Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

tina_22
14. jan 2011

Teda chcela som povedať pred prijmom 🙂 Lekárovi, čo ťa bude vyšetrovať

denisooocka
17. jan 2011

@zuzllicekk tu mas cennik, len si to prerolkuj dole, na porodnicke oddelenie 🙂

severankasr
2. feb 2011

ahojte namestovcanky, nemate niektora kontakt na ucitelku anglictiny - sukromne, moze byt aj studentka, pre manzela, prosim dajte mi kontakt, ak mate, hladame, hladame ale zatial nic...malo by to byt v NO, ale moze aj v okoli.

severankasr
14. feb 2011

viazne to tu viazne, neprida sa mamicka co nema partacku na kocikovanie v NO?

missy97231
12. mar 2011

ahojte... Je v NO nejaka herba, kam mozem ist s malym, aby bol v kolektive a odchytil nieco od inych deti? Dajte vediet aj ake hodiny tam mozem ist, a ci sa plati nieco... Diky moc.

mirka1985
12. mar 2011
missy97231
12. mar 2011

@mirka1985 dakujem za link 🙂

danka_ve
6. apr 2011

Dievčatá, ja mám taký problém, že občas by som potrebovala postrážiť naše dve malé dietky (3-ročné a 1,5-ročné). Občas mám veľa roboty za PC, a potom ich len odbijam a je mi to fakt blbe. Rozmyslala som, ze ak by sa nasla mamka s podobne starymi detmi, tak by sme si mohli obcas reciprocne vymenit dietky (na postrazenie) 🙂 . Alebo aj za nejaku odmenu by som postrazenie uvitala. Ak by sa niekto taky nasiel, alebo viete o niekom, dajte mi vediet. Chcela som aj do Drobčeka dať ich, ale tam nechcu ist same. Oni su radi medzi detmi, koniec-koncov maju este 2 trosku starsich surodencov..
P.S. Byvam na Cerchloch.

iwusska
7. apr 2011

@danka_ve Dani, ved ich daj ku nam, moje baby ich maju velmi radi...a ani to nebudes mat tak daleko 😉

danka_ve
7. apr 2011

@iwusska ved hej, ale vsetkych to by si tazko zvladla asi :D A potrebujem hlavne dopoludnia, alebo skoro popoludni. Potom sa musim ucit s Magdalenou. Ale dik 🙂

severankasr
21. apr 2011

stale sa nenajde mamicka na spolocne kocikovanie cez tyzden na ranc v NO? ach joj, zase same...

severankasr
11. júl 2011

Nema niekto z Namestova a okolia zapožičať na jeden julový víkend cestovnú postieľku za rozumnú cenu? Pre 21 mesacne dieta. Ozvite sa mi.

missy97231
11. júl 2011

@severankasr ahoj. kludne ti mozem poziciat. ozvi sa cez IP.

severankasr
14. júl 2011

tak postielka by bola zajednana, nemate niektora prenosnu stoličku na krmenie co udrzi 12 kg dieta? dakujem pekne
na jeden tyzden.

severankasr
16. aug 2011

baby,nie ste tu niektora, co ste chodili ku horelicanovi v namestove?

merry_v
6. mar 2012

@severankasr
jj treba niečo poradiť?

severankasr
6. mar 2012

ahoj, myslis horelicana? tak uz nie, nechodim.

severankasr
27. mar 2012

Stále sa nenájde nejaká mamička z Námestova, čo by sa k nám pridala na kočíkovanie na Ranč? To sa mi ani veriť nechce mamičky, že nevládzete tam ísť pešo...Opať do jesene samé budeme chodiť???

misselin
26. apr 2012

@severankasr ahoj prepac ze otravujem ale neviem koho sa opytat da sa niekde v namestove vysetrit spermiogram??dakujem

severankasr
26. apr 2012

@misselin ahoj, bohuzial neviem odpovedat, skus sa opytat svojej gynekologicky, co ti poradi...ako dlho sa snazite?

misselin
27. apr 2012

dakujem skusim sa opytat no my sa snazime tak 2,5 roka len tenn rok som akosi nepostrehla stale sme si vraveli var sa nam zadari ale ako to uz sledujem upsss tak stale nic 😒

zabenka27
9. aug 2013

@sabka ja zuzka

zabenka27
9. aug 2013

@misselin nie ale v trstenej viemm

zabenka27
17. aug 2013

ahojte oravcanky

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marijka1104
21. jan 2014

Neviete mi poradit kde v NO zozeniem pozicat spolocenske daty aj vacsie velkosti?...dakujem..)

marijka1104
21. jan 2014

mame..este ti treba?....

@severankasr

dudulik1986
25. apr 2014
zmurkaz
28. feb 2015

Ahojte - prosím vás Námestovčanky 🙂 - vedeli by ste mi určite pomôcť - aké tam máte počasie? - myslím: je sneh aj v Námestove a pri priehrade? Alebo len v lyžiarskych strediskách naokolo? Ďakujem veľmi pekne 🙂

lucianna1981
6. apr 2016

Čaute žienky!
Hľadám si nejakú kamošku v okolí Námestova. Som tu "prisťahovalec" a človek potrebuje nejakú soulmate... 🙂 Mám 34r., vydatá...bez detičiek (o jedno sme prišli a odvtedy nič ☹ )... Je tu nejaká na pár pekných slov, prípadne kávičku?