Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

graziela
18. dec 2008

Ahojte,
tak ja som dnes opät piekla a piekla a piekla...musela som "prirobit" linecke pecivko, lebo sa mi na vianoce ohlasillo tolko navstev, ze by nam asi zachybalo (alebo by sme to dovtedy sprasili 😲 )
Inac, co sa tyka takeho kadejakeho vianocneho drobneho pecivka ako linecke, vanikove, medovnicky a pod., tak som zistila, ze ich na to, aby zmekli, je treba ich uchovavat v kart. krabicke, lebo inac nezmeknu...raz som tak tusim tiez robila vanilkove rozteky a nechala som ich v umelohmotnej doze a aj po tyzdni ostali tvrde...ked su v kartone, oni tak fajne nasiaknu, su take jemnucke, krehucke, az sa rozplyvaju na jazyku, mnnnammmm...
Tento rok sa mi v peceni celkom dari, ja inac, straaasne rada vypekam, aj torty vzdy peciem sama (dcerke a manzelovi), no niekedy sa mi proste nevydari, hlavne ked peciem tak vo velkom...to mam potom nervy 😠
My uz darceky mame takmer vsetky, este cih musim pobalit...len neviem kedy, lebo mam choru dcerusku, takze uz do Vianoc ostava doma, nepojde do skolky...no, budem musiet manzela s detmi niekedy vyhnat vonku 😎

ciasko
25. dec 2008

Všetkym vam prajem krasne a štastne vianoce

graziela
26. dec 2008

Aj my prajeme vsetkym Vam aj Vasim detickam prijemne a pohodove vianocne sviatky, sice uz sa blizia ku koncu, predsa len,vychutnajte si tie chvile v kruhu vasich najblizsich 🙂

bubi7
29. dec 2008

ahojte dievčata ako sa mate?sabi ste domka?či v BA ?

sabka
autor
7. jan 2009

Ahojte dievcata. Ako ste sviatkovali? Dufam ze minimalne tak dobre ako my. Len sme lenosili jedli a chodili po navstevach. Aj u nasich v Blave sme boli na par dni a teraz je moja mamina u nas. Deti budem mat paradne rozmaznane ked nabehneme do normalu ale aspon sme si uzili.

katarina7
7. jan 2009

ahoj Sabi my sme sviatkovali podobne. mala je rozmaznana a ani tu nemame babku 😀

vlalu6it
17. jan 2009

ahojte oravky,,,hlasim sa opat z talianska,,,chcem vas vsetky pozdravit a zazelat vsetko dobre do noveho roku,,,hlavne zdravie ,,stastie,,lasku,,a nech vam vase pokladiky robia radost,,,,

ja este musim 8tyzdnov vydrzat,,a nasa princeznicka konecne uvidi svojich rodicov ,ktory ju tak velmi lubia a nevedia sa jej uz dockat,,,vladka

iwusska
20. jan 2009

Ahoj Vlaďka, tak o tebe som nepočula 100 rokov!!!!! a to sme bývali v jednom paneláku aj s Kačenkou( ahoj Katulka ) ja som bývala na 7. poschodí...no schválne či uhádneš????? Som síce o niečo staršia, ale nemala by si mať problém. Sabi ahoj, ani s tebou som už dlho nebola, keď bývame tak ďaleko od seba 😀. A zdravím aj ostatné babenky, dnes som sa úspešne zaregistrovala.papa

katarina7
21. jan 2009

ahoj iwuska 😀 zo siedmeho poschodia 😀

iwusska
21. jan 2009

Ahoj Katuška 😉 z druhého poschodia, našla si ma? 😀

katarina7
21. jan 2009

našla 😉

iwusska
23. jan 2009

Dúfam že si rada 😉 , aby kde ste všetky?????

pavlacka
26. jan 2009

ahojte, je tu tehoľka od Námestova

katarina7
27. jan 2009

ahojte 🙂

sabka
autor
5. feb 2009

ahoj iwusska. Ako sa mas. Uz som ta davno nevidela.
A pribudla k nam aj nova tehulka. Pekne sa to tu rozrasta. Dufam ze ty si nebyvala v ich panelaku nech tu nie som cierna ovca.

missy97231
5. feb 2009

ahojte. chcem vas iba pozdravit... tiez som z oravy. 🙂

iwusska
5. feb 2009

Ahoj sabka, tak aspoň takto sa "stretneme" 😉, ako sa majú tvoji chlapi? Martinko už musí byť riadny beťárik a o Ondrejkovi ani nehovorím 😀 . Daj im za mňa pusinku. Ahoj missy, vitaj medzi nami dievčatami.

sabka
autor
11. feb 2009

Iwuska. Martinko uz zacina chodit. Bojim sa ako to zvladnem ked sa zacne neobmedzene pohybovat po byte ale zasa sa lepsie zabavi a uz bude vonku teplejsie tak budeme aj kocikovat. Na to sa tesim.

luminkasp
11. feb 2009

Ahojte, ja uz som tu aspon 100 rokov nezabludila...

Iwuska, aj ty si byvala na CK, sa mi zda, ze to je riadne znetovana ulica, ked su same prispievatelky z nasej ulice, hehehe, no nie, je tu aj par inych ako sabka 😉

u nas to konecne vyzera na jar, tak sa velmi tesim, ze zas budeme len von a von a von.

nasa uz rozprava pekne aj po spanielsky aj po slovensky, tak sa velmi vytesujem

majte sa zatial

iwusska
16. feb 2009

Ahojte baby, no konečne sa to tu trošku rozhýbalo 😉
Luminkasp aj ty si z CK? A nepoznáme sa náhodou? Vy už máte jar a my nádhernú zimu s kopou snehu, možno to niekomu vadí, ale ja sa staaaaašne vytešujem 😀
sabka tak prajem veľa úspechov pri chodkaní, ja som ho naposledy videla, keď mal pár mesiacov, ale to uteká 🙂

katarina7
16. feb 2009

iwusska ale poznaš Luminkaps 🙂

iwusska
16. feb 2009

pozrela som si fotočky a už mi svitlo 😀 , Kačenka ahooooooj, kedy si už dáš opraviť ten telefón????? Daj Lucinke pusinku.

luminkasp
16. feb 2009

iwuska, no bola som z ck, ale uz som tam rok nezavitala, ale ja sa zas raz objavim 😉

iwusska
17. feb 2009

Ahoj luminkasp, už ťa poznááááám 😀, ja už nie som na ck pekných pár rokov. Maličkú máš krásnu. Držkajte sa.

vlalu6it
19. feb 2009

ahojte kocky,,,,dnes vam odpisujem z nemocnice,,,este 3tyzdne musim vydrzat,,ale mam strasne bolesti,,,,velmi ma bolia oblicky,,,som len na infuziach,,ja tu uz ma taky prechodny pobyt,,,co uz,,musime vydrzat,,,,

iwusska--jasne ze ta z videnia poznamtake pekne dievca ako ty ,,kto by si nepamatal,,,,neviem ci si pamatam aj toto spravne,,ale robis-ila si ako zdrav.sestra,,mylim sa????
tak ty uz mas 3deticky????vau,,ja este len jedno na ceste a uz to nezvladam,,,,uf uf,,,

lumi-asi by sme tu mali castejsie nakuknut,,nech sa to tu rozbehne 😉 preco by malo namestovo zaostavat,,vsak????

babinky--vsetky vas inak pozdravujem a piste,,,budem kukat castejsie,,,

katarina7
20. feb 2009

ahoj Vladi je mi luto že musiš byt v nemocnici držim palce aby ti to dobre dopadlo 🙂

pavlacka
26. feb 2009

ahojte je to niekto z Námestova, a čaká bábo

sabka
autor
1. mar 2009

ahoj pavlacka.
My uz sme sa dockali 😀 ale aj tak ta berieme do partie. Kedy mas termin?

graziela
1. mar 2009

Ahojte,
ako sa mavate?
My sme bohuzial stale nejaki chori...pred 2 tyzdnami to chytilo malu, neskor maleho...Sasku sme preliecili doma, nebola vyse tyzdna v skolke, Jurko skoncil so zapalom priedusiek, takmer sme sa dostali do nemocnice, dr. nas neposlala len kvoli preplnenemu stavu...Zajtra douziva posl. davku atb, je uz takmer fit, ale co cert nechcel, Saska po tyzdni, co stravila v skolke, dostala vysokanske teploty, skoro 40°C, tak s nou manzel musel ist dnes rano na pohotovost...zrejme ma tiez zapal priedusiek a samozrejme atb...A to som sa tak tesila, ze sme to pred tymi 2 tyzdnami zvladli doma a bez liekov...No, hadam to raz prejde...a potom, ked budu väcsi, tak budu ako rybicky zdravucki 🙂
Sabi,
tvoji chlapi su zdravi?
Vladka,
tak ako, este si v nemocnici? Drzim palce, nech ti to rychlo prejde a nech sa uz coskoro drzis babätko v naruci 🙂 🙂

vlalu6it
2. mar 2009

ahojte babule,,,ja som uz tyzden a pol doma,,,a navyse bolesti presli a to ma aj stve,,lebo nechcem prenasat,,,,nic sa mi nerobi,,okrem toho ze som trosku unavena a pri chodeni ma picha v posve,,,,inak nist,,este ani zatka mi neodysla,,,, 😒 no ja by som fakt nerada prenasala,,baby s ktorymi si pisem a s terminami este po mne uz porodili tak som trochu nesvoja,,,,niezeby som im zavidela,,ale uz sa mi nechce viac tehulkovat,,,mam dost,,chcem uz princeznicku,,a pekne ju paradit,,hehe,ale to az neskor,,najskor sa musim naucit zmenit cely zivot,,,toho sa obavam asi najviac,,,,ale to vy uz poznate,,,,

pavlacka--ja som z namestova priamo a tehulka,,,,este teda chvilu 😀 a ty ako???