu graziela. Babatko je uz teraz vyvinute takze sme za vodou. Som rada ze to vydrzalo az do teraz. To tvoje seknutie v krizoch ti nezavidim. Tiez mam s tym skusenosti. Neni to nic moc. Aj ked sa to neodporuca mne pomahala tepla sprcha. Skus. Mozno pomoze aj tebe.

graziela
12. mar 2008

Super Sabi, takze este si stale 2v1 🙂
S tymi krizami ja mam patalie dost casto, tak 2-3xdo roka ma to vie chytit, ale poriadne, to som vzdy totalne odpisana,aj v praci, aj doma, ani sediet, ani stat, ani chodit a dokonca ani lezat sa neda bez bolesti. To najhorsie uz mam teraz za sebou, no este davam tomu take 2 tyzdne...Ono sa to ale zvykne stale vraciat, ked clovek necvici trosku,a v mojom pripade je toto dan za moje zamestn (sedava robota)..Uz sa tak velmi tesim na kazdodenne prechadzky s kocikom, pri malej som zvykla chodievat von za kazdeho pocasia, tak verim, ze pohybu bude potom viac nez dost 🙂
Teplu sprchu som neskusala, ale manzel ma poctivo jemne masiruje takym kosodrevinovym olejcekom, aj 3xdenne...
Prajem krasny den 🙂

sabka
autor
14. mar 2008

Tak to mas super manzela graziela. Ten moj ma rad masaze len na svojom chrbte. 😅 Uz sa tesim ked moj Ondrejko trocha vyrastie a mozno ho to bude bavit viac. Inak este stale som 2v1. Dobre mi drzite palce.

simula
14. mar 2008

Sabi ,drzte sa
Prosim ta chce si Ondrejko umyvat zubky ,lebo ja so Simkom vzdy musim bojovat 😒

luminkasp
15. mar 2008

Ahoj graziela, mame sa super, tu uz je jar v plnom prude, 22 stupnov, vcera sme boli v granade, kde je vzdy teplejsie,tak o 23 bolo este stale 20 stupnov, tak super, nemusime chodit naobliekani ako na slovenskui 😎 No, obcas mi chyba slovensko, hlavne rodina, ale uz som si zvykla. A vcera som sa napr stretla s kamoskou z vs, co tu prisla pozriet, tak sa to da. 😎

graziela
16. mar 2008

Luminkasp, tak to pocasie vam mozeme len zavidiet...u nas pred par dnami, neviem,kedy presne, dokonca snezilo, sice sa to hned aj roztopilo, ale no nic moc...ja uz mam problem, co si obliect do takehoto pocasia, lebo na zimusnu bundu uz nie je vhodny cas a jarne sa mi zdaju este moc tenke a okrem toho, priuzke.... 😀 Tak budem musiet urobit nabeh na obchody, hoci tu v NO zas az tak z coho vyberat nie je...

luminkasp
19. mar 2008

Ja som taky problem ako tehu nastastie nemala, mne bola cele tehu dobra moja predtehu kozena bunda. Aj teraz u vas vraj snezi a u nas je stale slnecno 😎

graziela
19. mar 2008

Ahoj Luminkasp, ano, aj pred chvilou husto snezilo, ale zvapäti zasvieti slniecko a vsetko sa hned roztopi...skro ako blaznivy april...
A co babenky, vajicka pre kupacov uz mate pochystane?

simula
20. mar 2008

Baby asi sa budeme na velku noc sankovat a nie kupat 😀 😀 😀 😀

katarina7
21. mar 2008

ahojte prajem vám všetkým príjemné a požehnané veľkonočné sviatky

sabka
autor
28. mar 2008

Ako si vedela simula? Super ze ten sneh uz konecne zmizol.

graziela
29. mar 2008

Sabi, som minule na teba myslela, ked si sa dlhsie neozvyvala, ze hadam uz nemas po tom... Takze este stale ako "kinderko"? Drzim palce... 🙂
Prave som dnes pozerala predpoved pocasia, najbliszie dni to vyzera dost nadejne...

sabka
autor
31. mar 2008

Kindreko? Graziela to si povedala pekne. Aj ked ja sa citim skor ako velryba na susi. 😀 Nakoniec bude pravda ze som sa tak bala ze sa narodi predcasne ze budem prenasat. Za kolko to mas ty? Tebe sa to uz tiez blizi. Urcite sa tesite. Ako to cele bere tvoja mala? Uz tomu vsetkemu asi rozumie ze?

natty07
31. mar 2008

Sabka ides rodit v Trstenej?

sabka
autor
1. apr 2008

Ano natty07. Planujem rodit v Trstenej. Narodil sa tam aj moj starsi syn a bola som spokojna. Aj ked nikdy nevies ako sa to vsetko moze "naplanovat samo".

katarina7
4. apr 2008

ahojte. Sabinka ma Martinka 3,75 a 51cm narodila sa pred polnocou 3.4

katarina7
4. apr 2008

pardon naodila-narodil

graziela
5. apr 2008

Katka, tak to je super, ze mas cerstve novinky a ze si nam dala vediet 🙂
Sabi, gratulujem a zelam skore zotavenie a pre Martinka vela mliecka 🙂 🙂 🙂 Dufam, ze to moc nebolelo a bolo to rychle, tak potom, ked budete domka a budes mat trosku casu, popis nam, ako to prebiehalo 🙂
Inac, prave vcera som pisala moj prispevok Sabke, dost dlhy a na konci som si ho cely omylom vymazala ☹ Tak zasa nabuduce... Prajem este pekny vikendik 🙂

natty07
7. apr 2008

Sabka gratulujem a ozvi sa ked budes moct

katarina7
8. apr 2008

ahojte. Sabi už ide dnes domov tak sa vam určite ozve

luminkasp
8. apr 2008

AHojte, sabi gratulujem k druhemu chlapcekovi

katarina7
10. máj 2008

ahojte tak tu stale nik? von je celkom pekne my sme stale vonku ked neprši prajem pekny den