Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

bubi7
15. nov 2008

dve bluzky som si kupila u činana a nosila som nohavice tehotenske čo som si kupila v polsku.ja som mala tak neviem či by ti na dlžku boli mam len 153 cm.ak chceš možme sa stretnut a možeš skusit mam ich odložene. aj vecičky po Lucinke maličke .

vlalu6it
15. nov 2008

diky bubi-si strasne zlata,,,boli by mi asi dost kratke,,ja mam 166cm,,,,a veciciek mam uz na mraky,,neviem ako sa do talianska odnesieme,,,ani to mala nevynosi,,,,ale fakt dakujem
ozaj porad -myslis ,ze si mam kupit ten monitor dychu???alebo je to blbost,,,stoji to dost,,,ale ci to skutocne treba ..neviem,,,,
a ty???co dnes porabas????ja som bola na prechadzke pri zahradkach,,krasne pocasie,,aj so psom a mamcou,,,nemozem si nejak na tie brehy zviknut,,,riadny kusisko od centra,,,

bubi7
16. nov 2008

ahoj .ja som monitor dychu nemala ani pri jednom ,asi je to dobra vec chodila som ich stale počuvat ako dychaju. maš to pod kontrolou. myslim že nič neni drahe pre zdravie drobčeka. ja som si už na brehy ako tak zvykla .dnes pride brat s rodinou a moja mam bolo Tibora a Martina tak idem upiect kolač

vlalu6it
16. nov 2008

caves bubi7-akurat som ta dnes spomynala maminke,,,ona si ta pamata,,,,
dik za radu,,,mas pravdu,,kupim to,,,aspon nebudem stresovat,,,uz teraz som ako posr,,, 😀
jej tak ti prajem prijmnu nedelu v rodinnom kruhu,,,my sme si dali akurat slahacku s ovocim,,,dnes nejdem von tak sa mi nechce,,nieje pekne a brehy,,,hruza,,,,tak len tak v klude,,,
hou,,tu vazne nik nechodi,,,asi by sme mali nahodit spravnu temu,,,ako napr sex pred a po,,,,alebo vztahy,,,no ja vazne neviem,,,,, 😒

bubi7
17. nov 2008

s tou temou 😀 to važne neviem.ani mne sa moc nechce von ale asi pojdeme s malou doma by to bolo na zblaznenie,a pozdrav mamku

vlalu6it
17. nov 2008

dakujem,pozdravim ju,,,,

ja som dnes opat len doma a som na skapanicko,,,,hruza s tym pocasim,,,,ale aspon ze mam net,,,,da sa tu spoznat plno fajn zeniciek,,vsak to poznas,,,,,

bubi7
19. nov 2008

nikde nikto?ahojte mala spi a tu je prazdno 😕

nechapavka
19. nov 2008

Ahojte 🙂

jednokuk
19. nov 2008

Ahoj bubi7, preco nespis s malou? Pri tvojom zdravotnom stave by ti to len prespelo...

nechapavka
19. nov 2008

😀

sabka
autor
19. nov 2008

Ani ja som monitor dychu nemala ale mam take tie baby vysielacky a je to super vec. Ondrejko mi do roka spal v kociku na balkone a ja som v obyvacke pocula kazde jeho suchnutie. Je to uzasna vec aj ked ides niekam na dovolenku alebo ked mas dietatko chore.

slamienka
19. nov 2008

Ahojte 🙂
Aj ja zíram, aká sa tu po dlhej dobe rozprúdila debata, tiež som tu dávno nebola. Ani nemám kedy.
Malej stále niečo je. Buď zúbky, alebo prvé krôčiky....To sa akože nesťažujem, je to pre mňa krásne obdobie, no súčasne aj vyčerpávajúce. Mária ma energie za dve detičky. 😝
Teraz nám ochorela, má taký chrapľavý kašeľ a samozrejme nádchu. Tak dúfam, že sa skoro vylieči. Dávam jej Hedelix, nemá niektorá z vás s ním skúsenosti? Alebo dajaké "babské" recepty na ten kašeľ?

sabka
autor
20. nov 2008

Ahoj Slamienka. Vitame ta po dlhej dobe. Jeden rok - to je take divoke obdobie. Necudujem sa ze nemas cas na internet.
My sme minuly rok mali hedelix a bol OK. Teraz mame mukosolvan junior. Zalezi od toho aky ma kasel ale ja pre istotu vzdy volam doktorovi. Ved na to je tu.

graziela
20. nov 2008

Ahojte,
Slamienka, Hedelix sme mali ja my, pred mesiacom, davala som ho malemu, ked mal vyse mesiaca problemy so zahlienenim...no ale okrem neho bral maly aj atb, takze neviem posudit len samotne kvapky...Dcerke davam väcsinou Mucosolvan, ako pise Sabka, ten je tiez dobry...
Nasa dceruska prekonala dost silnu anginu, cez vikend ju chytili vysoke horucky, aj 40°C...ufff, to bol poriadny zaberak, manzel bol s nou v nedelu na pohotovosti, dr. predpisala atb...ale zvladli sme to, uz je dobre... len dufam, ze teraz to neschyta niekto z nas 3... 😖

slamienka
21. nov 2008

Ahojte, Sabka a Graziela, dakujem za rady. Zavolam nasej doktorke a uvidim,co mi povie. Horucky nemame,tak sa mi s nou po doktoroch behat nechce.(aby sme si nahodou nedoniesli dalsie dve choroby, ako to uz v cakarni byva)
Tak budte zdravi a drzte sa! pa pa 😀

sabka
autor
21. nov 2008

S tou cakarnou si Slamienka trafila klinec po hlavicke. Aj ja som bola s Martinkom na poradni ale rovno v cakarni som sa otocila.

bubi7
23. nov 2008

umrela nam starka ☹

sabka
autor
24. nov 2008

Juuj tak to mi je luto.

vlalu6it
5. dec 2008

bubi--som dlhsie nezavitala,,nakolko stale cestujem,,vychod,,potom zapad a opat sever....

uprimnu sústrast ti prajem,,,,
ja som bola vcera za branickou a nechcela ma vziat,,,chcela som len jednu posr,kontrolu a ze nie,,,vraj ani necely mesiac tu este budem a im to nezaplatia,,a to mam normalnu poistovnu,,,som poistena,,vseobecka,,,je to normalne????
tak som volala do bardejova nsmu znamemu gynekologovi,,ze on ma vezme na buduci tyzden,,,hruza orava

inak pozdravujem vas vsetky aj ked sa este napozname

vlalu6it
7. dec 2008

ahoj baby,,aky bol mikulasik?????vy tu uz nechodite????

sabka
autor
8. dec 2008

My sme mali Mikulasa super. Ondrejko sa sice riadne zlakol certa ale ked zistil ze mu da chrumky... to uz bola ina pesnicka.

graziela
9. dec 2008

Aj my sme mali super Mikulasa 🙂 S detmi je to proste vzdy uzasne, ved je to vsetko hlavne pre ne...Joj, mne to bude tak luto, ked uz nase deti, hlavne nasa Saska mozno coskoro, prestanu verit na Jeziska, ze to on nenosi darceky ale rodicia...to bude takeeeee sklamanie...ja normalne neviem, ako jej to vysvetlime 😒 Ja si pamatäm, ze som bola asi tak druhacka, ked som sa to dozvedela...ale som to brala akosi tak v pohode...aj som cosi uz tusila, lebo som raz nasla na skrini v rodic. spalni cervene boby a potom mi ich Jezisko doniesol pod stromcek...a prezradila mi to moja starsia sestra...

sabka
autor
10. dec 2008

Aj ja si pamatam ako som sa to dozvedela. Povedala nam to ucitelka v nas uplne prvy den v skole. Do teraz som nepochopila co tym sledovala ale tiez som to nebrala tragicky. Myslim ze deti v tomto veku su daleko vnimavejsie a prisposobivejsie ako si casto myslime. Aj ked viem o com hovoris ked pises ze ti bude luto ked sa ten krasny vek skonci. Ja sa na tohtorocne vianoce velmi tesim. Ondrejko je uz velky bude to cele brat inac. Minuly rok tomu este tak nerozumel. Velmi sa tesim. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

graziela
13. dec 2008

Sabka, tak to s tou ucitelkou teda nechapem...asi by ma porazilo, kebyze Saska prisla v 1.skolsky den domov s takou "novinkou"... 😨
Inac, uz sa chystate na vianoce? Myslim pecenie...Ja som dnes bola velmi usilovna...teda aj vcera...mam hotove uz vanilkove rozteky, linecke kolieska, rumove pecivko, dnes som si zarobila cesto na medovnicky, musi do zajtra odlezat a zajtra teda budeme piect medovnicky...Sasku to velmi bavi, vzdy jej necham taky kusok cesta, s ktorym si moze robit, co chce, tak sa pri tom vyblazni...no a okrem hry ma aj pocit dolezitosti, ze mi pomohla a ze sme to piekli spolu 🙂

sabka
autor
15. dec 2008

My sme s Ondrejkom robili vanilkove rozky. Tiez ho to velmi bavi aj ked v jeho veku je to nieco ako hra s plastelinou 🙂 . Robila som ich prvy krat a su nejake tvrde. Zmekne to do vianoc?

ciasko
16. dec 2008

Sabi zmekne určite ak ich skor nezjete 😀

vlalu6it
16. dec 2008

sabi,,,daj k nim pol jablcka,,,to zmekne,,,mame to odskusane,,,kolace su v krabicke a tam dame polku jablka,,,skus

vlalu6it
17. dec 2008

hallo baby vy tu nechodite????ako???darceky uz mame nakupene????? 😉

ciasko
18. dec 2008

ahoj darčeky už mame dnes ešte zabaôit 😉 teraz si doma? či v TN?

sabka
autor
18. dec 2008

Zmeklo to. Nastastie aj bez jablka. 🙂 ale budem si to pamatat pre pripad do buducnosti.