Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

sabka
autor
26. máj 2008

Ahojte. Az teraz som sa pri mojich dvoch anjelikoch dostala na konika. Vonku je pekne tak asi ste vsetky vonku, ze? Ale aj tak sa chcem pochvalit. U nas vsetko dopadlo dobre. Porod bol OK babatko zdrave.Martinko je ako mala napodobenina Ondrejka, len v svetlejsom. 😀

simula
6. jún 2008

Cau Sabi ,konecne si sa ozvala 🙂
Martinko je taky zlatucky ,uz som aj zabudla kedy bol Simonko taky malicky 😀
Tak sa drzte a pozdrav svojich chlapov.

sabka
autor
10. jún 2008

Ubehlo to rychlo vsak. Je to zvlastny pocit ked drzim na rukach Martinka a zrazu pride Ondrejko. Ondrejko mi vtedy pripada obrovsky. 😀

bubi7
10. jún 2008

už ti maly spinka?konečne som na teba natrafila 😀

bubi7
10. jún 2008

ale vidime sa každy den 😀

luminkasp
10. jún 2008

ahojte,

ako sa mate?

u nas tento rok prsi a prsi a my sme celi stastni 😎 Ale to je len take chvilkove, tak sme stale vonku na hojde, v piesku a ideme uz kupovat aj bazenik...

sabka
autor
11. jún 2008

Ahoj luminkasp. Aj na slovensku je pekne. Sestra Bratislave sa so synom chodieva kupat do jazera. Tu na Orave nie je az tak teplo ale tiez je pekne. Svieti slniecko a obcas pofukuje vetrik.

bubi7
17. jún 2008

graziela gratulujem k Jurkovi

bubi7
17. jún 2008

inač to som ja katarina 7

dadka12
27. jún 2008

Ahoj dievcata som tu prvy krat pochadzam z oravy ale uz roky zijeme s manzelom v zahranici mame 7mes Kristianka a sem tam sa objavime aj na orave Ale mam velku prosbu poradi niekto dobreho pravnika k rozvodu a veci okolo toho nie pre mna ale pre moju super sestru ktora mala smolu a....Dakujem daniela

bubi7
2. júl 2008

ahojte ako sa všetky mate?

graziela
7. júl 2008

Ahpjte,
po dlhsom case som tu len tak na kukuk, Katka (bubi7), dakujeme za gratulacie 🙂 Nas Jurko uz bude mat pomalicky mesiac a je to velmi dobrucke babätko, rad papka maminkine mliecko, niekedy aj kazdu hodku, niekedy vydrzi (napr. dnes v noci) bez mliecka aj 5 hodin 🙂 a je cely tatino 😉

sabka
autor
14. júl 2008

Aj my gratulujeme Graziela. Bola som taka drza a nakukla som do tvojho albumu. Zlatucke babatko. 🙂

sabka
autor
23. júl 2008

Kde ste sa dievcata stratili?

graziela
23. júl 2008

Sabi, dakujeme, a vobec nie si drza, ved album je tu predsa na to 😉

sabka
autor
12. aug 2008

Graziela ako znasa Alexandra ze uz nie je jedinacik? Nas Ondrejko na vonok sice super ale myslim ze je tam aj nieco nevypovedane. Do teraz bol len on stredobodom nasho diania a zrazu sa to zmenilo.

graziela
24. aug 2008

Sabi,
Saska sa na braceka velmi tesila,vopred sme sa snazili ju na to aspon trosku pripravit, aby pochopila, ze uz nebude sama a ze nam bude musiet aj pomahat...no ale jasne realita je realita...prve dni boli take dost hekticke, o to horsie, ze Jurko sa narodil v juni a ked mal Jurko ani nie 3 tyzdne, zacali sa prazdniny...Povodne som planovala, zeby Saska chodila aspon v juli do skolky, aj bola prihlasena, ale potom riaditelka vyhlasila, ze kvoli nadstavu musia deti, ktr. maminy su doma na MD, ostat doma cez pradzniny...takze bolo toho dost zo zac., aj sa to odzrkadlilo na jej spravani, hlavne v neposlusnosti, vsetko jej bolo treba hovorit aj 20x... 😠 A ked nieco chcela HNED a nemohlo to tak byt, lebo som napr. prave vtedy Jurka krmila a pod., tak sa nam aj ona zacala takto podobne "vyhrazat", ked sme chceli od nej, aby si napr. upratala izbicku...Ale nebolo to az take hrozne...myslim si, ze o.i. prave prechadza dalsim obdobim vzdoru, takze to nejako musime zvladnut, ved co si pocneme, ked bude v puberte? Aj ked, priznam sa, niekedy uz fakt nemam ani slov... a ani energiu...Napriek vsetkemu sa tak velmi snazi pomahat, hocikedy sa ponukne, ze vyhodi pokakanu plienku do kosa, da Jurkovi cumlik, prihovara sa mu, ked ja prave nemozem...je zlata, dufam, ze si spolu budu dobre rozumiet, ked budu starsi...
Inac, Sabi, my sme sa uz parkrat stretli s kocikmi, vsak?Som si nebola ista, ci si to ty, ale podla foto celkom urcite 🙂 🙂 🙂

sabka
autor
4. sep 2008

Graziela,
podla toho co pises je to u vas podobne ako u nas. Rozdiel je len v tom ze saska ma 5 rokov a ondrejko 2 takze u vas je to na trochu inej urovni. Ondrejko nemusi upratovat ale vynahradza si to napriklad pri cikani do serblika alebo v chodeni po vlastnych ale inak je tiez zlaty.
Ked ma stretnes kludne sa mi prihovor. Ja som si pozerala tvoj album a neznas sa mi znama ale musim sa priznat aj k tomu ze by som mala nosit okuliare a nenosim. Hi. Budem rada ak sa ku mne priznas. Na materskej je obcas nuda. Nemyslim tym ze by som nemala co robit, ale obcas dobre padne pokecat s dospelou osobou. S Katkou7 teraz po novom bubi7 sa stretavame na ihrisku obcas aj kazdy den. Mohla by si sa pridat ak mas zaujem.

graziela
6. sep 2008

Ahoj Sabi,
urcite sa priznam, ked ta nabuduce uvidim 🙂 🙂 🙂
No, s tym chodenim vonku, vies,my zatial nemame ziadny rezim, takze sa ani s nikym nedohodujem, proste neda sa nic dopredu planovat...A Saska uz teraz chodi do skolky (konecne 🙂 🙂 🙂 ), takze ked sa da, chodim pre nu okolo tretej...ak sa nada, tak ide manzel...Okrem toho nam Jurko posl. 2 tyzdne akosi odmieta cez den spavat,doobeda mu staci len hodinka (od 6 rana, kedy sa nam zacina den) a poobede je zvyknuty spavat v kociku...takze ked nejdeme vonku, je to bida...sam zaspat nechce..dnes som ho tiez musela "uspat" o tretej tak, ze ked som ho nakrmila, nechala som ho na nasej posteli, ani som ho nedavala odgrgnut, lebo by sa prebral...mam potom trochu vycitky, aby ho nebolelo brusko, ale co, ked inac sa neda 😖

bubi7
11. sep 2008

ahoj je tu nejak mrtvo. kde ste všetky?pozeram ,že Sabi a graziela tu viedli dialog 😀

sabka
autor
29. sep 2008

graziela,
to uspavanie je aj u nas kapitola sama o sebe. U nas je to obcas tiez divoke. Teraz napriklad jazdim v obyvakce kocikom po koberci a z koberca a obcas si odbehne napisat vetu. Ondrejko spi vo svojej izbe a ak chcem aby ich denne rezimy nejako do seba zapadali obcas musim pristupit tak ako aj ty aj k takemu rieseniu ako je spanok bez odgrgnutia alebo kocikovanie po obyvacke.

vlalu6it
1. nov 2008

AHOJ namestovo,,,,jej az teraz som to objavila,,,,kedze nezviknem tak skoro vstavat,,,ale nahoda,,,skoda ,ze tu nechodite castejsie,,,,

bubi7
1. nov 2008

ahoj a odkial si?

vlalu6it
1. nov 2008

ahoj,,,ja som priamo z namestova,,,,a len dnes rano som vas objavila,,,,tak sa rada pridam,,,,

bubi7
1. nov 2008

tak vitaj.ja som tiež namestovčanka ale nepoznam ta

vlalu6it
1. nov 2008

bubi7-a ty si priamo????

bubi7
1. nov 2008

ano

vlalu6it
1. nov 2008

a urcite pracujes asi s pocitacom,,kedze si tu tak skoro,,,,je tak????a kde byvas,,,ja na brehoch,,,,ak sa tomu tak stale vravi,,,ozaj a urcite tu poznas aj luminku,,ktora zije v spanielsku,,,je to moja naj,kamoska ako sestra,,,ja zijem v taliansku,,ale na buduci tyzden idem na dofcu domov,,,strasne sa uz tesim,,,dufam,ze este baranicu nepotrebujem 😀

bubi7
1. nov 2008

s PC nepracujem ale mam chvilu čas.byvam na brehoch ale byvala som v bytovke pod nemocnicou myslim že tam teraz byvaju aj luminky rodičia.na baranicu je tu ešte moc teplo

vlalu6it
1. nov 2008

moja,,,,ja som tam byvala v podstate cely zivot hned vedla bytovky od luminky pod nemocnicou na cerveneho kriza--ale nasi sa rozviedli a teraz ziju oddelene,,tak chodim aj tam k otcovi a aj k mamke na brehy,,,,aspon dovolenkovat,,,mozno sa aj pozname,,,super,ze je este teplo,,,,tak sa uz tesim,,,ozaj,,mozno sme boli susedky