Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

andrea52
22. nov 2007

nie priamo, ale z Or. Pol, dufam ze to nevadi 😀

katarina7
22. nov 2007

nevadi prečo by malo?

katarina7
22. nov 2007

som tu len na skok lebo varim kym mala spi

katarina7
22. nov 2007

tak prajem pekny den a niekedy na buduce

andrea52
22. nov 2007

tak paa 😵

natty2007
22. nov 2007

je tu niekto halooooooooo

katarina7
22. nov 2007

kto by tu jedol 😀 ale nie ja som tu

natty2007
22. nov 2007

konecne sme sa stretli v rovnakom case

katarina7
23. nov 2007

ja som zase tu na skok dnes pride babka tak ideme trošku upratat a poobede ideme na rodičovske Tomašovi dobre sa uči ale že vraj bude učitelka hovorit o stužkovej

luminkasp
26. nov 2007

dudulicek uz ma svojho riska doma, gratulujeme 😎

katarina7
27. nov 2007

aj ja gratulujem 🙂

natty2007
28. nov 2007

dudulicek aj ja sa pripajam ku gratulaciam

sabka
autor
6. dec 2007

Katarina7 tak uz som ta konecne viedela a spoznala. Chodievate niekedy von a na Brehoch? Teraz v zime je tu tak mrtvo.

katarina7
6. dec 2007

ahoj sabka kde si ma videla ? ja teba nie . teraz moc von nechodime ked je škaredo,akurat včera sme boli a predvčerom pozriet mamu.na brehoch nemam s kym kočikovat u nas v bytovke su len velke deti 😀

sabka
autor
10. dec 2007

Videla som ta dolu v meste ked este bolo teplejsie ale bavila si sa s niekym tak som sa ti neprihovorila. Ani ja tu na brehoch nemam moc kamosiek tak by sme sa niekedy mohli stretnut pripadne ked bude prsat alebo snezit obcas skocit raz k jednej raz k druhej na kavu. Aj deti by sa vysantili. Ako spavate? My uz len raz poobede.

katarina7
10. dec 2007

ahoj sabka mala spava ešte dvakrat momentalne vobec nechce spat asi jej idu zubky ešte nema ani jeden a le už sama chodi .možeme sa dakedy stretnut ozvi sa ked budeš mat čas

katarina7
10. dec 2007

možete prist hocikedy budeme vas čakat

sabka
autor
11. dec 2007

Super tesim sa. Ale odlozime to radsej o par dni. Maly bol nedavno chory a tusim (dufam ze nie)sa mu to vracia spat. Nechceli by sme vas nakazit. Vcera poobode aj dnes doobeda je mrzuty, nechcel papat a stale by sa len nosil na rukach. Dufam ze su to "len" zuby. Zajtra ti napisem. Cez internu postu tu posielam adresu a telefon aby sme sa mohli dohodnut. 🙂

katarina7
11. dec 2007

už som čitala dakujem a vyliečte sa 🙂

katarina7
11. dec 2007

no už musim mala je hore pa pa

katarina7
15. dec 2007

ahojte ahoj sabi tak nam je už lepšie zuby nema tak neviem prečo ta teplota.a vy ako už lepšie?

sabka
autor
17. dec 2007

My uz tiez super. Jeden ocny zub je uz vonku a teplota prec. Tak co ideme na kavu? Nam by to vyhovovalo niekedy rano medzi 9-11 alebo poobede po 16.00 Mozete prist vy alebo aj my. Ondrejko je v tomto prisposobivy a ty mas viac deti tak si vyber. Tesime sa.

katarina7
17. dec 2007

ahoj sabi pridite vy zajtra ak možete budeme vas čakat doobeda sme same

katarina7
23. dec 2007

Krasne vianoce všetkym 🙂 🙂

luminkasp
25. dec 2007

Stastne a vesele vianoce vam prajem 🙂

sabka
autor
18. jan 2008

Naozaj sem chodi malo ludi ale ked si zoberieme ake male je Namestovo je to cekom fajn ze sa vobec niekto nasiel. 🙂

kend
18. jan 2008

ja som tu ale uz je asi neskoro

graziela
19. jan 2008

Ahojte babenky, aj ja som z NO, sem-tam som tu nakukla, ale vidim, ze sa to tu moc nehybe...
Chcela by som sa vas opytat, ci nahodou neviete o niekom, kto predava detsku ohradku (v NO, resp. okoli) ? Rada by som kupila, aj nejaku zachovalu, po 1 dietati ...Budem rada, ak date nejaky tip, zatial dakujem a prajem vam vsetkym este pekny vecer 🙂

katarina7
19. jan 2008

ahoj graziela neviem ti poradit.pekny večer

kend
20. jan 2008

graziela mas podobny termin ako som mala ja